Все города

Витамин Е инструкция и цена в аптеках

Торговая марка:
Витамин Е
добавить в аптечку
добавить в множественный поиск
Содержание
Производитель
Показания
Атеросклероз, миокардиодистрофии, боковой амиотрофический склероз, заболевания кожи; предотвращения спонтанным абортам, невынашиванию беременности, снижение негативных последствий проживания в региона…
Перейти к инструкции по применению
  Черкассы, ул.Чигиринская 11/1
 73-06-43
 8:00-20:00
Обновлено 3 мин. назад
ВИТАМИН Е капсулы мягк. по 0,1 г №10 Київський вітамінний…
6,70 грн
ВИТАМИН Е капсулы мягк. по 0,1 г №50 в блис. Київський вітамінний…
27,90 грн
ВИТАМИН Е капсулы мягк. по 0.2 г №10 Київський вітамінний…
15,10 грн
  Харьков, ул.Руставели 10
 (057)7513680
 08:00-20:00 Вс: 08:00-18:00
Обновлено 4 мин. назад
витамин Е капс 0,1г №10*5 КВЗ…
уточняйте
витамин Е капс 0,2г №30 КВЗ…
уточняйте
  Киев, ул.Леся Курбаса 2/13
 (044)5948989
 08:00-21:00
Обновлено 4 мин. назад
ВИТАМИН Е КАПС.0.2Г #10 КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ …
15,70 грн
  Харьков, ул.Красноармейская 8/10А
 (057)7242894
 круглосуточно
Обновлено 4 мин. назад
витамин Е капс 0,1г № 10 КВЗ…
уточняйте
витамин Е капс 0,1г №10*5 КВЗ…
уточняйте
витамин Е капс 0,1г №50 КВЗ…
уточняйте
витамин Е капс 0,2г № 10 КВЗ…
уточняйте
витамин Е капс 0,2г №30 КВЗ…
уточняйте

Найдено 6 интернет-аптек

Аптека 24 - интернет-аптека Перейти на сайт
www.apteka24.ua/ 044 585 34XX
Бесплатная доставка лекарственных средств по поручению заказчика, при заказе от 200 грн

Витамин Е инструкция по применению

Производитель
Международное название Tocopherol
Код АТС
Фармакотерапевтическая группа Витамины. Простые препараты витаминов. Токоферол (витамин Е).
Регистрация № UA/6810/01/01 от 06.08.2007 до 06.08.2012. Приказ № 454 от 06.08.2007

Загальна характеристика

міжнародна назва: a-токоферолу ацетат; основні фізико-хімічні властивості: овальні м'які желатинові капсули, що містять прозору в’язку або світло-жовтого кольору в’язку олію; склад: 1 капсула містить a-токоферолу ацетату 200 МО; допоміжні речовини: желатин, вода очищена, гліцерин, олія соєва. Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група

Токоферол (вітамін Е). Код АТС А11Н А03.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Вітамін Е запобігає ушкодженню клітинних і субклітинних мембран продуктами надлишкового вільнорадикального окиснення. Перешкоджаючи накопиченню перекисів ліпідів, вітамін Е знижує інтенсивність атерогенезу, процесу склерозування судинних стінок. Має кардіотонічну дію, покращує скорочувальну діяльність міокарда, знижує споживання кисню міокардом. Мембрано-стабілізуючі властивості вітаміну Е забезпечують його ефективність як адаптогена, що покращує функціональний стан серцево-судинної системи і скелетної мускулатури.

Фармакокінетика. Всмоктування α-токоферолу відбувається в кишечнику. Елімінація a-токоферолу здійснюється переважно шляхом екскреції з жовчю в кишечник з подальшим виведенням з калом. Частина a-токоферолу потім знову всмоктується, беручи участь в ентерогепатичній циркуляції.

Показання для застосування

Профілактика спонтанних абортів, невиношування вагітності; з метою нормалізації функцій серцево-судинної та центральної нервової систем при клімаксі. Чоловікам - при зниженій функції статевих залоз.

Для подолання негативних наслідків проживання в регіонах із несприятливою екологічною (у тому числі радіаційною) ситуацією, для лікування захворювань дихальних шляхів, нервової системи, сполучної тканини, хребта та суглобів, м’язових дистрофій та атрофій, порушень харчування, анемій, хронічних гепатитів, захворювань шкіри, парадонтопатій.

Спосіб застосування та дози

Вітамін Е призначають дорослим і дітям старше 12 років внутрішньо по 1 капсулі (200 МО токоферолу ацетату) на день (під час їжі), з метою подолання наслідків негативного впливу на організм несприятливої екологічної ситуації, протягом 1 місяця. Можливий повторний курс після перерви в 3-4 місяці. За іншими показаннями дози і тривалість застосування Вітаміну Е визначають індивідуально.

Побічна дія

З огляду на схильність токоферолу до кумуляції, тривалий прийом високих доз Вітаміну Е може спричинити явища гіпервітамінозу. Це проявляється появою геморагій на слизових оболонках шлунково-кишкового тракту, порушенням загоєння ран, гепатомегалією.

Протипоказання

Препарат протипоказаний при підвищеній чутливості до вітаміну Е та протягом гострого періоду інфаркту міокарда. Дитячий вік до 12 років.

Передозування

Випадки гострого передозування Вітаміну Е не описані. Тривале застосування у високих дозах спричиняє явища гіпервітамінозу – диспепсію, слабкість, відчуття перевтоми та головний біль. У цих випадках рекомендують припинити прийом препарату. З метою прискорення екскреції Вітаміну Е призначають жовчогінні засоби.

Особливості застосування

Необхідно з обережністю застосовувати вітамін Е у хворих на тяжкий кардіосклероз і перенесений інфаркт міокарда, підвищений ризик розвитку тромбоемболії. Препарат проникає через плацентарний бар’єр, але не повністю. Вітамін Е секретується в грудне молоко.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Вітамін Е є синергістом вітаміну Р, сприяє підвищенню його ефективності та зниженню токсичності. Він добре сполучається з нестероїдними протизапальними засобами, оскільки як стабілізатор клітинних мембран обмежує вогнище запалення. Одночасне призначення Вітаміну Е з серцевими глікозидами сприяє посиленню кардіотонічного ефекту, зменшує токсичність останніх. Вітамін Е у великих дозах є антагоністом вітаміну К. Знижує токсичність вітамінів А і Д.

Умови та термін зберігання

Зберігати при температурі 15-30°С, у сухому місці, недоступному для дітей.

Термін придатності - 3 роки.

Умови відпуску

Без рецепта.

Упаковка

По 30 або 100 капсул у пластиковому флаконі.

Виробник

 САГМЕЛ, Інк. США.

Адреса. 1580 S. Milwaukee Ave, Suite 415

 Libertyville, IL 60048, USA.

Возможно отличие изображения упаковки и текста инструкции вследствие наличия в аптеках препаратов выпущенных до обновления информации по препарату
Поделиться:
Показать на большой карте