Все города

Синметон инструкция и цена в аптеках

добавить в аптечку
добавить в множественный поиск
Пани Аптека - интернет-аптека Перейти на сайт
Реклама paniapteka.ua/ 044 353 81XX
Доставка "Новой почтой" 15-20 грн
  Южноукраинск, пр.Ленина 23
 круглосуточно
Обновлено 6 мин. назад
Синметон-500 табл №10 Синмедик лаб…
уточняйте
  Киев, пр.Победы 49/2
 (044) 520-50-50
 09:00-22:00
Обновлено 6 мин. назад
Синметон -750 таб.№10 Synmedic…
75,21 грн
  Киев, ул.Московская 15
 (044) 520-50-50
 08:00-22:00
Обновлено 6 мин. назад
Синметон -750 таб.№10 Synmedic…
78,75 грн
  Сумы, ул.Металлургов 30-2
 (0542)646121
 круглосуточно
Обновлено 7 мин. назад
Синметон таб. 0.5 №10 Синмедик…
уточняйте
Синметон таб. 0.75 №10 Синмедик…
уточняйте
  Харьков, пр.50-летия СССР
 круглосуточно
Обновлено 7 мин. назад
Синметон-500 табл №10 Синмедик лаб…
уточняйте

Найдено 3 интернет-аптеки

Аптека 24 - интернет-аптека Перейти на сайт
www.apteka24.ua/ 044 585 34XX
Бесплатная доставка лекарственных средств по поручению заказчика, при заказе от 200 грн

Синметон инструкция по применению

Производитель Синмедик Лабораториз/Майлан Лаб. Лтд. для "Органосин Лайф Саенсиз Пвт. Лтд", Индия
Официальный сайт
Международное название Nabumetone
Код АТС
Фармакотерапевтическая группа Аналгетики та антипiретики.
Регистрация № UA/10667/01/01 от 25.05.2010. Приказ № 431(1) от 25.05.2010

Склад

діюча речовина: nabumetone;

1 таблетка містить набуметону 500 мг або 750 мг;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, крохмаль кукурудзяний, полісорбат 80, натрію лаурилсульфат, натрію крохмальгліколят (тип А), кремнію діоксид колоїдний безводний, тальк, гіпромелоза, титану діоксид (Е 171), поліетиленгліколь 6000, заліза оксид червоний (Е 172).

Лікарська форма.

Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група.

Аналгетики та антипіретики. Код АТС N02B G.

Клінічні характеристики.

Показання.

  • Гострий остеоартрит;
  • хронічний остеоартрит;
  • ревматоїдний артрит;
  • ревматизм м'яких тканин;
  • анкілозивний спондиліт.

Протипоказання

Підвищена чутливість до набуметону, ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів, наявність астми, висипання та інших алергічних реакцій. Виразкова хвороба шлунка та/або дванадцятипалої кишки в стадії загострення; тяжкі порушення печінки/нирок; геморагічний діатез. Період вагітності і годування груддю. Дитячий вік.

Спосіб застосування та дози

Одноразова доза для дорослих становить 500 мг - 750 мг або 1 г на ніч. Рекомендована початкова доза становить 500 - 750 мг 1 раз на добу під час або після їди. У деяких випадках доза може бути збільшена до 1,5 - 2 г на добу одноразово або в 2 прийоми. Максимальна добова доза - 2 г.

Побічні реакції

Сонливість, альбумінурія, азотемія, порушення зору, стоматит, головний біль, лейкопенія, запаморочення, гранулоцитопенія, свербіж, анемія, запор, безсоння, шум у вухах, виразкування слизової оболонки шлунково-кишкового тракту, шлунково-кишкові кровотечі. Диспепсія, НПЗЗ-гастропатія, нудота, блювання, печія, діарея, біль у животі, бронхоспазм, серцева недостатність, васкуліт, аритмії, артеріальна гіпертензія, набряки, ураження нирок,

підвищена пітливість, дизурія, гематурія, кристалурія, агранулоцитоз, тромбоцитопенія, алергічні реакції.

Передозування

Симптоми: сильний абдомінальний біль.

Лікування: викликати блювання, промити шлунок. Для зменшення абсорбції застосовують активоване вугілля (до 60 г). Необхідний контроль життєво важливих функцій організму в умовах стаціонару.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Застосування набуметону протягом III триместру вагітності не рекомендовано через відому дію препаратів, що пригнічують синтез простагландинів, на ембріональну серцево-судинну систему (закриття каналів артерії). Вплив набуметону на пологову діяльність та розродження у жінок не відомий.

У щурів, за якими спостерігали протягом вагітності, зафіксовано збільшення випадків дистонії та затримки пологів, як і з іншими засобами, що пригнічують синтез

простагландинів.

Набуметон не рекомендований жінкам у період годування груддю внаслідок можливого небажаного ефекту препарату, як і інших препаратів, що пригнічують синтез простагландинів, на немовлят. Немає відомостей про те, чи потрапляє набуметон або його метаболіт, 6-метокси-2-нафтілацетинова кислота, у молоко годуючих щурів.

Діти

Набуметон не рекомендований для призначення дітям, оскільки безпека та ефективність

застосування його у дітей не встановлені.

Особливості застосування

Ризик появи таких шлунково-кишкових уражень, як виразка, кровотеча та перфорація. У пацієнтів, які лікують хронічні захворювання нестероїдними протизапальними засобами, іноді трапляються серйозні прояви шлунково-кишкової токсичності, такі як виразка, кровотеча та перфорація з присутністю застережливих симптомів або без них. Пацієнтам з тяжкими астматичними реакціями слід з обережністю призначати препарат.

Літній вік. Не були встановлені ніякі загальні відмінності щодо ефективності або безпеки прийому препарату для таких старших пацієнтів порівняно з молодшими пацієнтами. Необхідно дотримуватися особливої обережності при призначенні пацієнтам з поліпозом носа, серцевою недостатністю, периферичними набряками, печінково-нирковою недостатністю, гемофілією, гіпокоагуляційними станами.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Оскільки немає даних щодо впливу набуметону на розумові та фізичні здібності, слід попередити пацієнта про необхідність дотримуватися обережності при роботі з механізмами та керуванні автомобілем.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Посилює активність антикоагулянтів, антиагрегантів та фібринолітиків, а також побічні ефекти глюкокортикоїдів, пероральних контрацептивів. Антациди та холестирамін уповільнюють всмоктування зі шлунково-кишкового тракту. Не рекомендується одночасний прийом разом з іншими нестероїдними протизапальними засобами.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Набуметон - нестероїдний протизапальний засіб (НПЗЗ). Чинить протизапальну, жарознижувальну, аналгезуючу дію. Механізм дії пов'язаний з блокадою циклооксигенази, що призводить до порушення метаболізму арахідонової кислоти та зниження концентрації простагландинів, тромбоксанів. Пригнічує ексудативні та проліферативні процеси у вогнищі запалення, знижує концентрацію брадикініну та гістаміну, а також збільшує поріг сприйнятливості больових рецепторів. Гіпотермічна дія зумовлена зниженням концентрації пірогенів у спинномозковій рідині та гіпоталамічній зоні, збільшенням тепловіддачі (вплив на теплопродукцію не виявляє).

Фармакокінетика. Після прийому внутрішньо швидко і повністю всмоктується. Біодоступність - близько 80 %. Біотрансформується з утворенням активного метаболіту (35 % прийнятої дози) - 6-метокси-2-нафтілацетинової кислоти і 50 % неідентифікованих метаболітів. 6-метокси-2-нафтілацетинова кислота зв'язується з білками крові на 99 %, підлягає термінальним перетворенням в печінці (інактивація). Період напіввиведення - 24 години. 75 % прийнятої дози виводиться нирками протягом 48 годин.

Основні фізико-хімічні властивості

Сінметон по 500 мг: таблетки червонувато-коричневого кольору, круглої форми, двоопуклі, вкриті оболонкою;

Сінметон по 750 мг: таблетки червонувато-коричневого кольору, овальної форми, двоопуклі, з рискою, вкриті оболонкою.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 10 таблеток у блістері, по 1 або по 10 блістерів у пачці з картону.

Категорія відпуску

За рецептом.

Назва і місцезнаходження виробника

Сінмедик Лабораторіз.

106-107, Аш Ес Ай Ді Сі Індастріал Естейт, Сектор-31, Фарідабад-121003, Хар’яна, Індія.

Synmedic Laboratories.

106-107, HSIDC Industrial Estate, Sector-31, Faridabad-121003, Haryana, India.

Майлан Лабораторіз Лімітед.

Плот № Ес 16 та Ес 17, Ес І Зет Ей Пі Ай Сі Грін Індастріал Парк, Полапаллі (Ві), Єдчерла (Ем), Махабубнагар Дістрікт – 509302, Андхра Прадеш, Індія.

Mylan Laboratories Limited.

Plot № S 16 & S 17, SEZ APIC Green Industrial Park, Polapally (V), Jedcherla (M), Mahaboobnagar District – 509302, Andhra Pradesh, India.

Возможно отличие изображения упаковки и текста инструкции вследствие наличия в аптеках препаратов выпущенных до обновления информации по препарату
Поделиться:
Показать на большой карте

Новинки