Азитромицин-Кредофарм таблетки, п/о по 500 мг №3 в блис.

Цены в аптеках

Азитромицин-Кредофарм - инструкция по применению

Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

діюча речовина: 1 таблетка містить азитроміцину дигідрату еквівалентно азитроміцину 500 мг;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, крохмаль кукурудзяний, кремнію діоксид колоїдний безводний, полівінілпіролідон, тальк, магнію стеарат, натрію крохмальгліколят, опадрай ІІ (колоркон), індигокармін (Е 132).

Лікарська форма

Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група

Протимікробні засоби для системного застосування. Макроліди. Азитроміцин. Код АТС J01F А10.

Клінічні характеристики.

Показання

Інфекції, спричинені мікроорганізмами, чутливими до азитроміцину:

  • інфекції ЛОР-органів (бактеріальний фарингіт/тонзиліт, синусит, середній отит);
  • інфекції дихальних шляхів (бактеріальний бронхіт, інтерстиціальна та альвеолярна пневмонія);
  • інфекції шкіри та м’яких тканин: хронічна мігруюча еритема (початкова стадія хвороби Лайма), бешиха, імпетиго, вторинні піодерматози, неускладнені форми Акне вульгарис;
  • інфекції, що передаються статевим шляхом: неускладнений уретрит/цервіцит;
  • інфекції шлунка та дванадцятипалої кишки, пов’язані із Helicobacter pylori.

Протипоказання

Підвищена чутливість до макролідних антибіотиків, маса тіла менше 45 кг у дітей.

Спосіб застосування та дози

Азитроміцин-Нортон необхідно застосовувати за годину до або дві години після їди, тому що одночасний прийом порушує всмоктування азитроміцину. Препарат приймають 1 раз на день.

При інфекціях ЛОР-органів, дихальних шляхів, шкіри та м’яких тканин (окрім хвороби Лайма): 500 мг (1 таблетка одноразово) на добу протягом 3 днів.

При хронічній мігруючій еритемі (початковій стадії хвороби Лайма): дорослим – 1 раз на добу протягом 5 днів, 1-й день – 1 г (2 таблетки по 500 мг), потім – по 500 мг (1 таблетка) з 2-го по 5-й день.

При інфекціях, що передаються статевим шляхом: 1 г одноразово (2 таблетки по 500 мг).

При виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки: 1 г (2 таблетки по 500 мг) на добу протягом 3 днів разом з антисекреторним засобом та іншими лікарськими засобами за призначенням лікаря.

При акне вульгарис: курсова доза становить 6 г. Рекомендується така схема лікування: у перші 3 дні призначають по 1 таблетці по 500 мг 1 раз на день, наступні 9 тижнів – по 1 таблетці по 500 мг 1 раз на тиждень, причому на другий тиждень таблетку застосовують через 7 днів після попереднього прийому.

У разі пропуску прийому 1 дози препарату, пропущену дозу належить застосувати якомога раніше, а наступні – з інтервалами у 24 години.

Для людей літнього віку і у хворих із порушеннями функції нирок немає необхідності змінювати дозування.

Побічні реакції

Можуть спостерігатися реакції з боку шлунково-кишкового тракту (нудота, блювання, пронос, метеоризм, біль у животі) та шкірні висипи; мультиформна еритема; ангіоневротичний набряк; фотосенсибілізація; вагініт; нефрит; гіперглікемія; артралгія; можливе оборотне помірне підвищення активності печінкових ферментів, нейтропенія, у деяких випадках нейтрофілія та еозинофілія.

Передозування

Токсичні реакції з боку печінки (розвиток холестатичної жовтяниці), запаморочення, сонливість, слабкість. Лікування: промивання шлунка, прийом активованого вугілля. Симптоматична терапія, спрямована на підтримання життєво важливих функцій організму.

Застосування у період вагітності або годування груддю

У ході досліджень репродуктивної функції у тварин шкідливого впливу азитроміцину на плід не відзначено. Препарат проникає крізь плаценту. Через недостатню кількість клінічних даних не рекомендується призначати препарат вагітним та матерям, які годують груддю (за винятком випадків, коли це необхідно за життєвими показаннями). Слід вирішити питання щодо припинення годування під час прийому препарату.

Діти

Препарат у даній лікарській формі протипоказаний дітям з масою тіла менше 45 кг.

Особливості застосування

Слід з обережністю застосовувати для лікування хворих із тяжкими порушеннями функції печінки і нирок, при серцевих аритміях.

Для осіб літнього віку немає необхідності змінювати дозу.

Здатність впливати на швидкість реакцій при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Не відома.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Антацидні засоби уповільнюють всмоктування азитроміцину. Рекомендується дотримуватися не менш ніж двогодинного інтервалу між застосуванням препарату та антациду. Слід звернути увагу на одночасний прийом препарату з теофіліном, терфенадином, варфарином, карбамазепіном, фенітоїном, триазоламом, дигоксином, ерготаміном, циклоспорином, тому що макролідні антибіотики можуть підсилювати ефект вищезгаданих препаратів. На відміну від більшості макролідів, азитроміцин не зв’язується з ферментами комплексу цитохрому Р-450. До сьогодні взаємодії азитроміцину із вказаними препаратами не спостерігалося.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Азитроміцин має широкий спектр антимікробної дії. До препарату чутливі грампозитивні коки: Streptococcus pneumoniae, S. pyogenes, S. agalactiae, S. viridans, стрептококи груп С, F і G, Staphylococcus aureus; грамнегативні бактерії: Наеmophylus influenzae,  H. parainfluenzae, Moraxella catarrhalis, Bordatella pertussis, B. parapertussis, Legionella pneumophila, H. ducrei, Campylobacter jejuni, Neisseria gonorrhoeae, Gardnerella vaginalis; деякі анаеробні мікроорганізми: Bacteroides bivins, Clostridium perfinges, Peptostreptococcus species, а також Chlamydia trachomatis, Mycoplasma pneumoniae, Ureaplasma urealyticum і спірохети Тreponema pallidum і Borrelia burgdoferi. Не впливає на грампозитивні мікроорганізми, стійкі до еритроміцину.

Фармакокінетика. Азитроміцин швидко всмоктується з травного тракту, що обумовлено стійкістю в кислому середовищі і ліпофільністю. Максимальна концентрація в сироватці крові досягається через 2,5 – 3 години і становить 0,4 мг/л при прийомі внутрішньо 0,5 г азитроміцину. Препарат добре проникає в дихальні шляхи, органи і тканини урогенітального тракту, зокрема, в передміхурову залозу, у шкіру і м'які тканини. Концентрація препарату в тканинах і клітинах у 10 – 15 разів вища, ніж у сироватці. Висока концентрація в тканинах і тривалий період напіввиведення обумовлені низьким зв'язуванням азитроміцину з білками сироватки крові, а також здатністю проникати в еукаріотичні клітини і концентруватися в середовищі з низьким рН, що оточує лізосоми. Це визначає, у свою чергу, великий об'єм уявного розподілу (31,1 л/кг) і високий плазмений кліренс. Доведено, що фагоцити доставляють препарат у місця інфекції, де і вивільнюють його. Хороше проникнення азитроміцину в клітини і накопичення у фагоцитах, з якими він транспортується у вогнища запалення, сприяє антимікробній активності препарату. Незважаючи на високу концентрацію у фагоцитах, азитроміцин не впливає істотно на їх функцію. У бактерицидних концентраціях у вогнищах запалення препарат зберігається протягом 5 – 7 днів після прийому останньої дози, що дозволило розробити короткі (3-х і 5-денні) курси лікування.

Елімінація азитроміцину із сироватки крові відбувається у два етапи: період напіввиведення становить 14 – 20 годин між 8 і 24 годинами після прийому препарату і 41 годину – в інтервалі від 24 до 72 годин, що дозволяє застосовувати препарат один раз на добу. Біодоступність становить 37 %.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості

овальні, подовженої форми двоопуклі таблетки, блакитного кольору, вкриті оболонкою, з насічкою з одного боку.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 ºС.

 

Упаковка

По 3 таблетки у блістері, 1 блістер у картонній упаковці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

ЮНІМАКС ЛАБОРАТОРИС.

або Мепро Фармасютікалз Пвт. Лтд.; Індія

Місцезнаходження

Плот № 7, Сектор 24, Фаридабад-121005, Харіана, Індія.

Q-Роуд, Фейз-IV, G.I.D.C. Вадхван сіті -363035, Сурендранагар, Гуджарат стейт, Індія

Власник реєстраційного посвідчення

АМЕРІКЕН НОРТОН КОРПОРЕЙШН.

Місцезнаходження

1570 Сан-Томас Еквіно Роуд, 18, Сан-Хосе, СА 95130, США.

Аннотация (инструкция по применению) продукта Азитромицин-Кредофарм, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Азитромицин-Кредофарм, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Азитромицин-Кредофарм с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.
Дозировка Азитромицин-Кредофарм таблетки, п/о по 500 мг №3 в блис.
Производитель Юнимакс Лаб./Мепро Фарм. Пвт. для "Америкен Нортон Корпорейшн", Индия/США
МНН Azithromycin
Регистрация № UA/11964/01/01 от 31.03.2008. Приказ № 47 от 25.01.2012
Код АТХ

Рекомендуем посмотреть

Азицин таблетки, п/о по 500 мг №3
Азицин капсулы по 250 мг №6
Азицин
таблетки, капсулы
Дарница
Цены в аптеках
Зиомицин таблетки, п/о по 500 мг №3
Зиомицин таблетки, п/о по 250 мг №6
Зиомицин таблетки, п/о по 250 мг №21
Зиомицин
таблетки
Гледфарм ЛТД
Цены в аптеках
Зитрокс суспензия д/перор. прим. 200 мг/5 мл по 15 мл во флак.
Зитрокс таблетки, п/о по 500 мг №3
Зитрокс суспензия д/перор. прим. 100 мг/5 мл по 15 мл во флак.
Зитрокс таблетки, п/о по 250 мг №6
Зитрокс
суспензия, таблетки
Маклеодс Фармасьютикалс Лтд, Индия
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Азитромицин-Кредофарм таблетки, п/о по 500 мг №3 в блис.
Азитромицин-Кредофарм порошок лиоф. д/приг. р-ра д/инф. по 500 мг №1 во флак.
Азитромицин-Кредофарм капсулы по 250 мг №6 в блис.
Азитромицин-Кредофарм
таблетки, порошок, капсулы
2 производителя
Цены в аптеках

Новинки

Болит ухо?
Болит ухо? Быстрая помощь за 5 минут Подробней
Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Запор?
Запор? Устрани не симптомы, а причину Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней

Инструкция по применению

Состав Показания Противопоказания Способ применения и дозы Побочные эффекты Передозировка Применение при беременности и кормлении грудью Условия и срок хранения

Где купить Азитромицин-Кредофарм?

Показать все аптеки, где есть Азитромицин-Кредофарм
Top