Аксетин таблетки, п/плен. обол. по 250 мг №10 (10х1) в стрип.

Цены в аптеках

Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

діюча речовина: цефуроксим;

1 таблетка містить цефуроксиму (у формі цефуроксиму аксетилу) 250 мг або 500 мг;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна 105, кремнію діоксид колоїдний безводний,

натрію кроскармелоза, натрію лаурилсульфат, олія рослинна гідрогенізована, гіпромелоза 2910, пропіленгліколь, титану діоксид (Е 171), тальк.

Лікарська форма

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості:

для таблеток 250 мг: білі, у вигляді капсули двоопуклі таблетки, вкриті плівковою оболонкою, з рискою з одного боку, діаметром ядра 8x14 мм;

для таблеток 500 мг: білі, у вигляді капсули двоопуклі таблетки, вкриті плівковою оболонкою, з рискою з двох боків, діаметром ядра 9x19 мм.

Риска призначена лише для полегшення розлому з метою полегшення ковтання, а не для розподілу на рівні дози.

Фармакотерапевтична група

Антибактеріальні засоби для системного застосування. Цефалоспорини другого покоління. Код АТХ J01D С02.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Механізм дії

Цефуроксиму аксетил гідролізується ферментами естерази до активного антибіотика цефуроксиму. Цефуроксим пригнічує синтез клітинної оболонки мікроорганізмів шляхом прикріплення до пеніцилінзв’язуючих білків (ПЗБ). Це призводить до переривання біосинтезу клітинної стінки (пептидоглікану), що спричиняє лізис і загибель бактеріальних клітин.

Механізм резистентності

Резистентність до цефуроксиму може бути пов’язана з одним або декількома із таких процесів:

 • гідроліз бета-лактамаз, у тому числі (але не тільки) за допомогою розширеного спектра бета-лактамаз (ESBLs) і AmpC ферментів, які можуть бути індукованими або стабільно активованими у певних аеробних грамнегативних видів бактерій;
 • зниження спорідненості ПЗБ для цефуроксиму;
 • зовнішня мембранна непроникність, яка обмежує доступ цефуроксиму до ПЗБ у грамнегативних бактерій;
 • бактеріальні ефлюксні насосні системи.

Очікується, що організми, які набули резистентності до інших ін’єкційних форм цефалоспоринів, є стійкими до цефуроксиму.

Залежно від механізму резистентності організми з набутою резистентністю до пеніцилінів можуть демонструвати зниження чутливості або резистентність до цефуроксиму.

Граничні концентрації цефуроксиму аксетилу

Граничні мінімальні інгібуючі концентрації (МІК) цефуроксиму, значення яких ґрунтується на визначенні бактеріального росту відповідно до стандартів Європейського комітету з визначення чутливості до антибіотиків (EUCAST), надано в таблиці нижче:

Таблиця 1

Бактерії
МІК (мг/мл)
чутливі
нечутливі
Enterobacteriaceae1,2
≤ 8
> 8
Staphylococcus spp.
Примітка3
Примітка3
Streptococcus A, B, C і G
Примітка4
Примітка4
Streptococcus рneumonіае
≤ 0,25
> 0,5
Moraxella catarrhalis
≤ 0,125
> 4
Haemophilus influenzae
≤ 0,125
> 1
Невидові, пов’язані з граничними значеннями1
НД5
НД5

1Граничні концентрації цефалоспоринів для Enterobacteriaceae проявляють усі клінічно важливі механізми резистентності (включаючи ESBL і опосередковані AmpC плазміди). Деякі штами, які продукують бета-лактамази, є чутливими або мають проміжну чутливість до цефалоспоринів 3-го або 4-го покоління з цими граничними концентраціями і мають бути представлені, як визначено, тобто наявність або відсутність ESBL сама по собі не впливає на категоризацію чутливості. У багатьох регіонах виявлення та характеристика ESBL рекомендується або є обов’язковою з метою боротьби з інфекцією.

2Тільки неускладнені інфекції сечовивідних шляхів (цистит) (див. розділ «Показання»).

3Чутливість стафілококів до цефалоспоринів витікає з чутливості до метициліну за винятком цефтазидиму, цефіксиму і цефтибутену, які не мають граничних концентрацій і їх не слід використовувати для лікування стафілококової інфекції.

4Бета-лактамна чутливість бета-гемолітичних стрептококів групи А, В, С і G витікає із чутливості до пеніциліну.

5Недостатньо даних, які підтверджують, що зазначені штами є хорошою мішенню для терапії препаратом. МІК з уточненнями, але без віднесення до чутливих чи нечутливих мікроорганізмів.

Мікробіологічна чутливість

Набута резистентність до антибіотика відрізняється у різних регіонах та з часом, а для окремих штамів може відрізнятися суттєво. При необхідності бажано звернутися до місцевих даних з чутливості до антибіотика, особливо при лікуванні тяжких інфекцій.

Цефуроксим зазвичай має високу активність відносно таких мікроорганізмів in vitro:

Чутливі мікроорганізми
Грампозитивні аероби:
Staphylococcus aureus (метицилінчутливі)*
Коагулазонегативний стафілокок (метицилінчутливий)
Streptococcus pyogenes
Streptococcus agalactiae
Грамнегативні аероби:
Haemophilus influenzae
Наеmophilus parainfluenzae
Moraxella catarrhalis
Спірохети:
Воrrelia burgdorferi
 
Мікроорганізми, для яких набута резисентність може становити проблему
Грампозитивні аероби:
Streptococcus pneumoniae
Грамнегативні аероби:
Citrobacter freundii
Enterobacter aerogenes
Enterobacter cloacae
Escherichia coli
Klebsiella pneumoniae
Proteus mirabilis
штами Proteus (інші ніж P. vulgaris)
штами Providencia
Грампозитивні анаероби:
штами Peptostreptococcus
штами Propionibacterium
Грамнегативні анаероби:
штами Fusobacterium
штами Bacteroides
Резистентні мікроорганізми
Грампозитивні аероби:
Enterococcus faecalis
Enterococcus faecium
Грамнегативні аероби:
штами Acinetobacter.
штами Campylobacter
Morganella morganii
Proteus vulgaris
Pseudomonas aeruginosa
Serratia marcescens
Грамнегативні анаероби:
Bacteroides fragilis
Інші:
штами Chlamydia
штами Mycoplasma
штами Legionella

*Всі метицилінрезистентні S. aureus є нечутливими до цефуроксиму.

Фармакокінетика.

Абсорбція

Після перорального застосування цефуроксиму аксетил абсорбується у кишечнику, гідролізується на слизовій оболонці останнього та у вигляді цефуроксиму потрапляє у кровообіг.

Оптимальний рівень абсорбції спостерігається одразу після прийому їжі. Максимальний рівень цефуроксиму у сироватці крові (2,9 мкг/мл для дози 125 мг, 4,4 мкг/мл для дози 250 мг, 7,7 мкг/мл для дози 500 мг і 13,6 мкг/мл для дози 1000 мг) спостерігається приблизно через 2-3 години після прийому препарату з їжею. Швидкість абсорбції цефуроксиму при прийомі у вигляді суспензії зменшується порівняно з таким при прийомі у вигляді таблеток, що призводить згодом до більш низьких максимальних рівнів у сироваці крові і зниження системної біодоступності (на 4-17 % менше). Суспензія для перорального застосування цефуроксиму аксетилу не є біоеквівалентною до таблеток цефуроксиму аксетилу, що було показано у дослідженні з участю здорових дорослих добровольців, і, отже, не є взаємозамінною з розрахунку міліграм на міліграм. Фармакокінетика цефуроксиму лінійна в інтервалі доз від 125 до 1000 мг при пероральному застосуванні. Накопичення цефуроксиму не відбулося після повторних пероральних доз від 250 до 500 мг.

Розподіл

Рівень зв’язування з білками – 33-50 % залежно від методики визначення. Після застосування таблеток цефуроксиму аксетилу одноразово у дозі 500 мг у 12 здорових добровольців уявний об’єм розподілу становив 50 л (CV %=28 %). Концентрація цефуроксиму, що перевищує МІК для більшості розповсюджених патогенних мікроорганізмів, досягається у тканинах мигдаликів, носових пазух, слизовій оболонці бронхів, кістках, плевральній рідині, суглобовій рідині, синовіальній рідині, міжклітинній рідині, жовчі, мокротинні і водянистій волозі камери ока. Цефуроксим проникає крізь гематоенцефалічний бар’єр при запаленні мозкових оболонок.

Біотрансформація

Цефуроксим не метаболізується.

Виведення

Період напіврозпаду в сироватці крові становить від 1 до 1,5 години. Цефуроксим виводиться шляхом клубочкової фільтрації і канальцевої секреції. Нирковий кліренс становить від 125 до 148 мл/хв/1,73 м2.

Особливі групи пацієнтів

Стать

Не було виявлено відмінностей у фармакокінетиці цефуроксиму у чоловіків і жінок.

Пацієнти літнього віку

Ніяких особливих запобіжних заходів не потрібно при застосуванні препарату пацієнтам літнього віку з нормальною функцією нирок у дозуванні до максимального рівня 1 г на добу. Пацієнти літнього віку, більш імовірно, мають знижену функцію нирок. Таким чином, дозу потрібно бути скоригувати відповідно до функції нирок у таких пацієнтів.

Діти

У дітей віком від 3 місяців фармакокінетика цефуроксиму є такою ж, як у дорослих.

Немає наявних даних клінічних випробувань щодо застосування цефуроксиму аксетилу дітям віком до 3 місяців.

Ниркова недостатність

Безпека та ефективність цефуроксиму аксетилу для пацієнтів з нирковою недостатністю не встановлена. Цефуроксим в основному виводиться нирками. Тому, як і у разі застосування усіх аналогічних антибіотиків, пацієнтам з порушеною нирковою функцією (кліренс креатиніну <30 мл/хв) рекомендується зменшити дозу цефуроксиму, щоб компенсувати повільнішу екскрецію. Цефуроксим ефективно виводиться шляхом діалізу.

Печінкова недостатність

Немає наявних даних щодо пацієнтів з порушенням функції печінки. Оскільки цефуроксим переважно виводиться нирками, наявність печінкової недостатності, як очікується, не впливає на фармакокінетику цефуроксиму.

Фармакокінетична/фармакодинамічна взаємодія

Для цефалоспоринів найважливіший фармакокінетичний-фармакодинамічний індекс, що корелює з in vivo ефективністю, показав, що відсоток інтервалу дозування (% Т), не зв’язаний концентрацією, залишається вище рівня MІК цефуроксиму для окремих штамів (тобто % T> MІК).

Показання

Лікування інфекцій, що зазначені нижче:

 • гострий стрептококовий тонзиліт і фарингіт.
 • гострий бактеріальний синусит.
 • гострий середній отит.
 • загострення хронічного бронхіту, спричинене збудниками, чутливими до цефуроксиму аксетилу.
 • цистит.
 • пієлонефрит.
 • неускладнені інфекції шкіри та м’яких тканин.
 • ранні прояви хвороби Лайма.

Протипоказання

Підвищена чутливість до цефалоспоринових антибіотиків, цефуроксиму або до будь-якого з компонентів препарату. Тяжкі реакції гіперчутливості в анамнезі (наприклад, анафілактичні реакції) до будь-яких бета-лактамних антибіотиків іншого типу (пеніцилінів, монобактамів і карбапенемів).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Препарати, що зменшують кислотність шлункового соку, можуть зменшувати біодоступність цефуроксиму аксетилу і мають властивість ліквідувати ефект покращеної абсорбції після прийому їжі.

Як і інші антибіотики, Аксетин може мати вплив на флору кишечнику, що призведе до зменшення реабсорбції естрогенів та зниження ефективності комбінованих пероральних контрацептивних засобів.

Цефуроксиму аксетил виводиться шляхом клубочкової фільтрації і канальцевої секреції. Одночасне застосування з пробенецидом не рекомендоване, оскільки при цьому значно збільшується максимальна концентрація, площа під кривою концентрація-час у сироватці крові і напівперіод виведення цефуроксиму.

Одночасне застосування з пероральними антикоагулянтами може призвести до збільшення міжнародного нормалізованого співвідношення (МНС).

Особливості застосування

Реакції гіперчутливості

З особливою обережністю призначати препарат пацієнтам, у яких були алергічні реакції на пеніциліни або інші бета-лактамні антибіотики, оскільки існує ризик появи перехресної чутливості. Як і при застосуванні усіх бета-лактамних протимікробних лікарських засобів, повідомляли про серйозні, іноді летальні реакції підвищеної чутливості. У разі появи тяжких реакцій гіперчутливості лікування Аксетином слід негайно припинити та надати пацієнту відповідну невідкладну медичну допомогу.

Перед початком терапії необхідно визначити, чи спостерігалися у пацієнта у минулому тяжкі реакції підвищеної чутливості до цефуроксиму, інших цефалоспоринів або до бета-лактамних лікарських засобів інших типів. Цефуроксим слід з обережністю призначати пацієнтам, які в анамнезі мають випадки нетяжких реакцій підвищеної чутливості до інших бета-лактамних лікарських засобів.

Реакція Яриша–Герксгеймера

Під час лікування цефуроксиму аксетилом хвороби Лайма спостерігалася реакція Яриша–Герксгеймера, яка виникала безпосередньо через бактерицидну дію цефуроксиму аксетилу на мікроорганізм, що спричиняє хворобу Лайма, спірохету Borrelia burgdorferi. Пацієнтам необхідно пояснити, що це звичайний наслідок антибіотикотерапії хвороби Лайма, що минає без лікування (див. розділ «Побічні реакції»).

Надмірний ріст нечутливих мікроорганізмів

Застосування цефуроксиму аксетилу (як і інших антибіотиків) може призвести до надмірного росту Candida. Тривале лікування може також призвести до надмірного росту інших нечутливих мікроорганізмів (наприклад Enterococci, Clostridium difficile), що, у свою чергу, може потребувати припинення лікування (див. розділ «Побічні реакції»).

При застосуванні антибіотиків широкого спектра дії може спостерігатися псевдомембранозний коліт від легкої форми до загрозливого для життя стану. Тому важливо мати це на увазі, якщо у пацієнтів виникає тяжка діарея під час або після застосування цефуроксиму (див. розділ «Побічні реакції»). Слід припинити терапію цефуроксимом і застосувати специфічне лікування Clostridium difficile. Лікарські засоби, які пригнічують перистальтику, не слід застосовувати (див. розділ «Побічні реакції»).

Впливання на діагностичні тести

Позитивний тест Кумбса, повʼязаний із застосуванням цефуроксиму, може впливати на перехресну пробу на сумісність крові (див. розділ «Побічні реакції»).

Оскільки при фероціанідному тесті можливий псевдонегативний результат, для визначення рівня глюкози у крові/плазмі пацієнтам, які лікуються цефуроксиму аксетилом, рекомендується використовувати глюкозооксидазну або гексокіназну методику.

Таблетки Аксетину містять пропіленгліколь, який може спричинити симптоми, схожі з такими, що виникають при вживанні алкоголю.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність

Існують обмежені дані щодо застосування цефуроксиму вагітним жінкам. Експериментальних доказів ембріопатичної або тератогенної дії цефуроксиму аксетилу немає, але слід призначати його вагітним жінкам тільки у разі, коли користь застосування лікарського засобу переважає можливі ризики.

Годування груддю

Цефуроксим проникає у грудне молоко у невеликих кількостях. При застосуванні терапевтичних доз лікарського засобу не очікується розвитку побічних реакцій, але не можна виключити ризик появи діареї чи грибкової інфекції слизових оболонок. Тому у зв’язку з цими реакціями може знадобитися припинення годування груддю. Також слід враховувати можливість сенсибілізуючої дії лікарського засобу. Цефуроксим призначати під час годування груддю тільки після оцінки лікарем співвідношення користі та ризиків його застосування.

Фертильність

Відсутні дані щодо впливу цефуроксиму аксетилу на фертильність у людини. У дослідженнях репродуктивної функції на тваринах не зафіксовано впливу цього лікарського засобу на фертильність.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Оскільки препарат може спричинити запаморочення, пацієнтів слід попереджати, що керувати автомобілем і працювати з іншими механізмами слід з обережністю.

Спосіб застосування та дози

Зазвичай тривалість курсу лікування становить 7 днів (може бути від 5 до 10 днів).

Дозування препарату для дорослих та дітей залежно від інфекцій наведено у таблиці нижче.

Таблиця 2.

Дорослі та діти (≥ 40 кг)

Показання до застосування

Доза
Гострий тонзиліт і фарингіт, гострий бактеріальний синусит
250 мг 2 рази на добу
Гострий середній отит
500 мг 2 рази на добу
Загострення хронічного бронхіту
500 мг 2 рази на добу
Цистит
250 мг 2 рази на добу
Пієлонефрит
250 мг 2 рази на добу
Неускладнені інфекції шкіри та м’яких тканин
250 мг 2 рази на добу
Хвороба Лайма
500 мг 2 рази на добу протягом 14 днів (тривалість від 10 до 21 днів)

Діти

Аксетин, таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 250 мг і 500 мг не призначений для лікування дітей з масою тіла до 40 кг. Таблетки цефуроксиму аксетилу не є біоеквівалентними до суспензії для перорального застосування цефуроксиму аксетилу, отже, ці препарати не є взаємозамінними з розрахунку міліграм на міліграм.

Хворі з нирковою недостатністю

Безпека та ефективність цефуроксиму аксетилу для пацієнтів з нирковою недостатністю не встановлені. Цефуроксим виводиться головним чином нирками. У пацієнтів із вираженим порушенням функції нирок рекомендується зменшити дозу цефуроксиму, щоб компенсувати його повільнішу екскрецію. Цефуроксим ефективно виводиться шляхом діалізу.

Таблиця 3.

Рекомендоване дозування препарату Аксетин при нирковій недостатності

Кліренс креатиніну
T1/2
(години)
Рекомендоване дозування
≥ 30 мл/хв/1,73 м2
1,4-2,4
Корегування дози не потрібне (застосовувати стандартну дозу від 250 мг до 500 мг 2 рази на добу)
10-29 мл/хв/1,73 м2
4,6
Стандартна індивідуальна доза кожні 24 години
<10 мл/хв/1,73 м2
16,8
Стандартна індивідуальна доза кожні 48 годин
Упродовж гемодіалізу
2-4
Одну додаткову стандартну дозу слід застосовувати після кожного діалізу

Хворі з печінковою недостатністю

Немає даних про застосування цього лікарського засобу у пацієнтів з порушенням функцій печінки. Цефуроксим виводиться головним чином нирками, тому очікується, що наявні порушення функції печінки не впливатимуть на фармакокінетику цефуроксиму.

Спосіб застосування

Для перорального застосування.

Для кращого засвоєння препарат рекомендується приймати після їди.

Таблетки Аксетину не можна подрібнювати, тому їх не слід призначати пацієнтам, які не можуть їх проковтувати. Дітям рекомендується призначати цефуроксим аксетил у формі суспензії.

Діти.

Препарат не призначений для лікування дітей з масою тіла до 40 кг.

Передозування

Передозування цефалоспоринами може спричинити неврологічні ускладнення, включаючи енцефалопатію, судоми та кому. Симптоми передозування можуть виникати, якщо доза лікарського засобу не була відповідним чином скоригована для пацієнтів з порушенням функції нирок (див. розділи «Спосіб застосування та дози» та «Особливості застосування»).

Рівень цефуроксиму в сироватці крові можна зменшити шляхом гемодіалізу та перитонеального діалізу.

Побічні реакції

Найбільш поширеними побічними реакціями є надмірний ріст Candida, еозинофілія, головний біль, запаморочення, шлунково-кишкові розлади і короткочасне підвищення активності печінкових ферментів.

Побічні реакції при застосуванні цефуроксиму аксетилу виражені помірно і мають в основному оборотний характер.

Побічні реакції, відомості про які наведено нижче, класифіковані за органами і системами та за частотою їх виникнення. За частотою виникнення розподілені на такі категорії: дуже часто (≥ 1/10), часто (≥ 1/100 та < 1/10), нечасто (≥ 1/1000 та < 1/100), рідко (≥ 1/10000 та < 1/1000), дуже рідко (< 1/10000), невідомо (не можна встановити з наявних даних).

Інфекції та інвазії

Часто: надмірний ріст Candida.

Невідомо: надмірний ріст Clostridium difficile.

З боку крові і лімфатичної системи

Часто: еозинофілія.

Нечасто: позитивний тест Кумбса, тромбоцитопенія, лейкопенія (інколи глибока).

Невідомо: гемолітична анемія.

З боку імунної системи

Невідомо: реакції гіперчутливості, що включають шкірний висип, кропив’янку та свербіж, медикаментозну гарячку; сироваткова хвороба, анафілаксія, реакція Яриша–Гексгеймера.

З боку нервової системи

Часто: головний біль, запаморочення.

З боку травного тракту

Часто: діарея, нудота, біль у животі.

Нечасто: блювання.

Невідомо: псевдомембранозний коліт.

З боку гепатобіліарної системи

Часто: транзиторне підвищення рівня печінкових ферментів.

Невідомо: жовтяниця (головним чином холестатична), гепатит.

З боку шкіри та підшкірної тканини

Нечасто: шкірні висипання.

Невідомо: поліморфна еритема, синдром Стівенса–Джонсона, токсичний епідермальний некроліз (екзантематозний некроліз) (див. реакції з боку імунної системи), ангіоневротичний набряк.

Окремі побічні реакції

Цефалоспорини як клас мають властивість абсорбувати на поверхні мембрани еритроцити та взаємодіяти з антитілами, що може призвести до позитивної проби Кумбса (вплив на визначення сумісності крові) та дуже рідко – до гемолітичної анемії. Транзиторне підвищення рівня печінкових ферментів має зазвичай оборотний характер.

Діти.

Профіль безпеки застосування цефуроксиму у дітей відповідає аналогічному профілю у дорослих пацієнтів.

Звітування про підозрювані побічні реакції.

Звітування про підозрювані побічні реакції після реєстрації лікарського засобу має важливе значення. Це дає змогу проводити безперервний моніторинг співвідношення користі і ризиків, пов’язаних із застосуванням лікарського засобу. Лікарям слід звітувати про будь-які підозрювані побічні реакції відповідно до вимог законодавства.

У разі виникнення побічних реакції та запитань щодо безпеки застосування лікарського засобу просимо звертатися через форму зворотного зв’язку веб-сайту: www.ukraine.medochemie.com

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 30 °С в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 10 таблеток у стрипі, по 1 стрипу в картонній коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

Медокемі ЛТД (Завод С)/Medochemie LTD (Factory C).

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності

2, Міхаел Ераклеос Стріт, Ажиос Атанасіос Індустріальна зона, 4101 Ажиос Атанасіос, Лімассол, Кіпр/2, Michael Erakleous Street, Agios Athanassios Industrial Area, 4101 Agios Athanassios, Limassol, Cyprus.

Дата последнего обновления: 20.07.2018
Аннотация (инструкция по применению) продукта Аксетин, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Аксетин, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Аксетин с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска таблетки
Условия отпуска по рецепту
Регистрация UA/8714/02/01 от 13.07.2018 (приказ 1313 (1))
АТХ-классификация J01DC02 - Цефуроксим
Действующие вещества цефуроксим
Производитель Медокеми ЛТД, Кипр

Найдено 225 аптек

Людмила Фарм Ко
Житомир, пр.Мира 37
Аксетин табл.пл/об 250мг №10
Медокеми ЛТД
от 112.86
Формула Здоровья
Запорожье, пр.Моторостроителей 58
Аксетин табл.250мг №10
Медокеми
от 85.00
Аптека "Эконом-и-Я"
Яготин, ул.Независимости 120/1
Аксетин табл. 250мг №10
Медокеми ЛТД Кипр
от 108.04
Формула Здоровья
Запорожье, пр.Соборный 149
Аксетин табл.250мг №10
Медокеми
от 90.95
Аптека интернет цен
Запорожье, пр.Соборный 129
Аксетин таб. п/пл. об. 0,25 №10
Медохеми КИПР
от 90.71
Формула Здоровья
Запорожье, ул.Чумаченко 34
Аксетин табл.250мг №10
Медокеми
от 85.43
Формула Здоровья
Запорожье, ул.Чаривная 121
Аксетин табл.250мг №10
Медокеми
от 88.40
Аптека для економних
Киев, ул.Иорданская 7В
Аксетин табл.пл/об 250мг №10
Медокеми ЛТД
от 105.53
Аптеки Медицинской Академии
Днепр, пр.Богдана Хмельницкого 127
Аксетин табл.п/о 250мг №10
Медокеми,Кипр
от 105.40
СВК фарм
Киев, ул.Михаила Драгоманова 6/1
Аксетин №табл. п/о 250 мг 10
10
от 88.35
СВК фарм
Хмельницкий, ул.Подольская 73 А
Аксетин №табл. п/о 250 мг 10
10
от 88.00
Аптека интернет цен
Мелитополь, пр.50-летия Победы 36/1
Аксетин таб. п/пл. об. 0,25 №10
Медохеми КИПР
от 85.97
Аптека "Будьте Здоровы"
Белая Церковь, ул.Леваневского 47/1
Аксетин табл. 250мг №10
Медокеми ЛТД Кипр
от 90.36
АВК фарм
Житомир, ул.Леси Украинки 14
Аксетин №табл. п/о 250 мг 10
10
от 88.85
Аптека интернет цен
Запорожье, ул.Счастливая 3 (Левое крыло дома)
Аксетин таб. п/пл. об. 0,25 №10
Медохеми КИПР
от 87.44
СВК фарм
Киев, ул.Старовокзальная 23 (Фуршет)
Аксетин №табл. п/о 250 мг 10
10
от 88.35
Галеніка МПП
Николаевка, ул.Мира 6
Аксетин табл. п/плен.обол. 250 мг №10
Медокеми
от 92.08
Аптека интернет цен
Мелитополь, пр.Богдана Хмельницкого 23
Аксетин таб. п/пл. об. 0,25 №10
Медохеми КИПР
от 87.15
Аптека интернет цен
Запорожье, пр.Юбилейный 27а
Аксетин таб. п/пл. об. 0,25 №10
Медохеми КИПР
от 92.83
Медпрепараты
Николаев, пр.Центральный 255
Аксетин табл. 250мг №10
Medochemie
от 108.94
Медпрепараты
Николаев, ул.Космонавтов 55/5
Аксетин табл. 250мг №10
Medochemie
от 109.17
Аптека Копейка
Николаев, пр.Центральный 66
Аксетин табл. 250мг №10
Medochemie
от 89.63
Аптека Копейка
Николаев, ул.Адмирала Макарова 58А
Аксетин табл. 250мг №10
Medochemie
от 91.84
Аптека низких цен
Николаев, пр.Мира 56Б/2
Аксетин табл. 250мг №10
Medochemie
от 93.05
«Народная» Аптека №44
Мелитополь, ул.Гагарина 1
Аксетин таб. п/пл. об. 0,25 №10
Медохеми КИПР
от 89.52
Аптека низких цен
Николаев, ул.Слободская 50/1
Аксетин табл. 250мг №10
Medochemie
от 111.82
Аптека низких цен
Николаев, пр.Центральный 69А/2
Аксетин табл. 250мг №10
Medochemie
от 91.93
Медпрепараты
Новая Каховка, ул.Светлова 2
Аксетин табл. 250мг №10
Medochemie
от 87.59
Аптека Копейка
Новая Каховка, ул.Первомайская 10
Аксетин табл. 250мг №10
Medochemie
от 90.02
Аптека низких цен
Херсон, ул.Кулика 133
Аксетин табл. 250мг №10
Medochemie
от 86.77
Аптека низких цен
Херсон, пр.Святых Кирилла и Мефодия 15
Аксетин табл. 250мг №10
Medochemie
от 91.79
Аптека низких цен
Полтава, ул.Соборности 77
Аксетин табл. 250мг №10
Medochemie
от 89.54
Аптека Копейка
Полтава, ул.Грушевского 2Б
Аксетин табл. 250мг №10
Medochemie
от 87.00
Аптека Копейка
Полтава, ул.Шевченко 46
Аксетин табл. 250мг №10
Medochemie
от 92.00
Аптека Шара
Харьков, пр.Александровский 81
Аксетин табл. 250мг №10
Medochemie
от 85.75
Аптека низких цен
Харьков, пр.Гагарина 181Б
Аксетин табл. 250мг №10
Medochemie
от 91.36
Аптека Копейка
Харьков, пр.Московский 190/1
Аксетин табл. 250мг №10
Medochemie
от 90.60
Аптека Копейка
Харьков, ул.Полтавский шлях 155
Аксетин табл. 250мг №10
Medochemie
от 91.90
Аптека Копейка
Харьков, пр.Московский 144
Аксетин табл. 250мг №10
Medochemie
от 95.30
Аптека низких цен
Харьков, ул.Героев Сталинграда 23/1
Аксетин табл. 250мг №10
Medochemie
от 89.09
Аптека низких цен
Харьков, пр-д.Стадионный 5А
Аксетин табл. 250мг №10
Medochemie
от 102.51
Аптека низких цен
Харьков, пр.Юбилейный 74
Аксетин табл. 250мг №10
Medochemie
от 92.35
Аптека низких цен
Киев, ул.Андрея Малышко 2Д
Аксетин табл. 250мг №10
Medochemie
от 93.72
Аптека низких цен
Киев, ул.Строителей 38/14
Аксетин табл. 250мг №10
Medochemie
от 90.20
Аптека низких цен
Киев, пр.Леся Курбаса 4Б
Аксетин табл. 250мг №10
Medochemie
от 100.47
Аптека Копейка
Запорожье, ул.Деповская 126
Аксетин табл. 250мг №10
Medochemie
от 84.00
Аптека Копейка
Запорожье, пр.Соборный 218
Аксетин табл. 250мг №10
Medochemie
от 89.00
Аптека низких цен
Запорожье, ул.Чаривная 121
Аксетин табл. 250мг №10
Medochemie
от 88.11
Аптека Копейка
Запорожье, ул.Школьная 30
Аксетин табл. 250мг №10
Medochemie
от 90.00
Аптека Благодия
Запорожье, пр.Металлургов 2Е
Аксетин табл. 250мг №10
Medochemie
от 93.41

Рекомендуем посмотреть

Цефутил таблетки, п/плен. обол. по 500 мг №10
Цефутил таблетки, п/плен. обол. по 250 мг №10
Цефутил таблетки, п/плен. обол. по 125 мг №10
Цефутил
таблетки
Мегаком
Цены в аптеках
Цефуроксим Сандоз таблетки, п/плен. обол. по 500 мг №14 (7х2)
Цефуроксим Сандоз порошок д/приг. р-ра д/ин. по 750 мг №1 во флак.
Цефуроксим Сандоз порошок д/приг. сусп. 125 мг/5 мл по 100 мл во флак.
+8
Цефуроксим Сандоз
порошок, таблетки
Сандоз ГмбХ, Австрия
Цены в аптеках
Ауроксетил таблетки, п/плен. обол. по 500 мг №10 в блис.
Ауроксетил таблетки, п/плен. обол. по 250 мг №10 в блис.
Ауроксетил
таблетки
Ауробиндо Фарма Лтд., Индия
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Аксетин порошок для р-ра д/ин. по 0.75 г №100 (10х10) во флак.
Аксетин таблетки, п/плен. обол. по 250 мг №10 (10х1) в стрип.
Аксетин порошок для р-ра д/ин. по 0.75 г №10 во флак.
+3
Аксетин
порошок, таблетки
Медокеми ЛТД, Кипр
Цены в аптеках

Новинки

Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Чтобы диарея не испортила отдых...
Чтобы диарея не испортила отдых... Возьмите с собой... Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Top