Алокс-Д инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Алокс-Д - инструкция по применению

Алокс-Д капли глаз., р-р по 5 мл во флак.
Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

діючі речовини: 1 мл розчину містить ципрофлоксацину (у формі гідрохлориду) 5 мг, дексаметазону (мікронізованого) 1 мг;

допоміжні речовини: гідроксипропіл бетациклодекстрин, бензалконію хлориду розчин, маніт

(Е 421), динатрію едетат, кислота хлористоводнева, вода для ін’єкцій.

Лікарська форма

Краплі очні, розчин.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються в офтальмології. Кортикостероїди в комбінації з протимікробними препаратами. Дексаметазон і протимікробні засоби.

Код АТС S01С A01.

Клінічні характеристики.

Показання

Запальні захворювання ока з можливим поверхневим інфікуванням, для лікування яких показані кортикостероїди.

Гострі і негострі кон’юнктивіти, гнійні кон’юнктивіти, блефарокон’юнктивіти, блефарити, бактеріальні повзучі виразки рогівки, бактеріальні кератити і хронічні кератокон’юнктивіти, дакріоцистити, мейбоміїти, передопераційна профілактика в офтальмологічній хірургії, післяопераційні інфекції і запалення ока.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату, дитячий вік.

Спосіб застосування та дози

Бактеріальні поверхневі інфекції ока і його придатків. Дорослі протягом 2 діб закапують по 1-2 краплі в кон’юнктивальний мішок інфікованого ока кожні 2 год у денний час. Після чого – по 1-2 краплі кожні 4 год у денний час до зникнення ознак захворювання. Термін лікування – до 7 днів.

Виразка рогівки. Алокс-Д, включаючи нічний час, повинен застосовуватися за наступною схемою: 1-й день: закапувати по 2 краплі у хворе око кожні 15 хв протягом перших 6 год, потім – по 2 краплі кожні 30 хв протягом першої доби.

2-й день: закапувати по 2 краплі в хворе око щогодини.

З 3-го до 14-го дня закапувати по 2 краплі у хворе око кожні 4 год. Курс лікування – 14 днів. 

Побічні реакції

Побічна дія препарату Алокс-Д зумовлена діючими речовинами, що входять до його складу.

Найбільш розповсюдженими побічними реакціями ципрофлоксацину при місцевому впливі на око є гіперчутливість і локалізована очна токсичність, включаючи свербіж повік і припухлість, а також еритема кон’юнктивна. Такі реакції зустрічаються у менш ніж 4 % пацієнтів. Схожі реакції можуть зустрічатися при місцевому застосуванні інших аміноглікозидних антибіотиків. 

Дексаметазоном можуть бути зумовлені наступні реакції: підвищення внутрішньоочного тиску з можливим розвитком глаукоми, рідко – ураження зорового нерва, подальше утворення підкапсулярної катаракти і дуже повільне загоєння ран.

Передозування

Немає повідомлень щодо передозування препарату.

Застосування в період вагітності або годування груддю

У період вагітності і годування груддю Алокс варто застосовувати лише тоді, коли очікувана користь для матері виправдовує потенційний ризик для плода (дитини).

Особливості застосування

Препарат не застосовується для ін’єкцій.

У деяких пацієнтів може спостерігатися підвищена чутливість при місцевому застосуванні аміноглікозидів. У такому випадку застосування препарату необхідно припинити.

Якщо при закапуванні препарату подразнення ока не зникає або посилюється, слід припинити його застосування.

Забороняється доторкатися кінчиком флакона-крапельниці до будь-яких поверхонь, оскільки це може призвести до забруднення вмісту флакона.

Діти

На сьогодні безпека й ефективність застосування препарату у дітей не встановлені, тому не рекомендується застосовувати у цій віковій категорії.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Пацієнтам, у яких після застосування очних крапель Алокс-Д тимчасово погіршується чіткість зору, не рекомендується керувати автомобілем або працювати зі складною технікою, верстатами чи будь-яким іншим складним устаткуванням, що вимагає чіткості зору.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Абсорбція дексаметазону може посилюватися антикоагулянтами.

Активність ципрофлоксацину зростає при поєднанні його з бета-лактамними антибіотиками, аміноглікозидами, ванкоміцином, кліндаміцином, метронідазолом.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Алокс-Д – комбінований препарат для місцевого застосування в офтальмології, що містить активні інгредієнти дексаметазон і офлоксацин.

Дексаметазон – сильнодіючий глюкокортикостероїд (ГКС), що має виражену протизапальну дію з мінімальним мінералокортикоїдним ефектом.

ГКС виявляють свою протизапальну дію за рахунок пригнічення адгезивних молекул ендотеліальних клітин судин, ЦОГ (1 або 2) і виділення цитокінів. У результаті зменшується утворення медіаторів запалення і пригнічується адгезія лейкоцитів до судинного ендотелію, що запобігає їх проникненню в подразнені тканини ока.

Алокс-Д також містить ципрофлоксацин, до якого чутливі іn vіtro більшість грамнегативних мікроорганізмів, включаючи Pseudomonas aerugіnosa. Він ефективний відносно низки грампозитивних мікроорганізмів, таких як стафілококи і стрептококи.

В основі механізму протимікробної дії ципрофлоксацину лежить інгібування ДНК-гірази - ферменту, необхідного бактеріям для синтезу ДНК. Резистентність до ципрофлоксацину розвивається рідко. Плазмід-індукована резистентність бактерій до фторхінолонів не описана. Внаслідок специфічного механізму дії препарат ефективний відносно мікроорганізмів, стійких до інших антибактеріальних засобів, таких як b-лактами, аміноглікозиди, тетрацикліни, макроліди і пептиди, а також до сульфаніламідів, триметоприму і похідних нітрофурану.

Фармакокінетика. Фармакокінетичні дослідження препарату комбінованого складу Алокс-Д провести не можливо.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості

прозорий безбарвний розчин.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 ºС у захищеному від світла, недоступному для дітей місці.

Упаковка. По 5 мл у флаконах; по 1 флакону в картонній коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

Алкон Парентералс (Індія) Лтд.

Місцезнаходження

SP-918, Фейз III, Бхиваді – 301019, Райастан, Індія.

Аннотация (инструкция по применению) продукта Алокс-Д, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Алокс-Д, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Алокс-Д с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.
Дозировка Алокс-Д капли глаз., р-р по 5 мл во флак.
Производитель Алкон Парентералс Лтд, Индия
МНН Comb drug
Регистрация № UA/9358/01/01 от 19.02.2009. Приказ № 107 от 19.02.2009
Код АТХ

Также ищут

Новинки

Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Здоровое материнство? Витамины беременности немецкого стандарта Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
ГОРЛО БОЛИТЬ? Малюку і Тату горло лікувати Подробней
Как экономить при покупке в аптеках? Подробней
Скрыть рекламу
Top