Алтай-облепиховое масло инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Алтай-облепиховое масло - инструкция по применению

Алтай-облепиховое масло масло по 100 мл во флак. стекл.
Перевести на русский язык:
Перевести

Загальна характеристика

міжнародна назва:  Hippopheae oleum;

Основні фізико-хімічні властивості

олійна прозора рідина оранжево-червоного кольору, з характерним запахом плодів обліпихи; практично не розчинна у воді, легко розчинна у хлороформі, гексані;

Склад

обліпихова олія з вмістом каротиноїдів 40,0-60,0 мг%;

допоміжні речовини: соняшникова олія.

Форма випуску

Олія.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що впливають на метаболічні процеси.Код АТС А16АХ10**

Фармакологічні властивості

Алтай - Обліпихову Олію®, що містить суміш токоферолів, каротинів, стеаринову, миристинову, пальмитинову, пальмитолеїнову, гептадеканову, олеїнову, линолеву, линоленову кислоти, гліцеринові, хлорофілові речовини та інші біологічно активні речовини, одержують з плодів обліпихи.

Завдяки наявності жиророзчинних біоантиоксидантів, токоферолам, препарат зменшує інтенсивність вільнорадикальних процесів і захищає від руйнування клітинні та субклітинні мембрани, стимулює репаративні процеси і прискорює загоювання ран. Алтай - Обліпихова Олія® виявляє деяку антибактеріальну (бактеріостатичну) дію, затримує ріст золотистого стафілококу, ешерихій, протею, гемолітичного стрептокока. Препарат поліпшує захист слизової оболонки від виразок та прискорює загоювання виразок. Алтай - Обліпихова Олія® позитивно впливає на ліпідний обмін печінки, реакцію перекисного окислення ліпідів у мембранах.

Алтай - Обліпихова Олія® також перешкоджає розвитку атеросклеротичного процесу, значно знижує вміст холестерину, бета-ліпопротеїдів і ліпідів у сироватці крові.

Препарат швидко всмоктуються у кишечнику, а його метаболіти виводяться з сечею.

Показання для застосування

Рекомендується як полівітамінний засіб при гіповітамінозах, для профілактики і лікування передчасного старіння і дистрофії м'язів; як проти склеротичний засіб, що впливає на ліпідний обмін і знижує вміст холестерину, ліпопротеїдів і загальних ліпідів у сироватці крові; також застосовують при ішемічній хворобі серця, при гастритах. У дерматології рекомендується при флегманозних ікне, екземі, псоріазі, виразковому вовчаку, хронічних дерматозах, виразці гомілки, променевих ураженнях шкіри. У стоматології – при променевих ураженнях слизової оболонки рота, ран, що не загоюються тривалий час, пародонтозі. У складі комплексної терапії - лікування глоситів. В офтальмології – для лікування розацеакератиту, скрофулезного кератиту, трахоми, опіків та раней повік, кон'юнктиви та рогівку (опіки кислотами, термічні). У гінекології – для лікування кольпіту, ендоцервіциту, ерозії шийки матки.

Спосіб застосування та дози

Алтай - Обліпихову Олію® застосовують зовнішньо, внутрішньо, тампони, інгаляційно.

При лікуванні опіків, пролежнів, променевих уражень шкіри на очищену від нальотів виразкову поверхню наносять піпеткою олію і накладають марлеву пов’язку, яку міняють через день.

При променевій терапії раку стравоходу препарат призначають дорослим по половині столової ложки 2-3 рази на добу протягом всього курсу лікування і після його закінчення – ще 2-3 тижні. При лікуванні виразкової хвороби шлунка дорослі приймають по 1 чайній ложці 2-3 рази на добу за 30-40 хв. до їди. Дітям дозу зменшують удвічі.

При лікуванні ерозії шийки матки застосовують ватні тампони, добре просочені препаратом (5-10 мл на тампон). Курс лікування при кольпітах – 10-15 процедур, при ендоцервіцитах і ерозіях шийки матки – 8-10 процедур. При необхідності курс лікування повторюють через 4-6 тижнів.

При захворюваннях верхніх дихальних шляхів Алтай – Обліпихову Олію® застосовують у вигляді інгаляцій.

Побічна дія

При поганій переносимості препарату, яка спостерігається здебільшого у хворих на хронічний розлад травлення, можливі нудота, проноси, а також загострення хвороби підшлункової залози. Можливе відчуття печії при лікуванні опіків шкіри та слизових оболонок.

Протипоказання

При внутрішньому застосуванні Алтай – Обліпихова Олія® протипоказана хворим на холецистит, гепатит, панкретит, жовчокам’яну хворобу, а також при підвищеній чутливості до обліпихи та при схильності до проносів.

Передозування

При передозуванні (при прийомі внутрішньо) можливі явища гіпервітамінозу. Симптоми у дорослих: сонливість, в’ялість, головний біль, гіперемія обличчя, нудота, блювання, роздратованість, розлад ходи, біль у кістках, проноси. У дітей можливе підвищення температури, блювання, висипання, пітливість, проноси. Можливе також підвищення тиску спинномозкової рідини. Слід відмінити препарат і застосовувати симптоматичну терапію.

Особливості застосування

Застосування препарату з лікувальною метою, особливо у великих дозах, необхідно здійснювати під наглядом лікаря. З обережністю застосовувати для лікування дітей, особливо схильних до алергічних реакцій, а також приймати внутрішньо препарат у I триместрі вагітності та у період лактації.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Не слід приймати препарат Алтай - Обліпихова Олія® одночасно з іншими препаратами, які містять вітаміни А.

Умови та термін зберігання

Зберігати у недоступному для дітей, прохолодному (до 20 0С), захищенному від світла місці.

Термін придатності – 1 рік.

 Умови відпуску. Без рецепта. Упаковка. По 50 мл та 100 мл у флаконах скляних, по 50 мл у флаконах полімерних. Виробник. ТОВ «Науково-виробниче підприємство “КАМБІЙ».

Адреса

Україна, м. Київ, вул. Дегтярівська, 43/9 к.43.

Аннотация (инструкция по применению) продукта Алтай-облепиховое масло, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Алтай-облепиховое масло, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Алтай-облепиховое масло с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.
Дозировка Алтай-облепиховое масло масло по 100 мл во флак. стекл.
Производитель Камбий, НПП, ООО, г.Киев, Украина
МНН Hippophae rhamnoides
Регистрация № UA/6989/01/01 от 31.08.2007. Приказ № 512 от 31.08.2007
Код АТХ

Также ищут

Новинки

ГОРЛО БОЛИТЬ? Малюку і Тату горло лікувати Подробней
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Здоровое материнство? Витамины беременности немецкого стандарта Подробней
Как экономить при покупке в аптеках? Подробней
Скрыть рекламу
Top