Новинки

Простуда на губах? Решение есть! Подробней
Эссливер Форте Как защитить печень? Подробней
Беспокоит ГЕМОРРОЙ? Подробней
Срочное предупреждение беременности после полового акта Подробней
Простуда? Насморк? Кашель? Действуйте комплексно! Подробней
Скрыть рекламу

Алтай-Облепиховое Масло инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Алтай-Облепиховое Масло - инструкция по применению

Перевести на русский язык:
Перевести

Загальна характеристика

міжнародна назва:  Hippopheae oleum;

Основні фізико-хімічні властивості

олійна прозора рідина оранжево-червоного кольору, з характерним запахом плодів обліпихи; практично не розчинна у воді, легко розчинна у хлороформі, гексані;

Склад

обліпихова олія з вмістом каротиноїдів 40,0-60,0 мг%;

допоміжні речовини: соняшникова олія.

Форма випуску

Олія.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що впливають на метаболічні процеси.Код АТС А16АХ10**

Фармакологічні властивості

Алтай - Обліпихову Олію®, що містить суміш токоферолів, каротинів, стеаринову, миристинову, пальмитинову, пальмитолеїнову, гептадеканову, олеїнову, линолеву, линоленову кислоти, гліцеринові, хлорофілові речовини та інші біологічно активні речовини, одержують з плодів обліпихи.

Завдяки наявності жиророзчинних біоантиоксидантів, токоферолам, препарат зменшує інтенсивність вільнорадикальних процесів і захищає від руйнування клітинні та субклітинні мембрани, стимулює репаративні процеси і прискорює загоювання ран. Алтай - Обліпихова Олія® виявляє деяку антибактеріальну (бактеріостатичну) дію, затримує ріст золотистого стафілококу, ешерихій, протею, гемолітичного стрептокока. Препарат поліпшує захист слизової оболонки від виразок та прискорює загоювання виразок. Алтай - Обліпихова Олія® позитивно впливає на ліпідний обмін печінки, реакцію перекисного окислення ліпідів у мембранах.

Алтай - Обліпихова Олія® також перешкоджає розвитку атеросклеротичного процесу, значно знижує вміст холестерину, бета-ліпопротеїдів і ліпідів у сироватці крові.

Препарат швидко всмоктуються у кишечнику, а його метаболіти виводяться з сечею.

Показання для застосування

Рекомендується як полівітамінний засіб при гіповітамінозах, для профілактики і лікування передчасного старіння і дистрофії м'язів; як проти склеротичний засіб, що впливає на ліпідний обмін і знижує вміст холестерину, ліпопротеїдів і загальних ліпідів у сироватці крові; також застосовують при ішемічній хворобі серця, при гастритах. У дерматології рекомендується при флегманозних ікне, екземі, псоріазі, виразковому вовчаку, хронічних дерматозах, виразці гомілки, променевих ураженнях шкіри. У стоматології – при променевих ураженнях слизової оболонки рота, ран, що не загоюються тривалий час, пародонтозі. У складі комплексної терапії - лікування глоситів. В офтальмології – для лікування розацеакератиту, скрофулезного кератиту, трахоми, опіків та раней повік, кон'юнктиви та рогівку (опіки кислотами, термічні). У гінекології – для лікування кольпіту, ендоцервіциту, ерозії шийки матки.

Спосіб застосування та дози

Алтай - Обліпихову Олію® застосовують зовнішньо, внутрішньо, тампони, інгаляційно.

При лікуванні опіків, пролежнів, променевих уражень шкіри на очищену від нальотів виразкову поверхню наносять піпеткою олію і накладають марлеву пов’язку, яку міняють через день.

При променевій терапії раку стравоходу препарат призначають дорослим по половині столової ложки 2-3 рази на добу протягом всього курсу лікування і після його закінчення – ще 2-3 тижні. При лікуванні виразкової хвороби шлунка дорослі приймають по 1 чайній ложці 2-3 рази на добу за 30-40 хв. до їди. Дітям дозу зменшують удвічі.

При лікуванні ерозії шийки матки застосовують ватні тампони, добре просочені препаратом (5-10 мл на тампон). Курс лікування при кольпітах – 10-15 процедур, при ендоцервіцитах і ерозіях шийки матки – 8-10 процедур. При необхідності курс лікування повторюють через 4-6 тижнів.

При захворюваннях верхніх дихальних шляхів Алтай – Обліпихову Олію® застосовують у вигляді інгаляцій.

Побічна дія

При поганій переносимості препарату, яка спостерігається здебільшого у хворих на хронічний розлад травлення, можливі нудота, проноси, а також загострення хвороби підшлункової залози. Можливе відчуття печії при лікуванні опіків шкіри та слизових оболонок.

Протипоказання

При внутрішньому застосуванні Алтай – Обліпихова Олія® протипоказана хворим на холецистит, гепатит, панкретит, жовчокам’яну хворобу, а також при підвищеній чутливості до обліпихи та при схильності до проносів.

Передозування

При передозуванні (при прийомі внутрішньо) можливі явища гіпервітамінозу. Симптоми у дорослих: сонливість, в’ялість, головний біль, гіперемія обличчя, нудота, блювання, роздратованість, розлад ходи, біль у кістках, проноси. У дітей можливе підвищення температури, блювання, висипання, пітливість, проноси. Можливе також підвищення тиску спинномозкової рідини. Слід відмінити препарат і застосовувати симптоматичну терапію.

Особливості застосування

Застосування препарату з лікувальною метою, особливо у великих дозах, необхідно здійснювати під наглядом лікаря. З обережністю застосовувати для лікування дітей, особливо схильних до алергічних реакцій, а також приймати внутрішньо препарат у I триместрі вагітності та у період лактації.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Не слід приймати препарат Алтай - Обліпихова Олія® одночасно з іншими препаратами, які містять вітаміни А.

Умови та термін зберігання

Зберігати у недоступному для дітей, прохолодному (до 20 0С), захищенному від світла місці.

Термін придатності – 1 рік.

 Умови відпуску. Без рецепта. Упаковка. По 50 мл та 100 мл у флаконах скляних, по 50 мл у флаконах полімерних. Виробник. ТОВ «Науково-виробниче підприємство “КАМБІЙ».

Адреса

Україна, м. Київ, вул. Дегтярівська, 43/9 к.43.

Дозировка Алтай-Облепиховое Масло масло по 100 мл во флак. стекл.
Производитель Камбий, НПП, ООО, г.Киев, Украина
МНН Hippophae rhamnoides
Фарм. группа Растительные витаминные препараты.
Регистрация № UA/6989/01/01 от 31.08.2007. Приказ № 512 от 31.08.2007
Код АТХ
Top