Алфирум - инструкция, показания, состав, побочные эффекты

Цены в аптеках

Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

діюча речовина: alfuzosin;

1 таблетка містить альфузозину гідрохлориду 10 мг;

допоміжні речовини: лактоза безводна, кремнію діоксид колоїдний безводний, повідон, тальк, магнію стеарат, гіпромелоза, гідроксипропілцелюлоза.

 Лікарська форма. Таблетки з модифікованим вивільненням.

Основні фізико-хімічні властивості: білі або майже білі круглі двоопуклі таблетки з маркуванням «RY 10» з одного боку таблетки.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються при доброякісній гіпертрофії передміхурової залози. Антагоністи альфа-адренорецепторів. Код АТХ G04C A01.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Альфузозин є активним похідним хіназоліну. Фармакологічні випробування in vitro показали вибірковість дії альфузозину на альфа1-адренорецептори, розташовані у передміхуровій залозі, на дні сечового міхура та у передміхуровій частині сечовипускального каналу.

Клінічні прояви доброякісної гіпертрофії передміхурової залози (ДГПЗ) пов'язані з інтравезикальною непрохідністю, механізм якої включає як анатомічні (статичні), так і функціональні (динамічні) фактори. Функціональний компонент закупорки відбувається через напруження гладкої мускулатури передміхурової залози, що передається альфа1-адренорецепторами. Активація альфа1-адренорецепторів стимулює скорочення гладкої мускулатури, підвищуючи тим самим тонус простати, оболонки простати, передміхурової частини сечовивідного каналу і дна сечового міхура, що призводить до закупорки відтоку із сечового міхура та, можливо, вторинної нестабільності сечового міхура.

Альфа-блокада послабляє інтравезикальну непрохідність шляхом прямої дії на гладку мускулатуру передміхурової залози.

Альфузозин знижує тиск у сечовивідному каналі і таким чином зменшує опір відтоку сечі в ході сечовипускання. Альфузозин пригнічує гіпертонічну реакцію уретри раніше, ніж судинної мускулатури.

Альфузозин поліпшує параметри виділення, знижуючи тонус уретри та опірність відтоку із сечового міхура, полегшує випорожнення міхура.

Фармакокінетика.

Абсорбція.

Середнє значення відносної біодоступності становить 104,4 % порівняно з формою негайного вивільнення (2,5 мг двічі на добу) у здорових добровольців середнього віку, а Сmax досягається через 9 годин після прийому препарату порівняно з 1 годиною для форми негайного вивільнення.

Дослідження показали, що відповідний фармакокінетичний профіль досягається при застосуванні препарату після їди.

У разі застосування препарату після їди середні значення Cmax та Ctrough становлять 13,6 (СВ = 5,6) та 3,2 (СВ = 1,6) нг/мл відповідно. Середнє значення AUC0-24 становить 194 (СВ = 75) нг*год/мл. Плато концентрації спостерігається від 3 до 14 годин, концентрація перевищує 8,1 нг/мл (Cmax) протягом 11 годин.

Розподіл.

Зв'язування альфузозину з білками плазми становить приблизно 90 %.

Метаболізм та виведення.

Альфузозин зазнає значного метаболізму в печінці, тільки 11 % початкової сполуки виявляється у незміненому вигляді в сечі. Більшість метаболітів (які не мають активності) виводиться з калом (75-91 %).

Період напіввиведення становить 9,1 години.

Спеціальні групи пацієнтів.

Ниркова недостатність. Середні значення Сmax і AUC у хворих з нирковою недостатністю помірно збільшені, без зміни періоду напіввиведення. Вважається, що ця зміна фармакокінетичного профілю препарату не має клінічного значення. Тому вона не вимагає корекції дози.

Серцева недостатність. Фармакокінетичний профіль альфузозину не змінюється при хронічній серцевій недостатності.

Пацієнти літнього віку. У хворих літнього віку фармакокінетичні параметри (Cmax та AUC ) не збільшуються.

Показання

Симптоматичне лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози.

Протипоказання

Підвищена чутливість до альфузозину або до інших компонентів препарату. Ортостатична гіпотензія, комбінація з іншими альфа-блокаторами, печінкова недостатність, хронічна ниркова недостатність (кліренс креатиніну < 30 мл/хв).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Потрібно дотримуватися особливої обережності при одночасному застосуванні альфузозину і гіпотензивних препаратів, нітратів та сильних інгібіторів CYРЗА4 (кетоконазол, ітраконазол та ритонавір).

Застосування загальних анестетиків у пацієнтів, які приймають альфузозин, може спричиняти тяжку артеріальну гіпотензію. Рекомендується припинити застосування препарату за 24 години до операції.

Особливості застосування

Як і у випадку застосування всіх альфа1-блокаторів, у деяких пацієнтів (особливо у хворих, які отримують гіпотензивне лікування) протягом декількох годин після прийому препарату може розвинутися постуральна гіпотензія із симптомами (запаморочення, втома, підвищене потовиділення) або без них. У таких випадках хворий повинен лежати до повного зникнення симптомів. Ці явища завичай тимчасові, спостерігаються на початку лікування та не потребують припинення застосування препарату. Хворого необхідно попередити про можливість виникнення таких явищ.

Пацієнтам з відомою підвищеною чутливістю до альфа1-блокаторів слід починати лікуватися з менших доз. Необхідно регулярно контролювати артеріальний тиск, особливо на початку лікування.

Пацієнтам з коронарною недостатністю не застосовувати препарат. Необхідно продовжити специфічне лікування коронарної недостатності. Якщо поновлюється або погіршується перебіг стенокардії при звичайній антиангінальній терапії, Альфірум слід відмінити.

У деяких пацієнтів, які лікувалися або раніше застосовували тамсулозин, під час операції з приводу катаракти спостерігався інтраопераційний синдром атонічної райдужки (ІСАР, варіант синдрому вузьких зіниць). Окремі повідомлення одержані також у випадку застосування інших альфа1-блокаторів, тому не можна виключати можливість такого ефекту при застосуванні Алфіруму. Оскільки ІСАР може підвищувати процедурні ускладнення під час операції з приводу катаракти, хірурга-офтальмолога необхідно заздалегідь попередити про існуюче або попереднє застосування альфа1-блокаторів.

Досвід застосування препарату в осіб з порушеннями функції нирок обмежений, тому рекомендується з обережністю застосовувати препарат таким пацієнтам.

Препарат не застосовувати пацієнтам з кліренсом креатиніну менше 30 мл/хв.

Вміст лактози.

Оскільки препарат містить лактозу, його не слід застосовавати пацієнтам із рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, з гострою лактозною недостатністю, глюкозо-галактозною мальабсорбцією або недостатністю.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Не застосовувати у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Препарат може спричиняти такі небажані реакції як вертиго, запаморочення та астенію, тому під час лікування слід утримуватися від керування автомобілем або роботи з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Препарат призначений винятково чоловікам!

Рекомендована доза становить 1 таблетку 10 мг щодня. Застосовувати одразу після їди. Таблетки необхідно ковтати цілими. Хворого слід попередити, що таблетки не можна розкушувати, розжовувати, подрібнювати або розтирати у порошок. Подрібнювання таблеток може призвести до швидкого вивільнення та всмоктування діючої речовини препарату та внаслідок цього – до швидкої появи побічних ефектів препарату.

Діти.

Препарат не застосовувати дітям.

Передозування

При передозуванні препарату спостерігається артеріальна гіпотензія. При передозуванні необхідно госпіталізувати хворого, провести лікування артеріальної гіпотензії. Хворий повинен перебувати у лежачому положенні.

Препарат погано діалізується через високий ступінь зв’язування з білками.

Побічні реакції

Побічні реакції зазначені за частотою: дуже поширені (> 1/10), поширені (> 1/100; < 1/10), непоширені (> 1/1000; < 1/100), рідко поширені (> 1/10000; < 1/1000),  дуже рідко поширені (< 1/10000). У кожній групі побічні реакції наведені у порядку зменшення тяжкості.

З боку нервової системи: поширені − непритомність/запаморочення, головний біль; непоширені − вертиго, нездужання, сонливість.

З боку серцево-судинної системи: непоширені − тахікардія, прискорене серцебиття, артеріальна гіпотензія (постуральна), синкопе; дуже рідко поширені − виникнення, погіршення або рецидив стенокардії у пацієнтів з попередньо існуючою хворобою коронарних артерій.

З боку травного тракту: поширені − нудота, біль у животі; непоширені − діарея, сухість у роті.

З боку шкіри та підшкірної клітковини: непоширені − висипання, свербіж; дуже рідко поширені − кропив'янка, ангіоневротичний набряк.

Загальні порушення: поширені − астенія; непоширені − припливи, набряк, біль у грудях; у поодиноких випадках – пріапізм.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 оС у сухому та недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 10 таблеток у блістері; по 3 блістери в картонній упаковці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

Сан Фармасьютикал Індастріз Лімітед/

Sun Pharmaceutical Industries Limited.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

с. Гангувала, Паонта Сахіб, Дістрікт Сірмоур, Хімачал Прадеш 173025, Індія/

V. Ganguwala, Paonta Sahib, District Sirmour, Himachal Pradesh 173025, India.

Дата последнего обновления: 26.04.2017
Аннотация (инструкция по применению) продукта Алфирум, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Алфирум, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Алфирум с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска таблетки
Условия отпуска по рецепту
Регистрация UA/11768/01/01 от 12.04.2017 (приказ 424(2))
АТХ-классификация G04CA01 - Альфузозин
Действующие вещества альфузозин
Взрослые Разрешено
Дети Запрещено
Беременные Запрещено
Кормящие мамы Запрещено
Аллергики с осторожностью
Диабетики Разрешено
Водители Запрещено

Найдено 372 аптеки

Фарм-союз
Конотоп, ул.Вировская 27
Алфірум таб.10мг №30
Ранбакси
от 107,93
Аптека
Белополье, ул.Макаренко 1А
Алфирум табл. 10мг №30
САН ФАРМАСЬЮТИКАЛС ИНДАСТИЗ ЛТД
от 94,86
Аптека
Сумы, ул.Харьковская 4
Алфирум табл. 10мг №30
САН ФАРМАСЬЮТИКАЛС ИНДАСТИЗ ЛТД
от 94,86
Галеніка МПП
Славянск, ул.Тараса Шевченка 40
Алфирум таблетки 10мг №30
Ranbaxy
от 105,77
Аптека оптовых цен
Могилев-Подольский, ул.Ставиская 59
Алфирум табл. 10мг №30
САН ФАРМАСЬЮТИКАЛС ИНДАСТИЗ ЛТД
от 94,86
Аптека 911
Овруч, ул.Тараса Шевченко 33
Алфирум табл. 10мг №30
САН ФАРМАСЬЮТИКАЛС ИНДАСТИЗ ЛТД
от 94,86
Аптека оптовых цен
Шостка, ул.Свободы 23
Алфирум табл. 10мг №30
САН ФАРМАСЬЮТИКАЛС ИНДАСТИЗ ЛТД
от 94,86
Аптека оптових цен
Путивль, пр.Иоанна Путивльского 63
Алфирум табл. 10мг №30
САН ФАРМАСЬЮТИКАЛС ИНДАСТИЗ ЛТД
от 94,86
Аптека оптовых цен
Житомир, пр.Мира 15
Алфирум табл. 10мг №30
САН ФАРМАСЬЮТИКАЛС ИНДАСТИЗ ЛТД
от 94,86
Аптека оптовых цен
Северодонецк, ул.Курчатова 11Б
Алфирум табл. 10мг №30
САН ФАРМАСЬЮТИКАЛС ИНДАСТИЗ ЛТД
от 94,86
Аптека оптовых цен
Мариуполь, пр.Металлургов 102
Алфирум табл. 10мг №30
САН ФАРМАСЬЮТИКАЛС ИНДАСТИЗ ЛТД
от 94,86
Аптека оптовых цен
Селидово, ул.Карла Маркса 33А
Алфирум табл. 10мг №30
САН ФАРМАСЬЮТИКАЛС ИНДАСТИЗ ЛТД
от 94,86
Аптека оптовых цен
Николаев, пр.Центральный 148А/2
Алфирум табл. 10мг №30
САН ФАРМАСЬЮТИКАЛС ИНДАСТИЗ ЛТД
от 94,86
Аптека оптовых цен
Славянск, ул.Банковская 79А
Алфирум табл. 10мг №30
САН ФАРМАСЬЮТИКАЛС ИНДАСТИЗ ЛТД
от 94,86
Аптека низкие цены №1
Черкассы, ул.Смелянская 40
Алфирум табл. 10мг №30
САН ФАРМАСЬЮТИКАЛС ИНДАСТИЗ ЛТД
от 94,86
Аптека оптовых цен
Курахово, пр.Соборный 24
Алфирум табл. 10мг №30
САН ФАРМАСЬЮТИКАЛС ИНДАСТИЗ ЛТД
от 94,86
Аптека оптовых цен
Коростень, ул.Героев Чернобыля 29А
Алфирум табл. 10мг №30
САН ФАРМАСЬЮТИКАЛС ИНДАСТИЗ ЛТД
от 94,86
Аптека низкие цены №1
Кропивницкий, ул.Преображенская 16
Алфирум табл. 10мг №30
САН ФАРМАСЬЮТИКАЛС ИНДАСТИЗ ЛТД
от 94,86
Аптека оптовых цен
Житомир, пр.Мира 22
Алфирум табл. 10мг №30
САН ФАРМАСЬЮТИКАЛС ИНДАСТИЗ ЛТД
от 94,86
Аптека оптовых цен
Купянск, пл.Центральная 38
Алфирум табл. 10мг №30
САН ФАРМАСЬЮТИКАЛС ИНДАСТИЗ ЛТД
от 94,86
Країна здоров'я
Васильков, ул.Грушевского 26
Алфирум таб. 10 мг №30
Ранбакси
от 110,87
Аптека оптовых цен
Тернополь, ул.Анатолия Живова 23
Алфирум табл. 10мг №30
САН ФАРМАСЬЮТИКАЛС ИНДАСТИЗ ЛТД
от 94,86
Аптека оптовых цен
Одесса, ул.Атамана Головатого 161
Алфирум табл. 10мг №30
САН ФАРМАСЬЮТИКАЛС ИНДАСТИЗ ЛТД
от 94,86
Фарм-союз
Конотоп, ул.Успенско-Троицкая 55
Алфірум таб.10мг №30
Ранбакси
от 113,70
Фарм-союз
Конотоп, пр.Мира 68
Алфірум таб.10мг №30
Ранбакси
от 123,10
Фарм-союз
Конотоп, пл.Мира 2
Алфірум таб.10мг №30
Ранбакси
от 114,01
Аптека @
Красноград, ул.Соборная 57
Алфирум таблетки с модиф. высвоб. по 10 мг № 30 (10х3)
Ранбаксі Лабораторіз Лтд., Індія
от 104,63
Мед-Сервис
Днепр, ул.Глинки 2
Алфирум табл. 10мг n30
Сан фармасьютикал
от 127,80
Мед-Сервис
Чугуев, бул.Комарова 3
Алфирум табл. 10мг n30
Сан фармасьютикал
от 105,76
Мед-Сервис
Николаев, ул.Озерная 13/2
Алфирум табл. 10мг n30
Сан фармасьютикал
от 105,76
Мед-Сервис
Киев, ул.Баггоутовская 3/15 (Городская семейная аптека)
Алфирум табл. 10мг n30
Сан фармасьютикал
от 104,70
Мед-Сервис
Полтава, ул.Европейская 104
Алфирум табл. 10мг n30
Сан фармасьютикал
от 105,76
Мед-Сервис
Винница, ул.Привокзальная 1/2
Алфирум табл. 10мг n30
Сан фармасьютикал
от 105,76
Мед-Сервис
Киев, ул.Александра Мишуги 3В
Алфирум табл. 10мг n30
Сан фармасьютикал
от 105,76
Мед-Сервис
Киев, пр.Лесной 25
Алфирум табл. 10мг n30
Сан фармасьютикал
от 105,76
Мед-Сервис
Ивано-Франковск, ул.Привокзальная 9
Алфирум табл. 10мг n30
Сан фармасьютикал
от 105,76
Мед-Сервис
Днепр, ул.Пушкина 21
Алфирум табл. 10мг n30
Сан фармасьютикал
от 105,76
Мед-Сервис
Коломыя, ул.Ирины Вильде 2
Алфирум табл. 10мг n30
Сан фармасьютикал
от 105,76
Мед-Сервис
Ивано-Франковск, ул.Привокзальная 9
Алфирум табл. 10мг n30
Сан фармасьютикал
от 105,76
Мед-Сервис
Ромны, ул.Соборная 9
Алфирум табл. 10мг n30
Сан фармасьютикал
от 105,76
Мед-Сервис
Кременчуг, ул.Первомайская 43
Алфирум табл. 10мг n30
Сан фармасьютикал
от 104,70
Мед-Сервис
Никополь, пр.Трубников 25
Алфирум табл. 10мг n30
Сан фармасьютикал
от 105,76
Мед-Сервис
Ивано-Франковск, ул.Василия Стуса 13а
Алфирум табл. 10мг n30
Сан фармасьютикал
от 104,70
Мед-Сервис
Днепр, наб.Победы 102Д
Алфирум табл. 10мг n30
Сан фармасьютикал
от 105,76
Мед-Сервис
Прилуки, ул.Юрия Коптева 3
Алфирум табл. 10мг n30
Сан фармасьютикал
от 105,76
Аптека "Санитас"
Житомир, ул.Киевская 7/4 (кв.1)
Алфирум таб. 10мг №30
РАНБАКСИ
от 108,91
Аптека Доброго Дня
Киев, ул.Владимира Винниченко 9А
Алфірум табл 10мг №30
SUN (Индия) (м)
от 121,00
1 Социальная аптека
Мелитополь, ул.Героев Украины 14
Алфірум табл 10мг №30
SUN (Индия) (м)
от 99,45
1 Социальная Аптека
Киев, ул.Академика Туполева 28 (ПСА)
Алфірум табл 10мг №30
SUN (Индия) (м)
от 99,45
Аптека оптовых цен
Киев, ул.Пугачова 6/29
Алфирум табл. 10мг №30
САН ФАРМАСЬЮТИКАЛС ИНДАСТИЗ ЛТД
от 94,86

Рекомендуем посмотреть

Дальфаз СР таблетки, п/о, прол./д. по 10 мг №10
Дальфаз СР таблетки, п/о, прол./д. по 10 мг №30 (10х3)
Дальфаз СР
таблетки
Санофи
Цены в аптеках
Дальфузин таблетки, п/о, прол./д. по 5 мг №30 (10х3)
Дальфузин
таблетки
Фармак
Цены в аптеках
Дальфаз ретард таблетки, п/о, прол./д. по 5 мг №56 (14х4)
Дальфаз ретард
таблетки
Санофи
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Алфирум таблетки с модиф. высвоб. по 10 мг №30 (10х3)
Алфирум
таблетки
Ранбакси
Цены в аптеках

Новинки

Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Чтобы диарея не испортила отдых...
Чтобы диарея не испортила отдых... Возьмите с собой... Подробней
Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Top