Альфа биселен - инструкция, показания, состав, побочные эффекты

Цены в аптеках

Альфа биселен - инструкция по применению

Альфа биселен капсулы №15 в блис.
Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

Kожна капсула (1775 мг) містить:

аскорбат кальцію- 50,0 мг, вітамін Е ацетат – 50,0 мг, альфа-ліпоєва кислота – 50,0 мг, кальцію пантотенат -100,0 мг, селеніум (як діоксид селену)- 75 мкг, ацетил цистеїну -10,0 мг, біотин – 10,0 мг, залізо ( як фумарат заліза) – 15,0 мг, оксид цинку – 25,0 мг, нікотинамід – 30,0 мг, параамінобензоєва кислота (вітамін В10) – 10,0 мг, екстракт соснової кори – 50,0 мг.

Допоміжні речовини: рафінована соєва олія, лецитин, гідрогенізована рослинна олія, білий бджолиний віск, двоосновний фосфат кальцію.

Рекомендації до споживання

Для здоров’я волосся, шкіри та нігтів:

Біотин - вітамін групи В. Цей елемент є одним з найважливіших для нормальної роботи внутрішніх органів, шкірного покриву, нігтів і росту волосся. Також Біотин стимулює нормальне протікання практично всіх фізіологічних процесів. Біотин іноді називають вітаміном краси, так як він позитивно впливає на стан і зростання волосся, нігтів, шкіри. Біотин здатний впливати не тільки на волосся, але і знижувати активність сальних залоз, запобігати появі себореї. Він бере активну участь в переробці організмом білків, вуглеводів, жирів, а також стимулює їх нормальний синтез.

Для шкіри Альфа-ліпоєва кислота життєво необхідна, так як є універсальним потужним антиоксидантом, що нейтралізує дію вільних радикалів. Кислота активує ферменти шкірного покриву, які полегшують засвоєння вітаміну А та його похідних, тим самим зміцнюючи судини і значно підвищуючи пружність і товщину епідермісу, активізуючи процеси виробництва колагену і еластину. Таким чином, даний антиоксидант є потужним інгредієнтом, який розгладжує зморшки і запобігає утворенню нових.

Селен для шкіри дуже важливий. Будучи потужним антиоксидантом, він протистоїть руйнуванню клітин і стримує процес старіння, допомагаючи робити шкіру еластичнішою, сприяючи швидшому загоєнню порізів і подряпин. Крім цього, за допомогою селену прискорюється ріст волосся і нігтів.

Спільний прийом селену з вітаміну Е підвищує засвоювання селену в організмі, як наслідок, підвищує його ефекти.

Селен для волосся і шкіри - це не тільки підтримка їх в хорошому стані. Деякі проблеми, наприклад, лупа, значно швидше вирішуються за допомогою селену.

Роль цинку дуже велика для здоров'я шкіри. Найважливіша функція цинку це підтримка нормального стану шкіри. Крім регулювання загального стану шкіри, цинк володіє і іншими достоїнствами, наприклад його можна застосовувати для лікування акне, він може бути ефективним для загоєння ран.

Вітамін B5 або пантотенат кальцію. Перешкоджає появі сивого волосся і при частому випаданні волосся допоможе їх зміцненню.

Аскорбат кальцію - це поєднання вітаміну С і кальцію, який в присутності першого легше засвоюється організмом. Крім цього, аскорбат кальцію благотворно впливає на стан судин, засвоєння багатьох мінералів, регулює вироблення важливих гормонів, допомагає швидше впоратися з ушкодженнями шкіри, попереджає захворювання ясен і слизових оболонок рота і очей, знижує шкідливий вплив екологічних факторів.

Ендокринологічні захворювання:

Селен входить до складу дейодінази тироксину - ферменту, який активує основний гормон щитовидної залози (тиреоїдний гормон). Крім того, селен покращує засвоєння йоду, що також важливо для здоров'я щитовидної залози. І ще - селен захищає щитовидну залозу від пошкодження вільними радикалами, тим самим оберігаючи від гіпотиреозу.

Альфа ліпоєва кислота протидіє резистентності до інсуліну і помітно стимулює клітинне споживання глюкози, також захищає клітини підшлункової залози, що виробляють інсулін. Руйнування цих клітин веде до діабету типу I і подальшої залежності від ін'єкцій інсуліну.

Урологічні захворювання:

При дефіциті цинку пригнічується сперматогенез та розвиток первинних та вторинних статевих ознак у чоловіків. Значна кількість цього мікроелементу знаходиться в передміхуровій залозі та еякуляті. Дефіцит цинку веде до уповільненого розвитку сім’яників, їх придатків, передміхурової залози та гіпофізу, а також атрофії сперматогенного епітелію сім’яників.

Застереження при споживанні

Індивідуальна чутливість до компонентів, дитячий вік до 12 років, вагітність та лактація.

Перед споживанням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб споживання

Дорослим і дітям з 12 років по 1 капсулі один раз на день, після прийому їжі.

Не є лікарським засобом.

Термін споживання

2-4-тиж, подальше споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Форма випуску

по 15 капсул в блістері, по 1 блістеру з капсулами в картонній коробці

Виробник

Софтджел Хелткер Пвт Лтд, Сарве №20/1, Вандалур-Келамбаккам роуд,

Пудупаккам вілледж, Канчірпурам Дістрікт-603 103, Таміл Наду, Індія

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці за температури не вище 25 °С. Не вимагає додаткового охолодження.

Кінцевий термін споживання

2 роки з дати виготовлення

Аннотация (инструкция по применению) продукта Альфа биселен, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Альфа биселен, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Альфа биселен с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.
Дозировка Альфа биселен капсулы №15 в блис.Официальный сайт
Производитель Софтгель Хелскеа Пвт. Лтд., Индия
Регистрация № 05.03.02-03/19247 от 06.05.2015

Просмотренные товары

Альфа биселен капсулы №15 в блис.
капсулы
Софтгель Хелскеа Пвт. Лтд., Индия
Проверить цены

Новинки

Болит ухо?
Болит ухо? Быстрая помощь за 5 минут Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Помочь печени просто?
Помочь печени просто? С натуральным гепатопротектором Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Скрыть рекламу
Top