Амигрен - инструкция, показания, состав, побочные эффекты

Цены в аптеках

Амигрен капсулы по 100 мг №1
Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

діюча речовина: sumatriptan;

1 капсула містить суматриптану сукцинату у перерахуванні на суматриптан 50 мг або 100 мг;

допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; целюлоза мікрокристалічна; натрію кроскармелоза; магнію стеарат;

склад оболонки капсули: желатин, титану діоксид (Е 171), понсо 4R (Е 124).

Лікарська форма

Капсули.

Основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули № 1 циліндричної форми з напівсферичними кінцями; корпус – білого кольору, кришечка – червоного кольору.

Вміст капсул – порошок білого або майже білого кольору без запаху.

Фармакотерапевтична група

Селективний агоніст 5НТ1-рецепторів серотоніну. Препарати, що застосовуються для лікування мігрені. Код АТХ N02C C01.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Суматриптан – це селективний агоніст 5НТ1-рецепторів, що не впливає на інші 5НТ-рецептори. Ці рецептори містяться, головним чином, у черепно-мозкових кровоносних судинах. У ході досліджень було встановлено, що суматриптан чинить селективну вазоконстрикторну дію на судини у системі сонних артерій, але не впливає на мозковий кровообіг. Система сонних артерій постачає кров до екстра- та інтракраніальних тканин, наприклад мозкових оболонок. Внаслідок розширення цих судин розвивається мігрень. Додатково за допомогою експериментальних даних було доведено, що суматриптан гальмує активність трійчастого нерва. Це два можливі механізми, через які виявляється антимігренозна активність суматриптану.

Клінічний ефект спостерігається через 30 хв після перорального прийому 100 мг препарату.

Фармакокінетика.

Після перорального застосування суматриптан швидко всмоктується, досягаючи 70 % максимальної концентрації через 45 хв. Після прийому 100 мг середня максимальна концентрація у плазмі крові становить 45 нг/мл. Біодоступність після перорального застосування становить 14 %, частково внаслідок пресистемного метаболізму, частково як результат неповного всмоктування. Зв’язування з протеїнами плазми крові низьке (14-21 %), середній об’єм розподілу – 17 л. Середній загальний плазмовий кліренс становить приблизно 1160 мл/хв, а середній нирковий кліренс – приблизно 260 мл/хв. Ненирковий кліренс становить приблизно 80 % загального кліренсу, це дає підставу вважати, що суматриптан виводиться, головним чином, у формі метаболітів. Головний метаболіт, індолоцтовий аналог суматриптану, виводиться із сечею, де він міститься у вигляді вільної кислоти та кон’югованої сполуки з глюкуронідом. Він не виявляє 5НТ1- та 5НТ2-активності. Інші метаболіти не ідентифіковані. Фармакокінетика перорального суматриптану суттєво не змінюється під час нападу мігрені.

Показання

Для швидкого полегшення стану при нападах мігрені, з аурою чи без неї.

Протипоказання

Гіперчутливість до будь-якого компонента препарату.

Інфаркт міокарда в анамнезі, ішемічна хвороба серця, стенокардія Принцметала, захворювання периферичних судин або симптоми, характерні для ішемічної хвороби серця.

Інсульт або минуще порушення мозкового кровообігу в анамнезі.

Помірна або тяжка артеріальна гіпертензія та легка неконтрольована артеріальна гіпертензія.

Тяжка печінкова недостатність.

Супутнє застосування ерготаміну або його похідних (включаючи метизергід) (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

Супутнє застосування будь-якого агоніста триптан/5-гідрокситриптамін-рецепторів (5-HT1) (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

Конкурентне призначення інгібіторів моноаміноксидази (МАО) та Амігрену. Амігрен не слід застосовувати протягом 2 тижнів після відміни інгібіторів МАО.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Немає даних про взаємодію з пропранололом, флюнаризином, пізотифеном або алкоголем.

Дані щодо сумісного застосування з лікарськими засобами, що містять ерготамін або інші агоністи триптан/5-HT1-рецепторів, обмежені. Теоретично можливі пролонговані вазоспастичні реакції, тому таке сумісне застосування протипоказане (див. розділ «Протипоказання»).

Часовий проміжок, якого слід дотримуватися між прийомом суматриптану та лікарських засобів, що містять ерготамін або інші агоністи триптан/5-HT1-рецепторів, невідомий. Це залежить від доз та типу лікарських засобів, що застосовуються. Оскільки ці ефекти можуть бути підсилені прийомом Амігрену, необхідно дотримуватися 24-годинного інтервалу між прийомом препаратів, що містять ерготамін та інші агоністи триптан/5-HT1- рецепторів, та прийомом Амігрену. Відповідно препарати, що містять ерготамін та інші агоністи триптан/5-HT1-рецепторів, не можна застосовувати протягом 6 годин після прийому Амігрену.

Взаємодія може виникнути між суматриптаном та інгібіторами МАО, тому одночасне їх застосування протипоказане (див. розділ «Протипоказання»).

Є поодинокі повідомлення про розвиток у пацієнтів серотонінового синдрому (включаючи змінений психічний стан, вісцеральну нестабільність, нейром’язові порушення) після прийому селективних інгібіторів зворотного захоплення серотоніну (SSRI) та суматриптану. Є повідомлення про розвиток серотонінового синдрому при одночасному застосуванні триптанів та інгібіторів зворотного захоплення серотоніну та норадреналіну (SNRI) (див. розділ «Особливості застосування»).

Особливості застосування.

Капсули Амігрену застосовують лише при чітко встановленому діагнозі мігрені.

Амігрен не застосовують для лікування геміплегічної, базилярної та офтальмоплегічної мігрені.

Як і при застосуванні інших препаратів, для купірування нападів мігрені у пацієнтів з не встановленим раніше діагнозом мігрені та у пацієнтів зі встановленим діагнозом, але за наявності нетипових симптомів, до початку прийому суматриптану слід виключити наявність іншої серйозної неврологічної патології. Слід зазначити, що хворі з мігренню мають підвищений ризик виникнення цереброваскулярних порушень (інсульт, минуще порушення мозкового кровообігу).

Застосування суматриптану у деяких пацієнтів спричинює такі транзиторні симптоми, як біль, відчуття стиснення у грудях, що можуть мати інтенсивний характер і поширюватися на гортань (див. розділ «Побічні реакції»). Якщо такі симптоми вказують на ішемічну хворобу серця, слід провести відповідне кардіологічне обстеження.

Суматриптан не можна призначати пацієнтам з підозрою на захворювання серця без попереднього обстеження для виявлення серцево-судинної патології. До цієї групи належать жінки у постменопаузному періоді, чоловіки віком від 40 років і пацієнти з факторами ризику розвитку ішемічної хвороби серця. Однак таке обстеження не завжди може виявити наявність хвороби серця, тому в поодиноких випадках у пацієнтів з недіагностованою хворобою серця зустрічаються тяжкі кардіологічні ускладнення. З обережністю Амігрен слід призначати пацієнтам, які перебувають під наглядом з приводу артеріальної гіпертензії, оскільки у невеликої кількості пацієнтів може спостерігатись транзиторне підвищення рівня артеріального тиску та периферичного судинного опору.

Описано поодинокі випадки виникнення у пацієнтів серотонінового синдрому (включаючи змінений психічний стан, вісцеральну нестабільність, нейром’язові порушення), що виникали після прийому селективних інгібіторів зворотного захоплення серотоніну (SSRI) та суматриптану. Є повідомлення про розвиток серотонінового синдрому при одночасному призначенні триптанів та інгібіторів зворотного захоплення серотоніну та норадреналіну (SNRI). Якщо одночасне застосування Амігрену та SSRI/SNRI є клінічно виправданим, бажано, щоб було проведено попереднє обстеження пацієнтів (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

Не рекомендується одночасно застосовувати суматриптан із будь-яким триптан/5НТ1-агоністом.

Амігрен слід призначати з обережністю пацієнтам зі значним порушенням всмоктування, метаболізму або виведення лікарських засобів, наприклад, при нирковій та печінковій недостатності.

Амігрен слід призначати з обережністю пацієнтам із судомами в анамнезі або з факторами ризику зниження порогу судомної готовності.

У пацієнтів з гіперчутливістю до сульфаніламідів можуть спостерігатися алергічні реакції після застосування Амігрену. Реакції можуть виявлятися в діапазоні від шкірної гіперчутливості до анафілаксії. Наявність перехресної чутливості обмежена, проте слід дотримуватись обережності, призначаючи препарат таким пацієнтам.

Рекомендовані дози Амігрену не можна перевищувати.

Інтенсивне лікування гострих нападів мігрені асоціюється із загостренням головного болю (головний біль, зумовлений інтенсивним лікуванням) у чутливих пацієнтів. Можливо, буде необхідним припинення лікування.

Побічні реакції можуть виникати частіше під час сумісного застосування триптанів та лікарських засобів, що містять звіробій (Hypericum perforatum).

Тривале застосування будь-яких знеболювальних лікарських засобів може посилити головний біль. У разі виникнення такого симптому або при його загрозі слід проконсультуватися з лікарем та припинити лікування. У пацієнтів, у яких часто або щоденно виникає головний біль через регулярне застосування лікарських засобів проти головного болю, може бути встановлений діагноз головного болю внаслідок зловживання знеболювальними засобами. 

Препарат містить лактозу, тому пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактози або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не слід застосовувати препарат.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Не рекомендується застосовувати Амігрен вагітним. У разі необхідності слід зважувати співвідношення очікуваної користі для матері і можливого ризику для плода.

З обережністю застосовують у період годування груддю. Не рекомендується годувати дитину груддю протягом 24 годин після прийому препарату.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Сонливість може стати наслідком як мігрені, так і її лікування Амігреном, тому слід уникати керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами під час прийому препарату або нападу мігрені.

Спосіб застосування та дози

Капсули Амігрену не можна застосовувати з метою профілактики нападу.

Амігрен рекомендується застосовувати якомога раніше після початку нападу мігрені, хоча він є однаково ефективним на кожній стадії нападу.

Рекомендована доза Амігрену для дорослих – 50 мг (1 таблетка). В окремих випадках дозу можна підвищити до 100 мг (2 капсули).

Амігрен можна застосовувати при нових нападах мігрені, але якщо перша доза препарату виявиться неефективною, не слід застосовувати препарат повторно під час цього ж нападу.

Якщо пацієнт відреагував на першу дозу, але симптоми відновлюються, друга доза може бути застосована протягом наступних 24 годин, при цьому загальна добова доза не повинна перевищувати 300 мг.

Капсули слід ковтати цілими, запиваючи водою.

Пацієнти літнього віку (віком від 65 років)

Досвіду застосування суматриптану для лікування пацієнтів віком від 65 років недостатньо. Хоча фармакокінетика препарату не відрізняється від такої в осіб більш молодого віку, доки не будуть одержані додаткові клінічні дані, призначення Амігрену літнім пацієнтам не рекомендується.

Діти.

До цього часу ефективність і безпека застосування суматриптану для лікування дітей не встановлені, тому препарат Амігрен не рекомендується призначати цій категорії пацієнтів.

Передозування

Дози, що перевищували 400 мг (перорально), не спричиняли інших побічних дій, крім тих, що зазначені нижче.

Лікування: проведення підтримувальної терапії та нагляд за хворим не менше 10 годин.

Вплив гемодіалізу або перитонеального діалізу на рівень Амігрену в плазмі крові не встановлений.

Побічні реакції

З боку імунної системи: реакції гіперчутливості – від шкірної гіперчутливості до випадків анафілаксії.

З боку нервової системи: запаморочення; сонливість; порушення чутливості, включаючи парестезії і гіпестезії; судоми. Хоча деякі з цих випадків відмічались у хворих із судомами або зі станами, що можуть до них призвести, в анамнезі, є випадки розвитку судом у пацієнтів без будь-якої схильності до них; тремор, дистонія, ністагм, скотома.

З боку психіки: збудження.

З боку серцево-судинної системи: транзиторне підвищення артеріального тиску одразу після прийому препарату, приплив крові, брадикардія, тахікардія, посилене серцебиття, порушення ритму, транзиторні ішемічні зміни на ЕКГ, спазм коронарних артерій, стенокардія, інфаркт міокарда, артеріальна гіпотензія, хвороба Рейно.

З боку дихальної системи: задишка.

З боку травного тракту: нудота та блювання, що виникають у деяких пацієнтів, але їх зв’язок із застосуванням суматриптану до кінця не з’ясований; ішемічний коліт, діарея.

З боку кістково-м’язової системи: відчуття тяжкості, міалгія. Наведені симптоми зазвичай є минущими, можуть мати інтенсивний характер і впливати на будь-яку частину тіла, включаючи грудну клітку і горло; ригідність м’язів шиї, артралгія.

З боку органів зору: мерехтіння, диплопія, зниження гостроти зору, втрата зору (звичайно минуща). Однак порушення зору можуть бути наслідком самого нападу мігрені.

З боку шкіри: гіпергідроз.

Загальні розлади: біль, відчуття тепла або холоду, стискання або напруженості (наведені симптоми зазвичай є минущими, можуть мати інтенсивний характер і впливати на будь-яку частину тіла, включаючи грудну клітку і горло); відчуття слабкості, втомлюваність (наведені симптоми, головним чином, мають легкий або помірний характер і є минущими).

Лабораторні показники: спостерігалися незначні зміни у функціональних печінкових тестах.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. 

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 1 або 6 капсул у блістері.

По 1 капсулі у 1 або 3, або 6 блістерах в коробці;

По 6 капсул у 1 блістері в коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

ТОВ «АСТРАФАРМ».

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності

Україна, 08132, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, м. Вишневе, вул. Київська, 6.

Дата последнего обновления: 06.01.2019
Аннотация (инструкция по применению) продукта Амигрен, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Амигрен, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Амигрен с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Найдено 3576 аптек

Линда-Фарм
Днепр, ул.Космическая 13
Амигрен табула вита капс.50мг №3
Табула Вита АстраФарм
от 51.90
Амигрен табула вита капс.100мг №3
Табула Вита АстраФарм
от 90.00
Витамин
Тарасовка, ул.Шевченко 2/4
Амігрен капс. 50мг №1
Астрафарм
есть
Амігрен капс. 100мг №1
Астрафарм
есть
Амігрен капс. 100мг №3
Астрафарм
есть
Аптека оптовых цен
Киев, ул.Багговутовская 3/15
Амигрен капс. 100мг №3
ООО АСТРАФАРМ
от 74.60
ГАЛА аптека
Вишневое, ул.Европейская 35
Амигрен, капсулы 50 мг №1х3 tabula vita
Астрафарм
от 58.81
Амигрен капс. 50мг №3
Астрафарм
от 59.60
Амигрен капс. 100мг №3
Астрафарм
от 85.34
Амигрен, капсулы 100 мг №1х3 tabula vita
Астрафарм
от 88.61
Аптека оптовых цен
Харьков, ул.Китаенко 10
Амигрен капс. 50мг №3
ООО АСТРАФАРМ
от 45.05
Витамин
Святопетровское, бул.Тараса Шевченко 2 (пом. №68)
Амігрен капс. 50мг №1
Астрафарм
есть
Амігрен капс. 100мг №1
Астрафарм
есть
Амігрен капс. 100мг №3
Астрафарм
есть
Аптека Рецепты здоровья
Киев, ул.Вячеслава Черновола 28/1
Амигрен, капсулы 50 мг №1х3 tabula vita
Астрафарм
от 63.58
Амигрен, капсулы 100 мг №1х3 tabula vita
Астрафарм
от 95.72
Аптека оптовых цен
Чернигов, пр.Победы 82
Амигрен капс. 50мг №3
ООО АСТРАФАРМ
от 45.05
Амигрен капс. 100мг №3
ООО АСТРАФАРМ
от 74.60
Витамин
Киев, ул.Щербаковского 4
Амігрен капс. 50мг №1
Астрафарм
есть
Амігрен капс. 100мг №1
Астрафарм
есть
Аптека 911
Харьков, ул.Отакара Яроша 25А
Амигрен капс. 50мг №3
ООО АСТРАФАРМ
от 45.05
Амигрен капс. 100мг №3
ООО АСТРАФАРМ
от 74.60
Линда-Фарм
Днепр, ул.Тополя 1 15/1
Амигрен капсулы 50мг №1
Астрафарм
от 21.90
Амигрен табула вита капс.50мг №3
Табула Вита АстраФарм
от 51.90
Амигрен табула вита капс.100мг №3
Табула Вита АстраФарм
от 90.00
Одесская аптека Полимед
Одесса, пр.Адмиральский 1 (общий вход с Люксоптикой)
Амигрен капс. 50мг n1
Астрафарм
от 21.87
Амигрен капс. 100мг n1
Астрафарм
от 37.48
Аптека оптовых цен
Житомир, ул.Ивана Огиенко 2
Амигрен капс. 50мг №3
ООО АСТРАФАРМ
от 44.93
Амигрен капс. 100мг №3
ООО АСТРАФАРМ
от 74.60
Аптека оптовых цен
Киев, пр.Победы 136
Амигрен капс. 50мг №3
ООО АСТРАФАРМ
от 45.05
Амигрен капс. 100мг №3
ООО АСТРАФАРМ
от 74.60
Аптека оптовых цен
Луцк, пр.Воли 5/1
Амигрен капс. 50мг №3
ООО АСТРАФАРМ
от 45.05
D.S.
Хмельницкий, ул.Заречанская 11А
Амігрен 100 капс 0,1 г н 1
Астрафарм
от 41.90
Амігрен табула віта капс 50 мг н 3
Астрафарм
от 58.20
Аптека низкие цены №1
Харьков, пр.Людвига Свободы 31
Амигрен капс. 50мг №3
ООО АСТРАФАРМ
от 45.05
Амигрен капс. 100мг №3
ООО АСТРАФАРМ
от 69.05
Аптека низкие цены №1
Миргород, ул.Гоголя 170А
Амигрен капс. 50мг №3
ООО АСТРАФАРМ
от 45.05
Нова Аптека мережа аптек
Киев, пр.Победы 89А
Амігрен капс. 50мг №1
Астрафарм
есть
Амігрен капс. 100мг №1
Астрафарм
есть
Амігрен капс. 100мг №3
Астрафарм
есть
D.S.
Хмельницкий, ул.Проскуровская 1
Амігрен 100 капс 0,1 г н 1
Астрафарм
от 42.68
Амігрен табула віта капс 50 мг н 3
Астрафарм
от 58.20
Аптека
Харьков, пр.Московский 96
Амигрен капс. 50мг №3
ООО АСТРАФАРМ
от 45.05
Аптека
Харьков, ул.Космонавтов 3
Амигрен капс. 50мг №3
ООО АСТРАФАРМ
от 45.05
Амигрен капс. 100мг №3
ООО АСТРАФАРМ
от 74.60
D.S.
Ровно, ул.Богоявленская 40
Амігрен табула віта капс 50 мг н 3
Астрафарм
от 58.20
Амігрен табула віта капс 100 мг н 3
Астрафарм
от 87.30
Аптека
Харьков, пр.Победы 50Б
Амигрен капс. 50мг №3
ООО АСТРАФАРМ
от 45.05
Аптека оптовых цен
Харьков, ул.Героев Труда 13
Амигрен капс. 50мг №3
ООО АСТРАФАРМ
от 45.05
Амигрен капс. 100мг №3
ООО АСТРАФАРМ
от 74.60
Аптека 911
Прилуки, ул.Киевская 94
Амигрен капс. 50мг №3
ООО АСТРАФАРМ
от 45.05
Амигрен капс. 100мг №3
ООО АСТРАФАРМ
от 74.60
Аптека низкие цены №1
Харьков, пр.Московский 190/1
Амигрен капс. 50мг №3
ООО АСТРАФАРМ
от 45.05
Амигрен капс. 100мг №3
ООО АСТРАФАРМ
от 74.60
Аптека
Харьков, ул.Волонтерская 68/1
Амигрен капс. 50мг №3
ООО АСТРАФАРМ
от 45.05
Амигрен капс. 100мг №3
ООО АСТРАФАРМ
от 74.60
Аптека оптовых цен
Харьков, ул.Гвардейцев-Широнинцев 88А
Амигрен капс. 50мг №3
ООО АСТРАФАРМ
от 45.05
Первая аптека
Харьков, пл.Конституции 20
Амигрен капс. 50мг №3
ООО АСТРАФАРМ
от 45.05
Амигрен капс. 100мг №3
ООО АСТРАФАРМ
от 74.60
Аптека нашего города №1
Рубежное, ул.Владимирская 32
Амигрен капс. 50 мг блистер 1
Астрафарм (Україна, Вишневое)
есть
Амигрен капс. 100 мг блистер 1
Астрафарм (Україна, Вишневое)
есть
Амигрен капс. 50 мг блистер 3
Астрафарм (Україна, Вишневое)
есть
Амигрен капс. 100 мг блистер 3
Астрафарм (Україна, Вишневое)
есть
Витамин
Киев, пр.Воссоединения 5
Амігрен капс. 50мг №1
Астрафарм
есть
Амігрен капс. 100мг №1
Астрафарм
есть
Амігрен капс. 100мг №3
Астрафарм
есть
D.S.
Львов, ул.Городоцкая 218
Амігрен табула віта капс 50 мг н 3
Астрафарм
от 58.20
Амігрен табула віта капс 100 мг н 3
Астрафарм
от 87.30
Витамин
Киев, ул.Дорогожицкая 17
Амігрен капс. 50мг №1
Астрафарм
есть
Амігрен капс. 100мг №1
Астрафарм
есть
Аптечная сеть 911
Днепр, бул.Звездный 1А
Амигрен капс. 50мг №3
ООО АСТРАФАРМ
от 45.05
Амигрен капс. 100мг №3
ООО АСТРАФАРМ
от 74.60
Витамин
Вишневое, ул.Святошинская 27Г (пом.313)
Амігрен капс. 50мг №1
Астрафарм
есть
Амігрен капс. 100мг №1
Астрафарм
есть
Амігрен капс. 100мг №3
Астрафарм
есть
Полимед
Одесса, ул.Фонтанская дорога 20/4
Амигрен капс. 50мг n1
Астрафарм
от 21.98
Амигрен капс. 100мг n1
Астрафарм
от 41.43
Аптека оптовых цен
Житомир, ул.Киевская 91
Амигрен капс. 50мг №3
ООО АСТРАФАРМ
от 45.05
Домашняя аптека
Днепр, ул.Байкальская 80/2
Амигрен капс 50мг №1 |
АСТРАФАРМ
есть
Амигрен капс 100мг №1 |
АСТРАФАРМ
есть
Амигрен капс 50мг №3 |
АСТРАФАРМ
есть
Амигрен капс 100мг №3 |
АСТРАФАРМ
есть
Эко-Аптека
Киев, бул.Ромена Роллана 8
Амигрен капс 100мг №1
Астрафарм
от 34.57
Амигрен капс. 50мг №3
Астрафарм
от 48.62
Амигрен капс 100мг №3
Астрафарм
от 80.40
Аптека оптовых цен
Кривой Рог, пр.Металлургов 32А
Амигрен капс. 50мг №3
ООО АСТРАФАРМ
от 45.05
Амигрен капс. 100мг №3
ООО АСТРАФАРМ
от 74.60
Полимед
Одесса, ул.Люстдорфская дорога 31
Амигрен капс. 50мг n1
Астрафарм
от 21.98
Амигрен капс.50мг№3
Астрафарм
от 51.77
Аптека оптовых цен
Буча, ул.Героев Майдана 1
Амигрен капс. 50мг №3
ООО АСТРАФАРМ
от 45.05
Амигрен капс. 100мг №3
ООО АСТРАФАРМ
от 74.60
Аптека оптовых цен
Кропивницкий, ул.Пашутинская 69А
Амигрен капс. 50мг №3
ООО АСТРАФАРМ
от 44.32
Аптека 911
Близнюки, ул.Совецкая 10
Амигрен капс. 50мг №3
ООО АСТРАФАРМ
от 45.05
Аптечная сеть 911
Харьков, ш.Мерефянское 38
Амигрен капс. 50мг №3
ООО АСТРАФАРМ
от 45.05
Фарм Склад
Одесса, ул.Академика Филатова 86
Амигрен капс. 50мг n1
Астрафарм
от 21.50
Амигрен капс. 100мг n1
Астрафарм
от 40.99
Амигрен капс.50мг№3
Астрафарм
от 53.05
Аптека 911
Харьков, ул.Велозаводская 38А
Амигрен капс. 50мг №3
ООО АСТРАФАРМ
от 45.05
Аптека оптовых цен
Ровно, ул.Соборная 336
Амигрен капс. 50мг №3
ООО АСТРАФАРМ
от 45.05
Аптеки Медицинской Академии
Днепр, ул.Титова 36
Амигрен капс.50мг №3
Астрафарм,Укр.
от 48.45
  • Амигрен капсулы по 100 мг №1
  • Амигрен капсулы по 50 мг №1
  • Амигрен капсулы по 50 мг №3
  • Амигрен капсулы по 100 мг №3

Рекомендуем посмотреть

Антимигрен-Здоровье таблетки, п/плен. обол. по 50 мг №3
Антимигрен-Здоровье таблетки, п/плен. обол. по 100 мг №1
Антимигрен-Здоровье таблетки, п/плен. обол. по 100 мг №3
+3
Антимигрен-Здоровье
таблетки
Здоровье ФК
Цены в аптеках
Стопмигрен таблетки, п/плен. обол. по 50 мг №6
Стопмигрен таблетки, п/плен. обол. по 100 мг №3
Стопмигрен
таблетки
Киевский витаминный завод
Цены в аптеках
Сумамигрен таблетки, п/о по 100 мг №2
Сумамигрен таблетки, п/о по 50 мг №2
Сумамигрен таблетки, п/о по 100 мг №6
Сумамигрен таблетки, п/о по 50 мг №6
Сумамигрен
таблетки
Польфарма
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Амигрен капсулы по 100 мг №1
Амигрен капсулы по 50 мг №1
Амигрен капсулы по 50 мг №3
+3
Амигрен
капсулы
Астрафарм
Цены в аптеках

Новинки

Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Чтобы диарея не испортила отдых...
Чтобы диарея не испортила отдых... Возьмите с собой... Подробней
Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Top