Амикацин - инструкция, показания, состав, побочные эффекты

Цены в аптеках

Перевести на русский язык:
Перевести

Загальна характеристика

міжнародна назва: amikacin;

Основні фізико-хімічні властивості

порошок білого або білого з жовтим відтінком кольору, гігроскопічний;

Склад

1 флакон містить амікацину сульфату в перерахуванні на амікацин 0,5 г.

Форма випуску

Порошок для приготування розчину для внутрішньом'язових ін'єкцій.

Фармакотерапевтична група

Антибактеріальні засоби для системного застосування. Аміноглікозиди. Інші аміноглікозиди. Код АТС J01G B06.

Фармакологічні властивості

Фармакодинамика.

Амікацин - напівсинтетичний антибіотик широкого спектра дії, що діє бактерицидно. Зв'язуючись із 30S субодиницею рибосом, перешкоджає утворенню комплексу транспортної і матричної РНК, блокує синтез білка, а також руйнує цитоплазматичні мембрани бактерій.

Високоактивний відносно аеробних грамнегативних мікроорганізмів - Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli, Klebsiella spp., Serratia spp., Providencia spp., Enterobacter spp., Salmonella spp., Shigella spp.; деяких грампозитивних мікроорганізмів - Staphylococcus spp. (у тому числі стійких до пеніциліну та деяких цефалоспоринів); помірно активний щодо Streptococcus spp.

При одночасному призначенні з бензилпеніциліном чинить синергічну дію щодо штамів Enterococcus faecalis.

Не діє на анаеробні мікроорганізми.

Амікацин не втрачає активність під дією ферментів, що інактивують інші аміноглікозиди і може залишатися активним відносно штамів Pseudomonas aeruginosa, стійких до тобраміцину, гентаміцину та нетилміцину.

Фармакокінетика.

Після внутрішньом'язового введення всмоктується швидко та повністю. Максимальна концентрація (Сmах) при внутрішньом'язовому введенні 7,5 мг/кг - 21 мкг/мл, через 30 хв після внутрішньовенної інфузії 7,5 мг/кг - 38 мкг/мл. Час досягнення максимальної концентрації (Тcmах) - близько 1,5 години після внутрішньом'язового введення. Зв'язок з білками плазми - 4-11 %.

Добре розподіляється в позаклітинній рідині (вміст абсцесів, плевральний випіт, асцитична, перикардіальна, синовіальна, лімфатична та перитонеальна рідина); у високих концентраціях виявляється в сечі; в низьких - у жовчі, грудному молоці, водянистій волозі ока, бронхіальному секреті, мокротинні та спинномозковій рідині. Добре проникає в усі тканини організму, де накопичується внутрішньоклітинно. Високі концентрації визначаються в органах із гарним кровопостачанням: легенях, печінці, міокарді, селезінці, і особливо в нирках, де накопичується в корковій речовині; нижчі концентрації - у м'язах, жировій тканині та кістках.

При призначенні в середньотерапевтичних дозах (у нормі) дорослим амікацин не проникає через гематоенцефалічний бар'єр, при запаленні мозкових оболонок проникність трохи збільшується. У немовлят досягаються вищі концентрації в спинномозковій рідині, ніж у дорослих; проходить через плаценту (виявляється в крові плода та амніотичній рідині). Об’єм розподілу в дорослих – 0,26 л/кг, у дітей старше 1 року – 0,2-0,4 л/кг, у немовлят у віці менше 1 тижня та з масою тіла менше 1500 г - до 0,68 л/кг, у віці менше 1 тижня та з масою тіла більше 1500 г до 0,58 л/кг, у хворих на муковісцидоз – 0,3-0,39 л/кг. Середня терапевтична концентрація при внутрішньовенному або внутрішньом'язовому введенні зберігається протягом 10-12 годин.

Не метаболізується. Період напіввиведення (Т1/2) у дорослих - 2-4 години, у немовлят - 5-8 годин, у дітей старше 1 року – 2,5-4 години. Кінцева величина Т1/2 - більше 100 годин (вивільнення з внутрішньоклітинних депо).

Виводиться нирками шляхом клубочкової фільтрації (65-94 %) переважно в незміненому вигляді. Нирковий кліренс - 79-100 мл/хв.

Т1/2 у дорослих при порушенні функції нирок варіює залежно від ступеня порушення - до 100 годин, у хворих на муковісцидоз - 1-2 години, у хворих з опіками та гіпертермією Т1/2 може бути коротшим порівняно із середніми показниками внаслідок підвищеного кліренсу.

Виводиться при гемодіалізі (50 % за 4-6 годин), перитонеальний діаліз менш ефективний (25 % за 48-72 години).

Показання до застосування

Гострі та хронічні інфекції тяжкого перебігу, спричинені чутливими до амікацину грамнегативними мікроорганізмами (у тому числі стійкими до гентаміцину та тобраміцину), грампозитивними (до встановлення чутливості) або асоціаціями грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів: інфекції дихальних шляхів (бронхіт, пневмонія, емпієма плеври, абсцес легенів), сепсис, септичний ендокардит, інфекції ЦНС (включаючи менінгіт), інфекції черевної порожнини (включаючи перитоніт), інфекції сечостатевої системи (пієлонефрит, цистит, уретрит, простатит, гонорея), гнійні інфекції шкіри та м'яких тканин (включаючи інфіковані опіки, інфіковані виразки), інфекції жовчних шляхів, кісток та суглобів (включаючи остеомієліт), ранова інфекція, післяопераційні інфекції, інфекції ЛОР-органів.

Спосіб застосування та дози

Препарат вводять внутрішньом'язово. Перед введенням необхідно провести внутришньошкірну пробу на переносимість препарату, за умови відсутності протипоказань до її проведення.

Розчин готують безпосередньо перед введенням (ex tempore) шляхом додавання до вмісту флакона 2-3 мл стерильної води для ін'єкцій. Розчин використовують одразу після приготування.

Звичайні дози для дітей віком від 1 місяця та дорослих – по 5 мг/кг кожні 8 годин або по 7,5 мг/кг кожні 12 годин протягом 7 – 10 днів. Максимальна добова доза для дорослих –  15 мг/кг, поділена на 2 введення. У тяжких випадках та при інфекціях, спричинених Pseudomonas, добову дозу поділяють на 3 введення. Максимальна добова доза – 1,5 г. Максимальна курсова доза не повинна перевищувати 15 г. Тривалість лікування зазвичай становить 7 – 10 днів.

Недоношеним та доношеним новонародженим призначають препарат у початковій дозі 10 мг/кг, а потім кожні 12 годин по 7,5 мг/кг протягом 7 – 10 днів.

Дітям з масою тіла до 35 кг для точнішого дозування рекомендовано застосовувати препарати амікацину по 0,1 г у флаконі.

При лікуванні хворих з порушеною функцією нирок добову дозу потрібно знизити та/або збільшити інтервали між введеннями. Дозу знижують залежно від вмісту креатиніну в плазмі крові та маси тіла пацієнта. Інтервал між введеннями антибіотика розраховують шляхом множення значення рівня креатиніну в плазмі крові на 9. Наприклад, якщо рівень креатиніну 2 мг/дл, препарат призначають через кожні 18 годин.

Зазвичай терапевтичний ефект настає через 24-48 годин, але якщо протягом 3-5 діб не відмічається покращання стану хворого, препарат слід відмінити та переглянути тактику лікування.

Побічна дія

З боку травної системи: нудота, блювання, порушення функції печінки (підвищення активності "печінкових" трансаміназ, гіпербілірубінемія).

З боку органів кровотворення: анемія, лейкопенія, гранулоцитопенія, тромбоцитопенія.

З боку нервової системи: головний біль, сонливість, нейротоксична дія (посмикування м'язів, відчуття отерплості, поколювання, епілептичні напади), порушення нервово-м'язової передачі (зупинка дихання).

З боку органів чуття: ототоксичність (зниження слуху, вестибулярні та лабіринтові порушення, необоротна глухота), токсична дія на вестибулярний апарат (дискоординація рухів, запаморочення, нудота, блювання).

З боку сечовидільної системи: нефротоксичність - порушення функції нирок (олігурія, протеїнурія, мікрогематурія).

Алергійні реакції: шкірна висипка, свербіж, гіперемія шкіри, гарячка, набряк Квінке.

Протипоказання

Гіперчутливість (у тому числі до інших аміноглікозидів в анамнезі), неврит слухового нерва, тяжка хронічна ниркова недостатність у хворих, які не отримують лікування гемодіалізом або перитонеальним діалізом, вагітність.

Передозування

Симптоми: токсичні реакції (втрата слуху, атаксія, запаморочення, розлади сечовипускання, спрага, зниження апетиту, нудота, блювання, дзенькіт або відчуття закладання у вухах, порушення дихання). Лікування: для зняття блокади нервово-м'язової передачі та її наслідків – гемодіаліз або перитонеальний діаліз; антихолінестеразні засоби, солі кальцію, штучна вентиляція легенів та інші заходи симптоматичної та підтримуючої терапії.

Особливості застосування

З обережністю призначають препарат при міастенії, паркінсонізмі, ботулізмі (аміноглікозиди можуть викликати порушення нервово-м'язової передачі, що призводить до подальшого ослаблення скелетної мускулатури), дегідратації, нирковій недостатності та в період годування груддю, а також для лікування немовлят, недоношених дітей та пацієнтів літнього віку.

Перед застосуванням визначають чутливість виділених збудників, використовуючи диски, що містять 30 мкг амікацину. При діаметрі вільної від росту зони 17 мм і більше мікроорганізм вважається чутливим, від 15 до 16 мм - помірно чутливим, менше 14 мм - стійким.

Концентрація амікацину в плазмі не повинна перевищувати 25 мкг/мл (терапевтичною є концентрація 15-25 мкг/мл).

У період лікування необхідно не рідше 1 разу на тиждень контролювати функцію нирок, слухового нерва та вестибулярного апарата.

Імовірність розвитку нефротоксичності вища у хворих з порушенням функції нирок, а також при призначенні високих доз або при застосуванні препарату протягом тривалого часу (у цієї категорії хворих може знадобитися щоденний контроль функції нирок).

При незадовільних аудіометричних тестах дозу препарату знижують або припиняють лікування.

Вагітність та годування груддю.

При наявності життєвих показань може бути застосований у вагітних жінок та жінок, що годують груддю (аміноглікозиди проникають у грудне молоко в невеликих кількостях). Однак вони слабко всмоктуються зі шлунково-кишкового тракту, тому пов'язаних з ними ускладнень у грудних дітей зареєстровано не було).

Пацієнтам з інфекційно-запальними захворюваннями сечовивідних шляхів рекомендується вживати підвищену кількість рідини.

При відсутності позитивної клінічної динаміки варто пам'ятати про можливість розвитку резистентних мікроорганізмів. У подібних випадках необхідно припинити лікування та розпочати проведення відповідної терапії.

Застосування препарату може обумовлювати розвиток у хворих алергійних ускладнень (до анафілактичних реакцій), особливо у хворих з алергологічним анамнезом.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Не сумісний із пеніцилінами, гепарином, цефалоспоринами, капреоміцином, амфотерицином В, гідрохлоротіазидом, еритроміцином, нітрофурантоїном, вітамінами групи В і С, калію хлоридом.

Проявляє синергізм при взаємодії з карбеніциліном, бензилпеніциліном, цефалоспоринами (у хворих з тяжкою хронічною нирковою недостатністю при спільному застосуванні з бета-лактамними антибіотиками можливе зниження ефективності аміноглікозидів).

Налідиксова кислота, поліміксин В, цисплатин і ванкоміцин збільшують ризик розвитку ото- і нефротоксичності.

Діуретики (особливо фуросемід), цефалоспорини, пеніциліни, сульфаніламіди та нестероїдні протизапальні препарати, конкуруючи за активну секрецію в канальцях нефрону, блокують елімінацію аміноглікозидів, підвищують їх концентрацію в сироватці крові, підсилюючи нефро- і нейротоксичність.

Підсилює міорелаксуючу дію курареподібних препаратів. Метоксифлуран, поліміксини для парентерального введення, капреоміцин та інші лікарські засоби, що блокують нервово-м'язову передачу (галогенізовані вуглеводні - препарати для інгаляційної анестезії, опіоїдні аналгетики), переливання більших кількостей крові з цитратними консервантами збільшують ризик зупинки дихання (особливо при внутрішньочеревинному введенні амікацину).

Парентеральне введення індометацину збільшує ризик розвитку токсичних дій аміноглікозидів (збільшення періоду напіввиведення та зниження кліренсу). Знижує ефект антиміастенічних лікарських засобів.

Умови та термін зберігання

Зберігати в недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С.

Термін придатності 2 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Умови відпуску

За рецептом.

Упаковка

По 0,5 г у флаконі № 1, № 50.

Виробник

ВАТ "Красфарма".

Адреса

660042, м. Красноярськ, Російська Федерація, вул. 60 років Жовтня, буд. 2.

Дата последнего обновления: 04.03.2014
Аннотация (инструкция по применению) продукта Амикацин, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Амикацин, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Амикацин с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска порошок
Условия отпуска по рецепту
Регистрация Закончилась
АТХ-классификация J01GB06 - Амикацин
Действующие вещества амикацин

Найдено 1190 аптек

Аптека оптовых цен
Могилев-Подольский, ул.Ставиская 59
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл амп. 4мл №1
АТ ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ
от 59.76
Линда-Фарм
Днепр, пр.Сергея Нигояна 53
Амикацина сульфат раствор для иньекций 250мг/мл ампулы 2мл №1
Лекхим-Харьков
от 43.10
Аптека оптовых цен
Славута, ул.Садовая 5
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл амп. 2мл №1
АТ ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ
от 36.63
Аптека интернет цен
Запорожье, ул.Украинская 57
Амикацин сульф. р-р д/ин. 250 мг/мл -2 мл №1
Лекхим-Харьков УКРАИНА
от 39.76
Аптека 911
Харьков, ул.Культуры 16
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл амп. 2мл №1
АТ ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ
от 36.63
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл амп. 4мл №1
АТ ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ
от 59.76
Аптека Копейка
Днепр, пр.Слобожанский 12
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл 2мл амп. №1
Лекхим
от 39.45
Аптека низких цен
Каменское, пр.Металлургов 74Д
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл 2мл амп. №1
Лекхим
от 38.35
Лекфарм, 36,6
Яготин, ул.Независимости 58
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл амп. 2мл №1
Лекхим-Харьков
от 39.05
Аптека Копейка
Днепр, пр.Гагарина 40
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл 2мл амп. №1
Лекхим
от 41.60
Аптека Копейка
Днепр, пл.Соборная 14д
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл 2мл амп. №1
Лекхим
от 42.15
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл 4мл амп. №1
Лекхим
от 68.00
Аптека низких цен
Днепр, ул.Калиновая 76В
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл 2мл амп. №1
Лекхим
от 41.18
Аптека Копейка
Днепр, пр.Дмитрия Яворницкого 123/2
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл 2мл амп. №1
Лекхим
от 40.90
Лекфарм, 36,6
Киев, бул.Кольцова 14Е
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл амп. 2мл №1
Лекхим-Харьков
от 40.05
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл амп. 4мл №1
Лекхим-Харьков
от 65.20
Аптека Копейка
Днепр, пр.Героев 30Д
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл 2мл амп. №1
Лекхим
от 41.30
Аптека низких цен
Каменское, ул.Соборная 18А
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл 2мл амп. №1
Лекхим
от 41.36
Аптека низких цен
Днепр, ул.Юрия Кондратюка 11
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл 2мл амп. №1
Лекхим
от 41.59
Аптека низких цен
Каменское, пр.Свободы 53
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл 2мл амп. №1
Лекхим
от 41.99
Аптека низких цен
Днепр, пр.Слобожанский 2
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл 2мл амп. №1
Лекхим
от 41.80
Аптека Благодия
Днепр, пр.Мира 63
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл 2мл амп. №1
Лекхим
от 42.93
Аптека Шара
Днепр, ул.Калиновая 1
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл 2мл амп. №1
Лекхим
от 40.30
Аптека низких цен
Днепр, пр.Героев 3
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл 2мл амп. №1
Лекхим
от 40.61
Лекфарм, 36,6
Киев, пр.Василия Порика 3
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл амп. 2мл №1
Лекхим-Харьков
от 40.50
Аптека низких цен
Каменское, бул.Строителей 24Б
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл 2мл амп. №1
Лекхим
от 40.49
Аптека низких цен
Днепр, пр.Богдана Хмельницкого 113
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл 2мл амп. №1
Лекхим
от 42.17
Лекфарм, 36,6
Киев, ул.Николая Амосова 4
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл амп. 4мл №1
Лекхим-Харьков
от 65.00
Аптека низких цен
Каменское, ул.Мурахтова 1А
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл 2мл амп. №1
Лекхим
от 39.90
Аптека низких цен
Каменское, ул.Глаголева 18/26
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл 2мл амп. №1
Лекхим
от 41.17
Аптека низких цен
Каменское, пр.Свободы 30
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл 2мл амп. №1
Лекхим
от 42.39
Аптека низких цен
Днепр, ул.Европейская 8 Б
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл 2мл амп. №1
Лекхим
от 41.95
Аптека 911
Черкассы, ул.Вячеслава Черновола 53
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл амп. 4мл №1
АТ ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ
от 59.76
Аптека Копейка
Павлоград, ул.Центральная 27а
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл 2мл амп. №1
Лекхим
от 39.60
Аптека Шара
Днепр, ул.Березинская 20
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл 2мл амп. №1
Лекхим
от 38.45
Аптека Копейка
Днепр, ул.Шмидта 2
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл 2мл амп. №1
Лекхим
от 39.15
Аптека Шара
Днепр, пр.Гагарина 171
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл 2мл амп. №1
Лекхим
от 40.60
Аптека низких цен
Павлоград, ул.Героев Украины 2В
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл 2мл амп. №1
Лекхим
от 38.76
Аптека низких цен
Терновка, ул.Пушкина 2
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл 2мл амп. №1
Лекхим
от 38.33
Аптека низких цен
Днепр, ул.Данила Галицкого 25
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл 2мл амп. №1
Лекхим
от 43.02
Аптека Копейка
Павлоград, ул.Западнодонбасская 3А-Д
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл 2мл амп. №1
Лекхим
от 39.60
Аптека 911
Радивилов, ул.Четвертного 9А
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл амп. 2мл №1
АТ ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ
от 36.63
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл амп. 4мл №1
АТ ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ
от 59.76
Аптека низких цен
Днепр, ул.Калиновая 11Б
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл 2мл амп. №1
Лекхим
от 40.99
Аптека низких цен
Марганец, ул.Лермонтова 29
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл 2мл амп. №1
Лекхим
от 43.33
Аптека низких цен
Павлоград, ул.Центральная 45Д
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл 2мл амп. №1
Лекхим
от 39.06
Аптека Копейка
Днепр, ул.Харьковская 7а
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл 2мл амп. №1
Лекхим
от 42.15
Аптека низких цен
Днепр, пр.Мира 14
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл 2мл амп. №1
Лекхим
от 41.92
Аптека низких цен
Павлоград, ул.Шахтостроителей 6
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл 2мл амп. №1
Лекхим
от 39.51
Аптека низких цен
Днепр, пр.Александра Поля 1/9
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл 2мл амп. №1
Лекхим
от 42.89
Аптека Ласкава
Киев, пр.Оболонский 22В
Амікацину сульфат розчин для ін'єкцій в ампулах 250мг/мл по 2мл №1
Лекхим-Харьков
от 46.00
Аптека низких цен
Днепр, пр.Героев 46
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл 2мл амп. №1
Лекхим
от 41.75
Аптека низких цен
Павлоград, ул.Горького 166/1
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл 2мл амп. №1
Лекхим
от 41.73
Аптека низких цен
Новомосковск, ул.Гетманская 30
Амикацина сульфат р-р д/ин. 250мг/мл 2мл амп. №1
Лекхим
от 42.56

Рекомендуем посмотреть

Амицил лиофилизат для р-ра д/ин. по 1 г №1 во флак.
Амицил лиофилизат для р-ра д/ин. по 250 мг №1 во флак.
Амицил лиофилизат для р-ра д/ин. по 0.5 г №1 во флак.
Амицил
лиофилизат
Артериум Корпорация
Цены в аптеках
Амикацина сульфат раствор д/ин. 250 мг/мл по 4 мл №1 в амп.
Амикацина сульфат порошок лиоф. для р-ра д/ин. по 500 мг №1 во флак.
Амикацина сульфат раствор д/ин. 250 мг/мл по 2 мл №1 в амп.
+3
Амикацина сульфат
порошок, раствор
2 производителя
Цены в аптеках
Амикацид раствор д/ин. 250 мг/мл по 2 мл №1 во флак.
Амикацид раствор д/ин. 250 мг/мл по 4 мл №1 во флак.
Амикацид раствор д/ин. 250 мг/мл по 2 мл №10 во флак.
Амикацид раствор д/ин. 250 мг/мл по 4 мл №10 (5х2) во флак.
Амикацид
раствор
Новофарм-Биосинтез, ООО, г.Новоград-Волынский, Житомирская обл., Украина
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Амикацин порошок д/приг. р-ра д/ин. в/м по 500 мг №50 во флак.
Амикацин порошок д/приг. р-ра д/ин. в/м по 500 мг №1 во флак.
Амикацин
порошок
Красфарма, ОАО, г.Красноярск, Российская Федерация
Цены в аптеках

Новинки

Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Чтобы диарея не испортила отдых...
Чтобы диарея не испортила отдых... Возьмите с собой... Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Top