Амицитрон - инструкция, показания, состав, побочные эффекты

Цены в аптеках

Амицитрон порошок д/ор. р-ра по 23 г №10 в саше
Перевести на русский язык:
Перевести

Склад лікарського засобу

діючі речовини: 1 саше містить парацетамолу 500 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг, феніраміну малеату 20 мг, кислоти аскорбінової 50 мг;

допоміжні речовини: сахароза, барвник жовтий захід FCF (E 110), кислоти лимонної моногідрат, натрію цитрат, ароматизатор лимонний натуральний.

Лікарська форма

Порошок для орального розчину.

Порошок білого кольору, в якому допускаються вкраплення блідо-жовтого та/або оранжевого кольору.

Назва та місцезнаходження виробника

Товариство з додатковою відповідальністю «ІНТЕРХІМ».

Україна, 65025, м. Одеса, 21-й км. Старокиївської дороги, 40-А.

Фармакотерапевтична група

Аналгетики і антипіретики. Парацетамол, комбінації без психолептиків.

Код АТС N02B E51.

Жарознижувальний, болезаспокійливий, антигістамінний, судинозвужувальний комбінований препарат, дія якого зумовлена властивостями компонентів, які входять до його складу.

Парацетамол чинить жарознижувальну, болезаспокійливу та протизапальну дію. Парацетамол переважно пригнічує синтез простагландинів у центральній нервовій системі і меншою мірою впливає на периферичну нервову систему, блокуючи проведення больових імпульсів.

Добре абсорбується, проникає крізь плацентарний бар’єр, у незначній кількості потрапляє в грудне молоко, метаболізується у печінці, виводиться нирками, період напіввиведення – 1-4 години. Тривалість дії – 3-4 години.

Фенірамін – антигістамінний засіб, блокатор гістамінних Н1-рецепторів на ефекторних клітинах, зменшує проникність судин, попереджає розвиток набряку тканин, зменшує вираженість місцевих ексудативних процесів, усуває сльозотечу, свербіж очей та носа.

Добре абсорбується, метаболізується у печінці, виводиться переважно нирками, період напіввиведення – 16-18 годин.

Фенілефрин – симпатоміметик, який здебільшого стимулює α-адренорецептори, чинить судинозвужувальну дію, зменшує набряк слизової оболонки носа і придаткових пазух.

Дія фенілефрину настає швидко і триває близько 20 хв. Метаболізується у печінці або у травному тракті, виводиться нирками.

Аскорбінова кислота компенсує підвищену потребу у вітаміні С при респіраторних інфекціях, посилює неспецифічну резистентність організму.

Швидко абсорбується, метаболізується у печінці, виводиться нирками.

Показання для застосування

Симптоматичне лікування гострих респіраторних інфекцій та грипу: підвищеної температури тіла, головного болю, закладеності носа, нежитю, болю та ломоти у м’язах.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату; пілородуоденальна обструкція; гострий панкреатит; тяжкі порушення функції печінки та/або нирок; вроджені гіпербілірубінемії (у т. ч. синдром Жильбера); дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази; цукровий діабет; гіпертиреоз; гіпертрофія передміхурової залози з затримкою сечі; обструкція шийки сечового міхура; тяжкі форми аритмії, артеріальної гіпертензії, атеросклерозу, ішемічної хвороби серця; захворювання крові (у т. ч. лейкопенія, виражена анемія); тромбоз; тромбофлебіт; бронхіальна астма; закритокутова глаукома; епілепсія; алкоголізм; стани підвищеного збудження; супутнє лікування інгібіторами МАО та період протягом 2 тижнів після припинення їх застосування.

Належні заходи безпеки при застосуванні

Не можна перевищувати рекомендованих доз. У разі передозування слід негайно звернутися до лікаря через ризик ураження печінки, навіть якщо пацієнт почуває себе добре.

При встановленій непереносимості деяких цукрів, слід проконсультуватися з лікарем, перш ніж приймати цей лікарський засіб. Аміцитрон® містить сахарозу, тому цей препарат не слід приймати пацієнтам з рідкісними спадковими проблемами, пов’язаними з непереносимістю фруктози, глюкозо-галактозною мальабсорбцією або недостатністю сахарази-ізомальтази. 1 саше лікарського засобу Аміцитрон® містить 3,5 ммоль (або 80 мг) натрію, тому пацієнтам, які застосовують натрій-контрольовану дієту, слід з обережністю застосовувати цей препарат. Лікарський засіб містить барвник жовтий захід FCF (Е 110), який може спричиняти алергічні реакції.

Не застосовувати одночасно з іншими препаратами, призначеними для симптоматичного лікування застуди та нежитю (судинозвужувальними, парацетамолвмісними). Пацієнтам з артритами легкої форми, які приймають аналгетики кожен день, та пацієнтам, які застосовують варфарин чи подібні препарати, які мають антикоагулянтний ефект, перед застосуванням препарату необхідно проконсультуватися з лікарем.

У пацієнтів з тяжкими інфекціями, такими як сепсис, які супроводжуються зниженням рівня глутатіону, при прийомі парацетамолу підвищується ризик виникнення метаболічного ацидозу. Симптомами метаболічного ацидозу є глибоке, прискорене чи утруднене дихання, нудота, блювання, втрата апетиту. Слід негайно звернутися до лікаря у разі появи цих симптомів.

При захворюваннях печінки або нирок перед застосуванням препарату необхідно порадитися з лікарем. Слід враховувати, що у пацієнтів із алкогольними нециротичними ураженнями печінки збільшується ризик гепатотоксичної дії парацетамолу.

З обережністю призначати при хворобі Рейно, артеріальній гіпертензії, захворюваннях серця, аритміях (брадикардії тощо), при гіпертрофії передміхурової залози, феохромоцитомі, при захворюваннях щитовидної залози, печінки та нирок, при глаукомі, хронічних хворобах легенів та особам літнього віку. Препарат містить фенілефрин, який може спричинити напади стенокардії.

Препарат може впливати на результати лабораторних досліджень щодо вмісту в крові глюкози та сечової кислоти.

Якщо симптоми не зникають (зокрема, якщо головний біль стає постійним), слід звернутися до лікаря.

Довготривале застосування препарату без консультації лікаря може бути небезпечним.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Не застосовують.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

При застосуванні Аміцитрону® не рекомендується керувати автомобілем або працювати з іншими механізмами, оскільки препарат може спричиняти сонливість.

Діти

Препарат не застосовують дітям віком до 14 років.

Спосіб застосування та дози

Препарат призначають дорослим і дітям від 14 років. Приймають внутрішньо у вигляді розчину. Вміст саше розчиняють у склянці гарячої води (не окропу). Можна приймати через кожні 3-4 години, але не більше 3 саше на добу. Максимальний термін застосування без консультації лікаря – 3 дні, подальший прийом – за рекомендацією лікаря.

Передозування

Якщо пацієнт прийняв препарат у дозі, яка перевищує рекомендовану дозу, слід негайно звернутися до лікаря через ризик ураження печінки. Ураження печінки можливе у дорослих, які прийняли 10 г і більше парацетамолу, та у дітей, які прийняли парацетамол у дозі понад 150 мг/кг маси тіла. Прийом 5 г або більше парацетамолу може призвести до ураження печінки у пацієнтів з факторами ризику (тривалий прийом карбамазепіну, фенобарбіталу, фенітоїну, примідону, рифампіцину, звіробою або інших препаратів, які індукують ферменти печінки; регулярне вживання надмірних кількостей алкоголю; недостатність глутатіонової системи, наприклад, розлади харчової поведінки, ВІЛ-інфекція, голодування, муковісцидоз, кахексія).

Симптоми передозування парацетамолу в перші 24 години: блідість, нудота, блювання, втрата апетиту та абдомінальний біль. Ураження печінки може стати явним через 12-48 годин після передозування. Можуть виникати порушення метаболізму глюкози та метаболічний ацидоз. При тяжкому отруєнні печінкова недостатність може прогресувати до енцефалопатії, крововиливів, гіпоглікемії, коми та летального наслідку. Гостра ниркова недостатність з гострим некрозом канальців може проявлятися сильним болем в області попереку, гематурією, протеїнурією і розвинутися навіть при відсутності тяжкого ураження печінки. Відзначалися також серцева аритмія та панкреатит.

При тривалому застосуванні парацетамолу у великих дозах з боку органів кровотворення може розвинутись апластична анемія, панцитопенія, агранулоцитоз, лейкопенія (у т. ч. нейтропенія), тромбоцитопенія. При прийомі великих доз з боку центральної нервової системи можливе запаморочення, психомоторне збудження, порушення орієнтації, порушення сну; з боку сечовидільної системи – нефротоксичність (ниркова коліка, інтерстиціальний нефрит, папілярний некроз).

При передозуванні необхідна швидка медична допомога. Пацієнта слід негайно доставити у лікарню, навіть якщо відсутні ранні симптоми передозування. Симптоми можуть бути обмежені нудотою та блюванням або можуть не відображати тяжкості передозування чи ризику ураження органів. Слід розглянути лікування активованим вугіллям, якщо надмірна доза парацетамолу була прийнята в межах 1 години. Концентрацію парацетамолу в плазмі крові слід вимірювати через 4 години або пізніше після прийому (більш ранні концентрації є недостовірними). Лікування N-ацетилцистеїном може бути застосовано протягом 24 годин після прийому парацетамолу, але максимальний захисний ефект настає при його застосуванні протягом 8 годин після прийому. Ефективність антидоту різко знижується після цього часу. При необхідності пацієнту внутрішньовенно слід вводити N-ацетилцистеїн згідно з чинними рекомендаціями. При відсутності блювання може бути застосований метіонін перорально як відповідна альтернатива у віддалених районах поза лікарнею.

При передозуванні фенілефрину виникають гіпергідроз, психомоторне збудження або пригнічення центральної нервової системи, головний біль, запаморочення, сонливість, порушення свідомості, аритмії, тремор, гіперрефлексія, судоми, нудота, блювання, дратівливість, неспокій, артеріальна гіпертензія.

При передозуванні феніраміну виникають атропіноподібні симптоми: мідріаз, фотофобія, сухість шкіри та слизових, гіпертермія, атонія кишечнику. Пригнічення центральної нервової системи призводить до порушення роботи дихальної та серцево-судинної систем (брадикардії, артеріальної гіпотонії, колапсу).

При передозуванні аскорбінової кислоти виникають нудота, блювання, здуття та біль у животі, свербіж, шкірні висипи, підвищена збудливість. Дози понад 3000 мг можуть спричинити тимчасову осмотичну діарею та шлунково-кишкові розлади, порушення обміну цинку, міді, дистрофію міокарда, глюкозурію, кристалурію, нефролітіаз.

Лікування: симптоматична терапія. Протягом 6 годин після передозування необхідно провести промивання шлунка, а протягом перших 8 годин – перорально ввести метіонін або внутрішньовенно цистеамін або N-ацетилцистеїн.

Побічні ефекти

З боку шкіри і підшкірної клітковини: дерматит.

З боку імунної системи: анафілаксія, реакції гіперчутливості, включаючи шкірний свербіж, висип на шкірі та слизових оболонках (зазвичай генералізований висип, еритематозний, кропив’янка), ангіоневротичний набряк, мультиформна ексудативна еритема (у т. ч. синдром Стівенса-Джонсона), токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла).

З боку нервової системи: головний біль, запаморочення, тремор, психомоторне збудження і порушення орієнтації, занепокоєність, нервова збудженість, відчуття страху, дратівливість, порушення сну, безсоння, сонливість, сплутаність свідомості, галюцинації, депресивні стани, парестезії, шум у вухах; в окремих випадках – кома, судоми, дискінезія, зміни поведінки.

З боку органів зору: порушення зору та акомодації, мідріаз, підвищення внутрішньоочного тиску, сухість очей.

З боку дихальної системи: бронхоспазм у пацієнтів, чутливих до ацетилсаліцилової кислоти та інших нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ).

З боку травного тракту: нудота, блювання, печія, сухість у роті, дискомфорт і біль в епігастральній ділянці, запор, діарея, метеоризм, анорексія, афти, гіперсалівація, геморагії.

З боку гепатобіліарної системи: порушення функції печінки, підвищення активності печінкових ферментів, як правило, без розвитку жовтяниці, гепатонекроз (при застосуванні високих доз).

З боку ендокринної системи: гіпоглікемія, аж до гіпоглікемічної коми.

З боку сечовидільної системи: нефротоксичність, інтерстиціальний нефрит, папілярний некроз, дизурія, затримка сечі та утруднення сечовипускання, асептична піурія.

З боку серцево-судинної системи: артеріальна гіпертензія, аритмії (тахікардія, брадикардія тощо), задишка, біль у ділянці серця.

З боку системи крові та лімфатичної системи: анемія (у т. ч. гемолітична анемія), сульфгемоглобінемія і метгемоглобінемія (ціаноз, задишка, біль у ділянці серця), тромбоцитопенія, агранулоцитоз, кровотечі, синці.

Інші: загальна слабкість.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодії

Швидкість всмоктування парацетамолу може збільшуватися при застосуванні метоклопраміду та домперидону і зменшуватися при застосуванні холестираміну. Барбітурати зменшують жарознижувальний ефект парацетамолу. Протисудомні препарати (включаючи фенітоїн, барбітурати, карбамазепін), які стимулюють активність мікросомальних ферментів печінки, можуть посилювати токсичний вплив парацетамолу на печінку внаслідок підвищення ступеня його перетворення на гепатотоксичні метаболіти. При одночасному застосуванні парацетамолу з гепатотоксичними засобами збільшується токсичний вплив препаратів на печінку. Одночасне застосування високих доз парацетамолу з ізоніазидом підвищує ризик розвитку гепатотоксичного синдрому. Антикоагулянтний ефект варфарину та інших кумаринів може бути посилений при одночасному довготривалому регулярному щоденному застосуванні парацетамолу з підвищенням ризику кровотечі; періодичний прийом не має значного ефекту. Парацетамол знижує ефективність діуретиків. Не застосовувати одночасно з алкоголем.

Взаємодія фенілефрину з інгібіторами моноаміноксидази (МАО) спричиняє гіпертензивний ефект, з трициклічними антидепресантами (амітриптиліном) – підвищує ризик кардіоваскулярних побічних ефектів, з дигоксином і серцевими глікозидами – призводить до аритмій та інфаркту. Фенілефрин з іншими симпатоміметиками збільшує ризик побічних серцево-судинних реакцій, може знижувати ефективність β-блокаторів та інших антигіпертензивних препаратів (резерпіну, метилдопи) з підвищенням ризику артеріальної гіпертензії та побічних серцево-судинних реакцій.

Фенірамін посилює антихолінергічну дію атропіну, спазмолітиків, трициклічних антидепресантів, протипаркінсонічних препаратів. Одночасне застосування феніраміну зі снодійними засобами, барбітуратами, заспокійливими засобами, нейролептиками, транквілізаторами, анестетиками, наркотичними аналгетиками, алкоголем може значно збільшити його пригнічувальну дію.

Аскорбінова кислота при пероральному прийомі посилює всмоктування пеніциліну, заліза, знижує ефективність гепарину та непрямих антикоагулянтів, підвищує ризик кристалурії при лікуванні саліцилатами та ризик глаукоми при лікуванні глюкокортикостероїдами, великі дози зменшують ефективність трициклічних антидепресантів. Антидепресанти, протипаркінсонічні та антипсихотичні препарати, похідні фенотіазину підвищують ризик затримки сечі, сухості у роті, запорів. Аскорбінову кислоту можна приймати лише через 2 години після ін’єкції дефероксаміну, оскільки їх одночасний прийом підвищує токсичність заліза, особливо у міокарді. Тривалий прийом великих доз при лікуванні дисульфірамом гальмує реакцію дисульфірам-алкоголь.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

Порошок для орального розчину по 23 г у саше № 1.

Порошок для орального розчину по 23 г у саше; по 10 саше у пачці з картону.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Дата последнего обновления: 10.02.2019
Аннотация (инструкция по применению) продукта Амицитрон, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Амицитрон, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Амицитрон с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Найдено 3548 аптек

Народная аптека
Вольнянск, ул.Гнаровской 9а
Амицитрон пор. д/приг.р-ра 23 г саше №10
ИнтерХим УКРАИНА
от 125.71
Витамин
Борисполь, ул.Нижний Вал 5А
Аміцитрон плюс пор. 5 г саше №10
ИнтерХим
есть
Аптека 03
Кривой Рог, ул.Криворожстали 9
Амицитрон форте пор. д/орал. р-ра саше 23г №10
ИНТЕРХИМ ОДО
от 121.20
D.S.
Моршин, ул.Ивана Франка 29д
Аміцитрон екстратаб табл в/о н 10
Інтерхім
от 41.61
Аміцитрон пор для орального розчину саше 13 г н 10 без цукру
Інтерхім
от 135.50
Аміцитрон пор для орального розчину саше 23 г н 10
Інтерхім
от 136.53
Аміцитрон плюс від кашлю пор. д/оральн. р-ну саше 5 г н 10
Інтерхім
от 140.50
Аміцитрон форте пор для орального розчину саше 23 г н 10
Інтерхім
от 146.50
Аміцитрон форте пор для орального розчину саше 13 г н 10 без цукру
Інтерхім
от 150.25
D.S.
Львов, ул.Базарная 11
Аміцитрон екстратаб табл в/о н 10
Інтерхім
от 41.47
Аміцитрон пор для орального розчину саше 23 г н 10
Інтерхім
от 140.65
Аміцитрон пор для орального розчину саше 13 г н 10 без цукру
Інтерхім
от 141.38
Аміцитрон форте пор для орального розчину саше 23 г н 10
Інтерхім
от 143.08
Аміцитрон форте пор для орального розчину саше 13 г н 10 без цукру
Інтерхім
от 144.25
Аміцитрон плюс від кашлю пор. д/оральн. р-ну саше 5 г н 10
Інтерхім
от 146.23
Аптека №1 " Vita Nova"
Киев, пр.Голосеевский 59А
Амицитрон саше 23.0 №10
Интерхим
от 124.31
Амицитрон плюс от кашля пор. д/оральн. р-ра саше 5 г №10
ИнтерХим (Украина. Одесса)
от 161.50
Аптека Ласкава
Киев, ул.Киквидзе 1/2
Аміцитрон без цукру порошок для орального розчину по 13г саше №10
Интерхим
от 133.19
Аміцитрон порошок для орального розчину по 23г саше №10
Интерхим
от 139.03
Аміцитрон форте без цукру порошок для орального розчину по 13г саше №10
Интерхим
от 139.65
Аміцитрон форте порошок для орального розчину по 23г саше №10
Интерхим
от 148.80
Добрі ліки
Северск, ул.Молодежная 1
Амицитрон без сахара пор д/орал р-ра саше 13г №10 |
ИНТЕРХИМ
есть
Амицитрон пор д/орал р-ра саше 23г №10 |
ИНТЕРХИМ
есть
Амицитрон форте пор д/орал р-ра саше 23г №10 |
ИНТЕРХИМ
есть
СВ Аптека
Сенча, ул.Первомайская 4
Амицитрон®без сахара порошок д/ор. р-ра по 23 г в саше №10
Інтерхім, ТДВ, м.Одеса, Україна
есть
Амицитрон® плюс без сахара порошок д/ор. р-ра по 5 г в саше №10
Інтерхім, ТДВ, м.Одеса, Україна
есть
Амицитрон® порошок д/ор. р-ра по 23 г в саше №10
Інтерхім, ТДВ, м.Одеса, Україна
есть
Амицитрон® форте порошок д/ор. р-ра по 23 г в саше №10
Інтерхім, ТДВ, м.Одеса, Україна
есть
Аптека 03
Кривой Рог, ул.Соборности 96
Амицитрон форте пор. д/орал. р-ра саше 23г №10
ИНТЕРХИМ ОДО
от 121.20
D.S.
Коломыя, ул.Ивана Мазепы 43/2
Аміцитрон пор для орального розчину саше 23 г н 10
Інтерхім
от 138.47
Аміцитрон форте пор для орального розчину саше 23 г н 10
Інтерхім
от 142.59
Аміцитрон плюс від кашлю пор. д/оральн. р-ну саше 5 г н 10
Інтерхім
от 145.75
Витамин
Вышгород, ул.Днепровская 2Г
Аміцитрон пор. д/ор. р-ну 13г б/цук. саше №10
ИнтерХим
есть
Аміцитрон плюс пор. 5 г саше №10
ИнтерХим
есть
Витамин
Киев, пр.Победы 136
Аміцитрон пор. д/ор. р-ну 13г б/цук. саше №10
ИнтерХим
есть
Аміцитрон® порошок д/ор. р-ну по 23 г у саше №10
ИнтерХим
есть
D.S.
Львов, ул.Научная 10А
Аміцитрон екстратаб табл в/о н 10
Інтерхім
от 42.92
Аміцитрон пор для орального розчину саше 13 г н 10 без цукру
Інтерхім
от 141.38
Аміцитрон форте пор для орального розчину саше 13 г н 10 без цукру
Інтерхім
от 144.05
Аміцитрон форте пор для орального розчину саше 23 г н 10
Інтерхім
от 145.26
Аміцитрон плюс від кашлю пор. д/оральн. р-ну саше 5 г н 10
Інтерхім
от 145.50
Конекс
Каменец-Подольский, пр.Грушевского 42Г
Аміцитрон пор. д/орал. р-ну саше 23г №10
ІнтерХім
от 124.88
Витамин
Киев, ул.Маршала Тимошенко 14А
Аміцитрон пор. д/ор. р-ну 13г б/цук. саше №10
ИнтерХим
есть
Аміцитрон плюс пор. 5 г саше №10
ИнтерХим
есть
D.S.
Львов, пр.Вячеслава Черновола 67А
Аміцитрон екстратаб табл в/о н 10
Інтерхім
от 43.21
Аміцитрон пор для орального розчину саше 23 г н 10
Інтерхім
от 142.11
Аміцитрон плюс від кашлю пор. д/оральн. р-ну саше 5 г н 10
Інтерхім
от 142.75
Аміцитрон форте пор для орального розчину саше 23 г н 10
Інтерхім
от 144.53
Аптекарь
Обухов, ул.Каштановая 12Р
Амицитрон пор.д/орал.р-ра 23г саше №10
ИнтерХим СП ОАО
от 122.92
Витамин
Киев, ул.Регенераторная 4
Аміцитрон плюс пор. 5 г саше №10
ИнтерХим
есть
Аптека интернет цен
Запорожье, ул.Украинская 57
Амицитрон пор. д/приг.р-ра 23 г саше №10
ИнтерХим УКРАИНА
от 125.60
D.S.
Львов, ул.Шпитальная 30
Аміцитрон екстратаб табл в/о н 10
Інтерхім
от 42.83
Аміцитрон пор для орального розчину саше 13 г н 10 без цукру
Інтерхім
от 132.50
Аміцитрон плюс від кашлю пор. д/оральн. р-ну саше 5 г н 10
Інтерхім
от 138.00
Аміцитрон форте пор для орального розчину саше 23 г н 10
Інтерхім
от 139.68
Аміцитрон пор для орального розчину саше 23 г н 10
Інтерхім
от 142.75
Витамин
Боярка, ул.Молодежная 74А
Аміцитрон плюс пор. 5 г саше №10
ИнтерХим
есть
Альго-Фарм
Киев, ул.Семьи Идзиковских 2
Амицитрон форте порошок д/оральн. р-ра саше 23 г №10
ИнтерХим (Украина, Одесса)
от 156.00
D.S.
Львов, ул.Словацкого 2
Аміцитрон екстратаб табл в/о н 10
Інтерхім
от 44.77
Аміцитрон пор для орального розчину саше 23 г н 10
Інтерхім
от 140.65
Аміцитрон форте пор для орального розчину саше 23 г н 10
Інтерхім
от 143.08
Аміцитрон плюс від кашлю пор. д/оральн. р-ну саше 5 г н 10
Інтерхім
от 147.75
Аптека "Славутич"
Харьков, ул.Гиршмана 16
Амицитрон,пор.д\орал.р-ра,23г саше №10
Интерхим
есть
D.S.
Львов, ул.Галицкая 19
Аміцитрон екстратаб табл в/о н 10
Інтерхім
от 43.65
Аміцитрон пор для орального розчину саше 23 г н 10
Інтерхім
от 138.71
Аміцитрон форте пор для орального розчину саше 23 г н 10
Інтерхім
от 145.26
Аміцитрон плюс від кашлю пор. д/оральн. р-ну саше 5 г н 10
Інтерхім
от 156.50
Конекс
Турбов, ул.Маяковского 2
Аміцитрон пор. д/орал. р-ну саше 23г №10
ІнтерХім
от 128.30
Аміцитрон форте пор. д/орал. р-ну саше 23г №10
ІнтерХім
от 131.80
Аміцитрон форте б/цукру пор. д/ор. р-ну саше13г№10
ІнтерХім
от 132.06
Аптека оптовых цен
Полтава, ул.Гетмана Сагайдачного 8Б
Амицитрон форте пор. д/орал. р-ра саше 23г №10
ИНТЕРХИМ ОДО
от 121.20
Аптека интернет цен
Запорожье, ул.Счастливая 3 (Правое крыло дома)
Амицитрон пор. д/приг.р-ра 23 г саше №10
ИнтерХим УКРАИНА
от 127.70
Аптека оптовых цен
Полтава, ул.Европейская 241А
Амицитрон форте пор. д/орал. р-ра саше 23г №10
ИНТЕРХИМ ОДО
от 121.20
Амицитрон пор.д/ор.23гсаше#10
ИНТЕРХИМ УКРАИНА ОДЕССА
есть
Амицитрон б/сах.пор.13гсаше#10
ИНТЕРХИМ УКРАИНА ОДЕССА
есть
Домашняя аптека
Днепр, ул.Рабочая 162
Амицитрон пор д/орал р-ра саше 23г №10 |
ИНТЕРХИМ
есть
Аптека Здравица
Старобельск, ул.Володарского 6
Амицитрон без сахара пор д/орал р-ра саше 13г №10 |
ИНТЕРХИМ
есть
СВ Аптека
Машевка, ул.Независимости 112
Амицитрон® форте порошок д/ор. р-ра по 23 г в саше №10
Інтерхім, ТДВ, м.Одеса, Україна
есть
Аптека 03
Полтава, ул.Зеньковская 8
Амицитрон форте пор. д/орал. р-ра саше 23г №10
ИНТЕРХИМ ОДО
от 121.20
Витамин
Киев, ул.Подлесная 3
Аміцитрон плюс пор. 5 г саше №10
ИнтерХим
есть
Аміцитрон® порошок д/ор. р-ну по 23 г у саше №10
ИнтерХим
есть
Формула Здоровья
Запорожье, пр.Моторостроителей 58
Амицитрон пор. саше 23г №10
Интер Хим СП
от 123.25
Аптека-2
Харьков, пл.Конституции 20 (со стороны кукольного театра)
Амицитрон пор д/орал. р-ра саше 23г №10
ІнтерХім СП ВАТ
от 126.93
Амицитрон без сахара пор д/орал. р-ра саше 13г №10
ІнтерХім СП ВАТ
от 130.16
Амицитрон форте пор д/орал. р-ра саше 23г №10
ІнтерХім СП ВАТ
от 143.00
АВК фарм
Житомир, ул.Леси Украинки 14
Амицитрон экстратаб табл. п/о №10 интерхим (украина, одесса)
ИнтерХим (Украина, Одесса)
от 38.60
Амицитрон плюс от кашля без сахара пор. саше 5 г №10 интерхим (украина, одесса)
ИнтерХим (Украина, Одесса)
от 124.10
Амицитрон форте пор. пачка 23 г №10 интерхим (украина, одесса)
ИнтерХим (Украина, Одесса)
от 124.15
Країна здоров'я
Киев, пр.Правды 64
Амицитрон форте пакеты №10
ИнтерХим СП ОАО
от 135.04
Конекс
Калиновка, ул.Независимости 51
Аміцитрон пор. д/орал. р-ну саше 23г №10
ІнтерХім
от 124.88
Аміцитрон форте пор. д/орал. р-ну саше 23г №10
ІнтерХім
от 146.00
Аптека оптовых цен
Полтава, ул.Соборности 44
Амицитрон форте пор. д/орал. р-ра саше 23г №10
ИНТЕРХИМ ОДО
от 121.20
Формула Здоровья
Запорожье, ул.Металлургов 16
Амицитрон б/сахара пор. саше 13г №10
Интер Хим СП
от 116.45
Аптека Здравица
Мангуш, пр.Мира 79
Амицитрон без сахара пор д/орал р-ра саше 13г №10 |
ИНТЕРХИМ
есть
Амицитрон форте пор д/орал р-ра саше 23г №10 |
ИНТЕРХИМ
есть
Альго-Фарм
Киев, ул.Деревлянская 8
Амицитрон порошок д/оральн. р-ра саше 23 г №10
ИнтерХим (Украина, Одесса)
от 152.00
Аптекарь
Киев, ул.Радунская 5А
Амицитрон пор.д/орал.р-ра 23г саше №10
ИнтерХим СП ОАО
от 131.87
Ново Фарм
Софиевская Борщаговка, ул.Академика Шалимова 69 (ЖК "Софиевский Квартал")
Амицитрон форте пор. д/ор. р-ра 23г саше №10
"Інтерхім" ОАО СП м.Одеса
от 125.58
Амицитрон пор. д/ор. р-ра 23г саше №10
"Інтерхім" ОАО СП м.Одеса
от 147.40
Амицитрон форте б/сах. пор. д/ор. р-ра 13г саше №10
"Інтерхім" ОАО СП м.Одеса
от 148.10
D.S.
Львов, пр.Шевченко 22
Аміцитрон екстратаб табл в/о н 10
Інтерхім
от 44.33
Аміцитрон плюс від кашлю пор. д/оральн. р-ну саше 5 г н 10
Інтерхім
от 133.62
Аміцитрон форте пор для орального розчину саше 13 г н 10 без цукру
Інтерхім
от 135.56
Аміцитрон пор для орального розчину саше 23 г н 10
Інтерхім
от 140.89
Аміцитрон форте пор для орального розчину саше 23 г н 10
Інтерхім
от 143.08
Фарм-союз
Конотоп, ул.Вировская 27
Аміцитрон форте пор.д/ор.р-ну 23,0 №10
Интерхим
от 137.40
Аміцитрон пор.23г №10
Интерхим
от 144.90
Аміцитрон форте б/цукру пор.д/ор.р-ну 13,0 г №10
Интерхим
от 150.00
Аптека №22
Мерефа, ул.Игоря Савченко 18
Аміцитрон® екстратаб таблетки, в/плів. обол., №10 (10х1)
ИнтерХим
от 42.14
Аміцитрон® порошок д/ор. р-ну по 23 г у саше №10
ИнтерХим
от 130.34
Аміцитрон® плюс без цукру порошок д/ор. р-ну по 5г у саше №10
ИнтерХим
от 133.28
Аміцитрон® форте порошок д/ор. р-ну по 23 г у саше №10
ИнтерХим
от 136.71
Аптека оптовых цен
Полтава, ул.Степового Фронта 48
Амицитрон форте пор. д/орал. р-ра саше 23г №10
ИНТЕРХИМ ОДО
от 121.20
  • Амицитрон порошок д/ор. р-ра по 23 г №10 в саше
  • Амицитрон порошок д/ор. р-ра по 23 г в саше

Рекомендуем посмотреть

Антифлу кидс порошок д/ор. р-ра по 12 г №5 в пак.
Антифлу кидс
порошок
Контракт Фармакал Корпорейшн для "Байер Консьюмер Кер АГ", США/Швейцария
Цены в аптеках
Фервекс для взрослых порошок д/ор. р-ра №8 в саше
Фервекс для взрослых
порошок
Дельта Медикел
Цены в аптеках
Фервекс для взрослых без сахара порошок д/ор. р-ра №8 в саше
Фервекс для взрослых без сахара
порошок
Дельта Медикел
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Амицитрон порошок д/ор. р-ра по 23 г №10 в саше
Амицитрон порошок д/ор. р-ра по 23 г в саше
Амицитрон
порошок
Интерхим, ОДО, г.Одесса, Украина
Цены в аптеках

Новинки

Чтобы диарея не испортила отдых...
Чтобы диарея не испортила отдых... Возьмите с собой... Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Top