Амлодипин Сандоз таблетки по 5 мг №30 (15х2)

Цены в аптеках

Амлодипин Сандоз таблетки по 5 мг №30 (15х2)
Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

діюча речовина: амлодипін;

1 таблетка містить амлодипіну 5 мг або 10 мг у формі амлодипіну бесилату;

допоміжні речовини: натрію крохмальгліколят (тип А), кальцію гідрофосфат безводний, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат.

Лікарська форма

Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості:

таблетки по 5 мг: білі або майже білі довгасті таблетки з фаскою, рискою з одного боку та маркуванням «5» – з іншого;

таблетки по 10 мг: білі або майже білі довгасті таблетки з фаскою, рискою з одного боку та маркуванням «10» – з іншого.

Фармакотерапевтична група

Селективні антагоністи кальцію з переважним впливом на судини. Код АТХ С08С А01.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Амлодипін – антагоніст кальцію (похідне дигідропіридину), що блокує надходження іонів кальцію до міокарду та до клітин гладких м’язів.

Механізм гіпотензивної дії амлодипіну зумовлений безпосередньою розслаблюючою дією на гладкі м’язи судин. Точний механізм антиангінального ефекту амлодипіну визначений недостатньо, однак нижчезазначені ефекти відіграють певну роль:

  • амлодипін розширює периферичні артеріоли і, таким чином, знижує периферичний опір (постнавантаження). Оскільки серцевий ритм залишається стабільним, зниження навантаження на серце призводить до зниження споживання енергії та потреби міокарда в кисні;
  • розширення головних коронарних артерій та коронарних артеріол (нормальних та ішемізованих), можливо, також відіграє роль у механізмі дії амлодипіну. Таке розширення підвищує насиченість міокарда киснем у пацієнтів зі спазмом коронарної артерії (стенокардія Принцметала чи варіантна стенокардія).

У пацієнтів з артеріальною гіпертензією застосування препарату 1 раз на добу забезпечує клінічно значуще зниження артеріального тиску протягом 24 годин у положенні як лежачи, так і стоячи. Через повільний початок дії амлодипіну гостра артеріальна гіпотензія зазвичай не спостерігається.

У пацієнтів зі стенокардією при застосуванні однієї добової дози препарату підвищується загальний час фізичного навантаження, час до початку стенокардії і час до 1 мм депресії сегмента ST. Препарат знижує частоту нападів стенокардії та зменшує потребу у застосуванні нітрогліцерину.

Амлодипін не асоціюється з будь-якими побічними метаболічними діями чи змінами рівня ліпідів у плазмі крові і його можна застосовувати пацієнтам з астмою, цукровим діабетом та подагрою.

Фармакокінетика.

Всмоктування/розподіл.

Після перорального застосування терапевтичних доз амлодипін поступово абсорбується у плазму крові. Абсолютна біодоступність незміненої молекули становить приблизно 64‑80 %. Максимальна концентрація у плазмі крові досягається протягом 6‑12 годин після застосування. Об’єм розподілу становить приблизно 21 л/кг; константа дисоціації кислоти (рКа) амлодипіну становить 8,6. Дослідження in vitro продемонстрували, що зв’язування амлодипіну з білками плазми крові становить приблизно 97,5 %.

Одночасне вживання їжі не впливає на всмоктування амлодипіну.

Метаболізм/виведення.

Період напіввиведення із плазми крові становить приблизно 35‑50 годин. Рівноважна концентрація у плазмі крові досягається після 7‑8 днів безперервного застосування препарату. Амлодипін головним чином метаболізується з утворенням неактивних метаболітів. Близько 60 % введеної дози виводиться із сечею, приблизно 10 % з яких становить амлодипін у незміненому вигляді.

Пацієнти літнього віку.

Час досягнення рівноважних концентрацій амлодипіну в плазмі крові подібний у пацієнтів літнього віку та у дорослих пацієнтів. Кліренс амлодипіну зазвичай дещо знижений, що у пацієнтів літнього віку призводить до збільшення площі під кривою «концентрація/час» (AUC) та періоду напіввиведення препарату.

Пацієнти з порушенням функцій нирок.

Амлодипін екстенсивно біотрансформується до неактивних метаболітів. 10 % амлодипіну виділяється у незміненому вигляді з сечею. Зміни концентрації амлодипіну в плазмі крові не корелюють зі ступенем порушення функцій нирок. Пацієнтам із порушенням функцій нирок можна застосовувати звичайні дози амлодипіну. Амлодипін не видаляється шляхом діалізу.

Пацієнти з порушенням функції печінки.

Інформація щодо застосування амлодипіну пацієнтам із порушенням функції печінки дуже обмежена. У пацієнтів із печінковою недостатністю кліренс амлодипіну знижений, що призводить до збільшення тривалості періоду напіврозпаду та до збільшення AUC приблизно на 40‑60 %.

Діти.

Дослідження фармакокінетики проводили з участю 74 дітей з артеріальною гіпертензією віком від 12 до 17 років (також 34 пацієнти віком від 6 до 12 років та 28 пацієнтів віком від 13 до 17 років), які застосовували амлодипін у дозах 1,25‑20 мг на добу за 1 або за 2 прийоми. Зазвичай кліренс при пероральному застосуванні дітям віком від 6 до 12 років та від 13 до 17 років становив 22,5 та 27,4 л/годину відповідно для хлопчиків і 16,4 та 21,3 л/годину відповідно для дівчаток. Спостерігається значна варіабельність експозиції у різних пацієнтів. Інформація щодо пацієнтів віком до 6 років обмежена.

Показання

  • Артеріальна гіпертензія.
  • Хронічна стабільна стенокардія.
  • Вазоспастична стенокардія (стенокардія Принцметала).

Протипоказання

Відома підвищена чутливість до дигідропіридинів, амлодипіну чи до будь-якого іншого компонента препарату. Артеріальна гіпотензія тяжкого ступеня. Шок (включаючи кардіогенний шок). Обструкція вивідного тракту лівого шлуночка (наприклад стеноз аорти тяжкого ступеня). Гемодинамічно нестабільна серцева недостатність після гострого інфаркту міокарда.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Вплив інших лікарських засобів на амлодипін.

Інгібітори CYP3A4. Одночасне застосування амлодипіну та інгібіторів CYP3A4 потужної чи помірної дії (інгібітори протеаз, азольні протигрибкові засоби, макроліди, такі як еритроміцин чи кларитроміцин, верапаміл або дилтіазем) може призвести до значущого підвищення експозиції амлодипіну, що також може призвести до підвищення ризику виникнення гіпотензії. Клінічне значення таких змін може бути більш вираженим у пацієнтів літнього віку. Може бути необхідним клінічне спостереження за станом пацієнта та підбір дози.

Індуктори CYP3A4. Інформації щодо впливу індукторів CYP3A4 на амлодипін немає. Одночасне застосування амлодипіну та речовин, що є індукторами CYP3A4 (наприклад рифампіцину, звіробою), може призводити до зниження концентрації амлодипіну у плазмі крові, тому застосовувати такі комбінації слід з обережністю.

Не рекомендується одночасно застосовувати амлодипін та вживати грейпфрути або грейпфрутовий сік, оскільки у деяких пацієнтів біодоступність амлодипіну може підвищуватись, що, у свою чергу, призводить до посилення гіпотензивної дії.

Дантролен (інфузії). У тварин спостерігалися шлуночкові фібриляції з летальним наслідком та серцево-судинний колапс, спричинені гіперкаліємією, після застосування верапамілу та дантролену внутрішньовенно. Через ризик розвитку гіперкаліємії рекомендовано уникати одночасного застосування блокаторів кальцієвих каналів, таких як амлодипін, схильним до злоякісної гіпертермії пацієнтам та при лікуванні злоякісної гіпертермії.

Вплив амлодипіну на інші лікарські засоби.

Гіпотензивний ефект амлодипіну збільшує гіпотензивний ефект інших антигіпертензивних засобів. Дослідження взаємодії препарату показали, що амлодипін не впливає на фармакокінетику аторвастатину, дигоксину, варфарину.

Такролімус. Існує ризик підвищення рівнів такролімусу в крові при одночасному застосуванні з амлодипіном, однак фармакокінетичний механізм такої взаємодії повністю не встановлено. Щоб уникнути токсичності такролімусу, при супутньому застосуванні амлодипіну, потрібен регулярний моніторинг рівнів такролімусу в крові та, за необхідності, корекція дозування.

Циклоспорин. Для пацієнтів із трансплантованою ниркою, які застосовують амлодипін, слід розглянути можливість моніторингу концентрацій циклоспорину та, за необхідності, знизити дозу циклоспорину.

Симвастатин. Одночасне застосування багатократних доз по 10 мг амлодипіну та 80 мг симвастатину призводить до збільшення на 77 % експозиції симвастатину порівняно з прийомом симвастатину окремо. Обмеження дозування симвастатину у пацієнтів, що приймають амлодипін, становить 20 мг на добу.

Особливості застосування

Безпечність та ефективність застосування амлодипіну при гіпертонічному кризі не оцінювалися.

Пацієнти із серцевою недостатністю.

Даній категорії пацієнтів амлодипін слід застосовувати з обережністю. Є дані, що вказують на збільшення частоти випадків розвитку набряку легень у пацієнтів із серцевою недостатністю тяжкого ступеня (клас III та IV за класифікацією NYHA) при застосуванні амлодипіну. Пацієнтам із застійною серцевою недостатністю блокатори кальцієвих каналів, включаючи амлодипін, слід застосовувати з обережністю, оскільки вони можуть підвищувати ризик серцево-судинних подій та летальних випадків у майбутньому.

Пацієнти з порушенням функції печінки.

Період напіввиведення амлодипіну та параметри AUC вищі у пацієнтів із порушенням функції печінки; рекомендацій стосовно доз препарату немає. Тому даній категорії пацієнтів слід розпочинати застосування препарату із найнижчої дози. Слід бути обережними як на початку застосування препарату, так і під час збільшення дози. Пацієнтам із тяжкою печінковою недостатністю може бути необхідним повільний підбір дози та ретельне спостереження за станом пацієнта.

Пацієнти літнього віку.

Збільшувати дозу препарату даній категорії пацієнтів слід з обережністю.

Пацієнти із нирковою недостатністю.

Даній категорії пацієнтів слід застосовувати звичайні дози препарату. Зміни концентрації амлодипіну у плазмі крові не корелюють зі ступенем порушень функцій нирок. Амлодипін не видаляється шляхом діалізу.

Амлодипін не впливає на результати лабораторних досліджень.

Не рекомендується застосовувати амлодипін разом із грейпфрутом або з грейпфрутовим соком, оскільки у деяких пацієнтів біодоступність може бути збільшена, що призведе до посилення гіпотензивного ефекту препарату.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Безпечність застосування амлодипіну жінкам у період вагітності не встановлена.

Застосовувати амлодипін у період вагітності рекомендується лише у тих випадках, коли немає безпечнішої альтернативи, а ризик, пов’язаний із самим захворюванням, перевищує можливу шкоду від лікування для матері та плода.

У ході досліджень на тваринах при застосуванні високих доз спостерігалася репродуктивна токсичність.

Період годування груддю.

Невідомо, чи проникає амлодипін у грудне молоко. При прийнятті рішення про продовження годування груддю або про застосування амлодипіну необхідно оцінювати користь годування груддю для дитини та користь від застосування препарату для матері.

Фертильність.

Повідомлялося про оборотні біохімічні зміни головки сперматозоїда у деяких пацієнтів при застосуванні блокаторів кальцієвих каналів. Клінічної інформації щодо потенційного впливу амлодипіну на фертильність недостатньо.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Амлодипін може чинити незначний або помірний вплив на здатність керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами. Швидкість реакції може бути знижена при наявності таких симптомів як запаморочення, головний біль, сплутаність свідомості чи нудота.

Слід бути обережними, особливо на початку терапії.

Спосіб застосування та дози

Дорослі.

Для лікування артеріальної гіпертензії та стенокардії звичайна початкова доза препарату становить 5 мг 1 раз на добу. Залежно від реакції пацієнта на терапію дозу можна збільшити до максимальної дози, що становить 10 мг на 1 раз на добу.

Пацієнтам зі стенокардією препарат можна застосовувати як монотерапію чи у комбінації з іншими антиангінальними лікарськими засобами при резистентності до нітратів та∕або адекватних доз бета-блокаторів.

Є досвід застосування препарату пацієнтам з артеріальною гіпертензією у комбінації з тіазидними діуретиками, альфа-блокаторами, бета-блокаторами або з інгібіторами ангіотензинперетворювального ферменту.

Немає необхідності у підборі дози препарату при одночасному застосуванні з тіазидними діуретиками, бета-блокаторами та інгібіторами ангіотензинперетворювального ферменту.

Діти віком від 6 років з артеріальною гіпертензією.

Рекомендована початкова доза препарату для цієї категорії пацієнтів становить 2,5 мг 1 раз на добу. Якщо необхідний рівень артеріального тиску не буде досягнутий протягом 4 тижнів, дозу можна збільшити до 5 мг на добу. Застосування препарату у дозах вище 5 мг для даної категорії пацієнтів не досліджували.

Таблетки по 5 мг та 10 мг призначені для розподілу навпіл для отримання дози 2,5 мг та 5 мг відповідно.

Пацієнти літнього віку.

Немає необхідності у підборі дози для даної категорії пацієнтів. Підвищення дози слід проводити з обережністю.

Пацієнти з порушенням функції нирок.

Рекомендується застосовувати звичайні дози препарату, оскільки зміни концентрації амлодипіну у плазмі крові не пов’язані зі ступенем тяжкості ниркової недостатності. Амлодипін не виводиться шляхом діалізу.

Застосування пацієнтам з печінковою недостатністю.

Дози препарату для застосування пацієнтам з печінковою недостатністю від легкого до помірного ступеня тяжкості не встановлені, тому підбір дози слід проводити з обережністю та починати застосування із найнижчої дози (див. розділи «Особливості застосування» і «Фармакокінетика»).

Діти.

Препарат застосовувати дітям віком від 6 років.

Вплив амлодипіну на артеріальний тиск пацієнтів віком до 6 років невідомий.

Передозування

Досвід навмисного передозування препарату обмежений.

Симптоми: наявна інформація дає підстави вважати, що значне передозування амлодипіну призведе до надмірної периферичної вазодилатації та, можливо, до рефлекторної тахікардії. Повідомлялося про розвиток значної та, можливо, тривалої системної артеріальної гіпотензії, включаючи шок із летальним наслідком.

Лікування: клінічно значуща артеріальна гіпотензія, зумовлена передозуванням амлодипіну, вимагає активної підтримки діяльності серцево-судинної системи, включаючи частий моніторинг функцій серця та дихання, підняття нижніх кінцівок, моніторинг об’єму циркулюючої рідини та сечовиділення.

Для відновлення тонусу судин та артеріального тиску можна застосувати судинозвужувальні препарати, упевнившись у відсутності протипоказань до їх застосування. Застосування кальцію глюконату внутрішньовенно може бути корисним для нівелювання ефектів блокади кальцієвих каналів.

У деяких випадках може бути корисним промивання шлунка. Застосування активованого вугілля здоровим добровольцям протягом 2-х годин після введення 10 мг амлодипіну значно зменшило рівень його всмоктування.

Оскільки амлодипін значною мірою зв’язується з білками крові, ефект діалізу незначний.

Побічні реакції

При застосуванні амлодипіну найчастіше повідомлялося про такі побічні реакції: сонливість, запаморочення, головний біль, пальпітація, припливи, біль у черевній порожнині, нудота, набряки гомілок, набряки та втомлюваність.

Побічні реакції, про які повідомлялося під час застосування амлодипіну, наведені нижче за системами та класами органів та за частотою виникнення: дуже часто (≥ 1/10), часто (≥ 1/100 – < 1/10), нечасто (≥ 1/1000 – ≤ 1/100), рідко (≥ 1/10000 – ≤ 1/1000), дуже рідко (≤ 1/10000).

З боку крові та лімфатичної системи: дуже рідко – лейкоцитопенія, тромбоцитопенія.

З боку імунної системи: дуже рідко – алергічні реакції.

Порушення метаболізму та аліментарні розлади: дуже рідко – гіперглікемія.

Психічні порушення: нечасто – безсоння, зміни настрою (включаючи тривожність), депресія; рідко – сплутаність свідомості.

З боку нервової системи: часто – сонливість, запаморочення, головний біль (головним чином на початку лікування); нечасто – тремор, дисгевзія, синкопе, гіпестезія, парестезія; дуже рідко – гіпертонус, периферична нейропатія.

З боку органів зору: часто – порушення зору (включаючи диплопію).

З боку органів слуху та лабіринту: нечасто – дзвін у вухах.

З боку серця: часто – посилене серцебиття; нечасто – аритмія (включаючи брадикардію, шлуночкову тахікардію та мерехтіння передсердь); дуже рідко – інфаркт міокарда.

З боку судин: часто – припливи; нечасто – артеріальна гіпотензія; дуже рідко – васкуліт.

Респіраторні, торакальні та медіастинальні порушення: часто – диспное; нечасто - риніт, кашель.

З боку шлунково-кишкового тракту: часто – біль у животі, нудота, диспепсія, порушення перистальтики кишечнику (включаючи запор та діарею); нечасто - блювання, сухість у роті; дуже рідко – панкреатит, гастрит, гіперплазія ясен.

З боку гепатобіліарної системи: дуже рідко – гепатити, жовтяниця, підвищення рівня печінкових ферментів (що найчастіше асоціювалося із холестазом).

З боку шкіри та підшкірної тканини: нечасто – алопеція, пурпура, зміна забарвлення шкіри, підвищене потовиділення, свербіж, висипання, екзантема, кропив’янка; дуже рідко – ангіоневротичний набряк, мультиформна еритема, ексфоліативний дерматит, синдром Стівенса-Джонсона, набряк Квінке, фоточутливість.

З боку скелетно-м’язової та сполучної тканин: часто – набрякання гомілок, судоми м’язів; нечасто – артралгія, міалгія, біль у спині.

З боку нирок та сечовидільного тракту: нечасто – порушення сечовиділення, ніктурія, підвищена частота сечовипускання.

З боку репродуктивної системи та молочних залоз: нечасто – імпотенція, гінекомастія.

Загальні порушення: дуже часто – набряки; часто – підвищена втомлюваність, астенія; нечасто – біль за грудниною, біль, нездужання.

Дослідження: нечасто – збільшення або зменшення маси тіла.

Повідомлялося про виняткові випадки розвитку екстрапірамідного синдрому.

Повідомлення про підозрювані побічні реакції.

Повідомлення про підозрювані побічні реакції після реєстрації лікарського засобу має важливе значення. Це дає змогу проводити безперервний моніторинг співвідношення між користю і ризиками, пов’язаними із застосуванням цього лікарського засобу. Лікарям слід звітувати про будь-які підозрювані побічні реакції відповідно до вимог законодавства.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С в оригінальній упаковці для захисту від світла та вологи.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 15 таблеток у блістері; по 2 (15 ´ 2) блістери в картонній коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

Лек Фармацевтична компанія д. д., Словенія/Lek Pharmaceuticals d. d., Slovenia (відповідальний за випуск серії).

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Веровшкова 57, Любляна 1526, Словенія/Verovskova 57, 1526 Ljubljana, Slovenia.

Дата последнего обновления: 17.02.2019
Аннотация (инструкция по применению) продукта Амлодипин Сандоз, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Амлодипин Сандоз, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Амлодипин Сандоз с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Участвует в программе "Доступные лекарства"
Форма выпуска таблетки
Условия отпуска по рецепту
Регистрация UA/11166/01/01 от 19.08.2015 (приказ 527(2))
АТХ-классификация C08CA01 - Амлодипин
Действующие вещества амлодипин
Взрослые Разрешено
Дети с 6-ти лет
Беременные с учетом соотношения польза / риск
Кормящие мамы с учетом соотношения польза / риск
Аллергики с осторожностью
Диабетики с осторожностью
Водители с осторожностью, особенно в начале терапии

Найдено 2043 аптеки

Досвід Довіра Допомога
Харьков, ул.Шота Руставели 10
Амлодипин сандоз таблетки 5мг №30*
Лек/Сандоз
от 30.52
Аптека "Славутич"
Харьков, ул.Фесенковская 16
Амлодипин сандоз,таб,5мг,№30 ####
Sandoz
есть
Альго-Фарм
Киев, ул.Евгения Сверстюка 2Б
Амлодипин сандоз табл. 5 мг блистер №30
Sandoz Pharmaceuticals (Словения)
от 40.00
Линда-Фарм
Днепр, пр.Сергея Нигояна 53
Амлодипин сандоз таблетки 5мг №30
Лек фармацевтична компанія д.д.Словенія /Сандоз Іл
от 31.60
Аптека "Славутич"
Харьков, ул.Гиршмана 16
Амлодипин сандоз,таб,5мг,№30 ####
Sandoz
есть
D.S.
Черновцы, пр.Независимости 48
Амлодипін - сандоз табл 5 мг н 30
Лек
от 30.12
"Народная аптека" №19
Мелитополь, пр.50-летия Победы 29
Амлодипин сандоз таб. 5 мг №30
Лек Фармацевтикал СЛОВЕНИЯ
от 27.02
Аптека интернет цен
Мелитополь, бул.30-летия Победы 19
Амлодипин сандоз таб. 5 мг №30
Лек Фармацевтикал СЛОВЕНИЯ
от 29.05
Аптека Подорожник
Винница, ул.Замостянская 34А
Амлодипін сандоз табл. 5мг №30
Сандоз Австрія
от 31.98
Аптека Подорожник
Ровно, ул.Гетмана Полуботка 6
Амлодипін сандоз табл. 5мг №30
Сандоз Австрія
от 31.35
Аптека оптовых цен
Харьков, пр.Тракторостроителей 105
Амлодипин сандоз табл. 5мг №30
ЛЕК ФАРМАЦЕВТИЧЕСКАЯ КОМПАНИЯ Д.Д.
от 28.08
Аптека Подорожник
Боярка, ул.Молодежная 59
Амлодипін сандоз табл. 5мг №30
Сандоз Австрія
от 31.35
Аптека Подорожник
Житомир, ул.Витрука 13
Амлодипін сандоз табл. 5мг №30
Сандоз Австрія
от 31.40
Аптека Подорожник
Житомир, ул.Большая Бердичевская 67
Амлодипін сандоз табл. 5мг №30
Сандоз Австрія
от 30.27
Аптека Подорожник
Киев, ул.Братиславская 26
Амлодипін сандоз табл. 5мг №30
Сандоз Австрія
от 30.74
Досвід Довіра Допомога
Вараш, мкр.Победы 10
Амлодипин сандоз таблетки 5мг №30*
Лек/Сандоз
от 32.70
D.S.
Львов, ул.Шота Руставели 6
Амлодипін - сандоз табл 5 мг н 30
Лек
от 28.91
Народная аптека №51
Запорожье, ул.Героев 93-й бригады 16
Амлодипин сандоз таб. 5 мг №30
Лек Фармацевтикал СЛОВЕНИЯ
от 27.24
Аптека Подорожник
Сарны, ул.Широкая 12
Амлодипін сандоз табл. 5мг №30
Сандоз Австрія
от 31.33
Аптека Подорожник
Киев, пр.Победы 98/2
Амлодипін сандоз табл. 5мг №30
Сандоз Австрія
от 29.50
D.S.
Львов, ул.Ивана Франко 87
Амлодипін - сандоз табл 5 мг н 30
Лек
от 29.10
Аптека Подорожник
Винница, ул.Пирогова 111
Амлодипін сандоз табл. 5мг №30
Сандоз Австрія
от 28.64
Аптека Подорожник
Черновцы, ул.Главная 18
Амлодипін сандоз табл. 5мг №30
Сандоз Австрія
от 29.41
D.S.
Львов, ул.Федьковича 10
Амлодипін - сандоз табл 5 мг н 30
Лек
от 30.12
D.S.
Львов, ул.Левицкого 19
Амлодипін - сандоз табл 5 мг н 30
Лек
от 28.91
Аптека Подорожник
Жмеринка, ул.Центральная 1
Амлодипін сандоз табл. 5мг №30
Сандоз Австрія
от 30.90
Аптека БАМ
Киев, пр.Победы 100 А
Амлодипін сандоз табл. 5мг №30
Сандоз Австрія
от 28.68
Аптека Подорожник
Киев, ул.Анны Ахматовой 16А
Амлодипін сандоз табл. 5мг №30
Сандоз Австрія
от 29.83
Аптека Подорожник
Сарны, ул.Суворова 7
Амлодипін сандоз табл. 5мг №30
Сандоз Австрія
от 31.02
Аптека Подорожник
Боярка, ул.Крещатик 4 А
Амлодипін сандоз табл. 5мг №30
Сандоз Австрія
от 30.90
Аптека Подорожник
Винница, ул.Келецкая 66
Амлодипін сандоз табл. 5мг №30
Сандоз Австрія
от 29.53
Аптека Подорожник
Новый Роздол, ул.Владимира Винниченко 37
Амлодипін сандоз табл. 5мг №30
Сандоз Австрія
от 31.35
Аптека Подорожник
Подволочиск, ул.Даниила Галицкого 64
Амлодипін сандоз табл. 5мг №30
Сандоз Австрія
от 31.21
D.S.
Тернополь, ул.Живова 9
Амлодипін - сандоз табл 5 мг н 30
Лек
от 30.10
Народная аптека
Вольнянск, ул.Соборная 6 А
Амлодипин сандоз таб. 5 мг №30
Лек Фармацевтикал СЛОВЕНИЯ
от 29.20
Аптека Подорожник
Шепетовка, пр.Мира 32
Амлодипін сандоз табл. 5мг №30
Сандоз Австрія
от 31.33
Аптека Подорожник
Коростень, ул.Базарная 2В
Амлодипін сандоз табл. 5мг №30
Сандоз Австрія
от 31.35
D.S.
Тернополь, ул.Карпенка 10
Амлодипін - сандоз табл 5 мг н 30
Лек
от 30.22
Аптека БАМ
Винница, ш.Хмельницкое 108 А
Амлодипін сандоз табл. 5мг №30
Сандоз Австрія
от 29.45
Аптека Подорожник
Радехов, ул.Львовская 31
Амлодипін сандоз табл. 5мг №30
Сандоз Австрія
от 31.35
Аптека БАМ
Житомир, ул.Большая Бердичевская 95
Амлодипін сандоз табл. 5мг №30
Сандоз Австрія
от 28.91
Аптека Подорожник
Тысменица, ул.Галицкая 21
Амлодипін сандоз табл. 5мг №30
Сандоз Австрія
от 29.70
D.S.
Новоселица, ул.Хотинская 39
Амлодипін - сандоз табл 5 мг н 30
Лек
от 29.73
Аптека Подорожник
Хмельницкий, ул.Соборная 19
Амлодипін сандоз табл. 5мг №30
Сандоз Австрія
от 29.52
Аптека Подорожник
Стрый, ул.Зеленая 28
Амлодипін сандоз табл. 5мг №30
Сандоз Австрія
от 31.35
Формула Здоровья
Запорожье, пр.Моторостроителей 58
Амлодипин таб. 5мг №30 сандоз
Sandoz
от 28.31
Аптека Подорожник
Киев, ул.Елены Телиги 17
Амлодипін сандоз табл. 5мг №30
Сандоз Австрія
от 31.49
D.S.
Черновцы, ул.Герцена 2В
Амлодипін - сандоз табл 5 мг н 30
Лек
от 28.62
Аптека Подорожник
Житомир, ул.Киевская 56
Амлодипін сандоз табл. 5мг №30
Сандоз Австрія
от 29.50
Аптека Подорожник
Костополь, ул.Новая 6/2
Амлодипін сандоз табл. 5мг №30
Сандоз Австрія
от 31.02

Рекомендуем посмотреть

Азомекс таблетки по 5 мг №30 (10х3)
Азомекс таблетки по 2.5 мг №30 (10х3)
Азомекс
таблетки
Актавис Украина
Цены в аптеках
Амлодипин-КВ таблетки по 5 мг №30 (10х3)
Амлодипин-КВ таблетки по 10 мг №30 (10х3)
Амлодипин-КВ
таблетки
Киевский витаминный завод
Цены в аптеках
Семлопин таблетки по 5 мг №28 (14х2)
Семлопин таблетки по 2.5 мг №28 (14х2)
Семлопин таблетки по 5 мг №56 (14х4)
+3
Семлопин
таблетки
Гледфарм ЛТД
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Амлодипин Сандоз таблетки по 10 мг №30 (15х2)
Амлодипин Сандоз таблетки по 5 мг №30 (15х2)
Амлодипин Сандоз
таблетки
Лек, предприятие комп. "Сандоз", Словения
Цены в аптеках

Новинки

Чтобы диарея не испортила отдых...
Чтобы диарея не испортила отдых... Возьмите с собой... Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Top