Амлодипин-Тева таблетки по 5 мг №30 (10х3)

Цены в аптеках

Амлодипин-Тева таблетки по 5 мг №30 (10х3)
Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

діюча речовина: амлодипін;

1 таблетка містить 6,944 мг амлодипіну бесилату, що еквівалентно 5 мг амлодипіну, або 13,888 мг амлодипіну бесилату, що еквівалентно 10 мг амлодипіну;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кальцію гідрофосфат безводний, натрію крохмальгліколят (тип А), магнію стеарат.

Лікарська форма

Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості:

таблетки по 5 мг: круглі білі таблетки, діаметром 8 мм, злегка вигнуті, з лінією розлому та тисненням «A5» з одного боку та злегка випуклі, гладкі з іншого;

таблетки по 10 мг: круглі білі таблетки, діаметром 11 мм, злегка вигнуті, з лінією розлому та тисненням «A10» з одного боку та злегка випуклі, гладкі з іншого.

Фармакотерапевтична група

Селективні антагоністи кальцію з переважною дією на судини. Код АТХ С08С А01.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Амлодипін – антагоніст кальцію (похідне дигідропіридину), що блокує надходження іонів кальцію до міокарда та до клітин гладких м’язів.

Механізм гіпотензивної дії амлодипіну зумовлений безпосередньою розслаблюючою дією на гладкі м’язи судин. Точний механізм антиангінального ефекту амлодипіну визначений недостатньо, однак нижчезазначені ефекти відіграють певну роль.

Амлодипін розширює периферичні артеріоли і, таким чином, знижує периферичний опір (постнавантаження). Оскільки серцевий ритм залишається стабільним, зниження навантаження на серце призводить до зниження споживання енергії та потреби міокарда в кисні.

Розширення головних коронарних артерій та коронарних артеріол (нормальних та ішемізованих), підвищує насиченість міокарда киснем у пацієнтів зі спазмом коронарних артерій (стенокардія Принцметала, чи варіантна стенокардія).

У пацієнтів з артеріальною гіпертензією застосування препарату 1 раз на добу забезпечує клінічно значуще зниження артеріального тиску протягом 24 годин у положенні як лежачи, так і стоячи. Через повільний початок дії амлодипіну гостра артеріальна гіпотензія зазвичай не спостерігається.

У пацієнтів зі стенокардією при застосуванні однієї добової дози препарату підвищується загальний час фізичного навантаження, час до початку стенокардії і час до досягнення 1 мм депресії сегмента ST. Препарат знижує частоту нападів стенокардії та зменшує потребу у застосуванні нітрогліцерину.

Амлодипін не асоціюється з будь-якими побічними метаболічними діями чи змінами рівня ліпідів у плазмі крові і може застосовуватися пацієнтам із астмою, цукровим діабетом та подагрою.

Фармакокінетика.

Всмоктування/розподіл.

Після перорального застосування в терапевтичних дозах амлодипін поступово абсорбується у плазму крові. Абсолютна біодоступність незміненої молекули становить приблизно 64–80 %. Максимальна концентрація у плазмі крові досягається протягом 6–12 годин після застосування. Об’єм розподілу становить приблизно 21 л/кг; константа дисоціації кислоти (рКа) амлодипіну становить 8,6. Дослідження in vitro продемонстрували, що зв’язування амлодипіну з білками плазми крові становить приблизно 97,5 %.

Одночасне вживання їжі не впливає на всмоктування амлодипіну.

Метаболізм/виведення.

Період напіввиведення із плазми крові становить приблизно 35–50 годин. Рівноважна концентрація у плазмі крові досягається після 7–8 днів систематичного застосування препарату. Амлодипін головним чином метаболізується з утворенням неактивних метаболітів. Близько 60 % введеної дози виводиться із сечею, приблизно 10 % з яких становить амлодипін у незміненому вигляді.

Пацієнти літнього віку.

Час досягнення рівноважних концентрацій амлодипіну в плазмі подібний у пацієнтів літнього віку та у дорослих пацієнтів. Кліренс амлодипіну зазвичай дещо знижений, що у пацієнтів літнього віку призводить до збільшення площі під кривою «концентрація/час» (AUC) та періоду напіввиведення препарату.

Пацієнти з порушенням функцій нирок.

Амлодипін екстенсивно біотрансформується до неактивних метаболітів. 10 % амлодипіну виділяється у незміненому вигляді з сечею. Концентрація амлодипіну у плазмі крові не корелює зі ступенем порушення функцій нирок. Пацієнтам із порушенням функцій нирок можна застосовувати звичайні дози амлодипіну. Амлодипін не видаляється шляхом діалізу.

Пацієнти з порушенням функції печінки.

Інформація щодо застосування амлодипіну пацієнтам із порушенням функції печінки дуже обмежена. У пацієнтів із печінковою недостатністю кліренс амлодипіну знижений, що призводить до збільшення тривалості періоду напіврозпаду та до збільшення AUC приблизно на 40–60 %.

Діти.

Дослідження фармакокінетики проводилися за участю 74 дітей з артеріальною гіпертензією віком від 12 до 17 років (також 34 пацієнти віком від 6 до 12 років та 28 пацієнтів віком від 13 до 17 років), які застосовували амлодипін у дозах 1,25–20 мг на добу за 1 або 2 прийоми. Зазвичай при пероральному застосуванні кліренс у дітей віком від 6 до 12 років та від 13 до 17 років становив 22,5 та 27,4 л/годину відповідно для хлопчиків і 16,4 та 21,3 л/годину відповідно для дівчаток. Спостерігається значна варіабельність експозиції у різних пацієнтів. Інформація щодо пацієнтів віком до 6 років обмежена.

Показання

  • Артеріальна гіпертензія.
  • Хронічна стабільна стенокардія.
  • Вазоспастична стенокардія (стенокардія Принцметала).

Протипоказання

  • Відома підвищена чутливість до дигідропіридинів, амлодипіну чи до будь-якого іншого компонента препарату.
  • Артеріальна гіпотензія тяжкого ступеня.
  • Шок (включаючи кардіогенний шок).
  • Обструкція вивідного тракту лівого шлуночка (наприклад стеноз аорти тяжкого ступеня).
  • Гемодинамічно нестабільна серцева недостатність після гострого інфаркту міокарда.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Вплив інших лікарських засобів на амлодипін.

Наявні дані щодо безпечного застосування амлодипіну з тіазидними діуретиками, альфа-блокаторами, бета-блокаторами, інгібіторами АПФ, нітратами пролонгованої дії, сублінгвальною формою нітрогліцерину, нестероїдними протизапальними лікарськими засобами, антибіотиками, пероральними гіпоглікемічними лікарськими засобами.

Дані, отримані у ході досліджень in vitro із плазмою крові людини, свідчать про відсутність впливу амлодипіну на зв’язування з білками крові досліджуваних лікарських засобів (дигоксин, фенітоїн, варфарин або індометацин).

Інгібітори CYP3A4.

Одночасне застосування амлодипіну та інгібіторів CYP3A4 потужної чи помірної дії (інгібітори протеаз, азольні протигрибкові засоби, макроліди, такі як еритроміцин чи кларитроміцин, верапаміл або дилтіазем) може призвести до значущого підвищення експозиції амлодипіну та підвищити ризик виникнення гіпотензії. Клінічне значення таких змін може бути більш вираженим у пацієнтів літнього віку. Може бути необхідним клінічне спостереження за станом пацієнта та підбір дози.

Не рекомендується одночасно застосовувати амлодипін та грейпфрути або грейпфрутовий сік, оскільки у деяких пацієнтів біодоступність амлодипіну може підвищуватись, що, в свою чергу, призводить до посилення гіпотензивної дії.

Індуктори CYP3A4.

Інформації щодо впливу індукторів CYP3A4 на амлодипін немає. Одночасне застосування амлодипіну та лікарських засобів, що є індукторами CYP3A4 (наприклад рифампіцину, препаратів звіробою), може призводити до зниження концентрації амлодипіну у плазмі крові, тому застосовувати такі комбінації слід з обережністю.

Дантролен (інфузії).

У тварин спостерігалися шлуночкові фібриляції з летальним наслідком та серцево-судинний колапс, що асоціювалися з гіперкаліємією, після застосування верапамілу та дантролену внутрішньовенно. Через ризик розвитку гіперкаліємії рекомендовано уникати застосування блокаторів кальцієвих каналів, таких як амлодипін, схильним до злоякісної гіпертермії пацієнтам та при лікуванні злоякісної гіпертермії.

Вплив амлодипіну на інші лікарські засоби.

Гіпотензивний ефект амлодипіну потенціює гіпотензивний ефект інших антигіпертензивних засобів.

Такролімус.

Існує ризик підвищення рівнів такролімусу в крові при одночасному застосуванні з амлодипіном, однак фармакокінетичний механізм такої взаємодії повністю не встановлений. Щоб уникнути токсичності такролімусу при супутньому застосуванні амлодипіну, потрібен регулярний моніторинг рівнів такролімусу в крові та, у разі необхідності, корекція дозування.

Циклоспорин.

Досліджень взаємодій циклоспорину та амлодипіну не проводилося, за винятком застосування пацієнтам із трансплантованою ниркою, у яких спостерігалося мінливе підвищення залишкової концентрації циклоспорину. Для пацієнтів із трансплантованою ниркою, які застосовують амлодипін, слід розглянути можливість моніторингу концентрацій циклоспорину та, у разі необхідності, знизити дозу циклоспорину.

Симвастатин.

Одночасне застосування багаторазових доз амлодипіну (10 мг) та симвастатину в дозі 80 мг призводило до збільшення експозиції симвастатину на 77 % порівняно із застосуванням лише симвастатину. Для пацієнтів, які застосовують амлодипін, дозу симвастатину слід обмежити до 20 мг на добу.

Повідомлялося, що амлодипін не впливає на фармакокінетику аторвастатину, дигоксину або варфарину.

Впливу амлодипіну на показники лабораторних досліджень не виявлено.

Силденафіл.

Одноразовий прийом 100 мг силденафілу пацієнтами з есенціальною гіпертензією не впливав на фармакокінетику амлодипіну. При одночасному застосуванні амлодипіну та силденафілу кожен із препаратів проявляв гіпотензивний ефект незалежно від іншого.

Інші лікарські засоби.

Клінічні дослідження взаємодії показали, що амлодипін не впливає на фармакокінетику аторвастатину, дигоксину або варфарину.

Етанол (алкоголь).

Одноразовий та багаторазовий прийом 10 мг амлодипіну не мав суттєвого впливу на фармакокінетику етанолу.

Сумісне застосування амлодипіну з циметидином не впливало на фармакокінетику амлодипіну.

Сумісне застосування препаратів алюмінію/магнію (антацидів) із разовою дозою амлодипіну не мало суттєвого впливу на фармакокінетику амлодипіну.

Лабораторні тести.

Невідомо, чи впливає амлодипін на результати лабораторних тестів.

Особливості застосування

Безпечність та ефективність застосування амлодипіну при гіпертонічному кризі не оцінювалися.

Пацієнти із серцевою недостатністю.

Даній категорії пацієнтів амлодипін слід застосовувати з обережністю. Пацієнтам із застійною серцевою недостатністю блокатори кальцієвих каналів, включаючи амлодипін, слід застосовувати з обережністю, оскільки вони можуть підвищувати ризик серцево-судинних подій та летальних випадків у майбутньому.

Пацієнти із порушенням функції печінки.

Період напіввиведення амлодипіну та параметри AUC вищі у пацієнтів із порушенням функції печінки; рекомендацій стосовно доз препарату немає. Тому даній категорії пацієнтів потрібно розпочинати застосування препарату із найнижчої дози. Слід бути обережними як на початку застосування препарату, так і під час збільшення дози. Пацієнтам із тяжкою печінковою недостатністю може бути необхідним повільний підбір дози та ретельний нагляд за станом пацієнта.

Пацієнти із нирковою недостатністю.

Даній категорії пацієнтів слід застосовувати звичайні дози препарату. Концентрація амлодипіну у плазмі крові не корелює зі ступенем порушення функцій нирок. Амлодипін не видаляється шляхом діалізу.

Амлодипін не впливає на результати лабораторних досліджень.

Пацієнти літнього віку.

Збільшувати дозу препарату даній категорії пацієнтів слід з обережністю.

Інше

Не рекомендується застосовувати амлодипін разом із грейпфрутом або з грейпфрутовим соком, оскільки у деяких пацієнтів біодоступність може бути збільшена, що призведе до посилення гіпотензивного ефекту препарату.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність.

Безпечність застосування амлодипіну жінкам у період вагітності не встановлена.

Застосовувати амлодипін у період вагітності рекомендується лише у тих випадках, коли немає безпечнішої альтернативи, а ризик, пов’язаний із самим захворюванням, перевищує можливу шкоду від лікування для вагітної та плода.

У ході досліджень на тваринах при застосуванні високих доз спостерігалася репродуктивна токсичність.

Період годування груддю.

Невідомо, чи проникає амлодипін у грудне молоко. При прийняті рішення про продовження годування груддю або про застосування амлодипіну необхідно оцінювати користь годування груддю для дитини та користь від застосування препарату для жінки.

Фертильність.

Повідомлялося про оборотні біохімічні зміни головки сперматозоїда у деяких пацієнтів при застосуванні блокаторів кальцієвих каналів. Клінічної інформації щодо потенційного впливу амлодипіну на фертильність недостатньо.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Амлодипін може мати незначний або помірний вплив на здатність керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами.

Швидкість реакції може бути знижена при наявності таких симптомів, як запаморочення, головний біль, сплутаність свідомості чи нудота.

Слід бути обережними, особливо на початку терапії.

Спосіб застосування та дози

Для перорального прийому. Таблетки потрібно приймати, запиваючи склянкою рідини (наприклад, води), під час або незалежно від прийому їжі.

Лінія розлому призначена для кращого розламування таблетки з метою легшого проковтування, а не для розділення на дві дози.

Дорослі.

Для лікування артеріальної гіпертензії та стенокардії звичайна початкова доза амлодипіну становить 5 мг 1 раз на добу. Залежно від реакції пацієнта на терапію дозу можна збільшити до максимальної дози, що становить 10 мг 1 раз на добу.

Пацієнтам зі стенокардією препарат можна застосовувати як монотерапію чи у комбінації з іншими антиангінальними лікарськими засобами при резистентності до нітратів та/або адекватних доз бета-блокаторів.

Є досвід застосування препарату у комбінації з тіазидними діуретиками, альфа-блокаторами, бета-блокаторами або інгібіторами ангіотензинперетворюючого ферменту пацієнтам з артеріальною гіпертензією.

Немає необхідності у підборі дози препарату при одночасному застосуванні з тіазидними діуретиками, бета-блокаторами та інгібіторами ангіотензинперетворюючого ферменту.

Діти віком від 6 років з артеріальною гіпертензією.

Рекомендована початкова доза амлодипіну для цієї категорії пацієнтів становить 2,5 мг 1 раз на добу. Якщо необхідний рівень артеріального тиску не буде досягнутий протягом 4 тижнів, дозу можна збільшити до 5 мг на добу. Застосування препарату у дозах вище 5 мг для даної категорії пацієнтів не досліджували.

Пацієнти літнього віку.

Немає необхідності у підборі дози для даної категорії пацієнтів. Підвищувати дозу слід з обережністю.

Пацієнти з порушенням функції нирок.

Рекомендується застосовувати звичайні дози препарату, оскільки концентрація амлодипіну у плазмі крові не пов’язана зі ступенем тяжкості ниркової недостатності. Амлодипін не виводиться шляхом діалізу.

Пацієнти з порушенням функції печінки.

Дози препарату для застосування пацієнтам з порушенням функції печінки від легкого до помірного ступеня не встановлені, тому підбір дози слід проводити з обережністю та починати застосування препарату із найнижчої дози (див. розділи «Особливості застосування» і «Фармакологічні властивості. Фармакокінетика»). Фармакокінетику амлодипіну не досліджували у пацієнтів із порушенням функції печінки тяжкого ступеня. Пацієнтам із порушенням функції печінки тяжкого ступеня застосування амлодипіну слід починати із найнижчої дози, поступово збільшуючи її.

Діти.

Препарат можна застосовувати дітям віком від 6 років.

Невідомо, як впливає амлодипін на артеріальний тиск у пацієнтів віком до 6 років.

Передозування

Досвід навмисного передозування препарату обмежений.

Симптоми: наявна інформація дає підстави вважати, що значне передозування амлодипіном призведе до надмірної периферичної вазодилатації та, можливо, до рефлекторної тахікардії. Повідомлялося про розвиток значної та, можливо, тривалої системної артеріальної гіпотензії, включаючи шок із летальним наслідком.

Лікування: клінічно значуща артеріальна гіпотензія, зумовлена передозуванням амлодипіну, вимагає активної підтримки діяльності серцево-судинної системи, зокрема частого моніторингу функцій серця та дихання, надання пацієнту горизонтального положення, підняття нижніх кінцівок, моніторингу об’єму циркулюючої рідини та сечовиділення.

Для відновлення тонусу судин та артеріального тиску можна застосувати судинозвужувальні препарати, упевнившись у відсутності протипоказань до їх застосування. Застосування кальцію глюконату внутрішньовенно може бути корисним для нівелювання ефектів блокади кальцієвих каналів.

У деяких випадках може бути корисним промивання шлунка. Застосування активованого вугілля здоровим добровольцям протягом 2-х годин після введення 10 мг амлодипіну значно зменшило рівень його всмоктування.

Оскільки амлодипін значною мірою зв’язується з білками крові, ефект діалізу незначний.

Побічні реакції

При застосуванні амлодипіну найчастіше повідомлялося про такі побічні реакції, як: сонливість, запаморочення, головний біль, посилене серцебиття, припливи крові, біль у черевній порожнині, нудота, набряки гомілок, набряки та втомлюваність.

З боку крові та лімфатичної системи: лейкоцитопенія, тромбоцитопенія.

З боку імунної системи: алергічні реакції.

Порушення метаболізму та аліментарні розлади: гіперглікемія.

Психічні порушення: депресія, зміни настрою (включаючи тривожність), безсоння, сплутаність свідомості.

З боку нервової системи: сонливість, запаморочення, головний біль (головним чином на початку лікування), тремор, дисгевзія, синкопе, гіпестезія, парестезія, гіпертонус, периферична нейропатія.

З боку органів зору: порушення зору (включаючи диплопію).

З боку органів слуху та лабіринту: дзвін у вухах.

З боку серцево-судинної системи: посилене серцебиття, аритмія (включаючи брадикардію, шлуночкову тахікардію та мерехтіння передсердь), інфаркт міокарда, припливи, артеріальна гіпотензія, васкуліт.

З боку органів дихання: диспное, кашель, риніт.

З боку шлунково-кишкового тракту: біль у животі, нудота, диспепсія, порушення перистальтики кишечнику (включаючи діарею та запор), блювання, сухість у роті, панкреатит, гастрит, гіперплазія ясен.

З боку гепатобіліарної системи: гепатити, жовтяниця, підвищення рівня печінкових ферментів (що найчастіше асоціювалося із холестазом).

З боку шкіри та підшкірної тканини: алопеція, пурпура, зміна забарвлення шкіри, підвищене потовиділення, свербіж, висип, екзантема, кропив’янка, ангіоневротичний набряк, мультиформна еритема, ексфоліативний дерматит, синдром Стівенса-Джонсона, набряк Квінке, фоточутливість.

З боку скелетно-м’язової та сполучної тканин: набряк гомілок, судоми м’язів, артралгія, міалгія, біль у спині.

З боку нирок та сечовидільного тракту: порушення сечовиділення, ніктурія, підвищена частота сечовипускання.

З боку репродуктивної системи та молочних залоз: імпотенція, гінекомастія.

Загальні порушення: набряки, втомлюваність, астенія, біль у грудях, біль, нездужання.

Дослідження: збільшення або зменшення маси тіла.

Повідомлялося про виняткові випадки розвитку екстрапірамідного синдрому.

Діти.

Профіль побічних реакцій був подібний до тих, що спостерігалися у дорослих. Повідомлялося про такі побічні реакції: головний біль, запаморочення, розширення кровоносних судин, носова кровотеча, біль у животі, астенія. Більшість побічних реакцій були легкого або помірного ступеня.

Повідомлення про підозрювані побічні реакції.

Повідомлення про підозрювані побічні реакції після реєстрації лікарського засобу має важливе значення. Це дає змогу проводити безперервний моніторинг співвідношення користі і ризиків, пов’язаних із застосуванням цього лікарського засобу. Лікарям слід звітувати про будь-які підозрювані побічні реакції відповідно до вимог законодавства.

Термін придатності

5 років.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С. Зберігати в оригінальній упаковці. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 10 таблеток у блістері; по 3 блістери у картонній коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

АТ Фармацевтичний завод ТЕВА.

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності

Дільниця 1; H-4042 Дебрецен, вул. Паллагі 13, Угорщина

Дата последнего обновления: 29.05.2018
Аннотация (инструкция по применению) продукта Амлодипин-Тева, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Амлодипин-Тева, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Амлодипин-Тева с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Участвует в программе "Доступные лекарства"
Форма выпуска таблетки
Условия отпуска по рецепту
Регистрация UA/16717/01/01 от 16.05.2018 (приказ 942 (1))
АТХ-классификация C08CA01 - Амлодипин
Действующие вещества амлодипин
Взрослые Разрешено
Дети с 6-ти лет
Беременные Запрещено
Кормящие мамы Запрещено
Аллергики с осторожностью
Диабетики Разрешено
Водители с осторожностью, особенно в начале лечения

Найдено 2176 аптек

Аннушка хелс кеа
Одесса, ул.Академика Королёва 92
Амлодипин-тева табл. 5мг №30
TEVA
от 18.25
Аптека интернет цен
Мелитополь, бул.30-летия Победы 19
Амлодипин тева таб. 5 мг №30
Тева Фармасьютикал ВЕНГРИЯ
от 17.27
Домашняя аптека
Днепр, ул.Гладкова 35
Амлодипин-тева таб 5мг №30 /z/ /n/ |
TEVA
есть
Досвід Довіра Допомога
Харьков, ул.Университетская 33
Амлодипин-тева таблетки 5мг №30*
Тева
от 17.83
Аптека №11
Харьков, ул.Полтавский Шлях 119
Амлодипин-тева таб. 5мг №30 (10х3) блистер***
ТЕВА
от 18.17
Витамин
Киев, ул.Маршала Тимошенко 14А
Амлодипін-тева табл. 5мг №30**
Teva
есть
Аптека интернет цен
Запорожье, пр.Соборный 149
Амлодипин тева таб. 5 мг №30
Тева Фармасьютикал ВЕНГРИЯ
от 16.69
Аптека Здравица
Краматорск, ул.Дружбы 24
Амлодипин-тева таб 5мг №30 /z/ /n/ |
TEVA
есть
Аптека интернет цен
Бердянск, пр.Азовский 31
Амлодипин тева таб. 5 мг №30
Тева Фармасьютикал ВЕНГРИЯ
от 16.69
Аптекарь
Киев, ул.Преображенская 8б
Амлодипин-тева табл. 5мг №30 (10х3)
Тева
от 18.64
Домашняя аптека
Днепр, ул.Байкальская 80/2
Амлодипин-тева таб 5мг №30 /z/ /n/ |
TEVA
есть
Аптека интернет цен
Бердянск, пр.Труда 33а
Амлодипин тева таб. 5 мг №30
Тева Фармасьютикал ВЕНГРИЯ
от 16.69
Лекфарм, 36,6
Киев, ул.Маршала Гречко 20
Амлодипин-тева таб. 5мг №30
Тева Фармасьютикал Индастриз
от 17.40
Досвід Довіра Допомога
Краматорск, ул.Коммерческая 5а
Амлодипин-тева таблетки 5мг №30*
Тева
от 16.56
Аптекарь
Черкассы, ул.Припортовая 34
Амлодипин-тева табл. 5мг №30 (10х3)
Тева
от 18.10
"Народная аптека" №30
Запорожье, пр.Соборный 228
Амлодипин тева таб. 5 мг №30
Тева Фармасьютикал ВЕНГРИЯ
от 17.01
Аптека интернет цен
Запорожье, ул.Чаривная 121
Амлодипин тева таб. 5 мг №30
Тева Фармасьютикал ВЕНГРИЯ
от 16.69
Аптека Рецепты здоровья
Боярка, ул.Белогородская 27
Амлодипин тева таб. 5мг №30
TEVA
от 18.22
Народная аптека
Запорожье, ул.Счастливая 1
Амлодипин тева таб. 5 мг №30
Тева Фармасьютикал ВЕНГРИЯ
от 17.80
Аптека интернет цен
Мариуполь, ул.Филлипа Орлика 83
Амлодипин тева таб. 5 мг №30
Тева Фармасьютикал ВЕНГРИЯ
от 16.52
Формула Здоровья
Запорожье, ул.Металлургов 16
Амлодипин таб. 5мг №30 тева
Тева
от 16.45
Добрі ліки
Северск, ул.Молодежная 1
Амлодипин-тева таб 5мг №30 /z/ /n/ |
TEVA
есть
Аптека Здравица
Краматорск, ул.Маяковского 1м
Амлодипин-тева таб 5мг №30 /z/ /n/ |
TEVA
есть
Аптечный пункт №2 ап.149
Запорожье, ул.Седова 3
Амлодипин тева таб. 5 мг №30
Тева Фармасьютикал ВЕНГРИЯ
от 18.33
Досвід Довіра Допомога
Харьков, пр.Александровский 140
Амлодипин-тева таблетки 5мг №30*
Тева
от 17.34
Аптека Рецепты Здоровья
Киев, ул.Ирпенская 78
Амлодипин тева таб. 5мг №30
TEVA
от 16.07
Аптека "Славутич"
Харьков, ул.Клочковская 191А
Амлодипин-тева,тб,5мг,n30 ####
TEVA
есть
Досвід Довіра Допомога
Харьков, ул.Амосова 25
Амлодипин-тева таблетки 5мг №30*
Тева
от 17.52
Аптека Swiss Pharmacy
Киев, ул.Иоанна Павла ІІ 5
Амлодипин-тева табл. 5мг №30
ТЕВА ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ПРАЙВЭТ КО.ЛТД (ВЕНГРИЯ)
от 17.87
Аптека оптовых цен
Киев, ул.Багговутовская 3/15
Амлодипин-тева табл. 5мг №30
АТ ФАРМ. ЗАВОД ТЕВА
от 16.38
Аптека оптовых цен
Хмельницкий, ул.Пилотская 1 (ул.60 лет СССР)
Амлодипин-тева табл. 5мг №30
АТ ФАРМ. ЗАВОД ТЕВА
от 16.38
Мед-Сервис
Кременчуг, пр.Леси Украинки 49б
Амлодипин-тева табл. 5мг №30
ТЕВА ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ПРАЙВЭТ КО.ЛТД (ВЕНГРИЯ)
от 17.87
Мед-Сервис
Полтава, ул.Великотырновская 35/2
Амлодипин-тева табл. 5мг №30
ТЕВА ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ПРАЙВЭТ КО.ЛТД (ВЕНГРИЯ)
от 17.87
Домашняя аптека
Днепр, пр.Гагарина 171
Амлодипин-тева таб 5мг №30 /z/ /n/ |
TEVA
есть
Мед-Сервис
Северодонецк, пр.Гвардейский 63
Амлодипин-тева табл. 5мг №30
ТЕВА ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ПРАЙВЭТ КО.ЛТД (ВЕНГРИЯ)
от 17.87
Аптека оптовых цен
Харьков, ул.Китаенко 10
Амлодипин-тева табл. 5мг №30
АТ ФАРМ. ЗАВОД ТЕВА
от 16.38
Мед-Сервис
Днепр, бул.Платонова 3б
Амлодипин-тева табл. 5мг №30
ТЕВА ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ПРАЙВЭТ КО.ЛТД (ВЕНГРИЯ)
от 17.87
Мед-Сервис
Никополь, пр.Трубников 25
Амлодипин-тева табл. 5мг №30
ТЕВА ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ПРАЙВЭТ КО.ЛТД (ВЕНГРИЯ)
от 17.87
Аптека 911
Валки, пр.Героев Чернобыля 3
Амлодипин-тева табл. 5мг №30
АТ ФАРМ. ЗАВОД ТЕВА
от 16.38
Мед-Сервис
Кременчуг, ул.Первомайская 43
Амлодипин-тева табл. 5мг №30
ТЕВА ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ПРАЙВЭТ КО.ЛТД (ВЕНГРИЯ)
от 17.87
Мед-Сервис
Северодонецк, пр.Гвардейский 27/65
Амлодипин-тева табл. 5мг №30
ТЕВА ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ПРАЙВЭТ КО.ЛТД (ВЕНГРИЯ)
от 17.87
Мед-Сервис
Чернигов, ул.1 Мая 167
Амлодипин-тева табл. 5мг №30
ТЕВА ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ПРАЙВЭТ КО.ЛТД (ВЕНГРИЯ)
от 17.87
Аптека 911
Харьков, ул.Академика Вальтера 6А
Амлодипин-тева табл. 5мг №30
АТ ФАРМ. ЗАВОД ТЕВА
от 16.38
Мед-Сервис
Днепр, пл.Вокзальная 2-б
Амлодипин-тева табл. 5мг №30
ТЕВА ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ПРАЙВЭТ КО.ЛТД (ВЕНГРИЯ)
от 17.87
Аптека оптовых цен
Чернигов, пр.Победы 82
Амлодипин-тева табл. 5мг №30
АТ ФАРМ. ЗАВОД ТЕВА
от 16.38
Мед-Сервис
Могилев-Подольский, ул.Ставиская 41
Амлодипин-тева табл. 5мг №30
ТЕВА ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ПРАЙВЭТ КО.ЛТД (ВЕНГРИЯ)
от 17.87
Аптека-2
Харьков, пл.Конституции 20 (со стороны кукольного театра)
Амлодипин-тева табл. 5 мг №30 (10х3)
TEVA
от 17.75
Мед-Сервис
Ивано-Франковск, ул.Василия Стуса 13а
Амлодипин-тева табл. 5мг №30
ТЕВА ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ПРАЙВЭТ КО.ЛТД (ВЕНГРИЯ)
от 17.87
Аптека 911
Харьков, ул.Отакара Яроша 25А
Амлодипин-тева табл. 5мг №30
АТ ФАРМ. ЗАВОД ТЕВА
от 16.38
Мед-Сервис
Каменское, пр.Победы 59а
Амлодипин-тева табл. 5мг №30
ТЕВА ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ ЗАВОД ПРАЙВЭТ КО.ЛТД (ВЕНГРИЯ)
от 17.87

Рекомендуем посмотреть

Азомекс таблетки по 5 мг №30 (10х3)
Азомекс таблетки по 2.5 мг №30 (10х3)
Азомекс
таблетки
Актавис Украина
Цены в аптеках
Амлодипин-КВ таблетки по 5 мг №30 (10х3)
Амлодипин-КВ таблетки по 10 мг №30 (10х3)
Амлодипин-КВ
таблетки
Киевский витаминный завод
Цены в аптеках
Семлопин таблетки по 5 мг №28 (14х2)
Семлопин таблетки по 2.5 мг №28 (14х2)
Семлопин таблетки по 5 мг №56 (14х4)
+3
Семлопин
таблетки
Гледфарм ЛТД
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Амлодипин-Тева таблетки по 10 мг №30 (10х3)
Амлодипин-Тева таблетки по 5 мг №30 (10х3)
Амлодипин-Тева
таблетки
ТЕВА Фармацевтический завод, АО для "Тева Украина, ООО", Венгрия/Украина
Цены в аптеках

Новинки

Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Чтобы диарея не испортила отдых...
Чтобы диарея не испортила отдых... Возьмите с собой... Подробней
Top