Амоксициллина тригидрат таблетки по 250 мг №20 (10х2)

Цены в аптеках

Перевести на русский язык:
Перевести

Загальна характеристика

міжнародна та хімічна назви амоксицилін;

(2S,5R,6R)-6-[(R)-2-аміно-2-(4-гідроксифеніл)ацетамідо]-3,3-диметил-7-оксо-4-тіа-1-азабіцикло[3.2.0]гептан-2- карбонової кислоти тригідрат;

Основні фізико-хімічні властивості

таблетки білого або майже білого кольору;

Склад

1 таблетка містить амоксициліну тригідрату 250 мг;

допоміжні речовини: крохмаль картопляний, кальцію стеарат, цукор молочний.

Форма випуску

Таблетки.

Фармакотерапевтична група

Протимікробні засоби для системного застосування. Антибіотики групи напівсинтетичних пеніцилінів. Код АТС J01C А04.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Діє бактерицидно. Активний щодо грампозитивних мікроорганізмів: Streptococcus spp., Enterococcus faecalis, Staphylococcus spp. (крім штамів, що продукують бета-лактамази), Corynebacterium diphtheriae, Bacillus anthracis, Clostridium spp., Listeria monocytogenes. Препарат активний також відносно грамнегативних мікроорганізмів (Neisseria gonorrhoeae, Neisseria meningitidis, Bordetella pertussis, деяких штамів Haemophilus influenzae, Escherichia coli, Shigella spp., Salmonella spp. і ін.), а також до деяких спірохет (Leptospira spp., Borrelia spp.).

Амоксицилін руйнується бета-лактамазами. Кислотостійкий.

У комбінації з метронідазолом виявляє активність відносно Helicobacter pylori.

Фармакокінетика. Амоксицилін добре всмоктується при пероральному прийомі, їжа практично не впливає на його біодоступність. Максимальна концентрація в крові досягається в середньому через 2 години і швидко знижується. Зв'язується з білками плазми крові близько 17% препарату. Добре проникає в тканини і рідини організму (слину, мокротиння, жовч, сечу, плевральний і перитонеальный ексудат) крізь плаценту.

Амоксицилін не метаболізується в організмі і в незміненому вигляді виводиться із сечею.

При порушенні функції нирок сповільнюється виведення амоксициліну, у зв'язку з чим для хворих з хронічною нирковою недостатністю необхідна корекція дози.

Показання для застосування

Інфекції, спричинені чутливими до препарату мікроорганізмами, у тому числі гострі і хронічні ЛОР-інфекції та інфекції дихальних шляхів (бронхіт, пневмонія, ангіна, отит), менінгіт, інфекції нирок і сечовивідних шляхів (уретрит, пієлонефрит, безсимптомна бактеріурія), шляхів шлунково-кишечного тракту (сальмонельоз, черевний тиф), гінекологічні інфекції, перитоніт, ендометрит, гонорея, інфекції шкіри та м'яких тканин, інфіковані опіки, лептоспіроз, бореліоз; лікування та профілактика інфекційного ендокардиту.

У комбінації з метронідазолом застосовують при хронічному гастриті у фазі загострення, виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки у фазі загострення, асоційованих з Helicobacter pylori.

Спосіб застосування та дози

Встановлюються індивідуально, залежно від ступеня тяжкості перебігу і локалізації інфекції, чутливості збудника до препарату. Для прийому внутрішньо разова доза для дорослих і дітей старше 10 років (з масою тіла більше 40 кг) становить 250-500 мг, при тяжкому перебігу захворювання - до 1 г. Для дітей 5-10 років разова доза становить 250 мг; від 2 до 5 років - 125 мг. Для дорослих і дітей інтервал між прийомами - 8 годин. При лікуванні гострої неускладненої гонореї - 3 г одноразово (у комбінації з пробенецидом). Пацієнтам із порушеннями функції нирок при кліренсі креатиніну 10 - 40 мл/хв інтервал між прийомами слід збільшити до 12 годин; при кліренсі креатиніну менше 10 мл/хв інтервал між прийомами повинен становити 24 години. При анурії добова доза не повинна перевищувати 2 г.

У комбінації з метронідазолом (1,5 г на добу) добова доза амоксициліну становить 2,25 г (в 3 прийоми). Пацієнтам з вираженим порушенням функції нирок (кліренс креатиніну менше 30 мл/хв) і/або печінки призначають на добу 1 г метронідазолу і 1,5 г амоксициліну (в 2 прийоми).

Побічна дія

Алергічні реакції (кропив’янка, еритема, набряк Квінке, риніт, кон’юнктивіт, рідко - пропасниця, болі в суглобах, еозинофілія; дуже рідко - анафілактичний шок). Можлива токсична дія на ЦНС (при застосуванні великих доз у хворих з печінковою недостатністю); диспептичні явища, кандидоз, кишковий дисбактеріоз.

При застосуванні в комбінації з метронідазолом можливі нудота, блювання, анорексія, діарея, запор, болі в епігастрії, глосит, стоматит, рідко - гепатит, псевдомембранозний коліт, алергічні реакції (кропив’янка, ангіоневротичний набряк), інтерстиціальний нефрит, порушення гемопоезу.

Протипоказання

Підвищена чутливість до пеніцилінів, цефалоспоринів, інфекційний мононуклеоз у періоди вагітності та лактації.

Застосування в комбінації з метронідазолом протипоказано при захворюваннях нервової системи, порушеннях кровотворення, лімфолейкозі, інфекційному мононуклеозі, при підвищеній чутливості до похідних нітроімідазолу.

Передозування

При значному підвищенні дози і тривалому застосуванні можливі нудота, блювання, запаморочення, анорексія, біль в епігастральній ділянці, ерозивні ураження травного каналу, алергічні реакції, порушення функції нирок і печінки.

Лікування - симптоматичне.

Особливості застосування

З обережністю препарат призначають пацієнтам, схильним до алергічних реакцій, при захворюваннях печінки, а також у період вагітності.

Амоксицилін у комбінації з метронідазолом не рекомендується призначати пацієнтам до 18 років; не слід застосовувати препарат при захворюваннях ШКТ, що супроводжуються тривалою діареєю або блюванням, а також при захворюваннях печінки. На фоні комбінованої терапії з метронідазолом не рекомендується вживати алкоголь.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

При одночасному застосуванні з бактерицидними антибіотиками (в тому числі з аміноглікозидами, цефалоспоринами, циклосерином, ванкоміцином, рифампіцином) може виявлятися синергізм, з бактеріостатичними антибіотиками (в тому числі з макролідами, хлорамфеніколом, лінкозамідами, тетрациклінами, сульфаніламідами) – антагонізм; з пробенецидом, діуретиками, алопуринолом, фенілбутазоном і нестероїдними протизапальними засобами - зменшується кальцієва секреція амоксициліну з можливим збільшенням його концентрації в плазмі крові; з антацидами, глюкозамінами, проносними засобами, аміноглікозидами - уповільнюється та зменшується абсорбція амоксициліну, з аскорбіновою кислотою – підвищується. Амоксицилін зменшує ефективність контрацептивів для застосування внутрішньо.

Умови та термін зберігання

Зберігати в недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 250 С.

Термін придатності – 3 роки.

Умови відпуску

За рецептом.

Упаковка

По 10 таблеток у контурних чарункових упаковках; по 2 контурні упаковки у пачці з картону.

Виробник

ТОВ "Агрофарм" за участі ЗАТ “НВЦ “Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод”.

Адреса

Україна, 08200, Київська область, м. Ірпінь, вул. Центральна, 113-А.

Дата последнего обновления: 04.03.2014
Аннотация (инструкция по применению) продукта Амоксициллина тригидрат, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Амоксициллина тригидрат, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Амоксициллина тригидрат с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска таблетки
Условия отпуска по рецепту
Регистрация Закончилась
АТХ-классификация J01CA04 - Амоксициллин
Действующие вещества амоксициллин

Рекомендуем посмотреть

Амоксил таблетки по 250 мг №20 (10х2)
Амоксил таблетки по 500 мг №20 (10х2)
Амоксил
таблетки
Артериум Корпорация
Цены в аптеках
Флемоксин солютаб таблетки, дисперг. по 125 мг №20 (5х4)
Флемоксин солютаб таблетки, дисперг. по 1000 мг №20 (5х4)
Флемоксин солютаб таблетки, дисперг. по 500 мг №20 (5х4)
Флемоксин солютаб таблетки, дисперг. по 250 мг №20 (5х4)
Флемоксин солютаб
таблетки
Астеллас Фарма Юроп Б.В.
Цены в аптеках
Оспамокс порошок д/ор. сусп. 250 мг/5 мл по 60 мл (6.6 г) во флак.
Оспамокс таблетки, п/плен. обол. по 500 мг №12
Оспамокс гранулы д/приг. сусп. д/перор. прим. 125 мг/5 мл по 60 мл (18 г) во флак.
+7
Оспамокс
гранулы, порошок, капсулы, таблетки
Сандоз ГмбХ, Австрия
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Амоксициллина тригидрат таблетки по 250 мг №20 (10х2)
Амоксициллина тригидрат
таблетки
Агрофарм ООО
Цены в аптеках

Новинки

Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Чтобы диарея не испортила отдых...
Чтобы диарея не испортила отдых... Возьмите с собой... Подробней
Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней

Инструкция по применению

Состав Показания Способ применения и дозы Побочные действия Противопоказания Передозировка Условия и срок хранения Применение при беременности и кормлении грудью

Где купить Амоксициллина тригидрат?

Показать все аптеки, где есть Амоксициллина тригидрат
Top