Амоксициллин солютаб-Кредофарм таблетки раств. со вкус. апельс. по 1000 мг №20 (5х4)

Цены в аптеках

Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

Діюча речовина: 1 таблетка містить амоксициліну тригідрату еквівалентно амоксициліну 250 мг або 500 мг, або 1000 мг;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний безводний, крохмаль кукурудзяний, аспартам (Е 951), тальк, магнію стеарат, сухі ароматизатори: апельсин (етилбутират, олія апельсинова, альдегід С-10, цитраль, лактоза) / ананас (етилбутират, етилпропіонат, етилацетат, алілгептоат, поліетиленпропіонат, етилкаприлат, ванілін, лактоза).

Таблетки по 250 мг також містять – полівінілпіролідон, натрію крохмальгліколят.

Лікарська форма

Таблетки розчинні зі смаком апельсина/ананаса.

Фармакотерапевтична група

Пеніциліни широкого спектра дії. Код АТС J01C A04.

Клінічні характеристики.

Показання

Інфекції, спричинені чутливими до препарату мікроорганізмами:

  • органів дихання;
  • органів шлунко-кишкового тракту (ШКТ);
  • органів сечостатевої системи;
  • шкіри та м’яких тканин.

Протипоказання

Підвищена чутливість до пеніцилінів, а також перехресна чутливість до ß-лактамних антибіотиків, таких як цефалоспорини; інфекційний мононуклеоз; лімфолейкоз.

Спосіб застосування та дози

Встановлюють індивідуально, з урахуванням тяжкості захворювання, чутливості збудника до препарату, віку пацієнта. У випадку інфекційно-запальних захворювань легкого та середнього ступенів тяжкості рекомендується приймати:

дорослим і дітям від 10 років внутрішньо 250 мг тричі на добу; при тяжких інфекційних захворюваннях дозу збільшують до 500 мг тричі на добу .

Найбільша терапевтична доза (6 000 мг двічі на добу) рекомендована при частих гнійних інфекціях дихальних шляхів.

Короткий курс терапії: гострі неускладнені захворювання сечовивідної системи – двічі прийняти дозу 3 000 мг з перервою між дозами 10–12 годин; дентальний абсцес – двічі прийняти дозу 3 000 мг з перервою між дозами 8 годин.

Гонорея: одноразовий прийом 3 000 мг амоксицилліну.

Пацієнтам з порушенням функції нирок: при кліренсі креатиніну > 30 мл/хв. дозу препарату не змінюють; при кліренсі креатиніну 10 – 30 мл/хв. призначають по 500 мг двічі на добу; при кліренсі креатиніну < 10 мл/хв. призначають 500 мг один раз на добу.

Дітям віком до 1 року призначають по ½ таблетки по 250 мг (125 мг) двічі на добу; дітям віком від 1 до 6 років – по 1 таблетці по 250 мг двічі на добу; дітям віком від 6 до 10 років – по 1 таблетці по 500 мг двічі на добу.

Дітям з порушенням функції нирок: при кліренсі креатиніну > 30 мл/хв. дозу препарату не змінюють; при кліренсі креатиніну 10 – 30 мл/хв. призначають по 15 мг/кг двічі на добу; при кліренсі креатиніну < 10 мл/хв. призначають 15 мг/кг один раз на добу.

Препарат призначають незалежно від прийому їжі. Таблетку можна проковтнути цілою, подрібнити або розжувати, запивши склянкою води; можна також розвести у воді (20 мл або 100 мл).

Побічні реакції

Шлунково-кишковий тракт: нудота, втрата апетиту, блювання, здуття живота, діарея, сухість у роті, порушення смаку; рідко – знебарвлення зубів (особливо при застосуванні суспензії), що зникає після чищення зубів щіткою, свербіж у ділянці ануса; дуже рідко – забарвлення язика в чорний колір; в окремих випадках - псевдомембранозний та геморагічний коліт.

Печінка та жовчовивідні шляхи: помірно виражене та минуще збільшення активності печінкових трансаміназ.

Реакції підвищеної чутливості: побічні реакції з боку шкіри, такі як екзантема, свербіж, кропив’янка; негайна поява після прийому препарату кропив’янки свідчить про наявність алергічної реакції на амоксицилін, через що лікування препаратом слід відмінити. Рідко – мультиформна еритема, макуло-папульозні висипання; сироваткова хвороба, алергійний васкуліт, синдром Стівена-Джонсона, бульозний та ексфоліативний дерматит; в окремих випадках – токсичний епідермальний некроліз, анафілактичний шок, ангіоневротичний набряк.

Нервова система: гіперкінезія, запаморочення, судоми. Судоми можуть спостерігатися у пацієнтів з нирковою недостатністю або у тих, хто застосовує високу дози препарату.

Сечовивідна система: рідко – розвиток інтерстиціального нефриту.

Система кровотворення: рідко – агранулоцитоз, гемолітична анемія, тромбоцитопенія.

Загальні порушення: є поодинокі повідомлення про виникнення лікарської лихоманки; тривале або повторне застосування препарату може призвести до розвитку суперінфекцій і колонізації стійких мікроорганізмів або дріжджів, що спричиняють оральний або вагінальний кандидоз.

Передозування

Симптоми: порушення функції ШКТ - нудота, блювання, діарея; наслідком блювання та діареї може бути порушення водно-електролітного балансу.

Лікування: призначають промивання шлунка, активоване вугілля, сольові проносні засоби; вживають заходів для підтримання водно-електролітного балансу.

Застосування в період вагітності або годування груддю

Препарат можна застосовувати в період вагітності та годування дитини груддю з урахуванням співвідношення користь для жінки / ризик для плода (дитини).

Діти

Препарат застосовується в педіатричній практиці.

Особливості застосування

Слід з обережністю застосовувати хворим на алергічний діатез та астму.

Алергічні шкірні реакції при прийманні амоксициліну зустрічаються частіше, ніж при застосуванні інших препаратів групи пеніцилінів, але рідше, ніж ампіциліну.

Існує перехресна стійкість до препаратів пеніцилінового ряду, цефалоспоринів. Як у разі застосування інших препаратів пеніцилінового ряду, можливий розвиток суперінфекцій.

При наявності тяжкої діареї, характерної для псевдомембранозного коліту, приймання таблеток слід припинити та вжити відповідних медичних заходів.

Здатність впливати на швидкість реакцій при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Не виявлена.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Пробенецид, фенілбутазон, оксифенбутазон, меншою мірою - ацетилсаліцилова кислота та сульфінпіразон пригнічують тубулярну секрецію препаратів пеніцилінового ряду, що призводить до збільшення періоду напіввиведення та концентрації амоксициліну в плазмі крові.

Антациди зменшують всмоктуваність амоксициліну.

Одночасне застосування амоксициліну та пероральних контрацептивів пов’язано з випадками кровотечі та зниженням ефективності контрацептивів.

Одночасне застосування з алопуринолом не збільшує частоту шкірних реакцій на відміну від сполучення алопуринолу з ампіциліном.

Препарати, що мають бактеріостатичну функцію (антибіотики тетрациклінового ряду, макроліди, хлорамфенікол), можуть нейтралізувати бактерицидний ефект амоксициліну.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Бактерицидний антибіотик. Має широкий спектр дії щодо грампозитивних та грамнегативних коків, деяких грамнегативних паличок. До препарату чутливі Staphylococcus spp. (за винятком штамів, що продукують пеніциліназу), Streptococcus spp., Peptostreptococcus, Peptococcus, Neisseria gonorrhoeae, Neisseria meningitidis, E.coli, Shigella spp., Salmonella spp., Klebsiela spp., Proteus mirabilis, Haemophilus influenzae, Moraxella, Treponema pallidum, Treponema perfenue, Leptospira, Borrelia burgdorferi, Chlamidia trachomatis. Неактивний відносно мікобактерій, мікоплазм, рикетсій, грибів, амеб, плазмодію, вірусів, а також Pseudomonas aeruginosa та Proteus spp. (за винятком P.mirabillis).

Широко поширюється та накопичується в тканинах організму, а також в мокротинні, перикарді, жовчі, невелика концентрація спостерігається в секреті простати та внутрішньоочній рідині. Через гематоенцефалічний бар’єр проходить тільки за умови запалення мозкових оболонок.

Фармакокінетика. Після перорального прийому Амоксицилін Солютаб-Нортон абсорбується майже повністю (85 – 90%); їжа незначно впливає на абсорбцію. Через дві години після перорального прийому 250 мг досягається максимуму концентрації у крові, який становить приблизно 5 мкг/мл.

Зв’язування з білками становить 17%. Період напіввиведення – приблизно 60 – 90 хв. Екскреція відбувається в основному нирками, 60 – 70% введеної дози виводиться в незмінному стані протягом 8 год.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості

майже білі, подовженої форми без оболонки, розчинні таблетки, з лінією розлому з одного боку.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати у захищеному від світла місці при температурі не вище 25°С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка

Таблетки по 250 мг – по 10 таблеток у блістері; 2 блістери у коробці. Таблетки по 500 мг, 1000 мг – по 5 таблеток у блістері; 4 блістери у коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

ЮНІМАКС ЛАБОРАТОРИС.

Мепро Фармасютікалз Пвт. Лтд. (Юніт-ІІ); Індія

Місцезнаходження

Плот № 7, Сектор 24, Фаридабад-121005, Харіана, Індія.

Q-Роуд, Фейз-IV, G.I.D.C. Вадхван сіті -363035, Сурендранагар, Гуджарат стейт, Індія

Власник реєстраційного посвідчення

АМЕРІКЕН НОРТОН КОРПОРЕЙШН.

Місцезнаходження

1570 Сан-Томас Еквіно Роуд, 18, Сан-Хосе, СА 95130, США.

Дата последнего обновления: 01.01.2014
Аннотация (инструкция по применению) продукта Амоксициллин солютаб-Кредофарм, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Амоксициллин солютаб-Кредофарм, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Амоксициллин солютаб-Кредофарм с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска таблетки
Условия отпуска по рецепту
Регистрация Закончилась
АТХ-классификация J01CA04 - Амоксициллин
Действующие вещества амоксициллин

Рекомендуем посмотреть

Амоксициллин солютаб-Нортон таблетки раств. со вкус. апельс. по 250 мг №20 (10х2)
Амоксициллин солютаб-Нортон таблетки раств. со вкус. ананас. по 500 мг №20 (5х4)
Амоксициллин солютаб-Нортон таблетки раств. со вкус. ананас. по 1000 мг №20 (5х4)
+3
Амоксициллин солютаб-Нортон
таблетки
Юнимакс Лаб. для "Америкен Нортон Корпорейшн", Индия/США
Цены в аптеках
Флемоксин солютаб таблетки, дисперг. по 125 мг №20 (5х4)
Флемоксин солютаб таблетки, дисперг. по 1000 мг №20 (5х4)
Флемоксин солютаб таблетки, дисперг. по 500 мг №20 (5х4)
Флемоксин солютаб таблетки, дисперг. по 250 мг №20 (5х4)
Флемоксин солютаб
таблетки
Астеллас Фарма Юроп Б.В.
Цены в аптеках
Амоксил таблетки по 250 мг №20 (10х2)
Амоксил таблетки по 500 мг №20 (10х2)
Амоксил
таблетки
Артериум Корпорация
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Амоксициллин солютаб-Кредофарм таблетки раств. со вкус. апельс. по 1000 мг №20 (5х4)
Амоксициллин солютаб-Кредофарм таблетки раств. со вкус. апельс. по 500 мг №20 (5х4)
Амоксициллин солютаб-Кредофарм таблетки раств. со вкус. ананас. по 500 мг №20 (5х4)
+3
Амоксициллин солютаб-Кредофарм
таблетки
Юнимакс Лаб./Мепро Фарм. Пвт. для "Америкен Нортон Корпорейшн", Индия/США
Цены в аптеках

Новинки

Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Чтобы диарея не испортила отдых...
Чтобы диарея не испортила отдых... Возьмите с собой... Подробней
Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней

Инструкция по применению

Состав Показания Противопоказания Способ применения и дозы Побочные эффекты Передозировка Применение при беременности и кормлении грудью Условия и срок хранения

Где купить Амоксициллин солютаб-Кредофарм?

Показать все аптеки, где есть Амоксициллин солютаб-Кредофарм
Top