Ампилоп капсулы по 625 мг №30 (10х3)

Цены в аптеках

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули №1 з білим корпусом та зеленою кришкою, на які нанесено напис TRAPHACO и його товарного знаку, що містять порошок від коричнево-жовтого до коричнево-сірого кольору зі специфічним рослинним запахом, гіркий на смак;

склад: 1 капсула містить екстракту Ампілопсису кантонієнсису (Ampelopsis cantoniensis extract) з вмістом флавоноїдів (у перерахунку на кверцетин не менше 30 мг) 625 мг;

допоміжні речовини: магнію стеарат, тальк.

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Засоби для лікування пептичної виразки. Код АТС А02В X.

Фармакологічні властивості. Противиразковий засіб.

Фармакодинаміка. Ампілоп - препарат рослинного походження, що містить екстракт із рослини Ампілопсис кантонієнсис (Ampelopsis cantoniensis extract). Ця рослина містить у своєму складі флавоноїди - мірицетин і дигідромірицетин. Препарат знижує кислотність шлункового соку. Ампілоп виявляє протизапальну дію, активізує окислювально - відновні процеси, посилює регенерацію тканин, стимулює опірність організму до несприятливих факторів. Протизапальна дія сприяє зменшенню больового синдрому в шлунку та кишечнику. Антиоксидантні властивості препарату знижують можливість виникнення патологічних процесів. Ампілоп виявляє протимікробну дію - сприяє ерадикації Helicobacter руlori.

Ці властивості препарату Ампілоп (ерадикація Helicobacter руlori, протизапальна дія) дають змогу застосовувати його при виразкових ураженнях шлунка і дванадцятипалої кишки. Ампілоп особливо ефективний при застосуванні в складі комплексної терапії з амоксициліном і метронідазолом.

Фармакокінетика. Дія препарату зумовлена сукупною дією біологічно активних речовин, що входять до складу екстракту, тому проведення фармакокінетичних досліджень не проводилось.

Показання для застосування. Виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки.

Спосіб застосування та дози. Призначають препарат дорослим та дітям старше 12 років. Монотерапія препаратом Ампілоп проводиться протягом 30 днів . Призначають по 2 капсули 3 рази на добу після їди. Крім того, Ампілоп можна використовувати в комплексній терапії за такими схемами: перші 10 днів застосовують Ампілоп по 2 капсули 3 рази на добу, амоксицилін по 500 мг 2 рази на добу, метронідазол по 500 мг 2 рази на добу. Наступні 20 днів Ампілоп застосовують по 2 капсули 3 рази на добу; або семидобова потрійна терапія: Ампілоп по 2 капсули 3 рази на добу, фуразолідон по 200 мг 2 рази на добу, тетрациклін по 750мг 2 рази на добу.

Побічна дія. Рекомендовані дози препарату добре переносяться. Іноді можливі алергічні реакції (шкірні висипання, свербіж), слабкість, нудота, запаморочення.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату, діти молодше 12 років, вагітність, лактація.

Передозування. Про випадки передозування інформація не надходила.

Особливості застосування. Застосування препарату не впливає на здатність керувати транспортними засобами та виконувати роботу, що потребує підвищеної уваги. Не вивчалась дія препарату на плід і немовлят при годуванні груддю, тому не рекомендується приймати препарат у періоди вагітності і лактації.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При одночасному прийманні тіаміну позитивна дія препарату Ампілоп нейтралізується у зв'язку з утворенням фізіологічно неактивних сполук. Ампілоп зменшує елімінацію аскорбінової кислоти.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі від 15 до 25° С у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Термін придатності. 3 роки.

Умови відпуску. Без рецепта.

Упаковка. По 10 капсул у блістері, №10 (1х10), №30 (Зх10) та №90 (9х10) у пачку.

Виробник. Трафако Джоїнт Сток Компані (ТРАФАКО).

Адреса: 75 Ієн Нінь-Ба Дінь-Ханой, В'єтнам.

Характеристики

Программа "Доступные лекарства" не участвует
Форма выпуска капсулы
Условия отпуска без рецепта
Категория При гастрите и язве
Регистрация закончилась
АТХ-классификация A02BX - Прочие препараты для лечения пептической язвы и гастроэзофагеальной рефлюксной болезни
Действующие вещества ампилопсис кантониенсис (Ampelopsis cantoniensis)
Производитель Трафако Джоинт Сток Компани, Вьетнам
Инструкция по применению Ампилоп, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Ампилоп, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Ампилоп с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Просмотренные товары

Ампилоп капсулы по 625 мг №30 (10х3)
Ампилоп капсулы по 625 мг №90 (10х9)
Ампилоп капсулы по 625 мг №10
капсулы
Трафако Джоинт Сток Компани, Вьетнам
Цены в аптеках

Новинки реклама

Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Плохо спишь и нервничаешь?
Плохо спишь и нервничаешь? Живи без стресса! Подробней
Нервные клетки восстанавливаются!
Нервные клетки восстанавливаются! Помни о главном! Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Я беременна, что дальше?
Я беременна, что дальше? . Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Top