Новинки

Если мучают ЗАПОРЫ Прелаксан для всей семьи Подробней
Простуда на губах? Решение есть! Подробней
Эссливер Форте Как защитить печень? Подробней
Беспокоит ГЕМОРРОЙ? Подробней
Срочное предупреждение беременности после полового акта Подробней
Скрыть рекламу

Анальгин-Дарница инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Анальгин-Дарница - инструкция по применению

Анальгин-Дарница раствор д/ин., 500 мг/мл по 2 мл в амп. №10
Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

діюча речовина 1 мл розчину містить метамізолу натрієвої солі (анальгіну) в перерахунку на 100 % безводну речовину 250 мг або 500 мг;

допоміжні речовини: натрію сульфіт безводний, натрію формальдегід–сульфоксилат дигідрат (ронгаліт), 0,1 М розчин хлористоводневої кислоти, вода для ін’єкцій.

Лікарська форма

Розчин для ін’єкцій

Фармакотерапевтична група

Анальгетики та антипіретики.

Код АТС N02B В02.

Показання

Больовий синдром малої і середньої інтенсивності різного походження і локалізації (головний, зубний біль, опіки, біль в післяопераційному періоді, дисменорея, артралгії, невралгії, радикуліти, міозити); гіпертермічний синдром, гарячкові стани (при грипі, гострих респіраторних та інших інфекціях); ниркова і печінкова коліки (у комбінації із спазмолітичними засобами).

Протипоказання

Гіперчутливість до компонентів препарату. Агранулоцитоз, цитостатична або інфекційна нейтропенія. Печінкова і/або ниркова недостатність. Спадкова гемолітична анемія, пов’язана з дефіцитом глюкозо-6-фосфатдегідрогенази. Напади бронхіальної астми, викликаної ацетилсаліциловою кислотою. Анемія, лейкопенія, вагітність (особливо в I триместрі і в останні 6 тижнів). Період лактації. Період новонародженості (до 3 міс). Захворювання нирок: пієлонефрит, гломерулонефрит – в т. ч. в анамнезі. Не можна вводити внутрішньовенно хворим із систолічним артеріальним тиском нижче 100 мм рт. ст. Політравма. Шок.

Спосіб застосування та дози

Дорослим препарат вводять внутрішньом’язово або внутрішньовенно у разі малого або середнього по інтенсивності болю по 1-2 мл 25% або 50% розчину 2-3 рази на добу, але сумарно не більше 1 г разово або 2 г за добу. Підшкірні ін’єкції болючі, тому що метамізол натрію має локальну подразливу дію. Тривалість лікування до 3 діб.

Побічна дія

З боку сечовивідної системи: порушення функції нирок, олігурія, анурія, протеїнурія, інтерстиціальний нефрит, забарвлення сечі в червоний колір. Алергічні реакції: кропив’янка (в т.ч. на кон’юнктиві і слизових оболонках носоглотки), ангіоневротичний набряк, в окремих випадках – злоякісна ексудативна еритема (синдром Стівенса-Джонсона), токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайелла), бронхоспастичний синдром, анафілактичний шок. З боку органів кровотворення: агранулоцитоз, лейкопенія, тромбоцитопенія. Інші: зниження артеріального тиску. Місцеві реакції: при внутрішньом’язовому введенні можливі інфільтрати в місці введення.

Передозування

Симптоми. Нудота, блювання, гастралгія, анурія, гіпотермія, зниження артеріального тиску, тахікардія, задишка, шум у вухах, сонливість, марення, порушення свідомості, гострий агранулоцитоз, гостра ниркова або печінкова недостатність.

Лікування. Специфічного антидоту немає. Лікування симптоматичне. У важких випадках можливе проведення форсованого діурезу і/або гемодіалізу.

Застосування в період вагітності або лактації.

Протипоказаний при вагітності, особливо в першому триместрі і в останні 6 тижнів, в період лактації.

Діти

Дітям по життєвим показникам призначають як жарознижуючий і аналгетичний засіб (при невритах, менінгітах, міозитах і т.д.).

Дітям до 15 років призначають в одноразовій дозі 5-10 мг/кг маси тіла: 0,01-0,02 мл/кг 50% розчину, 0,02-0,04 мл/кг 25% розчину.

При необхідності препарат вводиться повторно до 3 разів на добу. При частому введенні (частіше ніж 4-и рази на добу) у дітей можлива кумуляція препарату та інтоксикація.

Дітям до 1 року препарат вводять тільки внутрішньом’язово. Тривалість лікування до 3 діб.

Особливості застосування

При призначенні по показанням дітям до 5 років і хворим, отримуючим цитостатичні лікарські засоби, застосування препарату повинно проводитися тільки під спостереженням лікаря. Загроза розвитку анафілактичного шоку після внутрішньовенного введення препарату вища, ніж після прийому препарату всередину. У хворих на бронхіальну астму і поліноз існує підвищений ризик розвитку алергічних реакцій. На тлі прийому препарату можливий розвиток агранулоцитозу, у зв’язку з чим при виявленні невмотивованого підйому температури, ознобу, болю в горлі, утрудненого ковтання, стоматиту, а також при розвитку явищ вагініту або проктиту необхідна негайна відміна препарату. При тривалому застосуванні необхідно контролювати стан периферичної крові. Неприпустимо використання препарату для зняття гострого болю в животі (до з’ясування причини). Для внутрішньом’язового введення необхідно використовувати довгу голку. Можливе забарвлення сечі в червоний колір за рахунок виведення метаболіта анальгіну.

Здатність впливати на швидкість реакцій при управлінні автотранспортом або іншими механізмами.

В період лікування не допускається керування автотранспортом і заняття іншими потенційно небезпечними видами діяльності, що вимагають підвищеної концентрації уваги і швидкості психомоторних реакцій.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами і інші форми взаємодії.

Підсилює ефекти алкоголю. Рентгеноконтрастні лікарські засоби, колоїдні кровозамінники та пеніцилін не повинні застосовуватися під час лікування препаратом. При одночасному призначенні циклоспоріна знижується концентрація останнього в крові. Метамізол, витісняючи із зв’язку з білком пероральні гіпоглікемічні лікарські засоби, непрямі антикоагулянти, глюкокортікостероїди і індометацин, збільшує їх активність.

Фенілбутазон, барбітурати та індуктори ферментів печінки при одночасному призначенні зменшують ефективність препарату. Одночасне призначення з ненаркотичними анальгетиками, трициклічними антидепресантами, контрацептивними гормональними лікарськими засобами і аллопурінолом може призвести до посилення токсичності. Седативні та анксиолітичні препарати (транквілізатори) підсилюють аналгезуючу дію препарату. Тіамазол і цитостатики підвищують ризик розвитку лейкопенії. Ефективність анальгіну підсилюють кодеїн, блокатори H2-гістамінових рецепторів і пропранолол (уповільнює інактивацію). Мієлотоксичні препарати підсилюють прояви гематотоксичності препарату.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Нестероїдний протизапальний засіб, похідне піразолону. Неселективно блокує циклооксигеназу, знижує утворення простагландинів з арахідонової кислоти. Перешкоджає проведенню больових екстра- і пропріорецептивних імпульсів по пучках Голля і Бурдаха, підвищує поріг збудливості таламічних центрів больової чутливості, збільшує тепловіддачу. Відмінною рисою є незначна вираженість протизапального ефекту, що обумовлює слабкий вплив на водно-сольовий обмін (затримка Na+ і води) і слизову оболонку шлунково-кишкового тракту. Виявляє аналгезуючу, жарознижуючу і деяку спазмолітичну (відносно гладенької мускулатури сечовивідних і жовчних шляхів) дії.

Фармакокинетика.

При внутрішньом’язовому введенні швидко і повністю всмоктується в кров. У печінці піддається окислювальному дезамінуванню, з утворенням активного метаболіту. Зв’язок активного метаболіту з білками – 50-60% В дитячому віці процеси дезамінування проходять дещо повільніше, ніж у дорослих. При частому введенні (частіше ніж 4-и рази на добу) у дітей можлива кумуляція препарату і інтоксикація. Швидко і рівномірно розподіляється в тканинах. Максимальна концентрація досягається через 1-1,5 години після внутрішньом’язового введення. Період напіввиведення (Т1/2) складає близько 7 годин. Виводиться з сечею.

Фармацевтичні характеристики

Основні физико-хімічні властивості: прозора, безбарвна або злегка жовтувата рідина.

Несумісність

Препарат небажано змішувати з іншими лікарськими засобами, за винятком розчинників, вказаних в розділі „ Спосіб застосування та дози.”

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в недоступному для дітей місці в оригінальній упаковці, при температурі не вище 25 °С.

Упаковка

По 2 мл в ампулі; по 10 ампул в упаковці.

Умови відпустку. За рецептом.

Виробник

ЗАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця».

Місцезнаходження

Україна, 02093, м. Київ, вул. Бориспільська, 13.

Дозировка Анальгин-Дарница раствор д/ин., 250 мг/мл по 2 мл в амп. №10
Производитель Дарница, ФФ, ЧАО, г.Киев, Украина
МНН Metamizole sodium
Фарм. группа Аналгетики та антипiретики.
Регистрация № UA/3222/02/01 от 05.03.2007. Приказ № 103 от 05.03.2007
Код АТХ

Найдено 2314 аптек

Харьков, пр.Тракторостроителей 105
  (080) 050-59-XX
Анальгин-дарница табл. 500мг №10
ДАРНИЦА ПРАТ ФАРМ. ФІРМА
571
Анальгин-дарница р-р д/ин. 500мг/мл амп. 2мл №10
ДАРНИЦА ПРАТ ФАРМ. ФІРМА
2850
Одесса, ул. Днепропетровская дорога 119
  (048) 234-44-XX
Анальгин-дарница тбл. 0,5г n10
Дарница
665
Найдено 2314 аптек Все аптеки

и 3 аптеки с доставкой

paniapteka.ua
  (044) 353-81-XX
Доставка по Украине "Новой почтой" 15-20 грн
Анальгин табл. 0.5г №10
Дарница (Украина, Киев)
668
Анальгин р-р д/ин. 50% амп. 2мл №10
Дарница (Украина, Киев)
3311
lf.ua
  (098) 994-00-XX
Доставка по Украине "Новой почтой"
www.add.ua
  (044) 538-07-XX
Доставка по Украине "Новой почтой" 15-20 грн
Анальгин дарница 0,5 г таблетки №10
Дарница ЗАО (Украина, Киев)
604
Анальгин 50% ампулы 2 мл №10
Дарница ЗАО (Украина, Киев)
3826
Top