Новинки

Простуда на губах? Решение есть! Подробней
Эссливер Форте Как защитить печень? Подробней
Беспокоит ГЕМОРРОЙ? Подробней
Срочное предупреждение беременности после полового акта Подробней
Простуда? Насморк? Кашель? Действуйте комплексно! Подробней
Скрыть рекламу

Анальгин-Хинин инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Анальгин-Хинин - инструкция по применению

Перевести на русский язык:
Перевести

Загальна характеристика

фізико-хімічні властивості:  круглі, двоопуклі таблетки зеленого кольору без запаху;

Склад

1 таблетка, вкрита оболонкою, містить: метамізолу натрію 200 мг, хініну гідрохлориду 50 мг;

допоміжні речовини целюлоза мікрокристалічна; натрію крохмальгліколят (тип А); повідон, тальк, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний (Аеросил 200);

 оболонка: тальк, титану діоксид, еудражит L 12,5, макроголь, гліцерил, олія рицинова, дибутилфталат, барвник зелений Green KGC4/14/3.

Форма випуску

Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група

Аналгетики і антипіретики. Код АТС N02ВВ52.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Аналгін-Хінін є комбінованим лікарським засобом, до складу якого входять діючі речовини – метамізол і хінін.

Метамізол належить до групи ненаркотичних аналгетиків, до підгрупи похідних піразолону. Має знеболювальну і жарознижувальну дію, а також протизапальний ефект. Основний механізм його дії складається з пригнічення простагландинового синтезу через гальмування циклооксигенази. Стимулює вивільнення бета-ендорфінів, знижує рівень ендогенних пірогенів, впливає на гіпоталамус. Також виявляє дію на реакції судин, протилежну дії наркотичних аналгетиків.

Алкалоїд хінін має жарознижувальну дію, пригнічує терморегуляторний центр. Має протизапальну і антибактеріальну дію, знижує збудливість міокарда і виявляє антиаритмічний ефект. Хінін виявляє стимулюючий ефект з наступним паралізуючим ефектом на чутливі нерви.

Фармакокінетика. Після перорального прийому Анальгін-Хінін резорбується з шлунково-кишкового тракту. Метамізол швидко і повністю резорбується. Максимальна плазмова концентрація метамізолу після перорального прийому дози у 6 мг/кг маси тіла досягається через 1 - 1,5 год після прийому, а хініну – через 1 - 3 год після прийому.

Метамізол добре розподіляється в тканинах. На 50% - 60% зв’язується з білками плазми. Проникає крізь гематоенцефалічний і плацентарний бар’єр. Хінін розподіляється в мозку і паренхіматозних органах. Зв’язується з протеїнами плазми близько у 70% здорових пацієнтів. Проникає крізь фетоплацентарний бар’єр.

Метаболізується в печінці. Його основні метаболіти є фармакологічно активними і виявляються у сироватці і сечі.

Хінін значною мірою метаболізується в печінці до гідроксипохідних (менше ніж 5% застосованої дози екскретується у незміненому вигляді з сечею). Не кумулюється в організмі.

Показання для застосування

Для симптоматичної терапії при слабко або помірно вираженому больовому синдромі; гарячці різного походження.

Спосіб застосування та дози

Таблетки приймають внутрішньо після їжі, не розжовуючи, запиваючи водою.

Курс лікування препаратом триває не більше 3 днів.

Дорослі. По 1-2 таблетки 1-3 рази на день, залежно від вираженості клінічних симптомів. Максимальна одноразова доза метамізолу для дорослих становить 1 г внутрішньо, а максимальна добова доза – 3 г.

Діти старше 12 років. По 1 таблетці 2 рази на день.

Побічна дія

Прояв підвищеної чутливості – свербіж, екзантема, кропив’янка, множинна еритема, синдром Лаєлла, синдром Стівенса-Джонсона, астматичний напад, ангіоневротичний набряк, анафілактичний шок, бронхоспазм.

Шлунково-кишковий тракт – найчастіше: дискомфорт, нудота, епігастральний біль і біль у животі, блювання, діарея; в окремих випадках, зрідка – ульцерації, кровотеча.

Центральна нервова система – головний біль, запаморочення, підвищення температури тіла, безсоння.

Органи чуття – шум у вухах і погіршення слуху, порушення зору (затуманений зір, фотофобія, диплопія, звуження зорового поля, розлади у сприйнятті кольору).

Гематологічні зміни – агранулоцитоз, лейкопенія, апластична анемія, гостра гемолітична анемія, тромбоцитопенічна пурпура, гіпотромбінемія.

Інші – підвищена стомлюваність, затримка води і електролітів, ураження нирок (включаючи оліго-анурію), забарвлення сечі в червоний колір, стенокардія, відчуття серцебиття.

Протипоказання

· Підвищена чутливість до компонентів препарату.
  • Підвищена чутливість до похідних піразолону.
  • Виражена ниркова і печінкова недостатність.
  • Недостатність глюкозо-6-фосфат дегідрогенази.
  • Гостра печінкова порфірія.
  • Міастенія гравіс.
  • Дані в анамнезі про агранулоцитоз, лейкопенію, гемолітичну анемію.
  • Запалення середнього і внутрішнього вуха, неврит зорового нерва.
  • Передсердне тріпотіння і миготіння.
  • Період вагітності і годування груддю, діти до 12 років.

Передозування

При передозуванні спостерігаються такі симптоми:

шлунково-кишковий – нудота, блювання, при високих дозах – гематемезис і мелена;

церебральний – шум у вухах, меньєроподібні прояви, клоніко-тонічні судоми, кома;

токсико-алергічний – бульозно-уртикарний і петехіальний, іноді кіроподібний або тифоподібний висип; у деяких випадках розвивається тяжкий токсико-алергічний шок.

Рідко виникають кардіотоксичні і гематологічні симптоми; винятково рідко спостерігається сліпота.

Лікування: при передозуванні проводяться загальні заходи для виведення лікарського засобу – промивання шлунка і прийом проносних засобів, форсований діурез, ентеросорбенти. Призначається відповідне симптоматичне лікування залежно від переважання одного з синдромів інтоксикації. Немає специфічного антидоту.

Особливості застосування

З особливою обережністю слід застосовувати препарат пацієнтам з даними в анамнезі про підвищену чутливість до їжі і лікарських засобів (особливо до ацетилсаліцилової кислоти та інших нестероїдних протизапальних засобів) та інші алергічні реакції (сінний нежить, бронхіальна астма, поліноз та ін.).

Аналгін-Хінін призначають пацієнтам з ураженням ниркової і печінкової функції після ретельної оцінки індикацій через ризик виникнення ускладнень (оліго-анурія, протеїнурія, токсичний гепатит).

У пацієнтів з порушенням слуху і зору підвищується ризик виникнення ускладнень.

Лікарський засіб слід з обережністю застосовувати пацієнтам зі стенокардією і серцевою недостатністю, захворюваннями нирок.

Можливо (зрідка і незалежно від дози) виникнення ознак агранулоцитозу. При появі таких симптомів необхідно контролювати гематологічні показники.

При застосуванні препарату можлива поява головного болю, запаморочення, порушень зору і слуху, тому слід з обережністю призначати його водіям і операторам автоматизованих механізмів.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

При одночасному застосуванні з іншими лікарськими засобами слід мати на увазі лікарську взаємодію діючих речовин препарату.

Одночасне застосування Аналгіну-Хініну з іншими аналгетиками і антипіретиками може призвести до посилення їх токсичних ефектів.

Аналгін-Хінін можна призначати одночасно з антибіотиками (за виключенням аміноглікозидів, хлорамфеніколу), хіміотерапевтичними засобами, вітамінами, протикашльовими засобами.

Взаємодія з метамізолом

Трициклічні антидепресанти, пероральні контрацептиви, алопуринол порушують метаболізм метамізолу в печінці і посилюють його ефект.

Хлорамфенікол та інші мієлотоксичні препарати через адитивний ефект посилюють мієлотоксичну дію метамізолу.

Алкоголь змінює плазмові рівні метамізолу і потенціює його знеболюючий ефект.

Барбітурати і фенілбутазон зменшують фармакологічні ефекти метамізолу через індукування ферментів печінки.

Одночасне застосування метамізолу з кумариновими антикоагулянтами знижує їх активність у результаті печінкової ферментної індукції.

Метамізол знижує плазмові рівні циклоспорину при одночасному застосуванні.

Взаємодія з хініном

При одночасному застосуванні аміноглікозидних антибіотиків і хініну можливе взаємне збільшення їх ототоксичності.

Хінін знижує загальний кліренс дигоксину і підвищує його плазмові рівні при одночасному застосуванні. Хінін може непрямо посилити дію антикоагулянтів, оскільки може викликати гіпотромбінемію.

Хінін потенціює ефект нейром’язових блокаторів і периферичних міорелаксантів.

При одночасному застосуванні з антацидними препаратами знижується його всмоктування з кишок.

Симетидин знижує кліренс хініну і подовжує час його напіввиведення.

 Умови та термін зберігання. В оригінальній упаковці, у сухому і захищеному від світла місці при температурі не вище 25°С. Зберігати в недоступних для дітей місцях. Термін придатності – 5 років. Умови відпуску. За рецептом.

Упаковка

По 10 (десять) таблеток, вкритих оболонкою, у блістері з твердої ПВХ-плівки і алюмінієвої фольги; 1, 2 або 35 блістерів у картонній коробці.

Виробник. АТ “Софарма”.

Адреса

Болгарія, м. Софія, Ілієнське шосе,16.

Дозировка Анальгин-Хинин таблетки, п/о, №10 (10х1)
Производитель Софарма, АО, Болгария
МНН Comb drug
Фарм. группа Аналгетики та антипiретики.
Регистрация № UA/3881/01/01 от 01.12.2005. Приказ № 657 от 01.12.2005
Код АТХ

Найдено 1 аптека

Киев, ул.Галицкая 13
  (044) 451-61-XX
Анальгин-хинин [тб] №20***
Болгария
15000
Анальгин-хинин [тб] №20
Болгария
15000
Найдено 1 аптека Все аптеки
Top