Новинки

Если мучают ЗАПОРЫ Прелаксан для всей семьи Подробней
Простуда на губах? Решение есть! Подробней
Эссливер Форте Как защитить печень? Подробней
Беспокоит ГЕМОРРОЙ? Подробней
Срочное предупреждение беременности после полового акта Подробней
Скрыть рекламу

Анатоксин Дифтерийно-Столбнячный инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Анатоксин Дифтерийно-Столбнячный - инструкция по применению

Перевести на русский язык:
Перевести

Загальна характеристика

Основні властивості лікарської форми: суспензія жовтувато-білого кольору, що при відстоюванні розділяється на прозору надосадову рідину та крихкий осад, який повністю розбивається при струшуванні.

Якісний та кількісний склад

активна речовина: 1 мл препарату містить анатоксину правцевого не менше 10 антитоксинозв'язуючих одиниць (ОЗ), анатоксину дифтерійного не менше 10 флокулюючих одиниць (Lf);

допоміжні речовини: алюмінію гідроксид, мертиолят (консервант), формальдегід.

Форма випуску

Суспензія для ін'єкцій.

КОД АТС

J07A М51

Імунобіологічні та біологічні властивості

Введення препарату у відповідності до затвердженої схеми веде до формування специфічного антитоксичного імунітету проти дифтерії та правця.

Показання для застосування

Препарат застосовується для профілактики дифтерії та правця у дітей з 6-річного віку, підлітків і дорослих.

Спосіб застосування і дози

АДП-М-анатоксин вводять внутрішньом'язово в верхній зовнішній квадрант сідниці або передньо-зовнішню частину стегна, або глибоко підшкірно (підліткам і дорослим) в підлопаткову область в дозі 0,5 мл (разова доза). Перед щепленням ампулу необхідно ретельно струсити до отримання гомогенної зависі.

АДП-М-анатоксин застосовують:

1. Для планових вікових ревакцинацій в 7 та 14 років, потім через кожні наступні 10 років без обмеження віку.

Примітка. Дорослих, що були щеплені правцевим анатоксином менше, ніж 10 років по тому, щеплюють АД-М-анатоксином.

2. Для вакцинації осіб 7 років і вище, що раніше не були щеплені проти дифтерії і правця, курс вакцинації складається з двох щеплень з інтервалом 30-45 днів. Скорочення інтервалу не припускається. При необхідності подовження інтервалу наступне щеплення слід проводити в якомога коротший термін.

Перша ревакцинація проводиться через 6-9 місяців після закінченої вакцинації одноразово, другу ревакцинацію - з інтервалом у 5 років. Подальші ревакцинації здійснюють у відповідності до п.1.

3. В якості заміни АКДП-вакцини (АДП-анатоксина) у дітей з сильними загальними реакціями (температура до 40 °С і вище) або поствакцинальними ускладненнями на вказані препарати. Якщо реакція розвивалась на першу вакцинацію АКДП (АДП), то друге щеплення здійснюють АДП-М-анатоксином не раніше, ніж через 3 місяця, якщо реакція розвивалась на другу вакцинацію, то курс вакцинації проти дифтерії і правця вважають закінченим. В обох випадках першу ревакцинацію АДП-М-анатоксином проводять через 9-12 місяців. Якщо реакція розвивалась на третю вакцинацію АКДП (АДП), то першу ревакцинацію АДП-М-анатоксином проводять через 12-18 місяців.

4. Для проведення курса вакцинації дорослих, що раніше вірогідно не були прищеплені проти дифтерії та/або правця, проводять повний курс імунізації (дві вакцинації АДП-М-анатоксином з інтервалом 30 днів і ревакцинацію через 6-9 місяців). У вогнищах дифтерії профілактичні щеплення проводять у відповідності до інструктивно-методичних документів Міністерства охорони здоров'я України.

АДП-М-анатоксин можна вводити через місяць або одночасно з поліомієлітною вакциною. Що стосується інших препаратів календаря щеплень, слід керуватися діючою нормативною документацією МОЗ України.

При проведенні імунізації дітей на території України щодо схем імунізації, протипоказань та взаємодії з іншими лікарськими засобами слід керуватися діючими наказами МОЗ України.

Побічна дія

АДП-М-анатоксин є одним з найменш реактогенних препаратів. В окремих щеплених осіб у перші дві доби можуть розвиватися короткочасні загальні (підвищення температури, нездужання) і місцеві (хворобливість, гіперемія, набряк) реакції. В надзвичайно рідких випадках можуть розвиватися алергічні реакції (набряк Квінке, кропив'янка, поліморфний висип), незначне загострення алергічних захворювань. Враховуючи можливість розвитку алергічних реакцій негайного типу в особливо чутливих осіб, за щепленими необхідно забезпечити медичний нагляд на протязі 30 хвилин. Місця проведення щеплень повинні бути забезпечені засобами протишокової терапії.

Особам, що дали на введення АДП-М-анатоксина важкі форми алергічних реакцій, планові щеплення препарату припиняють.

Протипоказання

Постійні протипоказання для застосування АДП-М-анатоксина у дорослих та дітей відсутні. Не рекомендується проведення планових щеплень особам з підвищеною чутливістю до препарату.

Особливості застосування

Осіб, що перенесли гострі захворювання, прищеплюють через 2-4 тижня після одужання. При гострих формах захворювання щеплення допускається лише після зникнення клінічних симптомів.

Хворих з хронічними захворюваннями прищеплюють по досягненні повної або часткової ремісії. Осіб з неврологічними змінами прищеплюють після виключення прогресування процесу. Хворим алергічними захворюваннями щеплення проводять через 2-4 тижня після закінчення загострення, при цьому стабільні прояви захворювання (локалізовані шкірні явища, прихований бронхоспазм тощо) не є протипоказаннями для вакцинації, яка може бути проведена на фоні відповідної терапії.

Імунодефіцити, ВІЛ-інфекція, а також підтримуюча курсова терапія, в тому числі стероїдними гормонами та психофармацевтичними препаратами, не є протипоказаннями для щеплення.

З метою вияву протипоказань лікар (фельдшер на ФАП) в день щеплення проводить опит батьків та огляд дітей, що прищеплюються, з обов'язковою термометрією. При вакцинації дорослих допускається попередній відбір осіб, що прищеплюються, з їх подальшим опитуванням медичним працівником, який проводить вакцинацію. Особи, тимчасово звільнені від щеплення, повинні бути взяті на облік і своєчасно зробити щеплення.

Щеплення за епідпоказаннями: неімунні особи з вищевказаними захворюваннями, які знаходяться в безпосередньому контакті з хворими на дифтерію (сім'я, клас, кімната в гуртожитку тощо), можуть бути прищеплені по висновку спеціаліста до настання одужання (ремісії) на фоні відповідної терапії.

Вплив на здатність керувати автомобілем та користування механізмами.

АДП-М-анатоксин вважається безпечним засобом, що не впливає на здатність керування автомобілем та користування механізмами.

Вагітність та лактація.

Не рекомендується проведення планових щеплень вагітним.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Взаємодія препарату з іншими лікарськими засобами на даний момент невідома.

Перебазування, про випадки передозування не повідомлялося.

Умови зберігання

Зберігати при температурі від 2 до 8° С, у недоступному для дітей місці. Не заморожувати.

Не придатний для використання препарат в ампулах з порушеною цілісністю, відсутністю маркування, при зміні фізичних властивостей (зміна кольору, наявність пластівців, що не розбиваються), при закінченні терміну придатності, неправильному зберіганні.

Розкриття ампул і процедуру вакцинації здійснюють при суворому дотриманні правил асептики та антисептики. Препарат в розкритій ампулі зберіганню не підлягає.

Введення препарату реєструють в установлених облікових формах з зазначенням номера серії, терміну придатності, підприємства-виробника, дати введення.

Термін придатності

3 роки.

Пакування

Суспензія для ін'єкцій в ампулах по 1,0 мл (2 дози). В упаковці міститься 10 ампул.

Виробник

Федеральне державне унітарне підприємство «Науково-виробниче об'єднання по медичним імунобіологічним препаратам «Мікроген» Міністерства охорони здоров'я та соціального розвитку Російської Федерації, Росія.

Скорочена назва: ФДУП «НВО «Мікроген» Мінздравсоцрозвитку Росії.

За адресою: Росія, 115088, м. Москва, вул. 1-а Дубровська, б. 15, тел. (495) 710-37-87.

Адреса виробництва: Росія, 450014, Республіка Башкортостан, м. Уфа, вул. Новоросійська, 105; Росія, 614089, Пермський край, м. Перм, вул. Братська, 177.

Дозировка Анатоксин Дифтерийно-Столбнячный суспензия д/ин. 1 мл (2 дозы) в амп. №10
Производитель Микроген, НПО, ФГУП, г.Томск, РосийскаяФедерация
МНН Tetanus toxoid, combinations with diphtheria toxoi
Регистрация № 430/09-300200000 от 24.02.2012. Приказ № 133 от 24.02.2012
Код АТХ

Найдено 1 аптека

Харьков, ул.Гражданская 25
  (057) 731-45-XX
Анатоксин адс сусп. д/ин. 2 дозы амп. 1 мл №10(***)
Фармстандарт-Биолек
есть
Найдено 1 аптека Все аптеки
Top