Антигриппин-ARN инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Антигриппин-ARN - инструкция по применению

Антигриппин-ARN гранулы по 7 г в пенал.
Перевести на русский язык:
Перевести

Загальна характеристика

Основні фізико-хімічні властивості

гранули кулевидної форми, білого кольору із сіруватим або кремуватим відтінком,

Склад

10 г гранул містять: Aconitum (аконіту) 6СН 25 мг, Belladonna (беладони) 6СН 25 мг, Bryonia (бріонії) 6СН 25 мг, Dulcamara (дулькамари) 6СН 25 мг;

допоміжна речовина: крупка цукрова.

Форма випуску

Гранули.

Фармакотерапевтична група

Комбіновані препарати, що застосовуються при застудних захворюваннях. Код АТС R05Х.

Фармакодинаміка. Дія препарату обумовлена сукупною дією його компонентів. Їх сполучення забезпечує швидке та стійке ослаблення симптомів, характерних для грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій.

При цьому аконіт у гомеопатичному розведенні 6 СН знімає або значно послаблює запалення слизової оболонки горла, охриплість, голоний біль, занепокоєння, особливо ефективний на початковій стадії захворювання, у разі раптового підвищення температури тіла.

Беладона у гомеопатичному розведенні 6 СН позбавляє гострого гарячкового стану, знімає або значно зменьшує біль у горлі, сухий та вологий кашель.

Бріонія у гомеопатичному розведенні 6 СН зменьшує симптоми запалення слизової оболонки дихальних шляхів, знімає або значно зменьшує болі у горлі, позбавляє сухого кашлю. 

Дулькамара у гомеопатичному розведенні 6 СН позбавляє або значно зменьшує нежить, кашель, тупим і ниючим біль у грудях, особливо ефективна при станах, які спричинені тривалим перебуванням у сирому холодному середовищі.

Фармакокінетика. Проведення кінетичних спостережень неможливе, оскільки всі разом компоненти не можуть бути відстежені за допомогою біодосліджень.

Показання для застосування

Профілактика, симптоматичне лікування грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій.

Спосіб застосування та дози

При виникненні перших симптомів гострого респіраторного захворювання або грипу дорослі та діти старше 6 років застосовують на один прийом 6 гранул під язик до повного розчинення. У гострих випадках прийом повторюють через 30 - 40 хвилин до зникнення або суттєвого послаблення симптомів захворювання (але не більше 14 -15 прийомів поспіль), після чого переходять на підтримуючу схему прийому по 6 гранул 2 – 3 рази на добу протягом 3 місяців.

Дітям віком від 1 до 6 років препарат застосовують за вищенаведеною схемою із розрахунку 1 гранула на кожний повний рік життя. Для дітей віком від 1 до 3 років рекомендовано розчиняти дозу препарату у невеликій кількості чистої води.

Із профілактичною метою вікову дозу приймають 1- 2 рази на добу за 30 хилин до або через 1-1,5 години після їжі протягом тиждня. При необхідності (наприклад, перебування в умовах холоду та сирості, холодна пора року, несприятливі епідеміологічні обставини) після перерви на 2 – 3 дні можливо повторення профілактичного курсу.

Побічна дія. Не встановлена.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Дитячий вік до 1 року.

Передозування

Не описане. Підвищені дози не спричиняють шкідливих наслідків та не потребують антидотної терапії.

Особливості застосування

При тривалому (більше 7 днів) застосуванні препарату з профілактичною або терапевтичною метою рекомендується робити перерву в застосуванні препарату на 2 – 3 дні. 

Паління, застосування фітотерапевтичних засобів, вживання кави та алкоголю послаблює терапевтичну дію Антигрипіну-ARN®.

Вагітність і годування груддю. Застосування препарату в періоди вагітності або годуваня груддю можливо, якщо очікувана користь для матері переважає ймовірний ризик для плода або дитини.

Вплив на здатність керувати автомобілем або працювати зі складними механізмами. 

Застосування препарату не спричиняє порушень координації та уваги, тому не впливає на здатність керувати автомобілем або працювати зі складними механізмами. 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Не встановлена.

Умови та термін зберігання

Зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі 15-25 оС.

Термін придатності - 5 років.

Умови відпуску

Без рецепта.

Упаковка

По 7 г гранул у пеналі полімерному, в картонній упаковці. По 7 г гранул у контейнері пластмасовому, в картонній упаковці. По 15 г гранул у контейнері пластмасовому, в картонній упаковці.

Виробник

ТзОВ “Арніка”.

Адреса

Україна, 61003, м. Харків, пров. Самерівський, 4.

Аннотация (инструкция по применению) продукта Антигриппин-ARN, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Антигриппин-ARN, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Антигриппин-ARN с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.
Дозировка Антигриппин-ARN гранулы по 7 г в пенал.
Производитель Арника, ООО, г.Харьков, Украина
МНН Comb drug
Регистрация № П.08.02/05256 от 23.11.2007. Приказ № 750 от 23.11.2007

Также ищут

Новинки

Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
ГОРЛО БОЛИТЬ? Малюку і Тату горло лікувати Подробней
Помочь печени просто? С натуральным гепатопротектором Подробней
Насморк? Действуй активно! Подробней
Кашель? Не дай маленькому кашлю стати монстром! Подробней
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Скрыть рекламу
Top