Новинки

Простуда на губах? Решение есть! Подробней
Эссливер Форте Как защитить печень? Подробней
Беспокоит ГЕМОРРОЙ? Подробней
Срочное предупреждение беременности после полового акта Подробней
Простуда? Насморк? Кашель? Действуйте комплексно! Подробней
Скрыть рекламу

Арбидол-Лэнс инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Арбидол-Лэнс - инструкция по применению

Перевести на русский язык:
Перевести

Загальна характеристика

хімічна назва: етилового ефіру 6-бром-5-гідрокси-1-метил-4-диметиламінометил-2-фенілтіометиліндол-3-карбонової кислоти гідрохлорид моногідрат;

основні фізико-хімічні властивості: двоопуклі таблетки в оболонці від білого до кремувато-білого кольору, в поперечному розрізі – два шари; склад: одна таблетка містить етилового ефіру карбонової кислоти (6-бром-5-гідрокси-1-метил-4-диметиламінометил-2-фенілтіометил-індол-3-карбонової кислоти) гідрохлориду моногідрату (арбідолу) 0,05 г або 0,1г. допоміжні речовини: крохмаль картопляний, метилцелюлоза, аеросил (кремнію діоксид колоїдний), кальцію стеарат, для дозування 0,1 г- кислота стеаринова. Оболонка: цукор-пісок, магнію карбонат основний, полівінілпіролідон, аеросил (кремнію діоксид колоїдний), тальк, титану діоксид пігментний, віск бджолиний, для дозування 0,05 г - борошно.

Форма випуску

Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група

Противірусні засоби для системного застосування. Код АТС J05A X.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Противірусний засіб з імуномодулюючою дією, активний відносно вірусів грипу А і В та інших ГРВІ. Арбідол діє на ранніх стадіях репродукції вірусу, на етапі проникнення вірусу у клітину. Інгібує вірусспецифічний процес злиття ліпідної оболонки вірусу з мембранами клітини за рахунок взаємодії з гемаглютиніном вірусу, збільшуючи стабільність гемаглютиніну до конформаційних змін. Препарат індукує інтерферон і посилює фагоцитарну функцію макрофагів. Знижує частоту розвитку ускладнень, що пов’язані з вірусною інфекцією, а також випадків загострення хронічних захворювань. Терапевтична ефективність при вірусних інфекціях проявляється у зниженні загальної інтоксикації та клінічних проявів захворювання, скорочується тривалість захворювання. Засіб належить до малотоксичних препаратів (DL50 > 4 г/кг). Не має негативного впливу на організм людини при пероральному застосуванні в рекомендованих дозах.

Фармакокінетика.

Препарат швидко всмоктується у травному тракті. Максимальна концентрація досягається через 1,2 години після прийому в дозі 0,05 г, через 1,5 години – після прийому в дозі 0,1 г. Метаболізується в печінці. Період напіввиведення становить 17 - 21 годину. Приблизно 40 % препарату виводиться в незміненому вигляді: з фекаліями (38,9 %) та із сечею (0,12 %). Протягом першої доби виводиться 90 % від уведеної дози.

Показання для застосування

Профілактика та лікувальння грипу А і В, гострих респіраторних вірусних інфекцій, включаючи ускладнені. У складі комплексної терапії хронічного бронхіту, пневмонії та рецидивуючої герпетичної інфекції.

У складі комплексної терапії гострих кишкових інфекцій ротавірусної етіології у дітей старше 2 років.

Спосіб застосування та дози

Арбідол® приймають внутрішньо, до прийому їжі.

З метою неспецифічної профілактики

Особам , які контактують з хворими на грип та інші ГРВІ: 

дітям від 2 до 6 років призначають по 0,05 г, від 6 до 12 років – по 0,1 г, дітям від 12 років і дорослим – по 0,2 г один раз на добу протягом 10-14 днів.

Під час епідемії грипу і ГРВІ, для запобігання загостренням хронічного бронхіту і рецидивуючого герпесу:

дітям від 2 до 6 років призначають по 0,05 г, дітям від 6 до 12 років – по 0,1 г, дітям від 12 років і дорослим - по 0,2 г 2 рази на тиждень протягом 3 тижнів.

З лікувальною метою

Грип та інші ГРВІ без ускладнень:

дітям від 2 до 6 років призначають по 0,05 г, від 6 до 12 років – по 0,1 г, дітям від 12 років і дорослим – по 0,2 г 4 рази на добу (кожні 6 годин) протягом 3-5 днів.

Грип та інші ГРВІ, ускладнені бронхітом, пневмонією:

дітям від 2 до 6 років призначають по 0,05 г, дітям від 6 до 12 років – по 0,1 г, дітям від 12 років і дорослим – по 0,2 г 4 рази на добу (кожні 6 годин) протягом 5 днів, потім разову дозу один раз на тиждень протягом 4 тижнів.

У складі комплексної терапії хронічного бронхіту і рецидивуючої герпетичної інфекції:

дітям від 2 до 6 років призначають по 0,05 г, дітям від 6 до 12 років – по 0,1 г, дітям від 12 років і дорослим – по 0,2 г 4 рази на добу (кожні 6 годин) протягом 5 – 7 днів, потім разову дозу двічі на тиждень протягом 4 тижнів.

У складі комплексної терапії кишкових інфекцій ротавірусної етіології у дітей від 2 років:

дітям від 2 до 6 років призначають по 0,05 г, дітям від 6 до 12 років – по 0,1 г, дітям від 12 років – по 0,2 г 4 рази на добу (кожні 6 годин) протягом 5 тижнів.

Побічна дія.

Алергічні реакції.

Протипоказання

Підвищена чутливість до препарату, вік до 2 років.

Передозування

Не описано.

Особливості застосування

Арбідол® не виявляє центральної нейротропної активності і може застосовуватись у медичній практиці і профілактичних цілях у практично здорових осіб різних професій, які потребують підвищеної уваги й координації рухів (водії транспорту тощо).

Застосування в періоди вагітності та лактації.

Дані відсутні, тому рішення про застосування препарату повинен прийняти лікар, враховуючи співвідношення користь/ризик.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

При застосуванні Арбідолу® з іншими лікарськими засобами негативних ефектів виявлено не було.

Умови та термін зберігання

Таблетки, вкриті оболонкою, по 0,05 г зберігати в захищеному від світла місці, недоступному для дітей, при температурі не вище 30 °С.

Таблетки, вкриті оболонкою, по 0,1 г зберігати в захищеному від світла місці, недоступному для дітей, при температурі не вище 25 °С.

Термін придатності – 2 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови відпуску

Без рецепта.

Упаковка

По 10 таблеток у блістері з плівки полівінілхлоридної і фольги алюмінієвої друкованої лакованої; по 1 блістеру в упаковці.

Виробник

Відкрите Акціонерне Товариство “Дальхімфарм”.

Адреса

680001, Росія, м. Хабаровськ, вул. Ташкентська, 22.

Тел./факс (4212) 53-91-86.

Дозировка Арбидол-Лэнс таблетки, п/о, по 0,05 г №10
Производитель Дальхимфарм, ОАО, г.Хабаровск, Российская Федерация
МНН Umifenovir
Фарм. группа Противірусні засоби для системного застосування. Інші противірусні препарати.
Регистрация № Р.10.03/07506 от 01.08.2006. Приказ № 532 от 01.08.2006
Код АТХ
Top