Артрокол гель 25 мг/г по 45 г в тубах

Цены в аптеках

Артрокол гель 25 мг/г по 45 г в тубах

Склад

діюча речовина: ketoprofen;

1 г гелю містить кетопрофену 25 мг;

допоміжні речовини: карбомер 980, триетаноламін, етанол 96 %, метилпарагідроксибензоат (Е 218), вода очищена.

Лікарська форма

Гель.

Фармакотерапевтична група

Нестероїдні протизапальні препарати для місцевого застосування.

Код АТХ M02A A10.

Показання

  • Біль у м’язах і суглобах, спричинений травмами або ушкодженнями;
  • тендовагініти.

Протипоказання

  • Відомі реакції гіперчутливості, наприклад симптоми бронхіальної астми, алергічний риніт або кропив’янка, що виникли при застосуванні кетопрофену, фенофібрату, тіапрофенової кислоти, ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів;
  • гіперчутливість до будь-якої допоміжної речовини;
  • наявність в анамнезі шкірних проявів алергії при застосуванні кетопрофену, фенофібрату, тіапрофенової кислоти, блокаторів ультрафіолетових (УФ) променів або парфумерних засобів;
  • реакції фотосенсибілізації в анамнезі;
  • вплив сонячного світла, у тому числі непрямі сонячні промені та ультрафіолетове опромінення в солярії, протягом усього періоду лікування і ще 2-х тижнів після припинення лікування препаратом;
  • ушкодження цілісності шкіри (пошкодження, висипання, екзема, травми, шкірні інфекції).

Спосіб застосування та дози

3 - 5 см або більше гелю наносити на шкіру ураженої ділянки тонким шаром 1 - 2 рази на добу та обережно втирати до повного всмоктування. Кількість гелю залежить від розміру ураженої ділянки; 5 см гелю відповідають 100 мг кетопрофену, 10 см – 200 мг кетопрофену. Після кожного застосування препарату слід одразу вимити руки.

Препарат можна поєднувати з іншими лікарськими формами кетопрофену (капсули, таблетки, супозиторії ректальні). Загальна максимальна добова доза кетопрофену не повинна перевищувати 200 мг незалежно від застосовуваної лікарської форми.

Тривалість курсу лікування визначають індивідуально, але вона не повинна перевищувати 10 діб.

Побічні реакції

З боку імунної системи: реакції гіперчутливості, у тому числі ангіоневротичний набряк, бронхоспазм, напади бронхіальної астми, анафілактичні реакції.

З боку шкіри та підшкірної клітковини: гіперемія, свербіж, відчуття печіння, набряки, кропив’янка, реакції фотосенсибілізації, дерматит (контактний, бульозний), екзема, у тому числі бульозна та фліктенульозна, що здатна поширюватися та набувати генералізованого характеру, синдром Стівенса-Джонсона.

З боку травного тракту: печія, нудота, блювання, діарея, запор, пептична виразка, шлунково-кишкові кровотечі.

З боку сечовидільної системи: посилення ниркової дисфункції або ниркової недостатності, особливо у пацієнтів із хронічною нирковою недостатністю, рідко – інтерстиціальний нефрит.

Залежно від проникаючої здатності діючої речовини, від кількості нанесеного гелю, площі обробленої ділянки, цілісності шкірних покривів, тривалості застосування препарату можливі інші побічні реакції з боку травного тракту та сечовидільної системи.

Хворі літнього віку більш схильні до появи побічних реакцій при застосуванні нестероїдних протизапальних засобів.

Передозування

Оскільки рівень кетопрофену, що проникає через шкіру, у плазмі крові низький, то передозування малоймовірне.

Основні симптоми: подразнення, еритема, свербіж.

Лікування: шкіру ретельно промити під проточною водою, припинити застосування гелю та звернутися до лікаря.

Розвиток системних побічних реакцій можливий при застосуванні препарату тривалий час, у високих дозах чи на великі ділянки шкіри.

Випадкове пероральне застосування гелю може спричинити сонливість, запаморочення, нудоту, блювання, біль в епігастральній ділянці, а прийом високих доз кетопрофену – брадипное, кому, судоми, шлунково-кишкові кровотечі, гостру ниркову недостатність, підвищення або зниження артеріального тиску.

Лікування: симптоматична терапія із підтриманням життєво важливих функцій організму. Може бути корисним промивання шлунка та прийом активованого вугілля (першу дозу призначати разом із сорбітолом), особливо у перші 4 години після передозування або при прийомі дози, що у 5-10 разів перевищує рекомендовані.

Застосування в період вагітності або годування груддю

І та ІІ триместр вагітності. У ході досліджень на мишах та щурах тератогенного або ембріотоксичного ефекту не спостерігалося. Під час досліджень на кроликах спостерігався невеликий ембріотоксичний ефект, вірогідно, пов’язаний із токсичністю стосовно матері. Оскільки досліджень безпеки застосування кетопрофену вагітним жінкам не проводилося, слід уникати застосування препарату у І та ІІ триместрах вагітності.

ІІІ триместр вагітності. Усі інгібітори синтезу простагландинів, у тому числі кетопрофен, спричиняють токсичне ураження кардіопульмональної системи та нирок плода. Наприкінці вагітності як у матері, так і у плода може продовжитись час кровотечі. Тому застосування препарату протипоказано у ІІІ триместрі вагітності.

Період годування груддю. Після системного застосування (перорально, ректально, парентерально) сліди кетопрофену виявляються в грудному молоці. Препарат не слід застосовувати у період годування груддю.

Діти

Не застосовують дітям віком до 15 років.

Особливості застосування

Препарат застосовують зовнішньо.

Якщо пропущено час нанесення гелю, то під час чергового застосування препарату дозу не слід подвоювати.

Після кожного застосування препарату необхідно одразу вимити руки.

Слід припинити застосування препарату у разі виникнення реакцій з боку шкіри, включаючи шкірні реакції при одночасному застосуванні із засобами, що містять октокрилен (октокрилен входить до складу деяких косметичних і гігієнічних продуктів, таких як шампуні, гелі після гоління, гелі для душу, креми, губні помади, омолоджувальні креми, засоби для зняття макіяжу, лаки для волосся, для затримки їх фотодеградації). Лікування слід припинити одразу ж у разі розвитку будь-якої шкірної реакції після застосування препарату.

Препарат не застосовують на ділянки з акне, відкриті рани та на ділянки, розташовані біля них, на слизові оболонки, на ділянки навколо очей та внутрішньоочно.

Не слід застосовувати гель під оклюзійні пов’язки.

Перебування на сонці (навіть у туманний день) або потрапляння УФ-проміння на шкіру у солярії під час місцевого застосування кетопрофену може спричинити потенційно серйозні шкірні реакції (фотосенсибілізація). Для уникнення ризику фотосенсибілізації слід захищати оброблені ділянки шкіри, носячи відповідний одяг у період лікування та протягом 2 тижнів після закінчення застосування препарату, ретельно мити руки після кожного застосування гелю, при лікуванні препаратом протягом тривалого часу слід використовувати хірургічні рукавиці при нанесенні гелю для уникнення місцевого подразнення, не відвідувати солярій у період лікування та протягом 2 тижнів після закінчення застосування препарату.

Місцеве застосування великої кількості гелю може спричинити системну дію, у тому числі прояви гіперчутливості та астми. Не слід перевищувати рекомендовану дозу та тривалість лікування, оскільки з часом підвищується ризик розвитку контактного дерматиту та реакцій фотосенсибілізації.

Були повідомлення про поодинокі випадки системних побічних реакцій, пов’язаних з ураженням нирок.

Препарат слід застосовувати з обережністю хворим з порушенням функції нирок або печінки, при наявності супутньої серцевої недостатності.

Препарат слід застосовувати з обережністю та під контролем лікаря хворим, які приймають антикоагулянти, діуретики та солі літію.

Не слід застосовувати гель поряд з відкритим полум’ям, оскільки він містить етанол.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Немає даних щодо впливу на здатність керувати автотранспортом та іншими механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Оскільки концентрація препарату у плазмі крові вкрай низька, прояви симптомів взаємодії з іншими препаратами (аналогічно до симптомів при системному застосуванні) можливі тільки при частому і тривалому застосуванні:

з метотрексатом, серцевими глікозидами, солями літію, циклоспорином – посилення токсичності внаслідок зниження їх секреції;

з антикоагулянтами, антитромботичними засобами, ацетилсаліциловою кислотою або іншими нестероїдними протизапальними засобами, глюкокортикостероїдами, пероральними гіпоглікемічними засобами, фенітоїном – посилення дії вищезазначених препаратів; одночасне застосування препарату з іншими топічними формами (мазі, гелі), що містять кетопрофен або інші нестроїдні протизапальні засоби, не рекомендується;

з гіпотензивними засобами, діуретиками, міфепристоном – послаблення дії вищезазначених препаратів. Між курсом лікування міфепристоном і початком терапії кетопрофеном повинно пройти не менше 8 діб.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Діюча речовина препарату Артрокол – кетопрофен – належить до групи не стероїдних протизапальних засобів, похідних арилпропіонової кислоти. Кетопрофен чинить аналгетичну і протизапальну дію внаслідок гальмування дії циклооксигенази 1 (ЦОГ-1), циклооксигенази 2 (ЦОГ-2) та брадикініну, стабілізації лізосомальних мембран і гальмування міграції макрофагів. Володіє аналгетичною і протизапальною активністю як на ранній стадії (судинній фазі), так і на пізній стадії (клітинній фазі) запальної реакції Також препарат гальмує агрегацію тромбоцитів.

Фармакокінетика.

При місцевому застосуванні кетопрофен абсорбується зі шкіри, проникає локально у запалені тканини і тривалий час підтримує в них терапевтичну концентрацію. Абсорбція до системної циркуляції є дуже незначною (лише 5% застосованої дози) і проходить повільно. При нанесенні на шкіру гелю з вмістом від 50 до 150 мг кетопрофену концентрація діючої речовини у плазмі крові через 5-8 годин становить не більше 0,08-0,15 мкг/мл, що практично не чинить на організм клінічно значущої дії.

Фармацевтичні характеристики

Основні фізико-хімічні властивості: однорідний прозорий гель.

Термін придатності. 3 роки. Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище 25 °С у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 45 г гелю в тубі; по 1 тубі в картонній коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Заявник

УОРЛД МЕДИЦИН ЛІМІТЕД, Велика Британія

WORLD MEDICINE LIMITED, United Kingdom.

Виробник

К.О. СЛАВІЯ ФАРМ С.Р.Л., Румунія.

S.C. SLAVIA PHARM S.R.L., Romania.

Місцезнаходження

Бульвар Теодор Палладі № 44 С, сектор 3, 032266, Бухарест.

Boulevard Theodor Pallady № 44 C, sector 3, 032266, Bucharest.

Дата последнего обновления: 21.10.2018

Характеристики

Программа "Доступные лекарства" не участвует
Форма выпуска гель
Условия отпуска по рецепту
Категория Наружные при ушибах и растяжениях
Регистрация UA/14118/01/01 от 06.03.2015 (приказ 124(1))
АТХ-классификация M02AA10 - Кетопрофен
МНН Кетопрофен
Фармгруппа Нестероидные противовоспалительные препараты для местного применения.
Действующие вещества кетопрофен
Производитель Славия Фарм С.Р.Л., К.О. для "Уорлд Медицин Лтд", Румыния/Великобритания
Взрослые разрешено
Дети с 15-ти лет
Беременные запрещено
Кормящие мамы запрещено
Аллергики с осторожностью
Диабетики с осторожностью
Водители разрешено

Найдено 2638 аптек

СВ Аптека
Хорол, ул.Кременчугская 1А
Артрокол гель 25мг/г 45г туба
Славія Фарм С.Р.Л., К.О. для "Уорлд Медицин Лтд",
есть
Добрі ліки
Лисичанск, ул.Менделеева 52
Артрокол гель 25мг/г 45г |
SLAVIA PHARM
есть
СВ Аптека
Котельва, ул.Полтавский Шлях 213А
Артрокол гель 25мг/г 45г туба
Славія Фарм С.Р.Л., К.О. для "Уорлд Медицин Лтд",
есть
Витамин
Киев, ул.Маршала Тимошенко 14А
Артрокол гель 25мг/г туба 45г
World Medicine
есть
Аптека "Эконом-и-Я"
Яготин, ул.Независимости 120/1
Артрокол гель 25мг/г 45г туба.
Славия Фарм
от 94,87
Добрі ліки
Кременная, пр.Дружбы 8/2
Артрокол гель 25мг/г 45г |
SLAVIA PHARM
есть
Аптека Здравица
Мариуполь, пр.Победы 110
Артрокол гель 25мг/г 45г |
SLAVIA PHARM
есть
Одесская аптека Полимед
Одесса, пр.Академика Глушко 14
Артрокол гель, 25 мг/г по 45 г туба
К.О. Славия Фарм С.Р.Л.
от 88,07
Альго-Фарм
Киев, ул.Прилужная 4/15
Артрокол гель 25 мг/г туба 45 г
World Medicine (Великобритания)
от 118,00
Гала аптека
Киев, ул.Тулузы 3Б
Артрокол гель 25мг/г 45г
К.О.Славия Фарм С.Р.Л.
от 95,03
Досвід Довіра Допомога
Харьков, ул.Евгения Котляра 8/10А
Артрокол гель 2,5% 45г туба
Славия Фарм
от 91,93
Линда-Фарм
Днепр, ул.Привокзальная 3 (м/р Таромское)
Артрокол гель 25мг/г туба 45г
Славия Фарм
от 91,40
ХМПА
Хмельницкий, ул.Заводская 20
Артрокол 25 мг/г гель 45 г
Славія 2000, ТОВ, м.Кіровоград, Україна
от 99,35
Добрі ліки
Великая Новоселка, ул.Центральная 43
Артрокол гель 25мг/г 45г |
SLAVIA PHARM
есть
Добрі ліки
Доброполье, мкр.Молодёжный 6А
Артрокол гель 25мг/г 45г |
SLAVIA PHARM
есть
Добрі ліки
Авдеевка, пр.Центральный 1
Артрокол гель 25мг/г 45г |
SLAVIA PHARM
есть
Домашняя аптека
Днепр, ул.Володимира Антоновича 67
Артрокол гель 25мг/г 45г |
SLAVIA PHARM
есть
Витамин
Киев, ул.Василия Липковского 25
Артрокол гель 25мг/г туба 45г
World Medicine
есть
Аптека "Славутич"
Харьков, пр.Юбилейный 52а (больница ОХМАТДЕТ, 1-й этаж стационара)
Артрокол,гель 25мг\г,45г
Славия Фарм
есть
Витамин
Киев, ул.Большая Васильковская 145/1
Артрокол гель 25мг/г туба 45г
World Medicine
есть
Добрі ліки
Славянск, ул.Свободы 13а
Артрокол гель 25мг/г 45г |
SLAVIA PHARM
есть
Аптека "Славутич"
Харьков, пр.Московский 274Б (супермаркет Восторг)
Артрокол,гель 25мг\г,45г
Славия Фарм
есть
Аптека Подорожник
Львов, ул.Ивана Николайчука 9
Артрокол гель 25мг/г туба 45г №1
Славія фарм, Румунія
от 105,99
Конекс
Умань, ул.Европейская 8
Артрокол гель 25мг/г туба 45г
Slavia Pharm
от 88,79
Народная аптека
Мелитополь, ул.Университетская 4
Артрокол гель 25 мг/г 45 г
Славия Фарм РУМЫНИЯ
от 89,54
Аптека Подорожник
Коломыя, пл.Тараса Шевченко 2/1
Артрокол гель 25мг/г туба 45г №1
Славія фарм, Румунія
от 92,50
СВ Аптека
Горишние Плавни, пр.Героев Днепра 23
Артрокол гель 25мг/г 45г туба
Славія Фарм С.Р.Л., К.О. для "Уорлд Медицин Лтд",
есть
Аптека Подорожник
Киверцы, ул.17-го Сентября 4
Артрокол гель 25мг/г туба 45г №1
Славія фарм, Румунія
от 102,99
"Народная аптека" №30
Запорожье, пр.Соборный 228
Артрокол гель 25 мг/г 45 г
Славия Фарм РУМЫНИЯ
от 88,38
Країна здоров'я
Киев, ул.Татарская 6
Артрокол гель 45г
Славия фарм
от 94,65
Аптека Подорожник
Любомль, ул.Независимости 27А
Артрокол гель 25мг/г туба 45г №1
Славія фарм, Румунія
от 101,99
Народная аптека №208
Запорожье, ул.Космическая 124/1
Артрокол гель 25 мг/г 45 г
Славия Фарм РУМЫНИЯ
от 90,01
Аптека Подорожник
Любешов, ул.Независимости 60
Артрокол гель 25мг/г туба 45г №1
Славія фарм, Румунія
от 101,50
Домашняя аптека
Днепр, пр.Ивана Мазепы 51Б
Артрокол гель 25мг/г 45г |
SLAVIA PHARM
есть
Аптека Подорожник
Винники, ул.Галицкая 18
Артрокол гель 25мг/г туба 45г №1
Славія фарм, Румунія
от 99,50
Аптека оптовых цен
Волочиск, ул.Независимости 64А
Артрокол гель 25мг/г туба 45г
К.О. СЛАВИЯ ФАРМ С.Р.Л.
от 91,14
Аптека Подорожник
Млинов, ул.Ватутина 40А
Артрокол гель 25мг/г туба 45г №1
Славія фарм, Румунія
от 101,50
Аптека низкие цены №1
Харьков, пр.Московский 274
Артрокол гель 25мг/г туба 45г
К.О. СЛАВИЯ ФАРМ С.Р.Л.
от 91,14
Аптека Подорожник
Перемышляны, ул.Борщевская 1
Артрокол гель 25мг/г туба 45г №1
Славія фарм, Румунія
от 103,50
Аптека оптовых цен
Харьков, пр.Тракторостроителей 105
Артрокол гель 25мг/г туба 45г
К.О. СЛАВИЯ ФАРМ С.Р.Л.
от 91,14
Аптека Подорожник
Рожище, ул.Независимости 1
Артрокол гель 25мг/г туба 45г №1
Славія фарм, Румунія
от 102,99
Конекс
Хотин, ул.Богдана Хмельницкого 7
Артрокол гель 25мг/г туба 45г
Slavia Pharm
от 88,79
Аптека Подорожник
Снятын, ул.Тараса Шевченко 139
Артрокол гель 25мг/г туба 45г №1
Славія фарм, Румунія
от 98,50
Аптека оптовых цен
Каменское, пр.Свободы 61
Артрокол гель 25мг/г туба 45г
К.О. СЛАВИЯ ФАРМ С.Р.Л.
от 88,79
Аптека Подорожник
Здолбунов, ул.Хмельницкого 7
Артрокол гель 25мг/г туба 45г №1
Славія фарм, Румунія
от 96,99
Аптека №22
Харьков, ул.Достоевского 10
Артрокол гель 25 мг/г по 45 г у тубах
Румыния
от 101,04
Досвід Довіра Допомога
Харьков, пр.Александровский 75
Артрокол гель 2,5% 45г туба
Славия Фарм
от 91,54
Аптека БАМ
Мукачево, ул.Космонавта Беляева 9
Артрокол гель 25мг/г туба 45г №1
Славія фарм, Румунія
от 87,49
Аптека Здравица
Бахмут, ул.Независимости 73
Артрокол гель 25мг/г 45г |
SLAVIA PHARM
есть
Аптека оптовых цен
Золочев, ул.Маркиана Шашкевича 2
Артрокол гель 25мг/г туба 45г
К.О. СЛАВИЯ ФАРМ С.Р.Л.
от 88,17
Инструкция по применению Артрокол, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Артрокол, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Артрокол с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Рекомендуем посмотреть

Фастум гель 2.5 % по 100 г в тубах
Фастум гель 2.5 % по 30 г в тубах
Фастум гель 2.5 % по 50 г в тубах
Фастум гель 2.5 % по 100 г в конт. с мех. дозат.
Фастум
гель
Берлин-Хеми
Цены в аптеках
Кетонал капсулы по 50 мг №25 во флак.
Кетонал раствор д/ин. 100 мг/2 мл по 2 мл №10 (5х2) в амп.
Кетонал суппозитории по 100 мг №12 (6х2)
Кетонал гель 2.5 % по 50 г в тубах
Кетонал
капсулы, раствор, суппозитории, гель, крем
2 производителя
Цены в аптеках
Ф-гель гель 25 мг/г по 30 г в тубах
Ф-гель
гель
Дарница
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Артрокол гель 25 мг/г по 45 г в тубах
Артрокол раствор д/ин. 100 мг/2 мл по 2 мл №5 в амп.
Артрокол
гель, раствор
2 производителя
Цены в аптеках

Новинки

Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Плохо спишь и нервничаешь?
Плохо спишь и нервничаешь? Живи без стресса! Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Нервные клетки восстанавливаются!
Нервные клетки восстанавливаются! Помни о главном! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Простуда?
Простуда? Как выздороветь быстрее? Подробней
Top