Асиброкс таблетки шип. по 200 мг №20 (2х10) в стрип.

Цены в аптеках

Асиброкс таблетки шип. по 200 мг №20 (2х10) в стрип.

Склад

діюча речовина: acetylcysteine;

1 таблетка шипуча містить ацетилцистеїну 200 мг або 600 мг;

допоміжні речовини: кислота аскорбінова, натрію карбонат безводний, натрію гідрокарбонат, кислота лимонна безводна, сорбіт (Е 420), макрогол 600, натрію цитрат, сахарин натрію, ароматизатор «Лимон».

Лікарська форма

Таблетки шипучі.

Основні фізико-хімічні властивості: плоскоциліндричні таблетки білого кольору з фаскою, допускається легка мармуровість, з характерним запахом.

Фармакотерапевтична група

Муколітичні засоби. Код АТХ R05C B01.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка

N-ацетилцистеїн чинить муколітичну дію. Наявність у структурі ацетилцистеїну сульфгідрильних груп сприяє розриву дисульфідних зв’язків кислих мукополісахаридів мокротиння, що призводить до деполяризації мукопротеїнів та до зменшення в’язкості слизу. Препарат зберігає активність при наявності гнійного мокротиння.

Більше того, ацетилцистеїн чинить пряму антиоксидантну дію, обумовлену наявністю вільної тіолової (-SH) нуклеофільної групи, яка легко взаємодіє з електрофільними групами окисних радикалів. Зокрема, становлять інтерес сучасні дані про те, що ацетилцистеїн захищає α-антитрипсин – білок, який інгібує еластазу, від руйнування під дією хлорної кислоти, вираженого окисного агента, що продукується білком мієлопероксидазою активованих фагоцитів.

Тому ацетилцистеїн можна застосовувати для лікування гострих та хронічних захворювань респіраторної системи, що супроводжуються густою та в’язкою секрецією.

Завдяки своїй молекулярній структурі ацетилцистеїн може легко проникати через клітинні мембрани. Усередині клітини ацетилцистеїн деацетилюється до L-цистеїну – амінокислоти, яка потрібна для синтезу глютатіону.

Глютатіон – це високореактивний трипептид, що є вираженим фактором внутрішньоклітинного захисту не тільки від окисних токсинів як екзогенного, так і ендогенного походження, але й від ряду цитотоксичних речовин.

Фармакокінетика

Ацетилцистеїн повністю абсорбується у разі перорального прийому. Через метаболізм у стінках кишечнику та ефект «першого проходження» біодоступність ацетилцистеїну при пероральному прийомі дуже низька (приблизно 10 %). Максимальна концентрація в плазмі досягається через 1-3 години після прийому і залишається високою протягом 24 годин.

Ацетилцистеїн розповсюджується як у незміненому вигляді (20 %), так і у вигляді метаболітів (80 %), переважно розподіляється в печінці, нирках, легенях і бронхіальному секреті.

Об’єм розподілу ацетилцистеїну – від 0,33 до 0,47 л/кг. Зв’язування з білками становить близько 50 % через 4 години після прийому і зменшується до 20 % через 12 годин.

Ацетилцистеїн після перорального прийому швидко метаболізується в стінках кишечнику і печінки.

Близько 30 % виводиться нирками. Т1/2 NAC становить 6,25 години.

Показання

  • Лікування гострих та хронічних захворювань бронхолегеневої системи, що супроводжуються підвищеним утворенням мокротиння.
  • Передозування парацетамолом.

Протипоказання

  • Підвищена чутливість до ацетилцистеїну, до інших препаратів з подібною хімічною будовою або до інших компонентів препарату.
  • Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки у стадії загострення, кровохаркання, легенева кровотеча.
  • Дитячий вік до 2 років.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Дослідження взаємодії ацетилцистеїну з іншими лікарськими засобами проводили тільки за участю дорослих.

Не слід одночасно застосовувати ацетилцистеїн з протикашльовими засобами, так як зниження кашльового рефлексу може призвести до скупчення секрету.

Активоване вугілля може зменшити ефект ацетилцистеїну.

При одночасному застосуванні з такими антибіотиками, як тетрацикліни (за винятком доксицикліну), ампіцилін, амфотерицин В, цефалоспорини, аміноглікозиди, можлива їх взаємодія з тіоловою групою ацетилцистеїну, що призводить до зниження активності обох препаратів. Тому інтервал між застосуванням цих засобів має становити не менше 2-х годин. Це не стосується цефіксиму та лоракарбефу.

При одночасному прийомі нітрогліцерину та ацетилцистеїну виявлені значна гіпотензія і розширення скроневої артерії з можливим нападом головного болю. При необхідності одночасного застосування препарату з нітрогліцерином у пацієнтів слід контролювати гіпотензію, яка може мати важкий характер, і слід попередити їх про можливість виникнення головного болю.

Ацетилцистеїн може бути донором цистеїну та підвищувати рівень глутатіону, який сприяє детоксикації вільних радикалів кисню та певних токсичних речовин в організмі.

Вплив на лабораторні дослідження.

Ацетилцистеїн може впливати на результати колориметричного дослідження саліцилатів та на визначення кетонових тіл в сечі.

Особливості застосування

Пацієнти, хворі на бронхіальну астму, повинні знаходитися під суворим контролем під час лікування через можливий розвиток бронхоспазму. У разі виникнення бронхоспазму застосування препарату слід негайно припинити.

Муколітичні засоби можуть викликати бронхіальну обструкцію у дітей віком до 2 років. Внаслідок фізіологічних особливостей дихальної системи у дітей цієї вікової групи здатність очищення секреції дихальних шляхів обмежена. Тому муколітичні засоби не слід застосовувати дітям віком до 2 років.

Застосування препарату, головним чином на початку лікування, може спричинити розрідження бронхіального секрету і збільшити його об’єм. Якщо пацієнт не здатний ефективно відкашлювати мокротиння, необхідні постуральний дренаж і бронхоаспірація.

Препарат слід з обережністю застосовувати пацієнтам із виразкою шлунка та дванадцятипалої кишки в анамнезі, особливо у разі супутнього прийому інших лікарських засобів, що подразнюють слизову оболонку шлунка.

Препарат застосовувати з обережністю пацієнтам із захворюваннями печінки або нирок для уникнення накопичення азотовмісних речовин в організмі.

Ацетилцистеїн впливає на метаболізм гістаміну, тому препарат не слід призначати довготривалу терапію пацієнтам з непереносимістю гістаміну, оскільки це може призвести до появи симптомів непереносимості (головний біль, вазомоторний риніт, свербіж).

Можливий сірчаний запах не є ознакою зміни препарату, а є специфічним для діючої речовини.

Препарат містить сорбіт. У разі встановленої непереносимості деяких цукрів, слід проконсультуватися з лікарем, перш ніж застосовувати цей препарат.

Препарат Асиброкс 200 мг містить 403,1 мг натрію. Препарат Асиброкс 600 мг містить 356,8 мг натрію. Кількість натрію слід врахувати при застосуванні пацієнтам з порушенням функції нирок або перебувають на дієті з низьким вмістом натрію.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Клінічні дані про застосування ацетилцистеїну вагітним жінкам обмежені. Дослідження на тваринах не виявили прямих чи непрямих негативних впливів на вагітність, ембріо-фетальний розвиток, пологи та постнатальний розвиток.

Інформація про проникнення ацетилцистеїну в грудне молоко відсутня.

У період вагітності та годування груддю застосовувати препарат слід тільки після ретельної оцінки співвідношення користь/ризик.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Немає підтвердження, що ацетилцистеїн впливає на швидкість реакції та на здатність керувати автотранспортом або іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Препарат призначений для перорального застосування. Таблетку шипучу слід розчинити у 1/3 склянці води та випити якнайшвидше. Рекомендується приймати після їди. Для посилення муколітичного ефекту ацетилцистеїну рекомендується додаткове вживання рідини.

Таблетки шипучі по 200 мг.

Дорослі та діти віком від 12 років.

Препарат застосовувати у дозі 400–600 мг на добу, розподілені на 1–3 прийоми.

Діти віком 6–12 років.

Препарат застосовувати у дозі 400–600 мг на добу, розподілені на 1–3 прийоми.

Діти віком 2–6 років.

Препарат застосовувати у дозі 200–400 мг на добу, розподілені на 1–3 прийоми.

Таблетки шипучі по 600 мг.

Дорослі та діти віком від 12 років.

Препарат застосовувати у дозі 600 мг 1 раз на добу.

Тривалість курсу лікування лікар визначає індивідуально, залежно від характеру захворювання (гостре або хронічне).

Передозування парацетамолом

У перші 10 годин після прийому токсичної речовини слід якнайшвидше застосувати препарат з розрахунку 140 мг/кг, далі з розрахунку 70 мг/кг кожні 4 години протягом 1–3 діб.

Препарат слід прийняти без зволікання, відразу ж після приготування розчину.

Діти.

Таблетки шипучі по 200 мг застосовувати дітям віком від 2 років. Таблетки шипучі по 600 мг застосовувати дітям віком від 12 років.

Передозування

Немає даних про випадки передозування при пероральному застосуванні ацетилцистеїну.

Добровольці приймали 11,6 г ацетилцистеїну на день протягом 3 місяців без виникнення будь-яких серйозних побічних реакцій.

Ацетилцистеїн при застосуванні у дозах 500 мг/кг/добу не спричиняє передозування.

Симптоми.

Передозування може проявлятися шлунково-кишковими симптомами, такими як нудота, блювання і діарея.

Лікування.

Специфічного антидоту при отруєнні ацетилцистеїном немає, терапія симптоматична.

Побічні реакції

Під час застосування ацетилцистеїну повідомлялося про побічні реакції з наступною частотою: дуже часто (≥ 1/10); часто (≥ 1/100 < 1/10); нечасто (≥ 1/1000 < 1/100); рідко (≥ 1/10000 < 1/1000); дуже рідко (<1/10000); невідомо (частоту не можна визначити за наявними даними).

З боку крові та лімфатичної системи:

невідомо – анемія.

З боку імунної системи:

нечасто – гіперчутливість; дуже рідко – анафілактичний шок, анафілактичні/анафілактоїдні реакції.

З боку нервової системи:

нечасто – головний біль.

З боку органів слуху та лабіринту:

нечасто – дзвін у вухах.

З боку серця:

нечасто – тахікардія.

З боку судин:

дуже рідко – геморагії.

З боку органів дихання, грудної клітки та середостіння:

рідко – диспное, бронхоспазм; невідомо – бронхіальна обструкція, ринорея.

З боку травного тракта:

нечасто – блювання, діарея, стоматит, абдомінальний біль, нудота; рідко – диспепсія; невідомо – неприємний запах з рота.

З боку шкіри та підшкірних тканин:

нечасто – кропив’янка, висипання, набряк Квінке, свербіж; невідомо – екзема.

Загальні розлади та порушення у місці введення:

нечасто – гіпертермія; невідомо – набряк обличчя.

Вплив на результати лабораторних та інструментальних досліджень:

нечасто – знижений артеріальний тиск.

У дуже рідкісних випадках у зв’язку з прийомом ацетилцистеїну повідомлялося про тяжкі шкірні реакції, такі як, наприклад, синдром Стівенса–Джонсона і синдром Лайєлла. У більшості випадків як мінімум ще один лікарський засіб може з більшою імовірністю бути причиною появи шкірно-слизового синдрому. Тому при появі будь-яких нових змін на шкірі або слизових оболонках потрібно звернутися до лікаря та негайно припинити застосування препарату.

Відзначалися випадки зниження агрегації тромбоцитів, але клінічне значення цього не визначено.

Повідомлення про підозрювані побічні реакції.

Повідомлення про підозрювані побічні реакції, що виникли після реєстрації лікарського засобу, є надзвичайно важливими. Це дає змогу постійно спостерігати за балансом користь/ризик лікарського засобу. Працівників системи охорони здоров’я просять повідомляти про будь-які підозрювані побічні реакції через національну систему повідомлень.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Для таблеток у стрипі:

Зберігати при температурі не вище 25 °С у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Для таблеток у пеналі:

Зберігати при температурі не вище 25 °С у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Зберігати в щільно закритому пеналі.

Несумісність

При розчиненні ацетилцистеїну слід користуватися скляним посудом, уникати контакту з металевими та гумовими поверхнями.

Не рекомендується розчинення в одній склянці ацетилцистеїну з іншими засобами.

Упаковка

Таблетки шипучі по 200 мг:

по 24 таблетки у пеналі, по 1 пеналу в картонній коробці; по 2 таблетки у стрипі, по 5 або 10 стрипів у картонній коробці.

Таблетки шипучі по 600 мг:

по 12 таблеток у пеналі, по 1 пеналу в картонній коробці; по 2 таблетки у стрипі, по 5 або 10 стрипів у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

ФармаЕстіка Мануфактурінг (ФармаЕстіка Мануфактурінг ТОВ), Естонія/

PharmaEstica Manufacturing (PharmaEstica Manufacturing OU), Estonia.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Ванапере тее 3, Прінгі, Віімсі, 74011, Харьюський повіт, Естонія/

Vanapere tee 3, Pringi, Viimsi, 74011 Harju соunty, Estonia.

Заявник

РОТАФАРМ ЛІМІТЕД, Велика Британія/

ROTAPHARM LIMITED, United Kingdom.

Дата последнего обновления: 14.04.2019
Инструкция по применению Асиброкс, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Асиброкс, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Асиброкс с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска таблетки
Условия отпуска без рецепта
Регистрация UA/14270/01/01 от 12.03.2015 (приказ 138(1))
АТХ-классификация R05CB01 - Ацетилцистеин
Действующие вещества ацетилцистеин
Взрослые Разрешено
Дети с 2-х лет
Беременные по назначению врача
Кормящие мамы по назначению врача
Аллергики с осторожностью
Диабетики Разрешено
Водители Разрешено

Найдено 1711 аптек

Аптека Факультет-Фарм
Киев, пр.Лесной 14
Асиброкс табл. шип. 200мг №20
Ворлд Медецин
от 96,91
Аптека Факультет-Фарм
Гадяч, ул.Гетьманская 8 (пом.2)
Асиброкс табл. шип. 200мг №20
Ворлд Медецин
от 107,93
Аптека Факультет-Фарм
Оржица, ул.Центральная 8
Асиброкс табл. шип. 200мг №20
Ворлд Медецин
от 96,69
Аптека Малина
Днепр, ул.Набережная Победы 42Ф
Асиброкс табл. шип. 200мг №20
Ворлд Медецин
от 107,91
Аптека Малина
Диканька, ул.Дружбы 5
Асиброкс табл. шип. 200мг №20
Ворлд Медецин
от 124,00
Аптека Факультет-Фарм
Покровское, ул.Центральная 32
Асиброкс табл. шип. 200мг №20
Ворлд Медецин
от 112,00
Аптека Малина
Киев, ул.Марины Цветаевой 13
Асиброкс табл. шип. 200мг №20
Ворлд Медецин
от 101,97
Аптека Факультет-Фарм
Днепр, пр.Героев 4А
Асиброкс табл. шип. 200мг №20
Ворлд Медецин
от 96,64
Аптека Факультет-Фарм
Решетиловка, ул.Горького 1
Асиброкс табл. шип. 200мг №20
Ворлд Медецин
от 104,32
Аптека Факультет-Фарм
Новые Санжары, ул.Независимости 37
Асиброкс табл. шип. 200мг №20
Ворлд Медецин
от 114,00
Галеніка МПП
Славянск, ул.Тараса Шевченка 40
Асиброкс таблетки шипучие 200мг №20
Витале ХД
от 102,77
Аптека НЦ
Киев, пр.Владимира Маяковского 68
Асиброкс табл. шип. 200 мг стрип №20
Витале Принги Ооо Витале-xd Эстония
от 99,47
Аптека НЦ
Киев, ул.Иорданская 20
Асиброкс табл. шип. 200 мг стрип №20
Витале Принги Ооо Витале-xd Эстония
от 99,75
Аптека НЦ
Киев, ул.Елены Телиги 11
Асиброкс табл. шип. 200 мг стрип №20
Витале Принги Ооо Витале-xd Эстония
от 99,33
Ліки Полтавщини
Полтава, ул.Героев-Чернобыльцев 1
Асиброкс табл. шип. 200 мг № 20 эстония
PharmaEstica Manufacturing
от 106,02
Аптекарь
Буча, ул.Энергетиков 4Б
Асиброкс табл.шип.200мг n20
Витале-ХД
от 102,18
Аптека 911
Мариуполь, пр.Металлургов 176 (пом.22)
Асиброкс табл. шип. 200мг №20
ФАРМАЭСТИКА МАНУФАКТУРИНГ
от 96,20
Аптека оптовых цен
Харьков, ул.Холодногорская 11
Асиброкс табл. шип. 200мг №20
ФАРМАЭСТИКА МАНУФАКТУРИНГ
от 96,20
Аптека 911
Львов, ул.Пасечная 70
Асиброкс табл. шип. 200мг №20
ФАРМАЭСТИКА МАНУФАКТУРИНГ
от 91,50
Аптека 911
Богородчаны, ул.Тараса Шевченко 55
Асиброкс табл. шип. 200мг №20
ФАРМАЭСТИКА МАНУФАКТУРИНГ
от 96,20
Аптека 911
Курахово, пр.Запорожский 1А
Асиброкс табл. шип. 200мг №20
ФАРМАЭСТИКА МАНУФАКТУРИНГ
от 96,20
Аптека оптовых цен
Сумы, ул.Кооперативная 1
Асиброкс табл. шип. 200мг №20
ФАРМАЭСТИКА МАНУФАКТУРИНГ
от 96,20
Аптека оптовых цен
Вознесенск, ул.Центральная 6/1
Асиброкс табл. шип. 200мг №20
ФАРМАЭСТИКА МАНУФАКТУРИНГ
от 96,20
Аптека оптовых цен
Харьков, ул.Ахсарова 21
Асиброкс табл. шип. 200мг №20
ФАРМАЭСТИКА МАНУФАКТУРИНГ
от 96,20
Аптека
Кобеляки, пл.Победы 16В
Асиброкс табл. шип. 200мг №20
ФАРМАЭСТИКА МАНУФАКТУРИНГ
от 96,20
Аптека
Печенеги, ул.Харьковская 74А
Асиброкс табл. шип. 200мг №20
ФАРМАЭСТИКА МАНУФАКТУРИНГ
от 95,60
Аптека
Полтава, ул.Ивана Мазепы 49
Асиброкс табл. шип. 200мг №20
ФАРМАЭСТИКА МАНУФАКТУРИНГ
от 96,20
Аптека
Кременчуг, ул.Павлова 10
Асиброкс табл. шип. 200мг №20
ФАРМАЭСТИКА МАНУФАКТУРИНГ
от 96,20
Досвід Довіра Допомога
Харьков, пр.Александровский 140
Асиброкс таблетки шипучие 200мг №20
Витале ХД
от 107,19
Аптека оптовых цен
Кропивницкий, ул.Пацаева 11Б
Асиброкс табл. шип. 200мг №20
ФАРМАЭСТИКА МАНУФАКТУРИНГ
от 96,20
Аптека
Харьков, ул.Мироносицкая 97
Асиброкс табл. шип. 200мг №20
ФАРМАЭСТИКА МАНУФАКТУРИНГ
от 96,20
Аптека оптовых цен
Богодухов, пл.Независимости 7
Асиброкс табл. шип. 200мг №20
ФАРМАЭСТИКА МАНУФАКТУРИНГ
от 96,20
Аптека оптовых цен
Мариуполь, ул.Архитектора Нильсена 39
Асиброкс табл. шип. 200мг №20
ФАРМАЭСТИКА МАНУФАКТУРИНГ
от 96,20
Аптека оптовых цен
Шаргород, ул.Героев Майдана 229А
Асиброкс табл. шип. 200мг №20
ФАРМАЭСТИКА МАНУФАКТУРИНГ
от 96,20
Аптека оптовых цен
Белая Церковь, бул.Александрийский 62
Асиброкс табл. шип. 200мг №20
ФАРМАЭСТИКА МАНУФАКТУРИНГ
от 96,20
Аптека оптовых цен
Краматорск, ул.Хабаровская 40
Асиброкс табл. шип. 200мг №20
ФАРМАЭСТИКА МАНУФАКТУРИНГ
от 96,20
Аптека оптовых цен
Могилев-Подольский, ул.Ставиская 59
Асиброкс табл. шип. 200мг №20
ФАРМАЭСТИКА МАНУФАКТУРИНГ
от 96,20
Аптека оптовых цен
Бородянка, ул.Центральная 268
Асиброкс табл. шип. 200мг №20
ФАРМАЭСТИКА МАНУФАКТУРИНГ
от 96,20
Аптека 911
Мариуполь, ул.Филлипа Орлика 100
Асиброкс табл. шип. 200мг №20
ФАРМАЭСТИКА МАНУФАКТУРИНГ
от 96,20
Аптека 911
Мариуполь, ул.Латышева 35
Асиброкс табл. шип. 200мг №20
ФАРМАЭСТИКА МАНУФАКТУРИНГ
от 96,20
Аптека оптовых цен
Мариуполь, пр.Металлургов 64
Асиброкс табл. шип. 200мг №20
ФАРМАЭСТИКА МАНУФАКТУРИНГ
от 96,20
Аптека оптовых цен
Корсунь-Шевченковский, ул.Ярослава Мудрого 146
Асиброкс табл. шип. 200мг №20
ФАРМАЭСТИКА МАНУФАКТУРИНГ
от 96,20
Аптека оптовых цен
Глеваха, ул.Вокзальная 53
Асиброкс табл. шип. 200мг №20
ФАРМАЭСТИКА МАНУФАКТУРИНГ
от 96,20
Аптека оптовых цен
Васильков, ул.Декабристов 87
Асиброкс табл. шип. 200мг №20
ФАРМАЭСТИКА МАНУФАКТУРИНГ
от 96,20
Аптека
Ирпень, ул.Тараса Шевченко 7Н
Асиброкс табл. шип. 200мг №20
ФАРМАЭСТИКА МАНУФАКТУРИНГ
от 87,80
Аптека 911
Киев, пр.Владимира Маяковского 26
Асиброкс табл. шип. 200мг №20
ФАРМАЭСТИКА МАНУФАКТУРИНГ
от 94,30
Аптека оптовых цен
Кропивницкий, ул.Генерала Родимцева 1
Асиброкс табл. шип. 200мг №20
ФАРМАЭСТИКА МАНУФАКТУРИНГ
от 96,20
Аптека оптових цен
Лисичанск, ул.Владимира Сосюры 259/261
Асиброкс табл. шип. 200мг №20
ФАРМАЭСТИКА МАНУФАКТУРИНГ
от 96,20
Аптека низкие цены №1
Харьков, пр.Московский 274
Асиброкс табл. шип. 200мг №20
ФАРМАЭСТИКА МАНУФАКТУРИНГ
от 96,20
Аптека оптовых цен
Золочев, ул.Маркиана Шашкевича 2
Асиброкс табл. шип. 200мг №20
ФАРМАЭСТИКА МАНУФАКТУРИНГ
от 96,20

Рекомендуем посмотреть

Ацц 200 порошок д/ор. р-ра по 200 мг №20 в пак.
Ацц 200 таблетки шип. по 200 мг №20 в тубах
Ацц 200
порошок, таблетки
Сандоз
Цены в аптеках
Ацц лонг таблетки шип. по 600 мг №10 в тубах
Ацц лонг
таблетки
Сандоз
Цены в аптеках
Ацц 100 порошок д/ор. р-ра по 100 мг №20 в пак.
Ацц 100 таблетки шип. по 100 мг №20 в тубах
Ацц 100
порошок, таблетки
Сандоз
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Асиброкс таблетки шип. по 600 мг №10 (2х5) в стрип.
Асиброкс таблетки шип. по 200 мг №20 (2х10) в стрип.
Асиброкс таблетки шип. по 200 мг №10 (2х5) в стрип.
Асиброкс таблетки шип. по 600 мг №12 в пенал.
Асиброкс
таблетки
Витале Принги (ООО Витале-ХD) для "Ротафарм Лтд", Эстония/Великобритания
Цены в аптеках

Новинки

Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога за 5 хвилин. Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Живите на полную, потому что движение - это жизнь! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Top