Аскорбиновая кислота-Здоровье - инструкция, показания, состав, побочные эффекты

Цены в аптеках

Аскорбиновая кислота-Здоровье раствор д/ин. 100 мг/мл по 2 мл №10 в амп.
Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

діюча речовина: 1 мл розчину містить кислоти аскорбінової 50 мг або 100 мг;

допоміжні речовини: натрію гідрокарбонат, натрію метабісульфіт (Е 223), динатрію едетат, вода для ін’єкцій.

Лікарська форма. Розчин для ін’єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: розчин 50 мг/мл – прозорий безбарвний або злегка жовтуватий розчин; розчин 100 мг/мл – прозорий жовтуватий розчин.

Фармакотерапевтична група. Прості препарати аскорбінової кислоти. Аскорбінова кислота (вітамін С). Код АТХ A11G A01.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Аскорбінова кислота (вітамін С) – водорозчинний вітамін, який сприяє оптимальному перебігу тканинного обміну. Бере активну участь в окисно-відновних реакціях, утворюючи з дегідроаскорбіновою кислотою систему перенесення протона водню, проявляє властивості антиоксиданту, за рахунок чого забезпечує стабільність клітинних мембран. Бере участь у синтезі основної речовини сполучної тканини судинної стінки, таким чином запобігаючи розвитку геморагічного діатезу. В організмі людини не синтезується. При недостатньому надходженні аскорбінової кислоти з продуктами харчування розвивається кровотеча з ясен, слизових оболонок. Бере участь в обміні глюкози, катаболізмі холестерину, синтезі стероїдних гормонів. При стресових реакціях вміст аскорбінової кислоти в організмі та у тканині надниркових залоз зокрема значно знижується, що підтверджує участь аскорбінової кислоти у реакціях адаптації. Здатна чинити антианемічну дію за рахунок впливу на обмін заліза. Відновлює тривалентне залізо у двовалентне, яке транспортується з током крові.

Фармакокінетика.

Аскорбінова кислота після парентерального введення легко проникає у лейкоцити, тромбоцити, і потім – в усі тканини; накопичується в основному в органах із підвищеним рівнем обмінних процесів, зокрема у тканинах надниркових залоз. У тканинах знаходиться як у вільному стані, так і у вигляді сполук. Виводиться з організму з сечею як у незміненому вигляді, так і у вигляді метаболітів.

Вживання алкоголю та куріння прискорюють руйнування аскорбінової кислоти (перетворення у неактивні метаболіти), різко знижуючи її запаси в організмі.

Показання

Гіповітаміноз С; цинга, кровотечі (маткові, легеневі, носові, печінкові), геморагічні діатези, кровотечі як синдром променевої хвороби, різні інтоксикації та інфекційні захворювання, аддисоновий криз, передозування антикоагулянтів, переломи кісток і в’ялогранулюючі рани, різні дистрофії, підвищене мозкове напруження і важка фізична праця.

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до аскорбінової кислоти або до будь-якого з допоміжних компонентів препарату; цукровий діабет, підвищене згортання крові, схильність до тромбозів, тромбофлебіт, сечокам’яна хвороба (у т. ч. гіпероксалурія), ниркова недостатність, прогресуючі злоякісні захворювання, гемохроматоз, таласемія, поліцитемія, лейкемія, сидеробластна анемія, серпоподібноклітинна анемія, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Аскорбінова кислота підвищує концентрацію у крові саліцилатів (підвищує ризик кристалурії), етинілестрадіолу, бензилпеніциліну та тетрациклінів, знижує рівень у крові пероральних контрацептивів. Збільшує виведення препаратів, що мають лужну реакцію (у т. ч. алкалоїдів). У високих дозах підвищує ниркову екскрецію мексилетину.

Тетрацикліни та ацетилсаліцилова кислота посилюють виведення аскорбінової кислоти із сечею.

При одночасному призначенні із саліцилатами та сульфаніламідами короткої дії підвищується ризик утворення сечових конкрементів.

Високі дози аскорбінової кислоти можуть знижувати рН сечі, внаслідок чого знижується канальцева реабсорбція амфетаміну та трициклічних антидепресантів, що застосовуються одночасно.

Зменшує антикоагулянтну дію похідних кумарину та гепарину, ефективність антибіотиків.

Підвищує знешкодження та загальний кліренс етилового спирту.

Зменшує хронотропну дію ізопреналіну і терапевтичну дію похідних фенотіазину.

При одночасному застосуванні з барбітуратами, примідоном підвищується екскреція аскорбінової кислоти із сечею.

Одночасний прийом аскорбінової кислоти і дефероксаміну підвищує тканинну токсичність заліза, особливо у серцевому м'язі, що може призвести до декомпенсації системи кровообігу. Вітамін С можна приймати лише через 2 години після ін'єкції дефероксаміну.

Особливості застосування

При застосуванні у великих дозах необхідний контроль функції нирок, артеріального тиску (стимуляція аскорбіновою кислотою утворення кортикостероїдів), а також функції підшлункової залози (пригнічення інсулярного апарату).

Терапію у великих дозах не можна проводити хворим зі схильністю до рецидивуючої сечокам’яної хвороби. Хворим із нирковою недостатністю для зниження ризику кристалурії необхідно забезпечити достатнє споживання рідини (1,5-2 л на добу).

Застосування великих доз аскорбінової кислоти може впливати на результати деяких лабораторних досліджень: хибно-позитивний тест на наявність цукру у сечі і негативний тест на наявність прихованої крові у калі, а також зниження результатів при дослідженнях концентрації лактатдегідрогенази та амінотрансфераз у сироватці крові.

Пацієнтам з підвищеним вмістом заліза в організмі слід застосовувати аскорбінову кислоту у мінімальних дозах.

Хворим, які знаходяться на дієті з низьким вмістом натрію, не слід призначати високі дози препарату.

Пацієнтам, які проходять курс хіміотерапії, препарат слід призначати не раніше ніж через 1-3 дні (залежно від періоду напіввиведення протипухлинного препарату) після хіміотерапії, оскільки немає клінічних даних про можливу взаємодію.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Нестача вітаміну С у раціоні вагітних може бути небезпечна для плода, однак застосування його у високих дозах може негативно вплинути на розвиток плода, також існує загроза переривання вагітності. Тому аскорбінову кислоту слід призначати тільки тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода

Мінімальна щоденна потреба в аскорбіновій кислоті у II-III триместрах вагітності – близько 60 мг. Аскорбінова кислота проникає через плацентарний бар’єр. Слід мати на увазі, що плід може адаптуватися до високих доз аскорбінової кислоти, які приймає вагітна жінка, і потім у новонародженого можливий розвиток аскорбінової хвороби як реакції «відміни». Внаслідок цього у період вагітності не слід призначати препарат у підвищених дозах, за винятком випадків, коли потенційна користь для матері перевищує можливий ризик для плода.

Мінімальна щоденна потреба в аскорбіновій кислоті у період годування груддю – 80 мг. Дієта матері, що містить адекватну кількість аскорбінової кислоти, достатня для профілактики дефіциту у немовляти. Аскорбінова кислота проникає у грудне молоко. Теоретично існує небезпека для дитини при застосуванні матір’ю високих доз аскорбінової кислоти (у період годування груддю не рекомендується перевищувати щоденну потребу в аскорбіновій кислоті). При необхідності призначення підвищених доз препарату слід припинити годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Препарат у рекомендованих дозах не впливає на здатність керувати автотранспортом або іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Призначати внутрішньовенно струминно або краплинно і внутрішньом’язово.

Внутрішньовенно струминно вводити протягом 1-3 хвилин. Для внутрішньовенного краплинного введення разову дозу препарату розчинити у 50-100 мл 0,9 % розчину натрію хлориду і вводити шляхом повільної внутрішньовенної інфузії зі швидкістю 30-40 крапель за хвилину.

Внутрішньом’язово вводити глибоко у м’яз.

Дози встановлювати індивідуально, з урахуванням характеру і тяжкості захворювання.

Дорослим і дітям віком від 12 років зазвичай призначати 50-150 мг на добу. При отруєннях добову дозу підвищувати до 500 мг. Максимальна разова доза – 200 мг, добова – 1 г.

Дітям віком до 12 років призначати внутрішньовенно у добовій дозі 5-7 мг/кг маси тіла у вигляді 5 % розчину (0,5-2 мл)Зазвичай для дітей добові дози становлять: у віці до 6 місяців – 30 мг, 6-12 місяців – 35 мг, 1-3 роки – 40 мг, 4-10 років – 45 мг, 11-12 років – 50 мг. Максимальна добова доза – 100 мг.

Особливі групи хворих. Для пацієнтів із рецидивуючим утворенням каменів у нирках добова доза аскорбінової кислоти не має перевищувати 100-200 мг. Для пацієнтів із тяжкою або термінальною нирковою недостатністю (хворі, які перебувають на діалізі) добова доза аскорбінової кислоти не має перевищувати 50-100 мг. Для хворих із дефіцитом глюкозо-6-фосфатдегідрогенази добова доза аскорбінової кислоти не має перевищувати 100-500 мг.

Діти

Застосування препарату дітям див. у розділі «Спосіб застосування та дози».

Передозування

Великі дози аскорбінової кислоти можуть спричиняти шлунково-кишкові розлади, включаючи діарею, а також призводити до гіпероксалурії та утворення оксалатних конкрементів. Дози понад 600 мг на добу проявляють діуретичний ефект.

При одноразовому застосуванні надмірних доз препарату можливе виникнення нудоти, блювання, здуття, болю в животі, свербежу, шкірних висипань, підвищеної збудливості.

При внутрішньовенному введенні у високих дозах може виникнути загроза переривання вагітності.

Лікування: припинення застосування препарату, симптоматична терапія.

Побічні реакції. Аскорбінова кислота, як правило, добре переноситься, проте можливий розвиток наступних побічних явищ.

З боку системи крові та лімфатичної системи: при тривалому застосуванні у високих дозах – тромбоцитоз, гіперпротромбінемія, тромбоутворення, еритроцитопенія, нейтрофільний лейкоцитоз.

Неврологічні розлади: головний біль, відчуття втоми, при тривалому застосуванні у високих дозах – порушення сну, підвищення збудливості центральної нервової системи.

З боку шлунково-кишкового тракту: нудота, діарея, спазми шлунка.

З боку сечовидільної системи: гіпероксалатурія; при тривалому застосуванні у високих дозах – пошкодження гломерулярного апарату нирок, формування ниркових каменів з оксалату кальцію. З боку шкіри і підшкірної клітковини: реакції гіперчутливості, дуже рідко – шкірні висипання, гіперемія шкіри, свербіж, кропив'янка, підвищення температури тіла, зміни в місці введення. З боку обміну речовин, метаболізму: гіпервітаміноз С, при тривалому застосуванні у високих дозах – пригнічення функції інсулярного апарату підшлункової залози (гіперглікемія, глюкозурія) і синтезу глікогену, затримка натрію і рідини, порушення обміну цинку і міді. З боку судин: зниження проникності капілярів, погіршення трофіки тканин; при тривалому застосуванні у високих дозах – дистрофія міокарда, підвищення артеріального тиску, розвиток мікроангіопатій. Загальні розлади: при внутрішньовенному введенні можливе відчуття жару.

Вагітність: при внутрішньовенному введенні у високих дозах – загроза переривання вагітності.

З боку імунної системи: дуже рідко – анафілактичний шок.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Несумісність

Аскорбінова кислота володіє високим окисно-відновним потенціалом, внаслідок чого може змінювати хімічний склад інших препаратів. Тому при розгляді можливості сумісного застосування з іншими лікарськими засобами необхідно переконатися у їх сумісності.

Упаковка

По 2 мл в ампулах № 10 у коробці; № 5, № 5х2, № 10 у блістері у коробці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник. Товариство з обмеженою відповідальністю «Фармацевтична компанія «Здоров’я».

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Україна, 61013, м. Харків, вул. Шевченка, 22.

Дата последнего обновления: 02.08.2015
Аннотация (инструкция по применению) продукта Аскорбиновая кислота-Здоровье, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Аскорбиновая кислота-Здоровье, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Аскорбиновая кислота-Здоровье с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Найдено 1248 аптек

Аптека оптовых цен
Полтава, ул.Соборности 64Д
Аскорбиновая к-та р-р д/ин. 5% амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 17.00
Аскорбиновая к-та р-р д/ин. 10% амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 23.50
Аптека оптовых цен
Полтава, ул.Гетмана Сагайдачного 8Б
Аскорбиновая к-та р-р д/ин. 5% амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 17.00
Аскорбиновая к-та р-р д/ин. 10% амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 23.50
Аптека оптовых цен
Полтава, ул.Европейская 241А
Аскорбиновая к-та р-р д/ин. 5% амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 17.00
Аскорбиновая к-та р-р д/ин. 10% амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 23.50
Аптека 03
Полтава, ул.Зеньковская 8
Аскорбиновая к-та р-р д/ин. 5% амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 17.00
Конекс
Калиновка, ул.Независимости 51
Аскорбінова к-та-з р-н д/ін. 5% амп. 2мл №10
Здоров'я
от 16.67
Аптека оптовых цен
Полтава, ул.Соборности 44
Аскорбиновая к-та р-р д/ин. 10% амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 23.50
Аптека 03
Полтава, ул.Николая Дмитриева 7А
Аскорбиновая к-та р-р д/ин. 5% амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 17.00
Аскорбиновая к-та р-р д/ин. 10% амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 23.50
Аптека 03
Полтава, ул.Шевченко 22/46
Аскорбиновая к-та р-р д/ин. 5% амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 17.00
Аскорбиновая к-та р-р д/ин. 10% амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 23.50
Конекс
Могилев-Подольский, пр.Независимости 287
Аскорбінова к-та-з р-н д/ін. 10% амп. 2мл №10
Здоров'я
от 22.90
Аптека оптовых цен
Полтава, ул.Степового Фронта 48
Аскорбиновая к-та р-р д/ин. 5% амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 17.00
Аскорбиновая к-та р-р д/ин. 10% амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 23.50
Аптека для экономных
Вышгород, пр.Мазепы 1А
Аскорбиновая к-та амп. 5% 2мл №10
Здоровье
от 16.00
Аптека оптовых цен
Полтава, ул.Соборности 78
Аскорбиновая к-та р-р д/ин. 5% амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 17.00
Аскорбиновая к-та р-р д/ин. 10% амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 23.50
Макси-фарм груп
Киев, пр.Лесной 12
Аскорбиновая к-та амп. 10% 2мл №10
Здоровье народа
от 24.65
Мировая аптека
Киев, ул.Жилянская 74
Аскорбиновая кислота р-р д/ин. 10% амп. 2 мл №10
Здоровье (Украина, Харьков)
есть
Аптека для економних
Киев, ул.Милютенко 26
Аскорбиновая к-та амп. 10% 2мл №10
Здоровье
от 22.50
Аптека "Будьте Здоровы"
Березань, ул.Шевченковский путь 139
Аскорбиновая к-та р-р д/ин 5 % 2 мл амп №10
Здоровье ООО ФК
от 18.05
Конекс
Бершадь, ул.Героев Украины 7
Аскорбінова к-та-з р-н д/ін. 5% амп. 2мл №10
Здоров'я
от 15.24
Магнолия
Харьков, пр.Любови Малой 47
Аскорбин. к-та 10% 2мл. №10*
Здоровье,,Харьков
от 26.25
Аптека 03
Киев, ул.Полтавская 10
Аскорбиновая к-та р-р д/ин. 10% амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 23.50
СВК фарм
Киев, ул.Старовокзальная 23 (Фуршет)
Аскорбиновая кислота р-р д/ин. 50 мг/мл амп. 2 мл №10 здоровье (украина, харьков)
Здоровье (Украина, Харьков)
от 17.82
Аскорбиновая кислота р-р д/ин. 100 мг/мл амп. 2 мл №10 здоровье (украина, харьков)
Здоровье (Украина, Харьков)
от 25.41
Аптека для економних
Киев, ул.Елены Телиги 31/1
Аскорбиновая к-та амп. 5% 2мл №10
Здоровье
от 20.90
Аскорбиновая к-та амп. 10% 2мл №10
Здоровье
от 27.03
Аптека 03
Киев, бул.Кольцова 14А (пом.120)
Аскорбиновая к-та р-р д/ин. 10% амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 23.50
Содексо
Киев, ул.Мельникова 2/10 (корпус 44)
Аскорбиновая кислота амп.10% по 2мл №10
Здоровье(Х)
от 26.62
Аптека 03
Киев, ул.Вадима Гетьмана 40А
Аскорбиновая к-та р-р д/ин. 10% амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 23.50
Конекс
Жмеринка, ул.Богдана Хмельницкого 4
Аскорбінова к-та-з р-н д/ін. 5% амп. 2мл №10
Здоров'я
от 15.60
Аскорбінова к-та-з р-н д/ін. 10% амп. 2мл №10
Здоров'я
от 21.01
Аптека КОСМО
Киев, пр.Победы 47А
Аскорбінова к-та р-н д/ін. 10 % амп. 2 мл, № 10
Здоровье ООО ФК (Украина, Харьков)
от 24.75
Добрі ліки
Киев, ул.Российская 64
Аскорбиновая к-та-здоровье р-р д/ин 100мг/мл 2мл №10 |
ЗДОРОВЬЕ
есть
Аптека 03
Киев, ул.Большая Васильковская 114А
Аскорбиновая к-та р-р д/ин. 5% амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 17.00
Аскорбиновая к-та р-р д/ин. 10% амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 23.50
СВК фарм
Киев, ул.Михаила Драгоманова 6/1
Аскорбиновая кислота р-р д/ин. 50 мг/мл амп. 2 мл №10 здоровье (украина, харьков)
Здоровье (Украина, Харьков)
от 17.82
Аскорбиновая кислота р-р д/ин. 100 мг/мл амп. 2 мл №10 здоровье (украина, харьков)
Здоровье (Украина, Харьков)
от 25.41
Аптека 03
Киев, ул.Васильковская 5/7
Аскорбиновая к-та р-р д/ин. 5% амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 17.00
Аскорбиновая к-та р-р д/ин. 10% амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 23.50
Алтея
Бровары, ул.Симона Петлюры 21 (п.2)
Аскорбиновая к-та 10% 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ФК ООО УКРАИНА ХАРЬКОВ
от 24.67
Аптека оптовых цен
Полтава, ул.Шевченко 44
Аскорбиновая к-та р-р д/ин. 5% амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 17.00
Аскорбиновая к-та р-р д/ин. 10% амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 23.50
Аптека 03
Киев, бул.Тараса Шевченко 17
Аскорбиновая к-та р-р д/ин. 5% амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 17.00
Аскорбиновая к-та р-р д/ин. 10% амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 23.50
Аптека КОСМО
Киев, наб.Русановская 12
Аскорбінова к-та р-н д/ін. 10 % амп. 2 мл, № 10
Здоровье ООО ФК (Украина, Харьков)
от 24.75
Аптека оптовых цен
Днепр, ул.Космическая 13К (помещ. 4)
Аскорбиновая к-та р-р д/ин. 5% амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 17.00
Аскорбиновая к-та р-р д/ин. 10% амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 23.50
Конекс
Томашполь, ул.Кирила Стеценка 5
Аскорбінова к-та-з р-н д/ін. 10% амп. 2мл №10
Здоров'я
от 25.60
Аптека 03
Киев, ул.Владимира Винниченка 9
Аскорбиновая к-та р-р д/ин. 5% амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 17.00
Аскорбиновая к-та р-р д/ин. 10% амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 23.50
Аптека оптовых цен
Киев, ул.Пугачова 6/29
Аскорбиновая к-та р-р д/ин. 5% амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 17.00
Аскорбиновая к-та р-р д/ин. 10% амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 23.50
Аптека оптовых цен
Винница, ш.Хмельницкое 96б
Аскорбиновая к-та р-р д/ин. 10% амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 23.50
Аптека оптовых цен
Кременчуг, ул.Киевская 1/49
Аскорбиновая к-та р-р д/ин. 10% амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 23.50
Конекс
Тульчин, ул.Леонтовича 96А
Аскорбінова к-та-з р-н д/ін. 5% амп. 2мл №10
Здоров'я
от 15.24
Аскорбінова к-та-з р-н д/ін. 10% амп. 2мл №10
Здоров'я
от 23.48
Аптека оптовых цен
Киев, пр.Воздухофлотский 50/2
Аскорбиновая к-та р-р д/ин. 5% амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 17.00
Аскорбиновая к-та р-р д/ин. 10% амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 23.50
Аптека оптовых цен
Конотоп, пл.Конотопских Дивизий 19
Аскорбиновая к-та р-р д/ин. 5% амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 17.00
Аскорбиновая к-та р-р д/ин. 10% амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 23.50
Аптека оптовых цен
Умань, ул.Тищика 25
Аскорбиновая к-та р-р д/ин. 5% амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 17.00
Аскорбиновая к-та р-р д/ин. 10% амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 23.50
Аптека оптовых цен
Житомир, ул.Киевская 7/4
Аскорбиновая к-та р-р д/ин. 5% амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 17.00
Аскорбиновая к-та р-р д/ин. 10% амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 23.50
Конекс
Литин, ул.Соборная 33/3
Аскорбінова к-та-з р-н д/ін. 10% амп. 2мл №10
Здоров'я
от 23.79
Людмила Фарм Ко
Киев, ул.Юности 6А
Аскорбиновая к-та амп. 5% 2мл №10
Здоровье
от 20.00
Аскорбиновая к-та амп. 10% 2мл №10
Здоровье
от 29.50
Аптека оптовых цен
Винница, пл.Привокзальная 1
Аскорбиновая к-та р-р д/ин. 5% амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 17.00
Аскорбиновая к-та р-р д/ин. 10% амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 23.50
Досвід Довіра Допомога
Харьков, ул.Москалевская 68/114
Аскорбиновая кислота раствор д/ин. 5% амп. 2мл №10
Здоровье ЗТ
от 14.98
Аскорбиновая кислота раствор д/ин. 10% амп. 2мл №10
Здоровье ЗТ
от 21.21
Аптека оптовых цен
Киев, ш.Харьковское 166 (пом.3)
Аскорбиновая к-та р-р д/ин. 5% амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 17.00
Аскорбиновая к-та р-р д/ин. 10% амп. 2мл №10
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 23.50
  • Аскорбиновая кислота-Здоровье раствор д/ин. 100 мг/мл по 2 мл №10 в амп.
  • Аскорбиновая кислота-Здоровье раствор д/ин. 50 мг/мл по 2 мл №10 в амп.

Рекомендуем посмотреть

Аскорбиновая кислота-Дарница раствор д/ин. 100 мг/мл по 2 мл №10 в амп.
Аскорбиновая кислота-Дарница раствор д/ин. 50 мг/мл по 2 мл №10 в амп.
Аскорбиновая кислота-Дарница
раствор
Дарница
Цены в аптеках
Аскорбиновая кислота раствор д/ин. 50 мг/мл по 2 мл №10 в амп.
Аскорбиновая кислота драже по 0.05 г №50 в блис.
Аскорбиновая кислота таблетки по 0.5 г №100 в бан. полим.
+24
Аскорбиновая кислота
раствор, таблетки, драже
8 производителей
Цены в аптеках
Аскорбинка-КВ со вкусом лимона таблетки по 25 мг №10
Аскорбинка-КВ со вкусом лимона
таблетки
Киевский витаминный завод
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Аскорбиновая кислота-Здоровье раствор д/ин. 100 мг/мл по 2 мл №10 в амп.
Аскорбиновая кислота-Здоровье раствор д/ин. 50 мг/мл по 2 мл №10 в амп.
Аскорбиновая кислота-Здоровье раствор д/ин. 50 мг/мл по 2 мл №5 в амп.
Аскорбиновая кислота-Здоровье раствор д/ин. 100 мг/мл по 2 мл №5 в амп.
Аскорбиновая кислота-Здоровье
раствор
Здоровье ФК
Цены в аптеках

Новинки

Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Чтобы диарея не испортила отдых...
Чтобы диарея не испортила отдых... Возьмите с собой... Подробней
Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней

Инструкция по применению

Состав Показания Противопоказания Применение при беременности и кормлении грудью Способ применения и дозы Передозировка Условия и срок хранения Побочные реакции

Где купить Аскорбиновая кислота-Здоровье?

Показать все аптеки, где есть Аскорбиновая кислота-Здоровье
Top