Новинки

Запор? Устрани не симптомы, а причину Подробней
Відпочинок на воді? Подбай про вуха Подробней
Оказание первой помощи При укусах насекомых Подробней
Сильна дія проти болю на 9 годин Подробней
Беспокоит ЗАПОР? Избавьтесь от проблемы за 5-20 минут! Подробней
Скрыть рекламу

Аскорбиновая Кислота С Глюкозой инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Аскорбиновая Кислота С Глюкозой - инструкция по применению

Перевести на русский язык:
Перевести

Загальна характеристика

Основні фізико-хімічні властивості

таблетки білого кольору, круглої форми з плоскою поверхнею, зі скошеними краями (з фаскою) і рискою;

Склад

1 таблетка містить аскорбінової кислоти – 100 мг; глюкози моногідрату – 877 мг;

допоміжні речовини: тальк, кислота стеаринова або кальцію стеарат.

Форма випуску

Таблетки.

Фармакотерапевтична група

Аскорбінова кислота в комбінації з різними засобами. Код АТС A11G B10.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Аскорбінова кислота (вітамін С) – належить до групи водорозчинних вітамінів, не синтезується в організмі людини і її нестача призводить до розвитку гіповітамінозу або авітамінозу.

Основні ефекти аскорбінової кислоти зумовлені її участю в регуляції окисно-відновних процесів.

Активує діяльність залоз внутрішньої секреції, бере участь у регуляції обміну вуглеводів, процесів згортання крові; сприяє процесу регенерації тканин, перетворенню кальцидіолу у кальцитриол (активну форму вітаміну D); сприяє синтезу колагену, проколагену, нормалізації проникності капілярів, синтезу карнітину, нейропептидів, гіалуронової кислоти, норадреналіну, стероїдних гормонів, інтерферону, лізоциму, імуноглобулінів та ферментів монооксигеназної системи (цитохромів Р-450 та ін.); зберігає в активному редукованому стані деякі моно- та діоксигенази, за рахунок чого посилює активність детоксикаційних систем; є кофактором ферменту холестерин-7-a-гідроксилази, необхідного для реакції розщеплення холестерину. Крім того, аскорбінова кислота полегшує засвоєння заліза із травного тракту, а також його транспортування та включення до гему. Виявляючи стимулюючий вплив на організм загалом, аскорбінова кислота підвищує його адаптаційні можливості, резистентність до інфекцій. Має антиоксидантні властивості.

Глюкоза бере участь у вуглеводному та енергетичному обмінах, покращує детоксикаційний потенціал організму, оптимізуючи, у такий спосіб, ряд його функцій.

Фармакокінетика. Аскорбінова кислота швидко всмоктується, переважно в дванадцятипалій та порожній кишках. Вже через 30 хвилин після прийому вміст аскорбінової кислоти у крові помітно збільшується, починається її поглинання тканинами організму. При цьому вона спочатку перетворюється в дегідроаскорбінову кислоту, яка без енергетичних витрат проникає крізь клітинні мембрани та швидко відновлюється в клітині. В тканинах аскорбінова кислота практично повністю міститься всередині клітин, визначається у трьох формах – аскорбінової, дегідроаскорбінової кислот та аскорбігену (зв’язаної аскорбінової кислоти). Розподіл аскорбінової кислоти між органами нерівномірний: її багато в залозах внутрішньої секреції (особливо в наднирникових залозах), менше в головному мозку, нирках, печінці, серці та скелетних м’язах.

Аскорбінова кислота частково метаболізується і виділяється нирками до 90% у формі оксалату, частково у вільній формі.

Глюкоза легко всмоктується, основними шляхами її метаболізму є гліколіз та аеробне окислення до вуглекислого газу та води, внаслідок чого утворюється АТФ та інші макроергічні сполуки.

Показання для застосування

Гіпо- та авітаміноз вітаміну С; кровотечі (маткові, легеневі, носові); геморагічний діатез; кровотечі при променевій хворобі; різноманітні інтоксикації та інфекційні захворювання; захворювання печінки; хвороба Аддісона; передозування антикоагулянтів; рани, що погано загоюються; виразки та переломи кісток; дистрофії. Препарат також використовують для посилення фізичної та розумової працездатності, для забезпечення підвищеної потреби організму в аскорбіновій кислоті у період росту, періоди вагітності та лактації, у період реконвалесценції після тривалих захворювань, при підвищеному ризику розвитку інфекційних захворювань, особливо у зимовий період.

Спосіб застосування та дози

З метою профілактики Аскорбінову кислоту з глюкозою призначають дорослим по 100 мг на добу. У період вагітності, у післяродовий період та при низькому вмісті вітаміну С у грудному молоці – по 300 мг на добу протягом 10 – 15 днів, після чого профілактично по 100 мг на добу протягом усього періоду лактації.

Лікувальні дози для дорослих при прийомі внутрішньо становлять по 100 мг 3 – 5 разів на добу. Термін лікування залежить від характеру та перебігу захворювання, у кожному випадку встановлюється індивідуально. В середньому становить 2 тижні.

Дітям, починаючи з 3-х років, профілактично призначають по 50 мг 1 раз на добу. Для лікування недостатності аскорбінової кислоти призначають у дозі по 50 мг 2-3 рази на добу. Тривалість лікування визначається індивідуально, в середньому становить 2 тижні.

Побічна дія

Аскорбінова кислота з глюкозою зазвичай переноситься добре. Однак можливі алергічні реакції, а при тривалому застосуванні у великих дозах можливий негативний вплив на травний тракт (печія, діарея) та сечовидільну систему (утворення сечових, цистинових та оксалатних конкрементів), головний біль. Іноді можливі тромбоцитоз, гіперпротромбінемія, тромбоутворення, еритропенія, нейтрофільоз, лейкоцитоз, мікроангіопатія, збудження, порушення сну.

Протипоказання

Препарат протипоказаний у випадку алергії до його компонентів. Не слід призначати великі дози препарату при підвищеному згортанні крові, тромбофлебітах, схильності до тромбозів.

Передозування

Гостре передозування Аскорбінової кислоти з глюкозою може проявлятись нудотою, блюванням, спазмами кишечнику та діареєю. Можливі алергічні реакції, порушення функції нирок, підвищення артеріального тиску, підвищення збудливості центральної нервової системи, порушення сну.

Лікування – симптоматичне.

Особливості застосування

З обережністю необхідно призначати при діабеті та хворобах нирок. Лікування у великих дозах не проводять у хворих зі схильністю до рецидивуючої сечокам’яної хвороби. При застосуванні препарату у великих дозах необхідний контроль за функцією нирок та артеріальним тиском (внаслідок стимуляції аскорбіновою кислотою утворення кортикостероїдів), а також за функцією підшлункової залози (внаслідок пригнічення інсулярного апарату).

Паління та вживання алкоголю прискорює перетворення аскорбінової кислоти у неактивні метаболіти.

Абсорбція препарату зменшується при вживанні свіжих фруктових та овочевих соків, лужного пиття.

При захворюваннях, що супроводжуються гарячкою, аскорбінова кислота дає змогу задовольнити підвищені потреби організму у вітаміні С.

Препарат може змінювати результати різних лабораторних тестів (вміст у крові глюкози, білірубіну, активності трансаміназ, лактатдегідрогенази).

Немає посилань на те, що препарат може негативно впливати на водіїв та людей, що працюють з технікою.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Препарат підвищує всмоктування пеніциліну та заліза, послаблює дію гепарину, непрямих антикоагулянтів, збільшує ризик кристалурії при одночасному лікуванні саліцилатами.

Одночасний прийом аскорбінової кислоти та дефероксаміну посилює виведення заліза з сечею. Зменшує ефект антикоагулянтів типу кумарину.

При одночасному застосуванні з пероральними контрацептивами всмоктування аскорбінової кислоти зменшується.

Великі дози препарату знижують ефективність трициклічних антидепресантів.

Умови та термін зберігання

В сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 оС. Термін придатності – 1 рік.

Умови відпуску

Без рецепта.

Упаковка

По 10 таблеток у контурних чарункових упаковках. По 10 таблеток у контурних чарункових упаковках, по 5 упаковок у пачці.

Виробник

ЗАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод».

Адреса

Україна, 03134, м. Київ, вул. Миру, 17.

Дозировка Аскорбиновая Кислота С Глюкозой таблетки №10
Производитель Борщаговский ХФЗ, НПЦ, ПАО, г.Киев, Украина
МНН Comb drug
Регистрация № UA/3539/01/01 от 28.07.2005. Приказ № 381 от 28.07.2005

Найдено 961 аптека

Мариуполь, ул.Киевская 33А
  (063) 230-57-XX
Аскорбінова к-та з глюк.0,1 №10 табл.
Киевский витаминный завод ЗАО (Украина, Киев)
305
Бровары, ул.Киевская 243 ( приміщення 15)
  (068) 707-33-XX
Аскорб.к-та+ глюкоза табл.0.1 n10
ПАТ"Київський вітамінний завод", м.Київ,Україна
410
Найдено 961 аптека Все аптеки

и 2 аптеки с доставкой

apteka911.com.ua
  (0800) 50-59-XX
Доставка по Украине "Новой почтой" по тарифам перевозчика (заказы менее 100 грн по предоплате)
aptekaplus.com.ua
  (067) 421-00-XX
Доставка по Украине "Новой почтой"
Аскорб.к-та+ глюкоза таблетки 0.1 n10
ПАТ"Київський вітамінний завод", м.Київ,Україна
316
Top