Аскорил - инструкция, показания, состав, побочные эффекты

Цены в аптеках

Аскорил таблетки №20 (10х2)
Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

діючі речовини: 1 таблетка містить сальбутамолу сульфату еквівалентно сальбутамолу 2 мг, бромгексину гідрохлориду 8 мг, гвайфенезину 100 мг;

допоміжні речовини: кальцію гідрофосфат, крохмаль кукурудзяний, метилпарагідроксибензоат (Е 218), пропілпарагідроксибензоат (Е 216), тальк, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат.

Лікарська форма

Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості: білі, округлі, плоскі зі скошеними краями таблетки, з лінією розлому з одного боку.

Фармакотерапевтична група

Комбіновані засоби, що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. Відхаркувальні засоби. Комбінації.

Код АТХ R05C A10.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Сальбутамол. Сальбутамол – прямий симпатоміметик, селективний агоніст β2-адренорецепторів. Основна дія b-адреноміметиків полягає у здатності стимулювати аденілатциклазу – фермент, який каталізує утворення циклічного аденозинмонофосфату (цАМФ) з аденозинтрифосфату (АТФ). Збільшення кількості цАМФ спричиняє розслаблення гладких м’язів бронхів і пригнічує виділення медіаторів негайної гіперчутливості з клітин, особливо опасистих. Сальбутамол розслаблює гладкі м’язи бронхів, матки, судинного ложа скелетних м’язів. Сальбутамол чинить сильнішу і довгшу дію на β2-адренорецептори, ніж ізопротеренол. Сальбутамол може також покращувати механізми мукоциліарного транспортування.

Бромгексин чинить відхаркувальну і муколітичну дію. Бромгексин – похідне бензиламіну і вазицину. Збільшує об’єм мокротиння, знижує його в’язкість та сприяє його евакуації з бронхів; стимулює гідролітичну деполімеризацію мукопротеїнових волокон і стимулює активність миготливого епітелію. Відомо, що бромгексин здійснює вивільнення лізосомальних ферментів бронхіальними залозами.

Відомо також про інші фармакологічні ефекти бромгексину: підвищення секреції екзокринних залоз (наприклад, сльозовиділення) і збільшення продукції легеневого сурфактанта. Одночасне застосування бромгексину з окситетрацикліном, еритроміцином, ампіциліном, амоксициліном призводить до підвищення їх концентрації в мокротинні.

Вважається, що збільшенню секреції екзокринних залоз під час застосування бромгексину може сприяти метаболіт бромгексину, амброксол (NA-872).

Гвайфенезин. Дія гвайфенезину полягає у стимуляції рецепторів слизової оболонки шлунка і рефлекторному стимулюванні секреції залоз дихальних шляхів. У результаті цього збільшується об’єм і знижується в’язкість бронхіального секрету.

Фармакокінетика.

Сальбутамол.

Сальбутамол добре абсорбується з травного тракту, його біодоступність становить від 50 % до 85 %. Після перорального застосування максимальна концентрація (Сmax) у плазмі крові настає через 1-4 години (Tmax). Їжа не впливає на біодоступність сальбутамолу. Зв’язується з білками у кількості 10 %. Об’єм розподілу (Vd) становить 156 +/- 38 літрів. Сальбутамол метаболізується у печінці до неактивного сульфатного кон’югату. Виводиться сальбутамол переважно нирками. Від 64 % до 98 % виводиться із сечею та 1,2-7 % – із калом. Період напіввиведення сальбутамолу становить 3-6,5 години.

Бромгексин.

Бромгексин добре всмоктується з травного тракту. Максимальна концентрація бромгексину в сироватці крові настає приблизно через 1 годину після прийому препарату. Метаболізується в печінці до активного метаболіту – амброксолу. Бромгексин виводиться в основному з сечею у вигляді метаболітів, лише незначна його частина виводиться у незміненому стані. Період напіввиведення бромгексину – 6,5 години.

Гвайфенезин.

Гвайфенезин добре абсорбується з травного тракту. 60 % гвайфенезину гідролізується в крові протягом 7 годин з утворенням b(2-метоксифенокси)-молочної кислоти. Гвайфенезин виводиться з сечею у формі метаболітів. Період напіввиведення гвайфенезину – 1 година.

Показання

Симптоматичне лікування продуктивного кашлю при різних захворюваннях органів дихання, що супроводжуються бронхоспазмом.

Протипоказання

Підвищена чутливість до сальбутамолу, інших симпатоміметиків, бромгексину, гвайфенезину, ментолу або до будь-якого з інших компонентів препарату. Коронарна недостатність, аритмія, інші тяжкі серцево-судинні захворювання, гіпертиреоз, тяжкі порушення функції печінки, виразка шлунка та дванадцятипалої кишки.

Особливі заходи безпеки

Сальбутамол, як і інші стимулятори β-адренорецепторів, необхідно призначати з обережністю пацієнтам із судомними розладами, цукровим діабетом.

У деяких пацієнтів, як і після застосування будь-яких інших агоністів β-адренорецепторів, можуть спостерігатися клінічно важливі зміни систолічного і діастолічного артеріального тиску. Відомо, що стимулятори β-адренорецепторів можуть спричиняти зміни ЕКГ, такі як: згладжування зубця Т, подовження інтервалу QT, депресію сегмента ST. Тому сальбутамол необхідно застосовувати з обережністю пацієнтам із захворюваннями серцево-судинної системи, особливо при артеріальній гіпертензії.

Потреба збільшення дози сальбутамолу свідчить про погіршення контролю над астмою і вимагає перегляду терапії, у разі необхідності – призначення кортикостероїдів.

З обережністю необхідно застосовувати гвайфенезин у лікуванні кашлю з надмірним виділенням мокротиння, персистуючого чи хронічного кашлю, що виникає внаслідок тютюнопаління, астми, хронічного бронхіту, емфіземи.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Одночасне застосування інгібіторів моноаміноксидази та непрямих симпатоміметиків часто спричиняє гіпертонічний криз. Прямі симпатоміметики не протипоказані для призначення хворим, що лікуються інгібіторами МАО. Проте описані поодинокі випадки, коли виникнення таких побічних ефектів, як тахікардія та гіпоманіакальний стан, пов’язували з цією взаємодією.

У здорових добровольців, які приймали дигоксин протягом 10 днів, спостерігалося збільшення його концентрації з 16 % до 22 % в сироватці крові після одноразового призначення сальбутамолу.

Гіпокаліємія, що розвивається внаслідок застосування препаратів, які містять сальбутамол, може підвищитися при одночасному застосуванні діуретиків. Унаслідок цього підвищується ризик розвитку аритмій при застосуванні на тлі такого лікування серцевих глікозидів. Ефекти сальбутамолу можуть бути зменшені при одночасному використанні β-адреноблокаторів, особливо невибіркових (таких як пропранолол), а також можуть підсилитися при одночасному застосуванні ксантинів (наприклад теофіліну).

β-блокатори можуть не лише блокувати бронхорозширювальний ефект β-агоністів, а й спричиняти бронхоспазм у пацієнтів з бронхіальною астмою. Тому пацієнтам з астмою протипоказане застосування β-блокаторів.

Але за певних обставин, наприклад, як профілактика після інфаркту міокарда, застосування β-блокаторів для пацієнтів з астмою може бути розглянуто. У таких випадках їх слід застосовувати з обережністю.

Діуретики. β-агоністи можуть погіршувати спричинені застосуванням діуретиків, що виводять калій (таких, як петлеві та тіазидні), зміни ЕКГ і/чи гіпокаліємію.

Хоча клінічне значення цих ефектів невідоме, рекомендується проявляти обережність у спільному прийомі β-агоністів з діуретиками, що виводять калій.

Не слід одночасно застосовувати сальбутамол з препаратами для інгалаційного наркозу, адреналіном, трициклічними антидепресантами та кортикостероїдами.

Також не рекомендується одночасно застосовувати сальбутамол та інші пероральні симпатоміметики, оскільки така комбінація може призвести до серцево-судинних порушень.

Бромгексин не призначати одночасно з лікарськими засобами, що містять кодеїн. При одночасному застосуванні бромгексину та препаратів, що подразнюють травний тракт, можливе взаємне посилення подразнювальної дії на слизову оболонку шлунка. Одночасний прийом з антибіотиками (амоксицилін, еритроміцин, цефуроксим, доксициклін), сульфаніламідними препаратами сприяє підвищенню їх концентрації у бронхіальному секреті. При прийомі одночасно з лікарськими засобами, що пригнічують кашльовий центр, можливе утруднення відходження розрідженого мокротиння (накопичення бронхіального секрету у дихальних шляхах). Можливий одночасний прийом з бронходилататорами.

Гвайфенезин підсилює дію лікарських засобів, що пригнічують центральну нервову систему, а також етанолу. Також може зумовити хибно-позитивні результати діагностичних тестів, при яких визначають 5-гідроксиіндолоцетну та ванілмигдалеву кислоти у сечі.

Немає даних щодо негативної взаємодії ментолу з іншими лікарськими засобами.

Особливості застосування

Препарат слід застосовувати з обережністю пацієнтам, які хворіють на глаукому.

Дуже рідко на тлі застосування бромгексину мають місце тяжкі шкірні реакції, наприклад синдром Стівенса-Джонсона та синдром Лайєлла. При появі змін на шкірі та слизових оболонках слід негайно звернутися до лікаря, а застосування препарату припинити.

При порушенні бронхіальної моторики, що супроводжується утворенням великої кількості бронхіального секрету (злоякісний синдром війок), препарат слід застосовувати з особливою обережністю через можливий застій секрету.

При порушенні функції нирок (включаючи тяжку ниркову недостатність) або захворюваннях печінки (при печінковій недостатності середнього та легкого ступеня тяжкості) слід застосовувати з особливою обережністю (зменшуючи дозу або збільшуючи інтервал часу між застосуванням).

Рекомендується періодичний контроль функції печінки, особливо при тривалому застосуванні.

Перед початком лікування та під час лікування таких хворих необхідно контролювати рівень глюкози в крові.

Повідомлялося про поодинокі випадки виникнення ішемії міокарда, асоційованої із застосуванням сальбутамолу. Пацієнтам із хворобами серця (наприклад ішемічна хвороба серця), які лікуються сальбутамолом сульфатом, у разі виникнення болю в грудях або інших симптомів, що свідчать про загострення хвороби серця, слід звернутися за медичною допомогою. Слід звернути увагу на оцінку таких симптомів як ядуха та біль у грудях, що можуть бути наслідком як захворювання серця, так і захворювань дихальної системи.

Результатом лікування b2-агоністами може бути тяжка гіпокаліємія, рекомендується перевіряти рівень калію в сироватці крові.

Як і інші агоністи b-адренорецепторів, сальбутамолу сульфат може призводити до оборотних метаболічних змін, наприклад до збільшення рівня цукру в крові. У результаті цього були окремі повідомлення про розвиток кетоацидозу у хворих на цукровий діабет. Одночасне застосування кортикостероїдів може загострити цей стан.

Не призначати пацієнтам перед застосуванням наркозу.

Препарат не можна застосовувати хворим з гіпертрофічною кардіоміопатією.

При наявності шлункових кровотеч в анамнезі препарат слід застосовувати під контролем лікаря. При лікуванні препаратом необхідно вживати достатню кількість рідини, що збільшує відхаркувальну дію бромгексину.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Не застосовувати.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Слід утримуватись від керування автотранспортом і роботи з іншими механізмами під час лікування препаратом.

Спосіб застосування та дози

Дорослим та дітям віком від 12 років застосовувати внутрішньо по 1 таблетці 3 рази на добу.

Діти віком від 6 до 12 років: по ½ -1 таблетці 3 рази на добу.

Тривалість лікування визначається індивідуально.

Діти.

Не призначати препарат дітям віком до 6 років.

Передозування

Симптоми: збудження, сплутаність свідомості, пригнічення дихання, часте дихання, порушення свідомості, атаксія, диплопія, легкий метаболічний ацидоз, аритмії, біль у грудях, гіпотензія аж до шоку, прискорене серцебиття, тахікардія і сильний тремор, особливо в руках. Можливі скарги з боку шлунково-кишкового тракту, включаючи нудоту і блювання; судоми, екстрасистолія, сонливість, головний біль, гіперглікемія, болі у животі, загострення виразкової хвороби шлунка.

Лікування. Терапія симптоматична, спостереження за допомогою електрокардіографії показано для контролю функції серця.

Побічні реакції

З боку імунної системи: реакції гіперчутливості, що включають в себе висип, свербіж, анафілактичні реакції, в тому числі синдром медикаментозної гіперчутливості з еозинофілією і системними симптомами, анафілактичний шок, ангіоневротичний набряк, кропив'янку, орофарингіальний набряк, синдром Лайєлла; рідко при пероральному застосуванні сальбутамолу у дітей може виникнути мультиформна еритема, синдром Стівенса-Джонсона, гострий генералізований екзантематозний пустульоз, набряк обличчя.

З боку травного тракту: диспепсичні явища, нудота, блювання, діарея, біль у животі, загострення виразкової хвороби шлунка/виразок кишечнику, гастралгія, неприємний присмак у роті.

З боку нервової системи: тремор, міалгія, головний біль, гіперактивність, дисгевзія, запаморочення, неспокій, безсоння, парестезія ротоглотки.

З боку серцево-судинної системи: тахікардія; периферична вазодилатація; порушення серцевого ритму, включаючи фібриляцію шлуночків, суправентрикулярну тахікардію та екстрасистолію; гіпотензія або гіпертензія; відчуття серцебиття; ішемія міокарда; колапс.

З боку дихальної системи: розлади дихання, посилення кашлю.

Сальбутамол може спровокувати парадоксальний бронхоспазм, що є життєво небезпечним станом. У разі його виникнення необхідно негайно припинити застосування препарату і призначити альтернативне лікування.

Інші: міоспазм, судоми м’язів, відчуття тиску у м’язах, гіпертермія, озноб, мідріаз, атонія сечового міхура, підвищена пітливість, гіперглікемія, тромбоцитопенія, метаболічні зміни, такі як гіпокаліємія.

У деяких пацієнтів може розвинутися транзиторне підвищення рівня амінотрансфераз у крові, спричинене бромгексином.

Метилпарагідроксибензоат (Е 218) може спричиняти алергічні реакції (можливо, уповільнені).

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 10 таблеток у блістері, по 1 або по 2, або по 5 блістерів у картонній упаковці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

Гленмарк Фармасьютикалз Лтд./Glenmark Pharmaceuticals Ltd.

Місцезнаходження виробника та його адреси місця провадження діяльності.

1. Дільниця № Е-37/39, Ем.Ай.Ді.Сі., Сатпур, Насік – 422 007, Індія/

Plot No E-37/39, M.I.D.C., Industrial Estate, Satpur, Nasik – 422 007, India.

2. Село Кішанпура, Бадді-Налагарх Роуд, техсіл Бадді, р-н Солан, (Х.П.) 173 205, Індія/

Village Kishanpura, Baddi-Nalagarh Road, Tehsil Baddi, Distt. Solan (H.P.) 173 205, India.

Дата последнего обновления: 11.02.2018
Аннотация (инструкция по применению) продукта Аскорил, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Аскорил, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Аскорил с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.
Найдено бракованных серии: 1
Серия 05181756
Приказ 981-001.1.1002.017-19
Дата запрета 05.02.2019
Причина Невідповідність вимогам МКЯ за показ. "Кількісне визначення. Сальбутамол".
Комментарий вилучення з обігу шляхом повернення постачальнику (виробнику) та/або утилізація/знищення

Характеристики

Форма выпуска таблетки
Условия отпуска по рецепту
Категория При сухом кашле
Регистрация UA/11237/01/01 от 18.12.2015 (приказ 880(2))
АТХ-классификация R05CA10 - Комбинации
Действующие вещества гвайфенезин, сальбутамол, бромгексин

Найдено 4996 аптек

D.S.
Львов, пр.Вячеслава Черновола 67А
Аскорил табл н 20
Гленмарк
от 131.03
Аскорил експекторант сироп 100 мл
Гленмарк
от 153.75
Аптекарь
Обухов, ул.Каштановая 12Р
Аскорил таб. №20
Glenmark Lab.
от 131.92
Аскорил экспекторант сироп фл. 100мл
Glenmark Lab.
от 147.23
Витамин
Киев, ул.Регенераторная 4
Аскоріл табл. №20
Glenmark
есть
Аскоріл експекторант сироп 100мл
Glenmark
есть
Аптека "Будьте Здоровы"
Белая Церковь, ул.Леваневского 47/1
Аскорил табл. №20
Glenmark Laboratories
от 127.17
Аскорил экспекторант сироп фл 100 мл
Glenmark Laboratories
от 138.29
Аптека интернет цен
Запорожье, ул.Украинская 57
Аскорил таб. №20
Гленмарк Фармасьютикалс ИНДИЯ
от 135.46
Аскорил экспекторант сироп 100 мл
Гленмарк Фармасьютикалс ИНДИЯ
от 143.12
Аскорил экспекторант сироп 200 мл
Гленмарк Фармасьютикалс ИНДИЯ
от 205.50
Аскорил таб. №50
Гленмарк Фармасьютикалс ИНДИЯ
от 256.34
Народная аптека
Благовещенка, ул.Шевченко 20А
Аскорил экспекторант сироп 100 мл
Гленмарк Фармасьютикалс ИНДИЯ
от 144.30
Витамин
Боярка, ул.Молодежная 74А
Аскоріл табл. №20
Glenmark
есть
Аскоріл експекторант сироп 100мл
Glenmark
есть
Аскоріл експекторант сироп 200мл
Glenmark
есть
Аскоріл табл. №50
Glenmark
есть
D.S.
Львов, ул.Шпитальная 30
Аскорил табл н 20
Гленмарк
от 131.03
Аскорил експекторант сироп 100 мл
Гленмарк
от 151.81
Альго-Фарм
Киев, ул.Семьи Идзиковских 2
Аскорил экспекторант сироп фл. 100 мл
Glenmark (Индия)
от 176.00
Аскорил экспекторант сироп фл. 200 мл
Glenmark (Индия)
от 263.00
Аскорил табл. №50
Glenmark (Индия)
от 314.00
Добрі ліки
Белицкое, ул.Харьковская 15
Аскорил экспекторант сироп 100мл |
GLENMARK
есть
Алтея
Бровары, пл.Тараса Шевченко 4
Аскорил экспекторант сироп 100мл
ГЛЕНМАРК ФАРМАСЬЮТИКАЛЗ ЛТД ИНДИЯ
от 144.62
Аскорил табл. №50 (10х5)
ГЛЕНМАРК ФАРМАСЬЮТИКАЛЗ ЛТД ИНДИЯ
от 253.87
D.S.
Львов, ул.Словацкого 2
Аскорил табл н 20
Гленмарк
от 131.03
Аскорил експекторант сироп 100 мл
Гленмарк
от 160.54
Аптека Столица
Киев, ул.Братиславская 3 (БСП, Приемное отделение)
Аскорил табл. №20
Glenmark
от 130.72
Аскорил сироп фл. 100 мл №1
Glenmark
от 165.06
Аптека "Славутич"
Харьков, ул.Гиршмана 16
Аскорил таб,№20
Гленмарк
есть
Аскорил экспекторант,сир,100.0
Гленмарк
есть
D.S.
Львов, ул.Галицкая 19
Аскорил табл н 20
Гленмарк
от 131.03
Аскорил експекторант сироп 100 мл
Гленмарк
от 154.23
Аптека для економних
Киев, ул.Александра Бойченко 16
Аскорил таб.№ 20
Гленмарк
от 126.23
Аскорил экспектор. сироп 100мл
Гленмарк
от 157.11
Аскорил таб.№ 50 (10х5) блистер
Гленмарк
от 279.80
Аптека оптовых цен
Полтава, ул.Гетмана Сагайдачного 8Б
Аскорил табл. №20
ГЛЕНМАРК ФАРМАСЬЮТИКАЛЗ ЛТД
от 111.68
Аскорил экспекторант сироп фл. 100мл
ГЛЕНМАРК ФАРМАСЬЮТИКАЛЗ ЛТД
от 133.25
Конекс
Турбов, ул.Маяковского 2
Аскоріл таб. №20 (10х2) бліст.
Glenmark Laboratories
от 132.38
Аскоріл експекторант сироп фл.100мл
Glenmark Laboratories
от 144.32
Аскоріл експекторант сироп фл. 200мл
Glenmark Laboratories
от 208.61
Аптека интернет цен
Запорожье, ул.Счастливая 3 (Правое крыло дома)
Аскорил таб. №20
Гленмарк Фармасьютикалс ИНДИЯ
от 115.78
Аскорил экспекторант сироп 100 мл
Гленмарк Фармасьютикалс ИНДИЯ
от 141.74
Аптека для економних
Киев, пр.Отрадный 14/45
Аскорил таб.№ 20
Гленмарк
от 146.52
Аскорил экспектор. сироп 100мл
Гленмарк
от 160.68
Витамин
Киев, пр.Голосеевский 108/1
Аскоріл табл. №20
Glenmark
есть
Аскоріл експекторант сироп 100мл
Glenmark
есть
Аптека оптовых цен
Полтава, ул.Европейская 241А
Аскорил табл. №20
ГЛЕНМАРК ФАРМАСЬЮТИКАЛЗ ЛТД
от 111.68
Аскорил таб. #50(10х5)
ГЛЕНМАРК ФАРМАСЬЮТИКАЛЗ ЛТД ИНДИЯ
есть
Аскорил экспектор.сироп 100мл
ГЛЕНМАРК ФАРМАСЬЮТИКАЛЗ ЛТД ИНДИЯ
есть
Аскорил экспектор.сироп 200мл
ГЛЕНМАРК ФАРМАСЬЮТИКАЛЗ ЛТД ИНДИЯ
есть
Домашняя аптека
Днепр, ул.Рабочая 162
Аскорил экспекторант сироп 100мл |
GLENMARK
есть
Аскорил экспекторант сироп 200мл |
GLENMARK
есть
Аптека Здравица
Старобельск, ул.Володарского 6
Аскорил экспекторант сироп 100мл |
GLENMARK
есть
Аскорил таб №50 |
GLENMARK
есть
СВ Аптека
Машевка, ул.Независимости 112
Аскорил таблетки №20 (10х2)
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд., Індія
есть
Аскорил экспекторант сироп по 100 мл во флак.
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд., Індія
есть
Аскорил таблетки №50 (10х5)
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд., Індія
есть
Аптека 03
Полтава, ул.Зеньковская 8
Аскорил табл. №20
ГЛЕНМАРК ФАРМАСЬЮТИКАЛЗ ЛТД
от 111.68
Аскорил табл. №50
ГЛЕНМАРК ФАРМАСЬЮТИКАЛЗ ЛТД
от 239.80
Витамин
Киев, ул.Подлесная 3
Аскоріл табл. №20
Glenmark
есть
Аскоріл експекторант сироп 100мл
Glenmark
есть
Аскоріл табл. №50
Glenmark
есть
Країна здоров'я
Киев, пр.Правды 64
Аскорил табл №20
Гленмарк Фармасьютикал
от 141.54
Аскорил экспекторант сироп 100мл
Гленмарк Фармасьютикал
от 155.79
Аскорил экспекторант сироп 200мл
Гленмарк Фармасьютикал
от 222.01
Формула Здоровья
Запорожье, пр.Моторостроителей 58
Аскорил экспект.сироп от каш. 100мл (*)
Гленмарк
от 131.75
Аскорил экспект.сироп от кашля 200мл (*)
Гленмарк
от 199.75
Аскорил таб. №50
Гленмарк
от 253.30
Аптека-2
Харьков, пл.Конституции 20 (со стороны кукольного театра)
Аскорил экспекторант 100мл
Glenmark
от 150.60
Аскорил таб. №50
Glenmark
от 261.60
Конекс
Калиновка, ул.Независимости 51
Аскоріл таб. №20 (10х2) бліст.
Glenmark Laboratories
от 114.31
Аскоріл експекторант сироп фл.100мл
Glenmark Laboratories
от 144.32
Аптека интернет цен
Запорожье, ул.Европейская 16
Аскорил таб. №20
Гленмарк Фармасьютикалс ИНДИЯ
от 134.17
Аскорил экспекторант сироп 100 мл
Гленмарк Фармасьютикалс ИНДИЯ
от 141.74
Аскорил экспекторант сироп 200 мл
Гленмарк Фармасьютикалс ИНДИЯ
от 208.14
Аскорил таб. №50
Гленмарк Фармасьютикалс ИНДИЯ
от 248.51
Аптека оптовых цен
Полтава, ул.Соборности 44
Аскорил табл. №20
ГЛЕНМАРК ФАРМАСЬЮТИКАЛЗ ЛТД
от 111.68
Аптека Здравица
Мангуш, пр.Мира 79
Аскорил таб №20 |
GLENMARK
есть
Аскорил экспекторант сироп 100мл |
GLENMARK
есть
Аскорил экспекторант сироп 200мл |
GLENMARK
есть
Формула Здоровья
Запорожье, ул.Металлургов 16
Аскорил экспект.сироп от каш. 100мл (*)
Гленмарк
от 143.65
Аскорил экспект.сироп от кашля 200мл (*)
Гленмарк
от 202.30
Аскорил таб. №50
Гленмарк
от 255.85
Альго-Фарм
Киев, ул.Деревлянская 8
Аскорил табл. №20
Glenmark (Индия)
от 152.00
Аскорил экспекторант сироп фл. 200 мл
Glenmark (Индия)
от 253.00
Аптекарь
Киев, ул.Радунская 5А
Аскорил таб. №20
Glenmark Lab.
от 122.60
Аскорил экспекторант сироп фл. 100мл
Glenmark Lab.
от 149.34
Аскорил экспекторант сироп 200мл
Glenmark Lab.
от 233.30
Ново Фарм
Софиевская Борщаговка, ул.Академика Шалимова 69 (ЖК "Софиевский Квартал")
Аскорил табл. №20 (10х2)
Гленмарк Фармасьютикалз ЛТД, Индия
от 123.29
Аскорил экспекторант сироп 100мл флак.
Гленмарк Фармасьютикалз ЛТД, Индия
от 157.87
Аскорил табл. №50 (10х5)
Гленмарк Фармасьютикалз ЛТД, Индия
от 291.10
Алтея
Бровары, ул.Сергея Москаленко 16
Аскорил табл. №20 (10х2)
ГЛЕНМАРК ФАРМАСЬЮТИКАЛЗ ЛТД ИНДИЯ
от 113.23
Аскорил экспекторант сироп 100мл
ГЛЕНМАРК ФАРМАСЬЮТИКАЛЗ ЛТД ИНДИЯ
от 155.52
Аскорил табл. №50 (10х5)
ГЛЕНМАРК ФАРМАСЬЮТИКАЛЗ ЛТД ИНДИЯ
от 271.54
Алтея
Бровары, бул.Независимости 17
Аскорил табл. №20 (10х2)
ГЛЕНМАРК ФАРМАСЬЮТИКАЛЗ ЛТД ИНДИЯ
от 117.22
Аскорил экспекторант сироп 100мл
ГЛЕНМАРК ФАРМАСЬЮТИКАЛЗ ЛТД ИНДИЯ
от 142.75
Аскорил экспекторант сироп 200мл
ГЛЕНМАРК ФАРМАСЬЮТИКАЛЗ ЛТД ИНДИЯ
от 233.66
Аскорил табл. №50 (10х5)
ГЛЕНМАРК ФАРМАСЬЮТИКАЛЗ ЛТД ИНДИЯ
от 254.64
СВ Аптека
Горишние Плавни, ул.Мира 10А
Аскорил экспекторант сироп по 100 мл во флак.
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд., Індія
есть
Аскорил таблетки №50 (10х5)
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд., Індія
есть
Полимед
Одесса, ул.Космонавтов 33
Аскорил табл. n20
GLENMARK LABORATORIES PVT LTD OTS
от 114.23
Аскорил экспекторант сироп фл.100мл
GLENMARK LABORATORIES PVT LTD OTS
от 144.86
Аскорил табл. n50(10*5)
GLENMARK LABORATORIES PVT LTD OTS
от 285.75
Полимед
Подольск, ул.Каштановая 76
Аскорил табл. n20
GLENMARK LABORATORIES PVT LTD OTS
есть
Аскорил экспекторант сироп фл.100мл
GLENMARK LABORATORIES PVT LTD OTS
есть
Аптека 03
Полтава, ул.Шевченко 22/46
Аскорил табл. №20
ГЛЕНМАРК ФАРМАСЬЮТИКАЛЗ ЛТД
от 111.68
D.S.
Львов, пр.Шевченко 22
Аскорил табл н 20
Гленмарк
от 136.37
Аскорил експекторант сироп 100 мл
Гленмарк
от 154.72
Фарм-союз
Конотоп, ул.Вировская 27
Аскоріл експекторант сироп 100мл
Гленмарк Фармасьютикалс
от 149.68
Аскоріл таб.№50
Гленмарк Фармасьютикалс
от 266.84
Аптека №22
Мерефа, ул.Игоря Савченко 18
Аскоріл експекторант сироп по 100 мл у флак.
Гленмарк
от 150.53
Аскоріл експекторант сироп по 200 мл у флак.
Гленмарк
от 228.44
Аскоріл таблетки №50 (10х5)
Гленмарк
от 272.44
Конекс
Могилев-Подольский, пр.Независимости 287
Аскоріл таб. №20 (10х2) бліст.
Glenmark Laboratories
от 139.60
Аскоріл експекторант сироп фл.100мл
Glenmark Laboratories
от 144.32
Аптека оптовых цен
Полтава, ул.Степового Фронта 48
Аскорил табл. №20
ГЛЕНМАРК ФАРМАСЬЮТИКАЛЗ ЛТД
от 111.68
Аптека для экономных
Вышгород, пр.Мазепы 1А
Аскорил таб.№ 20
Гленмарк
от 146.52
Аскорил экспектор. сироп 100мл
Гленмарк
от 166.91
Аскорил экспектор.сироп 200мл
Гленмарк
от 246.31
  • Аскорил таблетки №10
  • Аскорил таблетки №20 (10х2)
  • Аскорил таблетки №50 (10х5)

Просмотренные товары

Аскорил таблетки №20 (10х2)
Аскорил таблетки №10
Аскорил таблетки №50 (10х5)
Аскорил
таблетки
Гленмарк
Цены в аптеках

Новинки

Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Чтобы диарея не испортила отдых...
Чтобы диарея не испортила отдых... Возьмите с собой... Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Top