Ацик таблетки по 200 мг №25 (5х5)

Цены в аптеках

Ацик таблетки по 200 мг №25 (5х5)
Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

діюча речовина: acіclovir;

1 таблетка містить ацикловіру 200 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, натрію крохмальгліколят (тип А), коповідон (кополівідон)*, магнію стеарат;

1 таблетка містить ацикловіру 400 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, натрію крохмальгліколят (тип А), коповідон (кополівідон)*, магнію стеарат.

*коповідон та кополівідон синоніми.

Лікарська форма

Таблетки.

Фармакотерапевтична група

Противірусні засоби для системного застосування. Противірусні препарати прямої дії.

Код АТХ J05А B01.

Показання

Лікування інфекцій шкіри та слизових оболонок, спричинених вірусами Herpes simplex 1-го та 2-го типу, як первинних так і рецидивних, включаючи генітальний герпес.

Профілактика рецидивів інфекцій, спричинених вірусами Herpes simplex 1-го та 2-го типу, у хворих з нормальним імунітетом.

Профілактика інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу у хворих з імунодефіцитом.

Лікування інфекцій, спричинених вірусом Varicella zoster (оперізувальний лишай і вітряна віспа).

Протипоказання

Підвищена чутливість до ацикловіру або до будь-якої допоміжної речовини.

Профілактичне застосування пацієнтам з тяжкими порушеннями функції нирок або анурією.

Спосіб застосування та дози

Таблетки слід приймати цілими, запиваючи водою, після вживання їжі.

Дорослі

Лікування інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу

Для лікування інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу, необхідно приймати таблетки Ацик® у дозі 200 мг 5 разів на день із приблизно 4-годинним інтервалом, за винятком нічного періоду. Лікування повинно тривати 5 днів, але у разі тяжкої первинної інфекції воно може бути продовжено.

Для хворих з тяжким імунодефіцитом (наприклад після трансплантації кісткового мозку) чи для хворих зі зниженою абсорбцією у кишечнику дозу можна подвоїти до 400 мг або застосовувати відповідну дозу для внутрішньовенного введення.

Лікування потрібно починати якомога раніше після початку розвитку інфекції. У випадку рецидивного герпесу найкраще починати лікування у продромальний період або після появи перших ознак ураження шкіри.

Профілактика рецидивів (супресивна терапія) інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу

Хворим із нормальним імунітетом для запобігання рецидивам інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу, таблетки Ацик® слід приймати по 200 мг 4 рази на добу з 6-годинним інтервалом. Для зручності більшість пацієнтів можуть приймати 400 мг 2 рази на добу з 12-годинним інтервалом. Лікування буде ефективним навіть після зменшення дози таблетованого Ацику® до 200 мг, які приймають 3 рази на добу з 8-годинним інтервалом або навіть 2 рази на добу з 12-годинним інтервалом. У деяких хворих радикальне поліпшення спостерігається після прийому добової дози Ацику® 800 мг.

Для спостереження за можливими змінами природного перебігу захворювання терапію Ациком® потрібно періодично переривати з інтервалом 6-12 місяців.

Профілактика інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу

Для профілактики інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу, хворим з імунодефіцитом таблетки Ацику® в дозі 200 мг потрібно приймати 4 рази на добу з 6-годинним інтервалом.

Для хворих зі значним імунодефіцитом (наприклад після трансплантації кісткового мозку) або для хворих зі зниженою абсорбцією кишечнику дозу можна подвоїти до 400 мг або застосувати відповідну дозу для внутрішньовенного введення.

Тривалість профілактики залежить від тривалості періоду ризику.

Лікування вітряної віспи та оперізувального герпесу

Для лікування інфекцій, спричинених вірусом оперізувального герпесу, потрібно приймати ацикловір у дозі 800 мг 5 разів на добу з 4-годинним інтервалом, за винятком нічного періоду. Лікування має тривати 7 діб.

Для хворих після трансплантації кісткового мозку або для хворих зі зниженою засвоюваністю у кишечнику краще застосовувати внутрішньовенне введення.

Лікування слід розпочинати якомога раніше після початку захворювання. Результат буде кращий, якщо лікування розпочинати впродовж перших 72 годин після появи висипів.

Діти

Для лікування та профілактики інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу, дітям віком від 2 років з імунодефіцитом можна застосовувати такі ж дози, як для дорослих.

Для лікування вітряної віспи у дітей віком від 6 років призначається 800 мг Ацику® 4 рази на день, діти від 2 до 6 років можуть одержувати 400 мг Ацику® 4 рази на день. Тривалість лікування становить 5 днів.

Спеціальних даних щодо застосування Ацику® для профілактики (запобігання рецидивам) інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу, або для лікування інфекцій, спричинених вірусом оперізувального герпесу, у дітей з нормальним імунітетом немає.

Дітям віком до 2 років цю лікарську форму препарату не застосовують.

Пацієнти літнього віку

Можливе порушення функції нирок у хворих літнього віку, тому дозу препарату для них слід відповідно змінити. Необхідно підтримувати адекватний рівень гідратації організму.

Ниркова недостатність

Ацик® слід з обережністю призначати хворим із нирковою недостатністю. Необхідно підтримувати адекватний рівень гідратації організму.

Для лікування пацієнтів із порушеннями функції нирок може бути достатнім зниження дози ацикловіру (див. таблицю).

Таблиця

Дозування для пацієнтів із нирковою недостатністю
Показання
Кліренс креатиніну (мл/хв/1,73 м2)
Креатинін сироватки крові (мкмоль/л або мг/дл)
Дози
жінки
чоловіки
Інфекції простого герпесу
< 10
> 550
> 6,22
 
> 750
> 8,45
 
200 мг ацикловіру двічі на добу, кожні
12 годин
Герпес зостер (оперізувальний лишай)
 
25-10
 
 
 
< 10
 
280-550
3,17-6,22
 
 
> 550
> 6,22
 
370-750
4,18-8,45
 
 
> 750
> 8,45
 
800 мг ацикловіру тричі на добу, кожні
8 годин
 
800 мг ацикловіру двічі на добу, кожні
12 годин

Побічні реакції

Категорії частоти небажаних явищ, наведених нижче, є приблизними оцінками. Для більшості явищ обсяг відомостей для оцінки не був достатнім.

Частоту побічних реакцій класифікують таким чином: дуже часто (≥ 1/10), часто (≥ 1/100 до < 1/10), нечасто (≥ 1/1000 до < 1/100), рідко (≥ 1/10000 до < 1/1000), дуже рідко (< 1/10000), невідомо (за наявних відомостей оцінити не можна).

З боку системи крові.

Дуже рідко: анемія, тромбоцитопенія, лейкопенія.

З боку імунної системи.

Рідко: анафілактичні реакції.

З боку центральної нервової системи.

Часто: головний біль, запаморочення.

Нечасто: галюцинації, сонливість, дезорієнтація в часі та просторі.

Рідко: стомлюваність, безсоння.

Дуже рідко: збудження, тремор, атаксія, психотичні симптоми, судоми, енцефалопатія, кома, сплутаність свідомості, дизартрія.

Вищенаведені неврологічні реакції є загалом оборотними і зазвичай виникають при лікуванні хворих із нирковою недостатністю або з іншими факторами ризику.

З боку дихальної системи.

Рідко: задишка.

З боку травного тракту.

Часті: нудота, блювання, діарея, біль у животі.

Гепатобіліарні порушення.

Рідко: оборотне підвищення рівня білірубіну та печінкових ферментів.

Дуже рідко: жовтяниця, гепатит.

З боку шкіри.

Часто: свербіж, висипання (включаючи світлочутливість).

Нечасто: кропив’янка, прискорене дифузне випадіння волосся.

Рідко: ангіоневротичний набряк.

Оскільки випадіння волосся може бути пов’язано з великою кількістю хвороб і ліків, чіткого зв’язку з ацикловіром виявлено не було.

З боку сечовидільної системи.

Рідко: збільшення рівня сечовини та креатиніну у плазмі крові.

Дуже рідко: гостра ниркова недостатність, біль у нирках, який може бути асоційований з нирковою недостатністю.

Загальні розлади.

Нечасто: стомлюваність, гарячка.

Передозування

Симптоми: при випадковому передозуванні ацикловіру протягом кількох днів виникають гастроентерологічні (такі як нудота та блювання) та неврологічні симптоми.

Неврологічними проявами передозування можуть бути головний біль, сплутаність свідомості, галюцинації, збудження, судоми та кома.

Лікування: хворого слід ретельно обстежити для виявлення симптомів інтоксикації. Рекомендується промивання шлунка, симптоматичне лікування. У зв’язку з тим, що ацикловір добре елімінується за допомогою гемодіалізу, його слід застосовувати у разі передозування.

Застосування у період вагітності або годування груддю

У післяреєстраційний період нагляду за вагітними задокументовано результати застосування вагітним різних фармацевтичних форм Ацику®. Не виявлено збільшення кількості вроджених вад у дітей, матері яких застосовували Ацик® під час вагітності, порівняно із загальною популяцією. Однак застосовувати таблетки Ацику® потрібно тоді, коли потенційна користь препарату для матері перевищує ризик для плода.

При пероральному прийомі 200 мг ацикловіру 5 разів на день ацикловір проникає у грудне молоко в концентраціях, що становлять 0,6-4,1% від відповідного рівня ацикловіру у плазмі крові. Потенційно дитина, яку годують молоком, може засвоїти ацикловір у дозі до 0,3 мг/кг маси тіла на добу. Тому призначати ацикловір жінкам, які годують груддю, потрібно з обережністю, враховуючи співвідношення ризик/користь.

Діти

Дітям віком до 2 років цю форму препарату не застосовують.

Особливості застосування

Ацикловір виводиться з організму, головним чином, шляхом ниркового кліренсу, тому хворим із нирковою недостатністю дозу слід зменшувати. У хворих літнього віку також велика ймовірність порушення функції нирок, тому для цієї групи пацієнтів теж може знадобитися зменшення дози. Хворі з нирковою недостатністю та хворі літнього віку мають ризик виникнення неврологічних побічних реакцій, тому їм потрібен пильний нагляд лікаря. За отриманими даними, такі реакції є загалом оборотними у разі припинення лікування препаратом.

Таблетки Ацик® містять лактозу, тому їх не слід призначати пацієнтам із рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, дефіцитом лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції.

Слід звертати особливу увагу на підтримку адекватного рівня гідратації хворих, які отримують високі дози ацикловіру.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

До з’ясування індивідуальної реакції на препарат (можливі побічні ефекти з боку нервової системи) рекомендується дотримуватися обережності при керуванні автотранспортом або роботі зі складними механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Клінічно важливої взаємодії ацикловіру з іншими медикаментами не було виявлено.

Ацикловір виділяється, головним чином, у незміненому вигляді нирками шляхом канальцевої секреції, тому будь-які ліки, що мають аналогічний механізм виділення, можуть збільшувати концентрацію ацикловіру у плазмі крові. Пробенецид і циметидин подовжують період напіввиведення ацикловіру та площу під кривою «концентрація–час». При одночасному застосуванні з імуносупресантами під час лікування хворих після трансплантації органів рівень ацикловіру та неактивного метаболіту імуносупресивного препарату у плазмі крові також підвищується, але враховуючи широкий терапевтичний індекс ацикловіру, коригувати дозу не потрібно.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Ацикловір активний щодо вірусу простого герпесу 1-го та 2-го типів (Herpes simplex), вірусу оперізувального лишаю (Varicella zoster), вірусу Епштейна–Барр, цитомегаловірусу.

Противірусна активність препарату є високовибірковою та зумовлена його конкурентною взаємодією з ферментом вірусу тимідинкіназою. Під впливом тимідинкінази виникає перетворення ацикловіру в моно-, ди-, а потім у трифосфат ацикловіру, останній вбудовується в ДНК, яка синтезується для нових вірусів. Таким чином формується вірусна ДНК, яка у своїй структурі містить дефект, що призводить до пригнічення реплікації нових генерацій вірусів.

При тривалих або повторних курсах лікування тяжких хворих зі зниженим імунітетом можуть траплятися випадки зменшеної чутливості окремих штамів вірусу, які не завжди відповідають на лікування ацикловіром. Більшість клінічних випадків нечутливості пов’язані з дефіцитом вірусної тимідинкінази, однак існують повідомлення про ушкодження вірусної тимідинкінази та ДНК. In vitro взаємодія окремих вірусів простого герпесу з ацикловіром може також призводити до формування менш чутливих штамів. Взаємозалежність між чутливістю окремих вірусів простого герпесу in vitro та клінічними результатами лікування ацикловіром до кінця не з’ясована.

Фармакокінетика.

Ацикловір лише частково всмоктується в кишечнику. Пікові концентрації у плазмі крові, визначені у рівноважному стані після повторних пероральних доз 200 мг і 400 мг ацикловіру, які приймали кожні 4 години 5 разів на добу, становили у середньому 3,02 ± 0,5 мкмоль/л і 5,21 ± 1,32 мкмоль/л відповідно. Через 24 години після прийому препарату ацикловір не виявляється в організмі. У дорослих об’єм розподілу у рівноважному стані становить 50 ± 8,7 л/м2.

Зв’язування з білками становить 9-33 %.

У пацієнтів зі здоровими нирками 62-91 % ацикловіру виводиться у незміненому вигляді, а 10-15 % – у вигляді 9-карбоксиметоксиметилгуаніну. Період напіввиведення після внутрішньовенного введення становить у дорослих 2,87 ± 0,76 години. Якщо ацикловір приймали через 1 годину після введення 1 г пробеніциду, період напіввиведення з плазми крові подовжувався на 18 %, а площа під кривою «концентрація–час» збільшувалася на 40 %. При біодоступності близько 20 % приблизно 80 % загальної дози ацикловіру виводиться з калом.

У пацієнтів із хронічною нирковою недостатністю середній період напіввиведення з плазми крові становить приблизно 19,5 годин. При гемодіалізі період напіввиведення становить 5,7 годин, концентрація ацикловіру у плазмі крові знижується приблизно на 60 %.

Концентрація препарату у цереброспінальній рідині становить приблизно 50% від відповідної концентрації у плазмі. Рівень зв’язування з білками плазми відносно низький (від 9 до 33%), і при взаємодії з іншими ліками він не змінюється.

При одночасному застосуванні ацикловіру та зидовудину для лікування ВІЛ-інфікованих хворих не було виявлено ніяких змін фармакокінетики цих препаратів.

Основні фізико-хімічні властивості

таблетки по 200 мг: таблетки білого кольору, круглої форми з лінією розлому з одного боку;

таблетки по 400 мг: двоопуклі таблетки білого кольору, круглої форми з лінією розлому з одного боку.

Термін придатності

5 років.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка

Таблетки по 200 мг: по 5 таблеток у блістері; по 5 блістерів у картонній коробці.

Таблетки по 400 мг: по 5 таблеток у блістері; по 7 блістерів у картонній коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

Салютас Фарма ГмбХ/Salutas Pharma GmbH.

Місцезнаходження

Отто-вон-Гюріке-Аллеє 1, 39179, Барлебен, Німеччина/

Otto-von-Guericke-Allee 1, 39179 Barleben, Germany.

Дата последнего обновления: 27.08.2017
Аннотация (инструкция по применению) продукта Ацик, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Ацик, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Ацик с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска таблетки
Условия отпуска по рецепту
Регистрация UA/14584/01/01 от 01.09.2015 (приказ 554(1))
АТХ-классификация J05AB01 - Ацикловир
Действующие вещества ацикловир
Взрослые Разрешено
Дети с 2-х лет
Беременные по назначению врача
Кормящие мамы по назначению врача
Аллергики с осторожностью
Диабетики Разрешено
Водители с осторожностью до выяснения индивидуальной реакции на препарат

Найдено 997 аптек

Аптека Портавик Мед-Фарм
Одесса, ул.Литературная 12А
Ацик таблетки по 200 мг №25 (5х5)
Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина
от 255.00
Аптекарь
Киев, ул.Преображенская 8б
Ацик табл. 200 мг №25
Hexal AG
от 220.24
Досвід Довіра Допомога
Харьков, ул.Евгения Котляра 8/10А
Ацик таблетки 200мг №25
Салютас фарма
от 205.47
Олфа
Днепр, ул.Центральная 2/4 (помещение №13)
Ацик таб.200мг №25 (5x5)
САНДОЗ**
от 202.00
Витамин
Борисполь, ул.Киевский шлях 76А
Ацик табл. 200мг №25*
Salutas Pharma
есть
Аптека "Не Болей!"
Днепр, ул.Калиновая 11Б
Ацик таб 200мг n25
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ ГЕРМАНИЯ
от 202.50
Аптека №101 КП Фармация
Киев, пр.Соборности 6
Ацик 200 мг №25 табл.
Сандоз Фармасьютікалз
от 195.95
Домашняя аптека
Днепр, ул.Рабочая 162
Ацик таб 200мг №25 /n/ |
SALUTAS PHARMA
есть
Аптека Портавик Мед-Фарм
Одесса, ул.Средняя 24
Ацик таблетки по 200 мг №25 (5х5)
Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина
от 250.00
Аптека ЛТД Феникс Групп
Одесса, ул.Разумовская 14
Ацик таблетки по 200 мг №25 (5х5)
Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина
от 250.00
Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, пр.Победы 77/1
Ацик табл. 200мг №25
Гексал АГ
от 219.09
Країна здоров'я
Киев, ул.Амвросия Бучмы 2
Ацик табл 0,2 №25*
Сандоз
от 217.21
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Большая Арнаутская 99
Ацик 200мг №25 таб
САНДОС
от 211.60
Країна здоров'я
Киев, ул.Татарская 6
Ацик табл 0,2 №25*
Сандоз
от 238.84
Аптека АКС Социальная
Одесса, пр.Добровольского 73
Ацик 200мг №25 таб
САНДОС
от 195.00
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Семена Палия 118
Ацик 200мг №25 таб
САНДОС
от 201.94
Макси-фарм груп
Киев, пр.Лесной 12
Ацик таб. 0.2 №25
Салютас
от 193.00
Аптека №119 КП Фармация
Киев, пр.Владимира Маяковского 15
Ацик 200 мг №25 табл.
Сандоз Фармасьютікалз
есть
Аптекарь
Киев, ул.Антоновича 170/172
Ацик табл. 200 мг №25
Hexal AG
от 214.74
Viridis
Киев, пр.Свободы 15/1
Ацик таб. 200мг №25
САНДОЗ д.д.
от 178.45
Аптека №1 КП Фармация
Киев, ул.Владимирская 51-53
Ацик 200 мг №25 табл.
Сандоз Фармасьютікалз
есть
Витамин
Киев, пр.Правды 3А
Ацик табл. 200мг №25*
Salutas Pharma
есть
Ліки Полтавщини
Полтава, ул.Олеся Гончара 27А (1 міська лікарня)
Ацик табл. 200 мг №25 hexal ag `(германия)
Salutas Pharma
от 178.15
Ліки Полтавщини
Полтава, ул.Александра Бедного 2 (Левада, Детская городская больница)
Ацик табл. 200 мг №25 hexal ag `(германия)
Salutas Pharma
от 183.07
Аптека оптовых цен
Гадяч, ул.Полтавская 13
Ацик табл. 200мг №25
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 186.90
Аптека
Харьков, пр.Александровский 164
Ацик табл. 200мг №25
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 188.70
Аптека
Чутово, ул.Полтавский путь 114
Ацик табл. 200мг №25
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 188.70
Аптека
Липовая Долина, ул.Полтавская 31А
Ацик табл. 200мг №25
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 188.70
Досвід Довіра Допомога
Харьков, пр.Александровский 140
Ацик таблетки 200мг №25
Салютас фарма
от 187.42
Аптека 911
Горишние Плавни, ул.Героев Днепра 49
Ацик табл. 200мг №25
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 188.70
Аптека
Котельва, ул.Полтавский путь 217
Ацик табл. 200мг №25
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 188.70
Аптека
Чугуев, ул.Ждановского 3В
Ацик табл. 200мг №25
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 168.45
Аптека
Харьков, ул.Пушкинская 20
Ацик табл. 200мг №25
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 180.60
Аптека OLFA
Вишневое, ул.Молодёжная 32
Ацик таб.200мг №25 (5x5)
САНДОЗ**
от 189.00
Аптека оптовых цен
Киев, ул.Богдана Гаврилишина 7
Ацик табл. 200мг №25
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 188.70
Аптека оптовых цен
Золотоноша, ул.Новоселовская 2А/1
Ацик табл. 200мг №25
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 188.70
Аптека Рецепты здоровья
Киев, ул.Энтузиастов 37
Ацик табл. 200мг №25
Гексал АГ
от 249.05
АПТЕКА «3і»
Стрый, ул.Сечевых Стрельцов 17 (кв.11)
Ацик 200мг №25 табл.
Салютас Фарма, Нiмеччина
от 206.20
АПТЕКА «3і»
Львов, ул.Научная 47
Ацик 200мг №25 табл.
Салютас Фарма, Нiмеччина
от 211.60
Viridis
Киев, ул.Голосеевская 13А
Ацик таб. 200мг №25
САНДОЗ д.д.
от 185.80
Аптека Доброго Дня
Киев, ул.Заречная 44-К
Ацик 200мг №25 тб.
Salutas Pharma (Германия) (м)
от 219.29
1 Социальная аптека
Запорожье, ул.Победы 119
Ацик 200мг №25 тб.
Salutas Pharma (Германия) (м)
от 185.40
Аптека Доброго Дня
Киев, ул.Митрополита Андрея Шептицкого 4Г
Ацик 200мг №25 тб.
Salutas Pharma (Германия) (м)
от 196.42
Аптека оптовых цен
Северодонецк, ул.Курчатова 30-А
Ацик табл. 200мг №25
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 188.70
Аптека оптовых цен
Глухов, ул.Циолковского 6
Ацик табл. 200мг №25
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 188.70
Виталюкс
Киев, ул.Ярославская 56А
Ацик табл. 200 мг №25
Hexal AG
от 219.38
ГАЛА аптека
Вишневое, ул.Европейская 35
Ацик табл. 200мг №25
Гексал АГ
от 237.50
Досвід Довіра Допомога
Харьков, пр.Александровский 75
Ацик таблетки 200мг №25
Салютас фарма
от 187.42
Домашняя аптека
Днепр, ул.Байкальская 80/2
Ацик таб 200мг №25 /n/ |
SALUTAS PHARMA
есть
Витамин
Киев, ул.Василия Липковского 25
Ацик табл. 200мг №25*
Salutas Pharma
есть

Рекомендуем посмотреть

Герпевир мазь 2.5 % по 5 г в тубах
Герпевир таблетки по 400 мг №10
Герпевир порошок для р-ра д/ин. по 250 мг №10 во флак.
+2
Герпевир
порошок, мазь, таблетки
Артериум Корпорация
Цены в аптеках
Зовиракс мазь глаз. 3 % по 4.5 г в тубах
Зовиракс крем 5 % по 2 г в тубах
Зовиракс лиофилизат для р-ра д/инф. по 250 мг №5 во флак.
Зовиракс таблетки по 200 мг №25 (5х5)
Зовиракс
мазь, таблетки, крем, лиофилизат
4 производителя
Цены в аптеках
Ацикловир-Дарница таблетки по 200 мг №20 (10х2)
Ацикловир-Дарница
таблетки
Дарница
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Ацик таблетки по 200 мг №25 (5х5)
Ацик крем 5 % по 2 г в тубах
Ацик таблетки по 400 мг №35 (5х7)
Ацик
крем, таблетки
Сандоз
Цены в аптеках

Новинки

Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Чтобы диарея не испортила отдых...
Чтобы диарея не испортила отдых... Возьмите с собой... Подробней
Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Top