Белогент мазь по 15 г в тубах

Цены в аптеках

Белогент мазь по 15 г в тубах

Склад

діючі речовини: бетаметазону дипропіонат, гентаміцину сульфат;

1 г мазі містить бетаметазону дипропіонату 0,640 мг, що відповідає 0,500 мг бетаметазону, гентаміцину сульфату 1,66 мг, що відповідає 1,00 мг гентаміцину;

допоміжні речовини: олія мінеральна, парафін білий м’який.

Лікарська форма

Мазь.

Основні фізико-хімічні властивості: білого кольору напівпрозора гомогенна мазь.

Фармакотерапевтична група

Кортикостероїди для застосування у дерматології. Активні кортикостероїди у комбінації з антибіотиками. Код АТХ D07C C01.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Бетаметазону дипропіонат є синтетичним фтористим похідним гідрокортизону. Легко проникає через шкіру, проявляючи сильну місцеву протизапальну, протисвербіжну та протиалергічну дію. Усуває причини утворення запальних процесів, перешкоджає вивільненню гістаміну та появі місцевих симптомів алергії. Завдяки місцевій судинозвужувальній дії зменшує ексудативні реакції.

Гентаміцин – антибіотик з групи аміноглікозидів із визначеною бактерицидною активністю. Належить до антибіотиків широкого спектра дії. Чинить антибактеріальну дію щодо грамнегативних бактерій (протей, кишкова паличка) та деяких грампозитивних бактерій, у т.ч. стійких до пеніциліну стафілококів.

Відзначають перехресну резистентність між гентаміцином та іншими аміноглікозидами.

Фармакокінетика.

Бетаметазону дипропіонат не біотрансформується у шкірі. Після проникнення через шкіру в організм (абсорбція не більше 1 %) біотрансформується у печінці та виводиться переважно із сечею та в меншій кількості – з жовчю. Всмоктування бетаметазону дипропіонату через шкіру збільшується при застосуванні на ніжній шкірі, у ділянці складок, при застосуванні на шкірі з пошкодженим епідермісом або на шкірі, пошкодженій запальним процесом. Крім того, всмоктування збільшується при частішому застосуванні лікарського засобу, а також після застосування на великій ділянці шкіри. Всмоктування бетаметазону дипропіонату через шкіру в осіб молодшого віку більш виражене, ніж у дорослих.

Гентаміцину сульфат після місцевого застосування на неушкодженій шкірі не всмоктується, але після застосування на шкірі, ушкодженій травмою, опіком, виразками, може піддаватися системній абсорбції. Гентаміцину сульфат не біотрансформується в організмі та виводиться із сечею у незмінному стані.

Показання

Дерматози, що піддаються лікуванню глюкокортикостероїдами при ускладненні або при підозрі ускладнення вторинною інфекцією, спричиненою чутливими до гентаміцину мікроорганізмами: екзема (атопічна, монетоподібна), аногенітальний та старечий свербіж, контактний дерматит, себорейний дерматит, нейродерміт, інтертригінозний дерматит, сонячний дерматит, ексфоліативний дерматит, стаз-дерматит та псоріаз.

Протипоказання

Підвищена чутливість до кортикостероїдів, гентаміцину або до будь-якого іншого компонента препарату. А також при шкірних проявах сифілісу, туберкульозі шкіри, шкірних реакціях після вакцинації, поширеному бляшковому псоріазі, варикозному розширенні вен, періоральному дерматиті, вірусних ураженнях шкіри, новоутвореннях шкіри, рожевих вуграх, юнацьких (звичайних) вуграх, вітряній віспі, вірусних захворюваннях, інших бактеріальних та грибкових інфекціях шкіри без належної антибактеріальної та антигрибкової терапії.

Не застосовувати на великих ділянках ураженої шкіри, особливо у випадках порушення цілісності шкіри, наприклад, при опіках.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Взаємодій при зовнішньому застосуванні глюкокортикостероїдів не спостерігалося. Однак слід зауважити, що під час лікування препаратом не рекомендується робити щеплення проти віспи, а також проводити інші види імунізації (особливо при тривалому застосуванні на великих ділянках шкіри) через можливу відсутність адекватної імунологічної відповіді у вигляді продукування відповідних антитіл

Препарат може посилювати дію імуносупресивних і послаблювати дію імуностимулюючих лікарських засобів.

Одночасне застосування з іншими дерматологічними препаратами не рекомендовано, оскільки можливе послаблення дії препарату.

Гентаміцин взаємодіє з амфотерицином В, гепарином, сульфадіазином, бета-лактамними антибіотиками (наприклад, цефалоспоринами).

Особливості застосування

Не застосовувати без перерви довше 2 тижнів. При розвитку подразнення шкіри або проявів підвищеної чутливості на фоні лікування маззю застосування препарату слід припинити і підібрати хворому адекватну терапію.

При довготривалому застосуванні препарату на великих ділянках шкіри збільшується частота прояву побічних ефектів і можливість розвитку резистентності бактерій до гентаміцину сульфату.

Спостерігалися перехресні алергічні реакції з антибіотиками групи аміноглікозидів.

У випадку розвитку інфекції у місці застосування мазі слід провести відповідне антибактеріальне або протигрибкове лікування.

Якщо симптоми інфекції не зникають, необхідно припинити застосування препарату на період лікування інфекції.

Не застосовувати препарат на шкірі обличчя через небезпеку появи побічних ефектів (телеангіектазії, періорального дерматиту) навіть після нетривалого застосування. Мазь не призначена для застосування в офтальмології.

Слід з обережністю застосовувати препарат хворим на псоріаз, оскільки місцеве застосування глюкокортикоїдів на ділянках, уражених псоріазом, може призвести до поширення рецидиву, спричиненого розвитком толерантності, ризику генералізованого пустульозного псоріазу та системної токсичності, спричиненої зниженням захисної функції шкіри.

На шкіри пахвин, а також у паховій ділянці застосовувати тільки у разі особливої необхідності, оскільки можливе підвищення всмоктування та високий ризик розвитку побічних ефектів (телеангіектазії, періорального дерматиту), навіть після нетривалого застосування.

Будь-які побічні ефекти, що зустрічаються при застосуванні системних кортикостероїдів, включаючи пригнічення функції кори надниркових залоз, можуть відзначатися і при місцевому застосуванні глюкокортикостероїдів. Системна абсорбція глюкокортикостероїдів при місцевому застосуванні буде вищою, якщо лікування буде проводитись на великих поверхнях тіла або при застосуванні оклюзійних пов’язок, а також при довготривалому лікуванні. Слід дотримуватись відповідних застережних заходів у таких випадках.

Обережно застосовувати при вже наявних атрофічних станах підшкірної клітковини, особливо в осіб літнього віку.

Не слід наносити мазь під оклюзійну пов’язку, оскільки це може призвести до атрофії епідермісу, виникнення стрий та вторинної інфекції.

Системна абсорбція гентаміцину при місцевому застосуванні може бути вищою при лікуванні великих ділянок тіла, особливо при довготривалому застосуванні або при наявності ушкоджень шкіри. У таких випадках рекомендують відповідні застережні заходи.

Довготривале місцеве застосування антибіотиків іноді може призводити до росту резистентної мікрофлори, включаючи гриби. У цьому випадку, а також при розвитку подразнення сенсибілізації або суперінфекції, застосування слід припинити та призначити відповідну терапію.

У зв’язку з присутністю парафіну білого м’якого та олії мінеральної, лікування препаратом в аногенітальній ділянці може пошкодити структуру латексних презервативів та знизити їх безпеку при використанні під час лікування.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Вагітність.

Препарат протипоказаний для застосування у період вагітності.

Годування груддю.

Невідомо, чи проникає препарат у грудне молоко після місцевого застосування, тому його не рекомендовано застосовувати у період годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Спосіб застосування та дози

Мазь наносити тонким шаром на всю уражену ділянку шкіри 2 рази на добу – вранці і ввечері.

Частота нанесення препарату визначається індивідуально залежно від тяжкості захворювання. У легких випадках застосовувати 1 раз на добу, при тяжчих ураженнях може виникнути необхідність у частішому застосуванні.

Тривалість лікування залежить від розміру та локалізації захворювання, а також від відповіді хворого на лікування.

Якщо клінічного поліпшення не спостерігається протягом 3-4 тижнів, лікар має переглянути діагноз.

Діти

Немає клінічних даних щодо застосування препарату дітям, тому небажано застосовувати його пацієнтам цієї вікової групи.

Оскільки у дітей співвідношення площі поверхні тіла та маси тіла більше, ніж у дорослих, тому спостерігається активніше поглинання препарату, діти більш схильні до ризику пригнічення функції гіпоталамо-гіпофізарно-наднирковозалозної системи (ГГНЗ) з боку кортикостероїдів і розвитку екзогенних ефектів кортикостероїдів.

У дітей, які отримували кортикостероїди для місцевого застосування, відзначалося пригнічення функції надниркових залоз, синдром Кушинга, затримка росту, недостатнє збільшення маси тіла, підвищення внутрішньочерепного тиску.

Прояви пригнічення функції надниркових залоз: низький рівень кортизолу у плазмі крові та відсутність реакції на пробу зі стимуляції надниркових залоз із застосуванням препаратів АКТГ. Підвищення внутрішньочерепного тиску проявляється випинанням тім’ячка, головним болем, двобічним набряком диска зорового нерва.

Передозування

При довготривалому або надмірному застосуванні на великих ділянках шкіри, у великих дозах, при застосуванні оклюзійної повязки можуть з’явитися симптоми передозування, що проявляються посиленням системних побічних ефектів, характерних для кортикостероїдів (гіперглікемія, глюкозурія, синдром Кушинга) або для гентаміцину сульфату (ототоксична дія і нефротоксична дія, що може бути особливо небезпечним при нирковій недостатності).

Одноразове передозування гентаміцину не призводило до появи симптомів передозування. Надмірне або довготривале застосування гентаміцину може призвести до надмірного росту нечутливих до антибіотика мікроорганізмів.

Лікування. Призначати відповідну симптоматичну терапію. Симптоми гострого гіперкортицизму зазвичай оборотні. Якщо необхідно, проводити корекцію електролітного балансу. У випадку хронічної токсичної дії рекомендується поступова відміна кортикостероїдів. У разі надлишкового росту резистентних мікроорганізмів рекомендовано припинити лікування препаратом і призначити необхідну терапію.

Побічні реакції

З боку шкіри та підшкірної клітковини.

Вугри, стероїдна пурпура, пригнічення росту епідермісу, атрофія підшкірної клітковини, фолікуліт, еритема, гіпертрихоз, вторинна інфекція, кропив’янка або плямисто-папульозне висипання, алергічний контактний дерматит, пітниця, свербіж, відчуття печіння, подразнення або загострення існуючих змін, сухість шкіри, мацерація шкіри, поколювання шкіри, ущільнення шкіри, відчуття тепла, пластинчасте лущення шкіри, вогнищеве лущення шкіри, депігментація або гіперпігментація шкіри, знебарвлення шкіри, атрофія шкіри та стриї при застосуванні препарату довше рекомендованого терміну. Застосування на шкірі обличчя може спричинити періоральний дерматит.

З боку судин.

При застосуванні препарату довше рекомендованого терміну можуть виникнути розширення дрібних кровоносних судин (телеангіектазії).

З боку органів слуху.

Застосування на слизових оболонках або на великих ділянках шкіри, особливо ушкодженої, чи під оклюзійну пов’язку, може спричинити ототоксичну дію через наявність у складі мазі гентаміцину сульфату.

З боку ендокринної системи.

Ознаки гіперкортизолізму. Тривале застосування мазі на великих ділянках шкіри або під оклюзійну пов’язку, або дітям, враховуючи підвищене всмоктування бетаметазону дипропіонату, може спричинити сильну загальносистемну дію, характерну для кортикостероїдів, що проявляється у вигляді набряків, артеріальної гіпертензії, зниження імунітету, пригнічення росту і розвитку у дітей, гіперглікемії, глюкозурії, розвитку синдрому Кушинга.

З боку органів зору.

При місцевому застосуванні на шкірі повік препарат іноді може призвести до розвитку глаукоми або прискорення розвитку катаракти.

З боку імунної системи.

Може виникати підвищена чутливість до кортикостероїдів, у такому випадку застосування препарату необхідно негайно припинити.

З боку нирок і сечовивідної системи.

Застосування на великих ділянках шкіри, особливо ушкодженої, чи під оклюзійну пов’язку може спричинити нефротоксичну дію через наявність у складі мазі гентаміцину сульфату.

Термін придатності

4 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 15 г або 30 г мазі у тубі, по 1 тубі в картонній пачці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

Белупо, ліки та косметика, д.д.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Вул. Даніца 5, 48000 Копривниця, Хорватія.

Дата последнего обновления: 21.10.2015

Характеристики

Программа "Доступные лекарства" не участвует
Форма выпуска мазь
Условия отпуска по рецепту
Категория При атопическом дерматите
Регистрация UA/10920/02/01 от 09.10.2015 (приказ 661(2))
АТХ-классификация D07CC01 - Бетаметазон и антибиотики
МНН Бетаметазон и антибиотики
Фармгруппа Кортикостероїди для застосування у дерматології. Активні кортикостероїди у комбінації з антибіотикам
Действующие вещества бетаметазон, гентамицин
Производитель Белупо, лекарства и косметика д.д., Хорватия
Взрослые разрешено
Дети запрещено
Беременные запрещено
Кормящие мамы запрещено
Аллергики с осторожностью
Диабетики разрешено
Водители разрешено

Найдено 879 аптек

Народная аптека №5
Запорожье, ул.Ладожская 9
Белогент мазь 15 г
Белупо ХОРВАТИЯ
от 81,27
Домашняя аптека
Днепр, пр.Гагарина 171
Белогент мазь д/наруж прим туба 15г |
BELUPO (ХОРВАТИЯ)
есть
Витамин
Киев, ул.Василия Липковского 25
Белогент мазь 15г
Belupo Ltd.
есть
Аптека 75 КП Фармация
Киев, пр.Победы 104
Белогент 15 г мазь
Belupo
есть
Аптека №119 КП Фармация
Киев, пр.Владимира Маяковского 15
Белогент 15 г мазь
Belupo
есть
Аптека №1 КП Фармация
Киев, ул.Владимирская 51-53
Белогент 15 г мазь
Belupo
есть
АКС
Одесса, ул.Академика Филатова 86
Белогент 15г мазь
Белупо
от 83,53
АКС
Одесса, пр.Добровольского 128
Белогент 15г мазь
Белупо
от 83,53
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Святослава Рихтера 129
Белогент 15г мазь
Белупо
от 83,53
АКС
Одесса, ул.Семена Палия 68
Белогент 15г мазь
Белупо
от 83,53
АКС
Одесса, ул.Академика Корольова 33
Белогент 15г мазь
Белупо
от 83,53
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Большая Арнаутская 99
Белогент 15г мазь
Белупо
от 83,53
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Генерала Бочарова 47
Белогент 15г мазь
Белупо
от 83,53
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Семена Палия 88
Белогент 15г мазь
Белупо
от 83,53
Аптека АКС Социальная
Южное, пр.Григорьевского Десанта 30/16Е
Белогент 15г мазь
Белупо
от 83,53
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Академика Заболотного 31
Белогент 15г мазь
Белупо
от 83,53
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Мясоедовская 32
Белогент 15г мазь
Белупо
от 83,53
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Генерала Петрова 33
Белогент 15г мазь
Белупо
от 83,53
Аптека АКС Социальная
Черноморск, пр.Мира 31Д
Белогент 15г мазь
Белупо
от 83,53
Мед-Сервис
Киев, ул.Александра Мишуги 3В
Белогент мазь 15г
Белупо
от 58,35
Мед-Сервис
Каменское, пр.Свободы 55
Белогент мазь 15г
Белупо
от 75,58
Мед-Сервис
Днепр, наб.Победы 102Д
Белогент мазь 15г
Белупо
от 75,58
Мед-Сервис
Запорожье, ул.Спартака Маковского 2А
Белогент мазь 15г
Белупо
от 63,25
Мед-Сервис
Днепр, ул.Паникахи 28-д
Белогент мазь 15г
Белупо
от 75,58
Аптека №81 КП Фармация
Киев, ул.Владимира Маяковского 73
Белогент 15 г мазь
Belupo
есть
Мед-Сервис
Днепр, пр.Дмитрия Яворницкого 20
Белогент мазь 15г
Белупо
от 75,58
Аптека №7 КП Фармация
Киев, ул.Сечевых Стрельцов 10
Белогент 15 г мазь
Belupo
есть
Мед-Сервис
Чернигов, ул.Рокоссовского 8
Белогент мазь 15г
Белупо
от 75,58
Мед-Сервис
Харьков, пр.Юбилейный 94а
Белогент мазь 15г
Белупо
от 75,58
Мед-Сервис
Киев, ул.Баггоутовская 3/15 (Городская семейная аптека)
Белогент мазь 15г
Белупо
от 75,58
Мед-Сервис
Запорожье, ул.Ладожская 14
Белогент мазь 15г
Белупо
от 75,58
Мед-Сервис
Днепр, ул.Глинки 15
Белогент мазь 15г
Белупо
от 74,55
Мед-Сервис
Кропивницкий, ул.Космонавта Попова 15/18
Белогент мазь 15г
Белупо
от 75,58
Мед-Сервис
Винница, ул.Келецкая 106 (пом. 146)
Белогент мазь 15г
Белупо
от 75,58
Мед-Сервис
Чернигов, ул.1 Мая 167
Белогент мазь 15г
Белупо
от 65,35
Мед-Сервис
Днепр, ул.Пушкина 21
Белогент мазь 15г
Белупо
от 75,58
Мед-Сервис
Днепр, ул.Глинки 2
Белогент мазь 15г
Белупо
от 75,58
Мед-Сервис
Черноморск, ул.Данченко 7/64н
Белогент мазь 15г
Белупо
от 75,58
Мед-Сервис
Киев, пр.Лесной 25
Белогент мазь 15г
Белупо
от 75,58
Мед-Сервис
Днепр, пер.Парусный 16-б
Белогент мазь 15г
Белупо
от 75,58
Мед-Сервис
Львов, ул.Городоцкая 141-143
Белогент мазь 15г
Белупо
от 62,75
Мед-Сервис
Полтава, ул.Чураевны 3/2
Белогент мазь 15г
Белупо
от 75,58
Мед-Сервис
Черкассы, ул.Добровольского 15
Белогент мазь 15г
Белупо
от 75,58
Мед-Сервис
Днепр, ул.Калиновая 3
Белогент мазь 15г
Белупо
от 75,58
Мед-Сервис
Верхнеднепровск, пр.Шевченко 10
Белогент мазь 15г
Белупо
от 75,58
Мед-Сервис
Запорожье, ул.Профессора Толока 22
Белогент мазь 15г
Белупо
от 68,55
Мед-Сервис
Львов, ул.Широкая 66
Белогент мазь 15г
Белупо
от 75,58
Мед-Сервис
Горишние Плавни, ул.Горняков 25
Белогент мазь 15г
Белупо
от 65,95
Мед-Сервис
Житомир, ул.Небесной Сотни 16
Белогент мазь 15г
Белупо
от 75,58
Мед-Сервис
Полтава, ул.Европейская 104
Белогент мазь 15г
Белупо
от 75,58
Инструкция по применению Белогент, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Белогент, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Белогент с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Рекомендуем посмотреть

Триакутан крем по 15 г в тубах
Триакутан мазь по 15 г в тубах
Триакутан
крем, мазь
Артериум Корпорация
Цены в аптеках
Тридерм крем по 15 г в тубах
Тридерм мазь по 15 г в тубах
Тридерм крем по 30 г в тубах
Тридерм мазь по 30 г в тубах
Тридерм
крем, мазь
МСД Украина
Цены в аптеках
Целестодерм-В с гарамицином мазь по 30 г в тубах
Целестодерм-В с гарамицином крем по 30 г в тубах
Целестодерм-В с гарамицином мазь по 15 г в тубах
Целестодерм-В с гарамицином
крем, мазь
МСД Украина
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Белогент мазь по 15 г в тубах
Белогент крем по 15 г в тубах
Белогент мазь по 30 г в тубах
Белогент крем по 30 г в тубах
Белогент
мазь, крем
Белупо, лекарства и косметика д.д., Хорватия
Цены в аптеках

Новинки

Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Простуда?
Простуда? Как выздороветь быстрее? Подробней
Плохо спишь и нервничаешь?
Плохо спишь и нервничаешь? Живи без стресса! Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Нервные клетки восстанавливаются!
Нервные клетки восстанавливаются! Помни о главном! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Top