Бетадерм инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Бетадерм мазь по 15 г в тубах
Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

діючі речовинибетаметазон, гентаміцин;

1 г мазі містить бетаметазону (у формі бетаметазону дипропіонату) 0,5 мг; гентаміцину (у формі гентаміцину сульфату) 1 мг;

допоміжні речовини: олія мінеральна, ланоліновий спирт, спирт цетостеариловий, бутилгідроксіанізол (Е 320), бутилгідрокситолуол (Е 321), парафін білий м’який.

Лікарська форма

Мазь.

Основні фізико-хімічні властивості: біла або майже біла жирна м’яка маса, що просвічується.

Фармакотерапевтична група

Кортикостероїди для застосування у дерматології. Кортикостероїди, комбінації з антибіотиками. Бетаметазон і антибіотики.

Код АТХ D07С С01.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Бетадерм® поєднує в собі тривалу протизапальну, протисвербіжну та судинозвужувальну дію бетаметазону дипропіонату з широким спектром антибактеріальної активності гентаміцину сульфату. Активний по відношенню до Staphylococcus aureus (коагулазопозитивні, коагулазонегативні і деякі штами, які продукують пеніциліназу) та грамнегативних бактерій: Pseudomonas aeruginosa, Aerobacter aerogenes, Escherichia coli, Proteus vulgaris і Klebsiella pneumoniae.

Фармакокінетика.

Дані про фармакокінетику препарату Бетадерм® відсутні.

Показання

Дерматози, які піддаються лікуванню глюкокортикостероїдами, при ускладненні або при підозрі ускладнення вторинною інфекцією, спричиненою чутливими до гентаміцину мікроорганізмами: екзема (атопічна, дитяча, монетоподібна), аногенітальний та старечий свербіж, контактний дерматит, себорейний дерматит, нейродерміт, інтертригінозний дерматит, сонячний дерматит, ексфоліативний дерматит, стаз-дерматит та псоріаз.

Протипоказання

Препарат протипоказаний пацієнтам із підвищеною чутливістю до кортикостероїдів, гентаміцину або до будь-якого іншого компонента препарату. А також при туберкульозі шкіри, шкірних проявах сифілісу, шкірних реакціях після вакцинації, поширеному бляшковому псоріазі, варикозному розширенні вен, періоральному дерматиті, вірусних ураженнях шкіри (наприклад, вітряна віспа, герпес), новоутвореннях шкіри, рожевих вуграх, юнацьких (звичайних) вуграх, інших бактеріальних та грибкових інфекціях шкіри без належної антибактеріальної та антигрибкової терапії. Не застосовувати на великих ділянках шкіри, особливо у випадках порушення цілісності шкіри, наприклад, при опіках.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Під час лікування препаратом не рекомендується робити щеплення проти віспи, а також проводити інші види імунізації (особливо при тривалому застосуванні на великих ділянках шкіри) через можливу відсутність адекватної імунологічної відповіді у вигляді продукування відповідних антитіл.

Препарат може посилювати дію імуносупресивних і послаблювати дію імуностимулюючих лікарських засобів.

У зв’язку з присутністю парафіну білого м’якого та олії мінеральної застосування мазі Бетадерм® на аногенітальну ділянку може пошкодити структуру латексних презервативів та зменшити їх безпеку при використанні під час лікування.

Особливості застосування

Препарат не призначений для застосування в офтальмології.

Оскільки Бетадерм® містить потужний глюкокортикостероїд, препарат рекомендується застосовувати на невеликих ділянках шкіри.

При довготривалому застосуванні препарату на великих ділянках шкіри збільшується частота прояву побічних ефектів і можливість розвитку резистентності бактерій до гентаміцину сульфату.

Не застосовувати без перерви довше 2 тижнів.

У випадку виникнення подразнення шкіри, алергічних реакцій або проявів підвищеної чутливості на тлі лікування маззю Батадерм® застосування препарату слід припинити і підібрати хворому адекватну терапію.

Не слід наносити мазь під оклюзійну пов’язку, оскільки це може призвести до атрофії епідермісу, виникнення стрий та суперінфекції.

Будь-які побічні ефекти, що зустрічаються при застосуванні системних кортикостероїдів, включаючи пригнічення функції кори надниркових залоз, можуть відзначатися і при місцевому застосуванні глюкокортикостероїдів, особливо у дітей.

При застосуванні системних та топічних кортикостероїдів можливе порушення зору.

При появі таких симптомів, як помутніння зору, або інші зорові порушення необхідно звернутися до офтальмолога для оцінки можливих причин, які можуть включати катаракту, глаукому або рідкісні захворювання, такі як центральна серозна хориоретинопатія, про яку повідомлялося при застосуванні системних та топічних кортикостероїдів.

Не допускати потрапляння препарату в очі та слизові оболонки. Не застосовувати на шкіри повік, оскільки це може спричинити появу глаукоми або катаракти.

Не застосовувати препарат на шкірі обличчя через небезпеку появи побічних ефектів (телеангіектазії, періорального дерматиту) навіть після нетривалого застосування.

У разі наявності інфекції слід призначити протигрибкові або антибактеріальні засоби відповідно.

Оскільки кортикостероїди та гентаміцин можуть абсорбуватися шкірою, існує ризик виникнення системних побічних ефектів з боку глюкокортикостероїдів (включаючи пригнічення функції кори надниркових залоз), і гентаміцину (ототоксичність, нефротоксичність, особливо у пацієнтів із нирковою недостатністю).

Слід з обережністю застосовувати препарат хворим на псоріаз, оскільки місцеве застосування глюкокортикостероїдів на ділянках, уражених псоріазом, може призвести до поширення рецидиву, спричиненого розвитком толерантності, ризику генералізованного пустульозного псоріазу та системної токсичності, спричиненої зниженням захисної функції шкіри.

Кортикостероїди з високою активністю на великі ділянки шкіри слід застосовувати під ретельним регулярним контролем, оскільки вони можуть спричинити пригнічення гіпоталамо-гіпофізарно-наднирковозалозної системи (ГГНЗ). У разі розвитку пригнічення лікарський засіб слід відмінити, частоту нанесення зменшити або перевести пацієнта на кортикостероїдний препарат слабшої дії.

Функція ГГНЗ, як правило, відновлюється після відміни препарату.

В окремих випадках можуть розвиватися симптоми відміни, які вимагають додавання системного кортикостероїду.

Слід пам’ятати, що тривала місцева терапія гентаміцином може спричинити розвиток мікроорганізмів, стійких до аміноглікозидів.

На шкірі пахвин, а також у паховій ділянці застосовувати тільки у разі особливої необхідності, оскільки можливе підвищення всмоктування та високий ризик розвитку побічних ефектів навіть після нетривалого застосування.

Слід обережно застосовувати препарат при вже наявних атрофічних станах підшкірної клітковини, особливо в осіб літнього віку.

Слід уникати застосування препарату на великих ділянках шкіри, на пошкодженій шкіри, у великих дозах, у пацієнтів з нирковою та печінковою недостатністю, у дітей.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Оскільки безпека застосування місцевих кортикостероїдів вагітним не встановлена, не слід застосовувати препарат у І триместрі вагітності. Призначення препарату можливе тільки на пізніших термінах вагітності, якщо очікувана користь для майбутньої матері перевищує потенційну загрозу для плода. Препарати даної групи не слід застосовувати вагітним у високих дозах, протягом тривалого часу та під оклюзійні пов’язки.

На даний час не з’ясовано, чи можуть кортикостероїди при місцевому застосуванні внаслідок системної абсорбції проникати у грудне молоко, тому при прийнятті рішення щодо припинення годування груддю або припинення застосування препарату необхідно враховувати важливість лікування для матері.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Зазвичай препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Мазь наносити тонким шаром на уражену ділянку шкіри 2 рази на добу – вранці та ввечері.

Частоту нанесення препарату визначає лікар індивідуально, залежно від тяжкості захворювання. У легких випадках застосовувати 1 раз на добу, при тяжких ураженнях може виникнути необхідність у частішому застосуванні.

Тривалість лікування залежить від розміру та локалізації захворювання, а також від відповіді хворого на лікування. Проте, якщо клінічне поліпшення не спостерігається протягом 3-4 тижнів, лікар має переглянути діагноз.

Діти

Немає клінічних даних щодо застосування препарату дітям, тому небажано застосовувати його пацієнтам цієї вікової категорії.

Оскільки у дітей співвідношення площі поверхні та маси тіла більше, ніж у дорослих, то спостерігається активніше поглинання препарату. Тому діти більш схильні до розвитку пригнічення функції гіпоталамо-гіпофізарно-наднирковозалозної (ГГНЗ) системи внаслідок застосування кортикостероїдів і розвитку екзогенних ефектів кортикостероїдів.

У дітей, які отримували кортикостероїди для місцевого застосування, відзначалося пригнічення функції надниркових залоз, синдром Кушинга, затримка росту, недостатнє збільшення маси тіла, підвищення внутрішньочерепного тиску.

Прояви пригнічення функції кори надниркових залоз: низький рівень кортизолу у плазмі крові та відсутність реакції на пробу зі стимуляції надниркових залоз із застосуванням препаратів адренокортикотропного гормону (АКТГ). Підвищення внутрішньочерепного тиску проявляється випинанням тім’ячка, головним болем, двобічним набряком диска зорового нерва.

Передозування

При довготривалому застосуванні на великих ділянках шкіри, у великих дозах, при застосуванні оклюзійної пов’язки можуть з’явитися симптоми передозування, що проявляються посиленням системних побічних ефектів, характерних для кортикостероїдів (гіперглікемія, глюкозурія, пригнічення гіпофізарно-адреналової функції з розвитком вторинної адреналової недостатності і появою симптомів гіперкортицизму, у тому числі хвороби Кушинга).

При одноразовому застосуванні близько 7 г мазі спостерігалось оборотне зниження АКТГ.

Надмірне або довготривале застосування гентаміцину може призвести до надмірного росту нечутливих до антибіотика мікроорганізмів та можливість виникнення ототоксичної і нефротоксичної дії, що може бути особливо небезпечним при нирковій недостатності.

Лікування. Призначати відповідну симптоматичну терапію. Симптоми гострого гіперкортицизму зазвичай оборотні. Якщо необхідно, проводити корекцію електролітного балансу. У випадку хронічної токсичної дії рекомендується поступова відміна кортикостероїдів. У разі надлишкового росту резистентних мікроорганізмів рекомендується припинити лікування препаратом і призначити необхідну терапію.

Побічні реакції

З боку шкіри та підшкірної клітковини: вугри, стероїдна пурпура, пригнічення росту епідермісу, поколювання шкіри, ущільнення шкіри, розтріскування шкіри, відчуття тепла, пластинчасте лущення шкіри, вогнищеве лущення шкіри, атрофія підшкірної клітковини, сухість шкіри, гіперпігментація шкіри, знебарвлення шкіри, атрофія шкіри і стриї, телеангіектазія, фолікуліт, алергічний контактний дерматит, кропив’янка або плямисто-папульозне висипання, пітниця, свербіж, відчуття печіння, еритема, гіпертрихоз, вторинна інфекція, подразнення або загострення існуючих змін.

Застосування на шкірі обличчя може спричинити періоральний дерматит.

З боку судинної системи: при застосуванні препарату довше рекомендованого терміну можуть виникнути розширення дрібних кровоносних судин (телеангіектазії).

З боку органів слуху: застосування на слизових оболонках або на великих ділянках шкіри, особливо ушкодженої, чи під оклюзійну пов’язку, може спричинити ототоксичну дію через наявність у складі мазі гентаміцину сульфату.

З боку ендокринної системи: ознаки гіперкортизолізму. Тривале застосування мазі на великих ділянках шкіри або під оклюзійну пов’язку, або дітям, враховуючи підвищене всмоктування бетаметазону дипропіонату, може спричинити сильну загальносистемну дію, характерну для кортикостероїдів, що проявляється у вигляді набряків, артеріальної гіпертензії, зниження імунітету, пригнічення росту і розвитку у дітей, гіперглікемії, глюкозурії, розвитку синдрому Кушинга.

З боку органів зору: при місцевому застосуванні на шкірі повік препарат іноді може призвести до розвитку глаукоми або прискорення розвитку катаракти.

Можливе помутніння зору.

З боку імунної системи: може виникати підвищена чутливість до кортикостероїдів, у такому випадку застосування препарату необхідно негайно припинити.

З боку нирок та сечовивідної системи: застосування на великих ділянках шкіри, особливо ушкодженої, чи під оклюзійну пов’язку, може спричинити нефротоксичну дію через наявність у складі мазі гентаміцину сульфату.

Препарат містить спирт цетостеариловий, який може спричинити місцеву шкірну реакцію (наприклад, контактний дерматит).

Препарат містить бутилгідрокситолуол та бутилгідроксіанізол, які можуть спричинити місцеву шкірну реакцію (наприклад, контактний дерматит) або подразнення очей та слизових оболонок.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 15 г мазі у тубі.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

Фармзавод Єльфа A.Т.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

58-500 м. Єленя Гура, вул. Вінцентего Пола, 21, Польща.

Дата последнего обновления: 13.01.2019
Аннотация (инструкция по применению) продукта Бетадерм, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Бетадерм, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Бетадерм с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Найдено 1921 аптека

Аптекарь
Киев, ул.Соломенская 16Б
Бетадерм мазь 15г туба
Эльфа
от 82,03
Аптека КОСМО
Киев, ул.Тростянецкая 6Д
Бетадерм мазь 15г
Jelfa (Польша)
от 74,87
Народная аптека
Запорожье, ул.Гудыменко 3
Бетадерм мазь 15,0
Эльфа, Польша ПОЛЬША
от 76,18
Аптека оптовых цен
Мерефа, ул.Игоря Савченко 20
Бетадерм мазь туба 15г
ФАРМЗАВОД ЕЛЬФА А.Т.
от 73,34
Аптечная сеть 911
Чугуев, ул.Ждановского 3А
Бетадерм мазь туба 15г
ФАРМЗАВОД ЕЛЬФА А.Т.
от 73,34
D.S.
Ужгород, пр.Свободы 7/26
Бетадерм мазь 15 г
Єйфа
от 87,54
Киев, ул.Софиевская 6
Бетадерм мазь 15г туба
Єльфа, Фармзавод, А.Т., Польща
от 84,42
Будем Здоровы Вместе
Одесса, пр.Шевченко 23
Бетадерм мазь д/наруж. прим. по 15 г в тубах
Єльфа, Фармзавод, А.Т., Польща
от 77,40
Аптека интернет цен
Запорожье, пр.Соборный 149
Бетадерм мазь 15,0
Эльфа, Польша ПОЛЬША
от 75,66
D.S.
Ужгород, ул.Парижской Комуны 2
Бетадерм мазь 15 г
Єйфа
от 87,54
D.S.
Ужгород, ул.Яроцкая 2
Бетадерм мазь 15 г
Єйфа
от 85,12
Линда-Фарм
Днепр, пр.Дмитрия Яворницкого 57
Бетадерм мазь туба 15г
Jelfa (Польша)
от 81,10
Галеніка МПП
Славянск, ул.Комяхова 51
Бетадерм мазь 15г
Ельфа
от 75,70
D.S.
Ужгород, ул.Минайская 35А
Бетадерм мазь 15 г
Єйфа
от 86,57
Добрі ліки
Лубны, пр.Владимирский 1/5
Бетадерм мазь 15г |
JELFA
есть
Аптека НЦ
Одесса, ул.Дворянская 28
Бетадерм мазь туба 15 г №1
Ельфа Фармзавод А.Т. Польша
от 86,16
Аптека №56 КП Фармация
Киев, ул.Бориспольская 34
Бетадерм 15 г мазь туба
Валеант Фармасьютікалз
есть
Аптека НЦ
Киев, пр.Науки 42/1
Бетадерм мазь туба 15 г №1
Ельфа Фармзавод А.Т. Польша
от 86,16
Аптека НЦ
Киев, ул.Бориспольская 9
Бетадерм мазь туба 15 г №1
Ельфа Фармзавод А.Т. Польша
от 86,16
Аптека НЦ
Киев, пр.Владимира Маяковского 68
Бетадерм мазь 15г туба
ЕЛЬФА ФАРМЗАВОД А.Т. ПОЛЬША
есть
Аптека Копейка
Киев, пл.Оболонская 4
Бетадерм мазь 15г туб.
Jelfa
от 79,00
Аптека НЦ
Киев, ул.Иорданская 20
Бетадерм мазь 15г туба
ЕЛЬФА ФАРМЗАВОД А.Т. ПОЛЬША
есть
Аптека НЦ
Киев, ул.Елены Телиги 11
Бетадерм мазь 15г туба
ЕЛЬФА ФАРМЗАВОД А.Т. ПОЛЬША
есть
Аптека В-плюс
Днепр, пр.Богдана Хмельницкого 111
Бетадерм мазь 15г **
Jelfa, Польша
от 85,00
Аптека НЦ
Киев, ул.Большая Васильковская 81
Бетадерм мазь туба 15 г №1
Ельфа Фармзавод А.Т. Польша
от 86,16
Аптека НЦ
Киев, ул.Раисы Окипной 4
Бетадерм мазь туба 15 г №1
Ельфа Фармзавод А.Т. Польша
от 86,16
Аптека низких цен
Киев, ул.Героев Днепра 67А
Бетадерм мазь 15г туб.
Jelfa
от 76,83
Аптека низких цен
Киев, бул.Чоколовский 1
Бетадерм мазь 15г туб.
Jelfa
от 79,44
Аптека низких цен
Киев, ул.Александра Архипенко 1/12
Бетадерм мазь 15г туб.
Jelfa
от 80,20
Аптека низких цен
Киев, ул.Большая Васильковская 72
Бетадерм мазь 15г туб.
Jelfa
от 79,51
Аптека "Славутич"
Харьков, ул.Натальи Ужвий 58
Бетадерм,мазь,15.0 (jelfa) !!!
Jelfa
есть
D.S.
Ужгород, пл.Корятовича 8/1
Бетадерм мазь 15 г
Єйфа
от 86,82
Аптека низких цен
Киев, ул.Лаврухина 3
Бетадерм мазь 15г туб.
Jelfa
от 76,83
Аптека низких цен
Киев, ул.Маршала Тимошенко 21
Бетадерм мазь 15г туб.
Jelfa
от 79,54
Евроаптека
Винница, ш.Хмельницкое 92А
Бетадерм мазь д/зовн. заст. по 15 г у туб.
Ельфа, Польща
от 83,92
Аптека низких цен
Киев, ул.Бульварно-Кудрявская 51/16
Бетадерм мазь 15г туб.
Jelfa
от 79,51
СВ Аптека
Гребенка, ул.Магистральная 98
Бетадерм® мазь по 15 г в тубах
Єльфа, Фармзавод, А.Т., Польща
от 78,14
Аптека низких цен
Киев, ул.Мишуги 3В
Бетадерм мазь 15г туб.
Jelfa
от 75,44
Людмила Фарм Ко
Житомир, ул.Покровская 129
Бетадерм мазь 15г туба
Джелфа
от 81,28
Аптека №1 Pharmacy VERUM
Киев, ул.Елизаветы Чавдар 13
Бетадерм мазь 15г туб.
Фармзавод Ельфа А.Т.,Польща
от 92,59
Аптека №1 КП Фармация
Киев, ул.Владимирская 51-53
Бетадерм 15 г мазь туба
Валеант Фармасьютікалз
есть
Витамин
Остер, ул.Богдана Хмельницкого 50Г
Бетадерм мазь туба 15г
Jelfa
есть
Аптека низких цен
Киев, ул.Данила Щербаковского 47
Бетадерм мазь 15г туб.
Jelfa
от 78,76
Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, ул.Попудренко 22/14
Бетадерм мазь 15г туба
Джелфа
от 88,90
Народная аптека №43
Мелитополь, пр.Хмельницкого 51
Бетадерм мазь 15,0
Эльфа, Польша ПОЛЬША
от 76,71
D.S.
Тернополь, ул.Митрополита Шептицкого 2/1
Бетадерм мазь 15 г
Єйфа
от 85,85
Аптека Копейка
Киев, ул.Драгоманова 2
Бетадерм мазь 15г туб.
Jelfa
от 73,90
Досвід Довіра Допомога
Харьков, ул.Полтавский Шлях 153
Бетадерм мазь 15г
Ельфа
от 75,82
Аптека Копейка
Киев, ул.Вереснева 24
Бетадерм мазь 15г туб.
Jelfa
от 74,00
Аптека Копейка
Киев, ул.Софии Русовой 3
Бетадерм мазь 15г туб.
Jelfa
от 76,00
  • Бетадерм крем по 15 г в тубах
  • Бетадерм мазь по 15 г в тубах

Рекомендуем посмотреть

Триакутан крем по 15 г в тубах
Триакутан мазь по 15 г в тубах
Триакутан
крем, мазь
Артериум Корпорация
Цены в аптеках
Тридерм крем по 15 г в тубах
Тридерм мазь по 15 г в тубах
Тридерм крем по 30 г в тубах
Тридерм мазь по 30 г в тубах
Тридерм
крем, мазь
МСД Украина
Цены в аптеках
Целестодерм-В с гарамицином крем по 30 г в тубах
Целестодерм-В с гарамицином мазь по 30 г в тубах
Целестодерм-В с гарамицином крем по 15 г в тубах
Целестодерм-В с гарамицином мазь по 15 г в тубах
Целестодерм-В с гарамицином
крем, мазь
МСД Украина
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Бетадерм мазь по 15 г в тубах
Бетадерм крем по 15 г в тубах
Бетадерм
крем, мазь
Ельфа, Фармзавод, А.Т., Польша
Цены в аптеках

Новинки

Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Чтобы диарея не испортила отдых...
Чтобы диарея не испортила отдых... Возьмите с собой... Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Top