Бетазон плюс крем д/наруж. прим. по 15 г в тубах

Цены в аптеках

Бетазон плюс крем д/наруж. прим. по 15 г в тубах

Склад

діючі речовини: betamethasone, gentamycin;

1 г препарату містить бетаметазону валерату мікронізованого у перерахуванні на бетаметазон 1 мг; гентаміцину сульфату у перерахуванні на гентаміцин 1 мг;

допоміжні речовини: спирт цетостеариловий, поліетиленгліколю стеарат, парафін білий м’який, олія мінеральна, натрію дигідрофосфат безводний, кислота фосфорна концентрована, натрію гідроксид, хлоркрезол, вода очищена.

Лікарська форма

Крем для зовнішнього застосування.

Основні фізико-хімічні властивості: крем білого кольору, однорідної консистенції.

Фармакотерапевтична група

Кортикостероїди для застосування у дерматології. Кортикостероїди у комбінації з антибіотиками. Бетаметазон і антибіотики. Код АТХ D07С C01.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Препарат поєднує в собі тривалу протизапальну, протисвербіжну та судинозвужувальну дію бетаметазону валерату із широким спектром антибактеріальної активності гентаміцину сульфату. Активний щодо Staphylococcus aureus (коагулазопозитивні, коагулазонегативні і деякі штами, які продукують пеніциліназу) та грамнегативних бактерій: Pseudomonas aeruginosa, Aerobacter aerogenes, Escherichia coli, Proteus vulgaris і Klebsiella pneumoniae.

Фармакокінетика.

Дані про фармакокінетику препарату відсутні.

Показання

Дерматози, які піддаються лікуванню глюкокортикостероїдами при ускладненні або при підозрі ускладнення вторинною інфекцією, викликаною чутливими до гентаміцину мікроорганізмами: екзема (атопічна, дитяча, монетоподібна), аногенітальний та старечий свербіж, контактний дерматит, себорейний дерматит, нейродерміт, інтертригінозний дерматит, сонячний дерматит, ексфоліативний дерматит, стаз-дерматит та псоріаз.

Протипоказання

Препарат протипоказаний пацієнтам із підвищеною чутливістю до активних речовин або до будь-якого іншого компонента препарату.

Препарат протипоказаний при туберкульозі шкіри, шкірних проявах сифілісу, шкірних реакціях після вакцинації, поширеному бляшковому псоріазі, варикозному розширенні вен, періоральному дерматиті, рожевих вуграх, вітряній віспі, вірусних інфекціях, інших бактеріальних та грибкових інфекціях шкіри без належної антибактеріальної та антигрибкової терапії.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

У зв’язку з присутністю парафіну білого м’якого і олії мінеральної як допоміжних речовин лікування препаратом в аногенітальній ділянці може пошкодити структуру латексних презервативів і знизити їх безпеку при використанні під час лікування.

Особливості застосування

Препарат не призначений для застосування в офтальмології.

Не рекомендується застосування крему під оклюзійні пов’язки (наприклад, гіпс).

Слід дотримуватися особливої обережності при нанесенні крему на обличчя, не допускати потрапляння препарату в очі або на слизові оболонки.

При розвитку подразнення шкіри або проявів підвищеної чутливості на тлі лікування кремом слід припинити застосування препарату і підібрати хворому адекватну терапію.

Будь-які побічні ефекти, що спостерігалися при застосуванні системних кортикостероїдів, включаючи пригнічення функції кори надниркових залоз, можуть відзначатися і при місцевому застосуванні глюкокортикостероїдів, особливо у дітей (зокрема у немовлят).

Спостерігалися перехресні алергічні реакції з антибіотиками групи аміноглікозидів.

Системне всмоктування місцевих кортикостероїдів зазвичай збільшується зі збільшенням дозування кортикостероїду, збільшенням тривалості лікування та величини оброблюваної поверхні тіла. Слід вжити відповідних застережних заходів у таких випадках, оскільки кортикостероїди можуть спричинити пригнічення гіпоталамо-гіпофізарно-наднирковозалозної (ГГНЗ) системи. У разі розвитку пригнічення лікарський засіб слід відмінити або зменшити частоту нанесення, або перевести пацієнта на кортикостероїдний препарат слабшої дії.

Функція ГГНЗ системи зазвичай відновлюється при відміні препарату. В окремих випадках можуть розвиватися симптоми відміни, які вимагають додавання системного кортикостероїду.

Системна абсорбція гентаміцину при місцевому застосуванні може бути вищою при лікуванні великих поверхонь тіла, особливо при довготривалому застосуванні або при наявності пошкоджень шкіри. У таких випадках можливе виникнення небажаних ефектів, пов’язаних із системною абсорбцією гентаміцину, тому рекомендуються відповідні застережні заходи.

Довготривале місцеве застосування антибіотиків іноді може призводити до росту резистентної мікрофлори, включаючи гриби. У цьому випадку, а також при розвитку подразнення, сенсибілізації або суперінфекції терапію препаратом слід припинити та призначити відповідне лікування.

Спирт цетостеариловий може спричинити місцеві шкірні реакції (наприклад, контактний дерматит).

Хлоркрезол може спричиняти алергічні реакції.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Оскільки безпека застосування місцевих кортикостероїдів для вагітних не встановлена, не слід застосовувати препарат у I триместрі вагітності. Призначення препарату можливе тільки у пізніші терміни вагітності за умови, що очікувана користь для майбутньої матері перевищує потенційну загрозу для плода. Препарати даної групи не слід застосовувати вагітним на великі ділянки, у великих кількостях, протягом тривалого періоду або під оклюзійними пов’язками.

Дотепер не з’ясовано, чи можуть кортикостероїди внаслідок системної абсорбції при місцевому застосуванні проникати у грудне молоко, тому при прийнятті рішення щодо припинення грудного вигодовування або припинення застосування препарату необхідно враховувати важливість лікування для матері.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Зазвичай препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Крем наносити тонким шаром на всю уражену ділянку шкіри 2 рази на добу – вранці та ввечері.

Частоту нанесення препарату визначає лікар індивідуально, залежно від тяжкості захворювання. У легких випадках застосовувати 1 раз на добу, при більш тяжких ураженнях може виникнути необхідність у частішому застосуванні.

Тривалість лікування залежить від розміру та локалізації захворювання, а також від відповіді хворого на лікування. Проте якщо клінічне поліпшення не спостерігається протягом 3-4 тижнів, діагноз слід переглянути.

Діти.

Немає клінічних даних щодо застосування препарату дітям, тому не бажано застосовувати його пацієнтам цієї вікової категорії.

Оскільки у дітей співвідношення площі поверхні та маси тіла більше, ніж у дорослих, то спостерігається активніше поглинання препарату. Тому діти більш схильні до розвитку пригнічення функції ГГНЗ системи внаслідок застосування кортикостероїдів і розвитку екзогенних ефектів кортикостероїдів.

У дітей, які отримували кортикостероїди для місцевого застосування, відзначалося пригнічення функції надниркових залоз, синдром Кушинга, затримка росту, недостатнє збільшення маси тіла, підвищення внутрішньочерепного тиску.

Прояви пригнічення функції кори надниркових залоз: низький рівень кортизолу у плазмі крові та відсутність реакції на пробу зі стимуляції надниркових залоз із застосуванням препаратів адренокортикотропного гормону. Підвищення внутрішньочерепного тиску проявляється випинанням тім’ячка, головним болем, двобічним набряком диска зорового нерва.

Передозування

При довготривалому або надмірному застосуванні місцевих глюкокортикостероїдів можливе пригнічення гіпофізарно-адреналової функції із розвитком вторинної адреналової недостатності і появою симптомів гіперкортицизму, у тому числі хвороби Кушинга. Одноразове передозування гентаміцином не призводило до появи симптомів передозування. Надмірне або довготривале застосування гентаміцину може призвести до надмірного росту нечутливих до антибіотика мікроорганізмів.

Лікування. Призначають відповідну симптоматичну терапію. Симптоми гострого гіперкортицизму зазвичай оборотні. Якщо необхідно, проводять корекцію електролітного балансу. У випадку хронічної токсичної дії рекомендується поступова відміна кортикостероїдів. У разі надлишкового росту резистентних мікроорганізмів рекомендують припинити лікування препаратом і призначають необхідну терапію.

Побічні реакції

При лікуванні препаратом побічні реакції спостерігаються дуже рідко та включають підвищення чутливості, висипання та пігментацію шкіри, поколювання шкіри, ущільнення шкіри, розтріскування шкіри, відчуття тепла, пластинчасте лущення шкіри, вогнищеве лущення шкіри, фолікулярні висипання, еритему, телеангіектазію, відчуття печіння, свербіж, подразнення, сухість шкіри, фолікуліт, гіпертрихоз, акнеподібні висипання, гіпопігментацію, періоральний дерматит і алергічний контактний дерматит, мацерацію шкіри, вторинну інфекцію, атрофію шкіри, стриї та пітницю.

В осіб з індивідуальною непереносимістю до будь-якого компонента препарату можливі реакції підвищеної чутливості.

Лікування гентаміцином може супроводжуватися тимчасовим подразненням шкіри (еритема та свербіж), що зазвичай не потребує відміни лікування.

При застосуванні препарату на великі поверхні або з оклюзійною пов’язкою, особливо протягом тривалого періоду, необхідно враховувати можливість розвитку системної дії препарату. Будь-які побічні явища, що спостерігаються при системному застосуванні глюкокортикоїдів, включаючи супресію кори надниркових залоз, можуть виникати і при їх місцевому застосуванні.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 15 г або 30 г у тубі у коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

Товариство з обмеженою відповідальністю «Фармацевтична компанія «Здоров’я».

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності

Україна, 61013, Харківська обл., місто Харків, вулиця Шевченка, будинок 22.

(всі стадії виробництва, контроль якості, випуск серії)

Україна, 08301, Київська обл., м. Бориспіль, вул. Шевченка, буд. 100, літ. Б-ІІ (корпус 4).

(всі стадії виробництва, випуск серії)

Дата последнего обновления: 27.05.2018

Характеристики

Форма выпуска крем
Условия отпуска по рецепту
Регистрация UA/12948/01/01 от 11.05.2018 (приказ 907(2))
Действующие вещества бетаметазон, гентамицин
Взрослые Разрешено
Дети с 2-х лет
Беременные Запрещено
Кормящие мамы Запрещено
Аллергики с осторожностью
Диабетики Разрешено
Водители Разрешено

Найдено 1774 аптеки

Аптека оптовых цен
Бородянка, ул.Центральная 268
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 42.10
Аптека оптовых цен
Харьков, бул.Сергея Грицевца 3А
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 42.10
Аптека 911
Стрый, ул.Зеленая 21
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 42.10
Линда-Фарм
Днепр, пр.Дмитрия Яворницкого 57
Бетазон плюс крем 15г туба
Здоровье ООО (Украина, Харьков)
от 49.20
Аптека 911
Городок, ул.Перемышльская 14Г
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 42.10
Аптека 911
Черкассы, ул.Вячеслава Черновола 53
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 42.10
Аптека №101 КП Фармация
Киев, пр.Соборности 6
Бетазон плюс 15 г крем туба
Здоровя ФК
от 45.01
Аптека 911
Радивилов, ул.Четвертного 9А
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 42.10
Аптека оптовых цен
Киев, ул.Богдана Гаврилишина 7
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 42.10
Аптека оптовых цен
Корсунь-Шевченковский, ул.Ярослава Мудрого 146
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 42.10
Аптека оптовых цен
Киев, ул.Алматинская 99/2
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 42.10
Аптека 911
Верхнеднепровск, пр.Шевченка 14
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 42.10
Аптека
Ирпень, ул.Тараса Шевченко 7Н
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 41.85
Аптека 911
Киев, пр.Владимира Маяковского 26
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 42.10
Аптека оптовых цен
Антоновка, ул.Высокосная 15
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 42.10
Аптека оптовых цен
Краматорск, ул.Сиверская 56К
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 42.10
Аптека оптовых цен
Дрогобыч, ул.Филиппа Орлика 18А
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 42.10
Аптека оптових цен
Херсон, ул.Потемкинская 45А
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 42.10
Аптека оптових цен
Лисичанск, ул.Владимира Сосюры 259/261
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 42.10
Аптека 911
Мариуполь, пр.Победы 32В
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 42.10
Аптека 911
Харьков, пр.Московский 278
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 42.10
Аптека оптових цен
Кривой Рог, ул.Содружества 70А
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 41.72
Аптека оптових цен
Броды, ул.Золотая 3
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 42.10
Аптека оптових цен
Путивль, пр.Иоанна Путивльского 63
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 42.10
Аптека низкие цены №1
Краматорск, ул.Парковая 38
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 42.10
Аптека низкие цены №1
Харьков, ш.Салтовское 147Г
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 42.10
Аптека низкие цены №1
Харьков, пр.Московский 274
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 42.10
Аптека 911
Зачепиловка, ул.Центральная 42
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 42.10
Аптека оптовых цен
Золочев, ул.Маркиана Шашкевича 2
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 42.10
Аптека оптовых цен
Житомир, пр.Мира 15
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 42.10
Аптека низкие цены №1
Вишневое, ул.Европейская 6 (пом 3)
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 42.10
Аптека оптовых цен
Селидово, ул.Карла Маркса 19
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 42.10
Аптека низкие цены №
Чернигов, ул.1 Мая 167
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 42.10
Аптека оптовых цен
Измаил, ул.28 Июня/Пушкина 62-64/52
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 42.10
Аптека оптовых цен
Измаил, ул.Пушкина 62
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 42.10
Аптека Оптовых Цен
Змиев, ул.Административная 3А
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 42.10
Аптека оптовых цен
Измаил, пр.Суворова 68
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 41.61
Аптека оптовых цен
Измаил, ул.Пушкина 41А
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 42.10
Аптека оптовых цен
Измаил, ул.Пушкина 47А
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 42.10
Аптека оптовых цен
Северодонецк, пр.Химиков 42Б
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 42.10
Аптека 911
Корсунь-Шевченковский, ул.Героев Майдана 4
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 42.10
Аптека оптовых цен
Лозовая, ул.Павлоградская 46
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 42.10
Аптека 911
Первомайск, ул.Корабельная 22/4
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 42.10
Аптечная сеть 911
Харьков, ул.Сумская 39
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 42.10
Аптека оптовых цен
Харьков, ул.Москалёвская 106
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 42.10
Аптека низкие цены №1
Харьков, ул.Сергея Грицевца 35
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 42.10
Аптека оптовых цен
Харьков, ул.Беркоса 98
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 42.10
Аптека оптовых цен
Дружковка, ул.Соборная 32А
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 42.10
Аптека оптовых цен
Лисичанск, пр.Победы 94
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 42.10
Аптека оптовых цен
Лозовая, мкр.1 29
Бетазон плюс крем туба 15г
ЗДОРОВЬЕ ТОВ ФАРМ КОМПАНИЯ
от 42.10
Инструкция по применению Бетазон плюс, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Бетазон плюс, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Бетазон плюс с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Рекомендуем посмотреть

Бетазон ультра крем д/наруж. прим. по 15 г в тубах
Бетазон ультра мазь по 15 г в тубах
Бетазон ультра крем д/наруж. прим. по 30 г в тубах
Бетазон ультра
крем, мазь
Здоровье ФК
Цены в аптеках
Триакутан крем по 15 г в тубах
Триакутан мазь по 15 г в тубах
Триакутан
крем, мазь
Артериум Корпорация
Цены в аптеках
Тридерм крем по 15 г в тубах
Тридерм мазь по 15 г в тубах
Тридерм крем по 30 г в тубах
Тридерм мазь по 30 г в тубах
Тридерм
крем, мазь
МСД Украина
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Бетазон плюс крем д/наруж. прим. по 15 г в тубах
Бетазон плюс крем д/наруж. прим. по 30 г в тубах
Бетазон плюс
крем
Здоровье ФК
Цены в аптеках

Новинки

Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Плохо спишь и нервничаешь?
Плохо спишь и нервничаешь? Живи без стресса! Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Нервные клетки восстанавливаются!
Нервные клетки восстанавливаются! Помни о главном! Подробней
Простуда?
Простуда? Как выздороветь быстрее? Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Top