Бетазон плюс крем д/наруж. прим. по 30 г в тубах

Цены в аптеках

Бетазон плюс крем д/наруж. прим. по 30 г в тубах

Склад

діючі речовини: betamethasone, gentamycin;

1 г препарату містить бетаметазону валерату мікронізованого у перерахуванні на бетаметазон 1 мг; гентаміцину сульфату у перерахуванні на гентаміцин 1 мг;

допоміжні речовини: спирт цетостеариловий, поліетиленгліколю стеарат, парафін білий м’який, олія мінеральна, натрію дигідрофосфат безводний, кислота фосфорна концентрована, натрію гідроксид, хлоркрезол, вода очищена.

Лікарська форма

Крем для зовнішнього застосування.

Основні фізико-хімічні властивості: крем білого кольору, однорідної консистенції.

Фармакотерапевтична група

Кортикостероїди для застосування у дерматології. Кортикостероїди у комбінації з антибіотиками. Бетаметазон і антибіотики. Код АТХ D07С C01.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Препарат поєднує в собі тривалу протизапальну, протисвербіжну та судинозвужувальну дію бетаметазону валерату із широким спектром антибактеріальної активності гентаміцину сульфату. Активний щодо Staphylococcus aureus (коагулазопозитивні, коагулазонегативні і деякі штами, які продукують пеніциліназу) та грамнегативних бактерій: Pseudomonas aeruginosa, Aerobacter aerogenes, Escherichia coli, Proteus vulgaris і Klebsiella pneumoniae.

Фармакокінетика.

Дані про фармакокінетику препарату відсутні.

Показання

Дерматози, які піддаються лікуванню глюкокортикостероїдами при ускладненні або при підозрі ускладнення вторинною інфекцією, викликаною чутливими до гентаміцину мікроорганізмами: екзема (атопічна, дитяча, монетоподібна), аногенітальний та старечий свербіж, контактний дерматит, себорейний дерматит, нейродерміт, інтертригінозний дерматит, сонячний дерматит, ексфоліативний дерматит, стаз-дерматит та псоріаз.

Протипоказання

Препарат протипоказаний пацієнтам із підвищеною чутливістю до активних речовин або до будь-якого іншого компонента препарату.

Препарат протипоказаний при туберкульозі шкіри, шкірних проявах сифілісу, шкірних реакціях після вакцинації, поширеному бляшковому псоріазі, варикозному розширенні вен, періоральному дерматиті, рожевих вуграх, вітряній віспі, вірусних інфекціях, інших бактеріальних та грибкових інфекціях шкіри без належної антибактеріальної та антигрибкової терапії.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

У зв’язку з присутністю парафіну білого м’якого і олії мінеральної як допоміжних речовин лікування препаратом в аногенітальній ділянці може пошкодити структуру латексних презервативів і знизити їх безпеку при використанні під час лікування.

Особливості застосування

Препарат не призначений для застосування в офтальмології.

Не рекомендується застосування крему під оклюзійні пов’язки (наприклад, гіпс).

Слід дотримуватися особливої обережності при нанесенні крему на обличчя, не допускати потрапляння препарату в очі або на слизові оболонки.

При розвитку подразнення шкіри або проявів підвищеної чутливості на тлі лікування кремом слід припинити застосування препарату і підібрати хворому адекватну терапію.

Будь-які побічні ефекти, що спостерігалися при застосуванні системних кортикостероїдів, включаючи пригнічення функції кори надниркових залоз, можуть відзначатися і при місцевому застосуванні глюкокортикостероїдів, особливо у дітей (зокрема у немовлят).

Спостерігалися перехресні алергічні реакції з антибіотиками групи аміноглікозидів.

Системне всмоктування місцевих кортикостероїдів зазвичай збільшується зі збільшенням дозування кортикостероїду, збільшенням тривалості лікування та величини оброблюваної поверхні тіла. Слід вжити відповідних застережних заходів у таких випадках, оскільки кортикостероїди можуть спричинити пригнічення гіпоталамо-гіпофізарно-наднирковозалозної (ГГНЗ) системи. У разі розвитку пригнічення лікарський засіб слід відмінити або зменшити частоту нанесення, або перевести пацієнта на кортикостероїдний препарат слабшої дії.

Функція ГГНЗ системи зазвичай відновлюється при відміні препарату. В окремих випадках можуть розвиватися симптоми відміни, які вимагають додавання системного кортикостероїду.

Системна абсорбція гентаміцину при місцевому застосуванні може бути вищою при лікуванні великих поверхонь тіла, особливо при довготривалому застосуванні або при наявності пошкоджень шкіри. У таких випадках можливе виникнення небажаних ефектів, пов’язаних із системною абсорбцією гентаміцину, тому рекомендуються відповідні застережні заходи.

Довготривале місцеве застосування антибіотиків іноді може призводити до росту резистентної мікрофлори, включаючи гриби. У цьому випадку, а також при розвитку подразнення, сенсибілізації або суперінфекції терапію препаратом слід припинити та призначити відповідне лікування.

Спирт цетостеариловий може спричинити місцеві шкірні реакції (наприклад, контактний дерматит).

Хлоркрезол може спричиняти алергічні реакції.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Оскільки безпека застосування місцевих кортикостероїдів для вагітних не встановлена, не слід застосовувати препарат у I триместрі вагітності. Призначення препарату можливе тільки у пізніші терміни вагітності за умови, що очікувана користь для майбутньої матері перевищує потенційну загрозу для плода. Препарати даної групи не слід застосовувати вагітним на великі ділянки, у великих кількостях, протягом тривалого періоду або під оклюзійними пов’язками.

Дотепер не з’ясовано, чи можуть кортикостероїди внаслідок системної абсорбції при місцевому застосуванні проникати у грудне молоко, тому при прийнятті рішення щодо припинення грудного вигодовування або припинення застосування препарату необхідно враховувати важливість лікування для матері.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Зазвичай препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Крем наносити тонким шаром на всю уражену ділянку шкіри 2 рази на добу – вранці та ввечері.

Частоту нанесення препарату визначає лікар індивідуально, залежно від тяжкості захворювання. У легких випадках застосовувати 1 раз на добу, при більш тяжких ураженнях може виникнути необхідність у частішому застосуванні.

Тривалість лікування залежить від розміру та локалізації захворювання, а також від відповіді хворого на лікування. Проте якщо клінічне поліпшення не спостерігається протягом 3-4 тижнів, діагноз слід переглянути.

Діти.

Немає клінічних даних щодо застосування препарату дітям, тому не бажано застосовувати його пацієнтам цієї вікової категорії.

Оскільки у дітей співвідношення площі поверхні та маси тіла більше, ніж у дорослих, то спостерігається активніше поглинання препарату. Тому діти більш схильні до розвитку пригнічення функції ГГНЗ системи внаслідок застосування кортикостероїдів і розвитку екзогенних ефектів кортикостероїдів.

У дітей, які отримували кортикостероїди для місцевого застосування, відзначалося пригнічення функції надниркових залоз, синдром Кушинга, затримка росту, недостатнє збільшення маси тіла, підвищення внутрішньочерепного тиску.

Прояви пригнічення функції кори надниркових залоз: низький рівень кортизолу у плазмі крові та відсутність реакції на пробу зі стимуляції надниркових залоз із застосуванням препаратів адренокортикотропного гормону. Підвищення внутрішньочерепного тиску проявляється випинанням тім’ячка, головним болем, двобічним набряком диска зорового нерва.

Передозування

При довготривалому або надмірному застосуванні місцевих глюкокортикостероїдів можливе пригнічення гіпофізарно-адреналової функції із розвитком вторинної адреналової недостатності і появою симптомів гіперкортицизму, у тому числі хвороби Кушинга. Одноразове передозування гентаміцином не призводило до появи симптомів передозування. Надмірне або довготривале застосування гентаміцину може призвести до надмірного росту нечутливих до антибіотика мікроорганізмів.

Лікування. Призначають відповідну симптоматичну терапію. Симптоми гострого гіперкортицизму зазвичай оборотні. Якщо необхідно, проводять корекцію електролітного балансу. У випадку хронічної токсичної дії рекомендується поступова відміна кортикостероїдів. У разі надлишкового росту резистентних мікроорганізмів рекомендують припинити лікування препаратом і призначають необхідну терапію.

Побічні реакції

При лікуванні препаратом побічні реакції спостерігаються дуже рідко та включають підвищення чутливості, висипання та пігментацію шкіри, поколювання шкіри, ущільнення шкіри, розтріскування шкіри, відчуття тепла, пластинчасте лущення шкіри, вогнищеве лущення шкіри, фолікулярні висипання, еритему, телеангіектазію, відчуття печіння, свербіж, подразнення, сухість шкіри, фолікуліт, гіпертрихоз, акнеподібні висипання, гіпопігментацію, періоральний дерматит і алергічний контактний дерматит, мацерацію шкіри, вторинну інфекцію, атрофію шкіри, стриї та пітницю.

В осіб з індивідуальною непереносимістю до будь-якого компонента препарату можливі реакції підвищеної чутливості.

Лікування гентаміцином може супроводжуватися тимчасовим подразненням шкіри (еритема та свербіж), що зазвичай не потребує відміни лікування.

При застосуванні препарату на великі поверхні або з оклюзійною пов’язкою, особливо протягом тривалого періоду, необхідно враховувати можливість розвитку системної дії препарату. Будь-які побічні явища, що спостерігаються при системному застосуванні глюкокортикоїдів, включаючи супресію кори надниркових залоз, можуть виникати і при їх місцевому застосуванні.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 15 г або 30 г у тубі у коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

Товариство з обмеженою відповідальністю «Фармацевтична компанія «Здоров’я».

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності

Україна, 61013, Харківська обл., місто Харків, вулиця Шевченка, будинок 22.

(всі стадії виробництва, контроль якості, випуск серії)

Україна, 08301, Київська обл., м. Бориспіль, вул. Шевченка, буд. 100, літ. Б-ІІ (корпус 4).

(всі стадії виробництва, випуск серії)

Дата последнего обновления: 27.05.2018

Характеристики

Форма выпуска крем
Условия отпуска по рецепту
Регистрация UA/12948/01/01 от 11.05.2018 (приказ 907(2))
Действующие вещества гентамицин, бетаметазон
Взрослые Разрешено
Дети с 2-х лет
Беременные Запрещено
Кормящие мамы Запрещено
Аллергики с осторожностью
Диабетики Разрешено
Водители Разрешено

Найдено 556 аптек

Виталюкс
Киев, пр.Голосеевский 15
Бетазон плюс крем 30г
Здоровье ООО ФК
от 86.65
СВ Аптека
Полтава, пл.Славы 5
Бетазон плюс крем д/наруж. прим. по 30 г в тубах
Здоров'я, ФК, ТОВ, м.Харків, Україна
есть
Аптека низких цен
Киев, ул.Героев Днепра 67А
Бетазон плюс крем 0,1% 30г туба
Здоровье
от 86.58
Аптека низких цен
Киев, ул.Большая Васильковская 72
Бетазон плюс крем 0,1% 30г туба
Здоровье
от 87.18
Людмила Фарм Ко
Киев, пр.Воздухофлотский 38
Бетазон плюс крем 1мг/1г 30г туба
Здоровье
от 86.39
Аптека низких цен
Киев, ул.Данила Щербаковского 47
Бетазон плюс крем 0,1% 30г туба
Здоровье
от 86.36
Аптека низких цен
Киев, ш.Харьковское 166В
Бетазон плюс крем 0,1% 30г туба
Здоровье
от 86.22
Аптека Шара
Киев, ул.Малышко Андрея 3н
Бетазон плюс крем 0,1% 30г туба
Здоровье
от 82.90
Аптека Копейка
Киев, пр.Оболонский 51 Б
Бетазон плюс крем 0,1% 30г туба
Здоровье
от 80.90
Аптека Копейка
Киев, ул.Драгоманова 2
Бетазон плюс крем 0,1% 30г туба
Здоровье
от 81.90
Аптека Копейка
Киев, ул.Вереснева 24
Бетазон плюс крем 0,1% 30г туба
Здоровье
от 81.90
Аптека Копейка
Киев, ул.Софии Русовой 3
Бетазон плюс крем 0,1% 30г туба
Здоровье
от 83.00
Аптека Копейка
Киев, ул.Московская 46/2
Бетазон плюс крем 0,1% 30г туба
Здоровье
от 86.00
Аптека Копійка
Киев, ул.Ялтинская 7
Бетазон плюс крем 0,1% 30г туба
Здоровье
от 82.00
Аптека низких цен
Киев, ул.Вышгородская 56/2
Бетазон плюс крем 0,1% 30г туба
Здоровье
от 81.66
СВ Аптека
Кременчуг, пр.Свободы 31
Бетазон плюс крем д/наруж. прим. по 30 г в тубах
Здоров'я, ФК, ТОВ, м.Харків, Україна
есть
Аптека Копейка
Киев, бул.Чоколовский 6
Бетазон плюс крем 0,1% 30г туба
Здоровье
от 83.90
Аптека низких цен
Киев, ул.Глушкова 31А
Бетазон плюс крем 0,1% 30г туба
Здоровье
от 87.40
Киев, ул.Софиевская 6
Бетазон плюс крем д/зовн.заст. 30г туба
Здоров'я, ФК, ТОВ, м.Харків, Україна
от 90.77
Аптека низких цен
Киев, ул.Борщаговская 195/43
Бетазон плюс крем 0,1% 30г туба
Здоровье
от 88.17
Мед-Сервис
Полтава, ул.23-го Сентября 11
*бетазон плюс здоровье крем 30г
Здоровье
от 85.41
Аптека низких цен
Киев, ул.Коперника 2
Бетазон плюс крем 0,1% 30г туба
Здоровье
от 86.78
Аптека низких цен
Киев, ул.Мечникова 10/2
Бетазон плюс крем 0,1% 30г туба
Здоровье
от 86.78
Аптека Подорожник
Винница, ул.Князей Кориатовичей 168Б
Бетазон плюс крем туба 30г №1
Здоров'я Україна Харків
от 87.90
Аптека Копейка
Киев, ул.Митрополита Андрея Шептицкого 24
Бетазон плюс крем 0,1% 30г туба
Здоровье
от 81.90
Аптека Копейка
Киев, пр.Петра Григоренко 22/20
Бетазон плюс крем 0,1% 30г туба
Здоровье
от 83.00
Аптека низких цен
Киев, бул.Перова 15
Бетазон плюс крем 0,1% 30г туба
Здоровье
от 91.42
Аптека Подорожник
Чернигов, пр.Победы 103
Бетазон плюс крем туба 30г №1
Здоров'я Україна Харків
от 87.72
Аптека низких цен
Киев, пр.Героев Сталинграда 8
Бетазон плюс крем 0,1% 30г туба
Здоровье
от 87.57
Аптека для економних
Киев, ул.Иорданская 7В
Бетазон плюс крем 1мг/1г 30г туба
Здоровье
от 94.55
Аптека низких цен
Киев, пр.Леся Курбаса 4Б
Бетазон плюс крем 0,1% 30г туба
Здоровье
от 82.64
Аптека низких цен
Киев, ул.Святошинская 1
Бетазон плюс крем 0,1% 30г туба
Здоровье
от 92.05
Аптека низких цен
Киев, ул.Бальзака 80
Бетазон плюс крем 0,1% 30г туба
Здоровье
от 85.47
Аптека Копейка
Киев, пр.Гагарина Юрия 2/35а
Бетазон плюс крем 0,1% 30г туба
Здоровье
от 80.00
Аптека Подорожник
Луцк, пр.Воли 74
Бетазон плюс крем туба 30г №1
Здоров'я Україна Харків
от 87.94
Аптека низких цен
Киев, наб.Днепровская 21
Бетазон плюс крем 0,1% 30г туба
Здоровье
от 82.64
Аптека низких цен
Киев, ул.Нижний Вал 23
Бетазон плюс крем 0,1% 30г туба
Здоровье
от 87.81
Аптека Копейка
Киев, ул.Тростянецкая 47
Бетазон плюс крем 0,1% 30г туба
Здоровье
от 87.90
Аптека Конекс
Винница, ул.600-летия 32-А
Бетазон плюс крем 30г туба
Здоров'я
от 84.90
Аптека Копейка
Киев, ул.Героев Днепра 43В (м. Героев Днепра)
Бетазон плюс крем 0,1% 30г туба
Здоровье
от 87.90
Аптека Копейка
Киев, пр.Победы 136 (м. Житомирская)
Бетазон плюс крем 0,1% 30г туба
Здоровье
от 86.89
Аптека низких цен
Киев, ул.Большая Васильковская 112
Бетазон плюс крем 0,1% 30г туба
Здоровье
от 86.94
Аптека низких цен
Киев, ул.Анны Ахматовой 34
Бетазон плюс крем 0,1% 30г туба
Здоровье
от 88.17
Аптека низких цен
Киев, ул.Героев Днепра 30
Бетазон плюс крем 0,1% 30г туба
Здоровье
от 86.93
Аптека Доброго Дня
Полтава, ул.Сенная 32
Бетазон плюс крем 30г
Здоровье ООО (Украина, Харьков) (м)
от 102.00
Аптека Фармавин
Винница, ул.Киевская 49
Бетазон плюс крем 30г туба
Здоров'я
от 81.65
Аптека низких цен
Киев, пр.Валерия Лобановского 196
Бетазон плюс крем 0,1% 30г туба
Здоровье
от 87.22
Аптека низких цен
Киев, ул.Константиновская 25
Бетазон плюс крем 0,1% 30г туба
Здоровье
от 87.42
Айва
Харьков, ш.Григорьевское 10
Бетазон плюс крем д/наруж.прим.30г
Здоровье ООО ФК
от 88.00
Аптека БАМ
Белая Церковь, ул.Леваневского 57
Бетазон плюс крем туба 30г №1
Здоров'я Україна Харків
от 77.53
Инструкция по применению Бетазон плюс, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Бетазон плюс, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Бетазон плюс с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Рекомендуем посмотреть

Бетазон ультра крем д/наруж. прим. по 15 г в тубах
Бетазон ультра мазь по 15 г в тубах
Бетазон ультра крем д/наруж. прим. по 30 г в тубах
Бетазон ультра
крем, мазь
Здоровье ФК
Цены в аптеках
Триакутан крем по 15 г в тубах
Триакутан мазь по 15 г в тубах
Триакутан
крем, мазь
Артериум Корпорация
Цены в аптеках
Тридерм крем по 15 г в тубах
Тридерм мазь по 15 г в тубах
Тридерм крем по 30 г в тубах
Тридерм мазь по 30 г в тубах
Тридерм
крем, мазь
МСД Украина
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Бетазон плюс крем д/наруж. прим. по 15 г в тубах
Бетазон плюс крем д/наруж. прим. по 30 г в тубах
Бетазон плюс
крем
Здоровье ФК
Цены в аптеках

Новинки

Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Нервные клетки восстанавливаются!
Нервные клетки восстанавливаются! Помни о главном! Подробней
Простуда?
Простуда? Как выздороветь быстрее? Подробней
Плохо спишь и нервничаешь?
Плохо спишь и нервничаешь? Живи без стресса! Подробней
Top