Бифидумбактерин инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Бифидумбактерин - инструкция по применению

Бифидумбактерин лиофилизат д/приг. сусп. д/перор. и мест. прим. по 5 доз №10 во флак.
Перевести на русский язык:
Перевести

Загальна характеристика

Основні властивості лікарської форми: препарат має вигляд ліофілізованої кристалічної або поруватої маси бежевого кольору різної інтенсивності з сіруватим відтінком. При додаванні води утворює непрозорий завис. Препарат має специфічний запах і смак.

Склад

діючі речовини - одна доза містить не менше 107 живих біфідобактерій.

допоміжні речовини - сахароза - від 7 до 10 %, желатин харчовий - від 0,7 до 1,0 %, молоко знежирене - від 15 до 25 %.

Форма випуску

Ліофілізат для виготовлення суспензії для перорального і місцевого застосування.

Код за АТС

А07F А01.

Імунобіологічні властивості

Терапевтичний ефект біфідумбактерину визначають живі біфідобактерії, що мають антагоністичну активність відносно широкого спектру патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів і, тим самим, нормалізують мікрофлору кишечнику. Високий кількісний рівень біфідофлори та її перевага в мікробіоценозі, що досягається при застосуванні біфідумбактерину, нормалізують діяльність шлунково-кишкового тракту, поліпшують обмінні процеси, попереджують розвиток затяжних форм кишкових захворювань, підвищують неспецифічну резистентність організму.

Показання для застосування

При захворюваннях шлунково-кишкового тракту

  • для лікування при тривалих кишкових дисфункціях невизначеної етіології;
  • при гострих кишкових інфекціях (у комплексному лікуванні дизентерії, сальмонельозу, ешерихіозу, вірусних діарей тощо), при тривалих кишкових дисфункціях стафілококової етіології, а також для лікування реконвалесцентів після гострих кишкових інфекцій при тривалій дисфункції кишечнику;
  • у комплексному лікуванні дітей (у тому числі новонароджених, недоношених), хворих на пневмонію, сепсис та інші гнійно-інфекційні недуги, для профілактики розладів функції кишечнику та запобігання розвитку виразково-некротичного ентероколіту;
  • показаний дітям з обтяженим преморбідним станом: народженим передчасно або з ознаками недоношеності, які приймають антибіотики в ранньому неонатальному періоді; у дітей, матері яких мали тяжкі токсикози, екстрагенітальні недуги, тривалий безводний період та іншу патологію; у дітей, матері яких мають лактостаз, тріщини сосків і відновлюють годування грудьми після одужання від маститу; у ослаблених дітей з анемією, гіпотрофією, рахітом, діатезом та іншими проявами алергії; при захворюванні кашлюком, особливо за наявності у них будь-яких розладів функції кишечнику;
  • при ранньому переведенні немовлят на штучне годування чи годування донорським молоком;
  • у дітей старшого віку та дорослих при гострих та хронічних запальних захворюваннях товстої та тонкої кишок (коліти, ентероколіти) з перебігом на тлі порушень мікрофлори з дефіцитом чи відсутністю біфідофлори;
  • при кишкових дисфункціях як наслідку дисбактеріозу кишечнику, що виник після тривалої антибактеріальної, гормональної, променевої та інших видів терапії, за стресових ситуацій та перебування у екстремальних умовах, а також з метою профілактики зазначеної патології;
  • за складної епідситуації в пологових будинках з метою профілактики маститу для місцевої обробки молочних залоз матерів-годувальниць групи "ризику" (у жінок з втягнутим пласким соском, зниженням його ерекції, наявністю тріщин);

При захворюваннях жіночої статевої сфери:

  • при порушенні чистоти вагінального секрету до ІІІ-ІV ступенів у вагітних групи "ризику",
  • при бактеріальних кольпітах, викликаних стафілококом та кишковою паличкою (в монофлорі та в асоціаціях), а також при сенільних кольпітах гормональної природи.

Спосіб застосування і дози

Біфідумбактерин при кишкових недугах застосовують внутрішньо, а в акушерсько-гінекологічній практиці - інтравагінально.

Вміст флакону розчиняють кип’яченою водою кімнатної температури з розрахунку 1 чайна ложка води на 1 дозу препарату. Для цього до склянки наливають потрібну кількість чайних ложок води (у відповідності з числом доз, зазначених на етикетці тари), а потім зі склянки переносять до флакону невелику кількість води для розчинення сухої маси. Після розчинення вміст флакона переносять до тієї ж склянки і перемішують (одна чайна ложка розчиненого препарату є 1 доза), необхідну кількість таких доз випивають за 20-30 хвилин до їжі. Немовлятам препарат можна давати безпосередньо перед годуванням.

Неприпустимо розчиняти препарат гарячою водою та зберігати його у рідкому вигляді. У випадку використання флакона в кілька прийомів (2-3 рази на добу) сухим чистим предметом (ложечка, очна лопаточка тощо) можна розділити суху масу приблизно на 2-3 частини, необхідну частину розчинити і використати, а решту сухої маси зберігати в холодильнику в закоркованому флаконі.

При кишкових захворюваннях дітям першого півроку життя препарат призначають по 5 доз на прийом 2 рази на день, дітям другого півріччя і старшим - по 5 доз 3 рази на день.

Новонародженим групи "ризику" доцільно починати застосування препарату в пологовому відділенні з першої доби життя до виписки (по 2,5 дози на прийом 2 рази на день).

Дітям при сепсисі, пневмонії та інших гнійно-інфекційних захворюваннях призначають по 5 доз 3 рази на день у комплексі з загальноприйнятими методами лікування основного захворювання. При виникненні в цій групі дітей порушень функції шлунково-кишкового тракту та загрозі виразково-некротичного ентероколіту кількість біфідумбактерину збільшують до 20 доз на добу.

При гострих, хронічних запальних недугах тонкого і товстого кишечників, колітах та ентероколітах у дорослих рекомендується приймати по 5 доз 2-3 рази на день.

При кишкових захворюваннях тривалість курсу лікування біфідумбактерином визначається важкістю клінічних проявів, віком хворого і становить 2-4 тижні, а в окремих випадках - до 3-х місяців.

Для обробки ділянки соска та його ареоли у породіллі розчинений зазначеним вище способом препарат наносять стерильним тампоном за 20-30 хвилин до годування по 5 доз протягом 5 днів. Змочений препаратом тампон залишають на поверхні молочної залози до початку годування.

Для інтравагінального введення препаратом просочують стерильний тампон, який вводять у вагіну і залишають на 2-3 години.

При запальних захворюваннях жіночих геніталій та передпологовій підготовці вагітних групи «ризику» біфідумбактерин сухий призначають по 5-10 доз 1 раз на день протягом 5-8 днів під контролем відновлення чистоти вагінального секрету до І-ІІ ступеня та зникнення клінічних симптомів запалення.

При необхідності курс лікування біфідумбактерином можна повторювати. З профілактичною метою призначають по 5 доз 1-2 рази на день протягом 1-2-х тижнів.

Побічна дія

Не описана.

Протипоказання

Не встановлені.

Умови зберігання та транспортування

Зберігати (в недоступному для дітей місці) при температурі від 2 до 8°С. Транспортування усіма видами критого транспорту при температурі від 2 до 8°С. Відпускають без рецепту.

Не придатний до застосування, якщо:

1. Цілісність упаковки порушена;

2. Препарат без маркування;

3. Маса із зменшеними фізичними властивостями (висушена маса темно- коричневого кольору, різко зменшена в об'ємі)

Термін придатності

1 рік.

Пакування

Упаковка містить 10 флаконів по 5 доз з інструкцією про застосування.

Виробник

Федеральне державне унітарне підприємство «Науково-виробниче об'єднання по медичним імунобіологічним препаратам «Мікроген» Міністерства охорони здоров’я та соціального розвитку Російської Федерації, Росія.

Скорочена назва: ФДУП «НВО «Мікроген» Мінздравсоцрозвитку Росії.

За адресою: Росія, 115088, м. Москва, вул. 1-а Дубровська, б. 15, тел. (495) 710-37 -87.

Адреси виробництва: Росія, 355019, Ставропольській край, м. Ставропіль, вул. Біологічна, 20;

Росія, 614089, Пермський край, м. Перм, вул. Братська, 177.

Аннотация (инструкция по применению) медицинского препарата Бифидумбактерин, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Бифидумбактерин, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Бифидумбактерин с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.
Дозировка Бифидумбактерин лиофилизат д/приг. сусп. д/перор. и мест. прим. по 5 доз №10 во флак.
Производитель Микроген, НПО, ФГУП, г.Томск, РосийскаяФедерация
МНН Lactic acid producing organisms
Регистрация № 136/09-300200000 от 06.04.2012. Приказ № 247 от 06.04.2012
Код АТХ

Найдено 2917 аптек

Красноград, ул.Шевченко 107/2
  (0800) 50-59-XX
Бифидумбактерин пор. д/п р-ра фл. №10
БИОФАРМА УКРАИНА
15190
Киев, ул.Ярославская 56А
  (044) 364-81-XX
Бифидумбактерин пор.5 доз фл.№10
Биофарма
16808
Найдено 2917 аптек Все аптеки

и 3 аптеки с доставкой

polimed.ua
  (0800) 50-81-XX
Доставка по Украине "Новой почтой"
www.laskavaapteka.ua
  38(050)669-08-XX
Доставка по Украине "Новой почтой"
farmahelp.com.ua
  (098) 098-53-XX
Доставка по Украине по тарифам "Новая почта", "Гюнсел", "Интайм". Оплата наложенным платежом при получении

Также ищут

Новинки

Авитаминоз? Быстрая витаминная помощь! Подробней
Простуда? Насморк? Кашель? Действуйте комплексно! Подробней
Запор? Устрани не симптомы, а причину Подробней
ГОРЛО ЛІКУВАТИ Малюку і Тату Подробней
Болит горло? Устрани причину болезни - возбудителей Подробней
Режутся зубки? Как помочь ребенку Подробней
Как экономить при покупке в аптеках? Подробней
Скрыть рекламу
Top