Бифидумбактерин инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Бифидумбактерин - инструкция по применению

Перевести на русский язык:
Перевести

Загальна характеристика

Основні властивості лікарської форми: препарат має вигляд ліофілізованої кристалічної або поруватої маси бежевого кольору різної інтенсивності з сіруватим відтінком. При додаванні води утворює непрозорий завис. Препарат має специфічний запах і смак.

Склад

діючі речовини - одна доза містить не менше 107 живих біфідобактерій.

допоміжні речовини - сахароза - від 7 до 10 %, желатин харчовий - від 0,7 до 1,0 %, молоко знежирене - від 15 до 25 %.

Форма випуску

Ліофілізат для виготовлення суспензії для перорального і місцевого застосування.

Код за АТС

А07F А01.

Імунобіологічні властивості

Терапевтичний ефект біфідумбактерину визначають живі біфідобактерії, що мають антагоністичну активність відносно широкого спектру патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів і, тим самим, нормалізують мікрофлору кишечнику. Високий кількісний рівень біфідофлори та її перевага в мікробіоценозі, що досягається при застосуванні біфідумбактерину, нормалізують діяльність шлунково-кишкового тракту, поліпшують обмінні процеси, попереджують розвиток затяжних форм кишкових захворювань, підвищують неспецифічну резистентність організму.

Показання для застосування

При захворюваннях шлунково-кишкового тракту

  • для лікування при тривалих кишкових дисфункціях невизначеної етіології;
  • при гострих кишкових інфекціях (у комплексному лікуванні дизентерії, сальмонельозу, ешерихіозу, вірусних діарей тощо), при тривалих кишкових дисфункціях стафілококової етіології, а також для лікування реконвалесцентів після гострих кишкових інфекцій при тривалій дисфункції кишечнику;
  • у комплексному лікуванні дітей (у тому числі новонароджених, недоношених), хворих на пневмонію, сепсис та інші гнійно-інфекційні недуги, для профілактики розладів функції кишечнику та запобігання розвитку виразково-некротичного ентероколіту;
  • показаний дітям з обтяженим преморбідним станом: народженим передчасно або з ознаками недоношеності, які приймають антибіотики в ранньому неонатальному періоді; у дітей, матері яких мали тяжкі токсикози, екстрагенітальні недуги, тривалий безводний період та іншу патологію; у дітей, матері яких мають лактостаз, тріщини сосків і відновлюють годування грудьми після одужання від маститу; у ослаблених дітей з анемією, гіпотрофією, рахітом, діатезом та іншими проявами алергії; при захворюванні кашлюком, особливо за наявності у них будь-яких розладів функції кишечнику;
  • при ранньому переведенні немовлят на штучне годування чи годування донорським молоком;
  • у дітей старшого віку та дорослих при гострих та хронічних запальних захворюваннях товстої та тонкої кишок (коліти, ентероколіти) з перебігом на тлі порушень мікрофлори з дефіцитом чи відсутністю біфідофлори;
  • при кишкових дисфункціях як наслідку дисбактеріозу кишечнику, що виник після тривалої антибактеріальної, гормональної, променевої та інших видів терапії, за стресових ситуацій та перебування у екстремальних умовах, а також з метою профілактики зазначеної патології;
  • за складної епідситуації в пологових будинках з метою профілактики маститу для місцевої обробки молочних залоз матерів-годувальниць групи "ризику" (у жінок з втягнутим пласким соском, зниженням його ерекції, наявністю тріщин);

При захворюваннях жіночої статевої сфери:

  • при порушенні чистоти вагінального секрету до ІІІ-ІV ступенів у вагітних групи "ризику",
  • при бактеріальних кольпітах, викликаних стафілококом та кишковою паличкою (в монофлорі та в асоціаціях), а також при сенільних кольпітах гормональної природи.

Спосіб застосування і дози

Біфідумбактерин при кишкових недугах застосовують внутрішньо, а в акушерсько-гінекологічній практиці - інтравагінально.

Вміст флакону розчиняють кип’яченою водою кімнатної температури з розрахунку 1 чайна ложка води на 1 дозу препарату. Для цього до склянки наливають потрібну кількість чайних ложок води (у відповідності з числом доз, зазначених на етикетці тари), а потім зі склянки переносять до флакону невелику кількість води для розчинення сухої маси. Після розчинення вміст флакона переносять до тієї ж склянки і перемішують (одна чайна ложка розчиненого препарату є 1 доза), необхідну кількість таких доз випивають за 20-30 хвилин до їжі. Немовлятам препарат можна давати безпосередньо перед годуванням.

Неприпустимо розчиняти препарат гарячою водою та зберігати його у рідкому вигляді. У випадку використання флакона в кілька прийомів (2-3 рази на добу) сухим чистим предметом (ложечка, очна лопаточка тощо) можна розділити суху масу приблизно на 2-3 частини, необхідну частину розчинити і використати, а решту сухої маси зберігати в холодильнику в закоркованому флаконі.

При кишкових захворюваннях дітям першого півроку життя препарат призначають по 5 доз на прийом 2 рази на день, дітям другого півріччя і старшим - по 5 доз 3 рази на день.

Новонародженим групи "ризику" доцільно починати застосування препарату в пологовому відділенні з першої доби життя до виписки (по 2,5 дози на прийом 2 рази на день).

Дітям при сепсисі, пневмонії та інших гнійно-інфекційних захворюваннях призначають по 5 доз 3 рази на день у комплексі з загальноприйнятими методами лікування основного захворювання. При виникненні в цій групі дітей порушень функції шлунково-кишкового тракту та загрозі виразково-некротичного ентероколіту кількість біфідумбактерину збільшують до 20 доз на добу.

При гострих, хронічних запальних недугах тонкого і товстого кишечників, колітах та ентероколітах у дорослих рекомендується приймати по 5 доз 2-3 рази на день.

При кишкових захворюваннях тривалість курсу лікування біфідумбактерином визначається важкістю клінічних проявів, віком хворого і становить 2-4 тижні, а в окремих випадках - до 3-х місяців.

Для обробки ділянки соска та його ареоли у породіллі розчинений зазначеним вище способом препарат наносять стерильним тампоном за 20-30 хвилин до годування по 5 доз протягом 5 днів. Змочений препаратом тампон залишають на поверхні молочної залози до початку годування.

Для інтравагінального введення препаратом просочують стерильний тампон, який вводять у вагіну і залишають на 2-3 години.

При запальних захворюваннях жіночих геніталій та передпологовій підготовці вагітних групи «ризику» біфідумбактерин сухий призначають по 5-10 доз 1 раз на день протягом 5-8 днів під контролем відновлення чистоти вагінального секрету до І-ІІ ступеня та зникнення клінічних симптомів запалення.

При необхідності курс лікування біфідумбактерином можна повторювати. З профілактичною метою призначають по 5 доз 1-2 рази на день протягом 1-2-х тижнів.

Побічна дія

Не описана.

Протипоказання

Не встановлені.

Умови зберігання та транспортування

Зберігати (в недоступному для дітей місці) при температурі від 2 до 8°С. Транспортування усіма видами критого транспорту при температурі від 2 до 8°С. Відпускають без рецепту.

Не придатний до застосування, якщо:

1. Цілісність упаковки порушена;

2. Препарат без маркування;

3. Маса із зменшеними фізичними властивостями (висушена маса темно- коричневого кольору, різко зменшена в об'ємі)

Термін придатності

1 рік.

Пакування

Упаковка містить 10 флаконів по 5 доз з інструкцією про застосування.

Виробник

Федеральне державне унітарне підприємство «Науково-виробниче об'єднання по медичним імунобіологічним препаратам «Мікроген» Міністерства охорони здоров’я та соціального розвитку Російської Федерації, Росія.

Скорочена назва: ФДУП «НВО «Мікроген» Мінздравсоцрозвитку Росії.

За адресою: Росія, 115088, м. Москва, вул. 1-а Дубровська, б. 15, тел. (495) 710-37 -87.

Адреси виробництва: Росія, 355019, Ставропольській край, м. Ставропіль, вул. Біологічна, 20;

Росія, 614089, Пермський край, м. Перм, вул. Братська, 177.

Аннотация (инструкция по применению) продукта Бифидумбактерин, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Бифидумбактерин, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Бифидумбактерин с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.
Дозировка Бифидумбактерин лиофилизат д/приг. сусп. д/перор. и мест. прим. по 5 доз №10 во флак.
Производитель Микроген, НПО, ФГУП, г.Томск, РосийскаяФедерация
МНН Lactic acid producing organisms
Регистрация № 136/09-300200000 от 06.04.2012. Приказ № 247 от 06.04.2012
Код АТХ

Рекомендуем посмотреть

Линекс форте капсулы тв. №14 (7х2) в блис.
Линекс форте капсулы №14 во флак.
Линекс форте капсулы тв. №7 в блис.
+2
Линекс форте
капсулы
Сандоз
Цены в аптеках
Линекс капсулы тв. №32 во флак.
Линекс капсулы тв. №16 (8х2)
Линекс капсулы тв. №32 (8х4)
Линекс капсулы тв. №48 (8х6)
Линекс
капсулы
Сандоз
Цены в аптеках
Спазмолак капсулы №20 (10х2)
Спазмолак
капсулы
Институт Розель Инк. для "Данстар Фермент АГ", Канада/Швейцария
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Бифидумбактерин порошок лиоф. по 5 доз №10 во флак.
Бифидумбактерин лиофилизат по 5 доз №10 во флак.
Бифидумбактерин порошок д/внут. и мест. прим. по 5 доз №10 в пак.
+8
Бифидумбактерин
лиофилизат, порошок, суппозитории
6 производителей
Цены в аптеках

Новинки

Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Собираетесь в отпуск или на отдых?
Собираетесь в отпуск или на отдых? Возьмите с собой в аптечку.... Подробней
Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Top