Бифон инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Бифон - инструкция по применению

Бифон лосьон по 100 мл во флак.
Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

біфоназол, піроктоноламін, пантенол, алантоїн, динатрію фосфат, лимонна кислота, ментол, гліцерин, ПЕГ-40-гідрогенізована рицинова олія, полікватерніум-16, денатурований спирт, вода.

Фармакологічні властивості

Біфон® лосьйон містить 2 активні протигрибкові компоненти - біфоназол і піроктоноламін, які знищують грибок - причину утворення лупи. До його складу також входять пантенол, що допомагає уникнути сухості шкіри голови, та протизапальний компонент алантоїн. У складі засобу немає барвників і ароматизаторів, що дозволяє уникнути будь-якого подразнюючого впливу на шкіру голови і забезпечує м'яку безпечну дію. Шкіра голови відновлює порушений баланс, зникає неприємний свербіж.

Рекомендації щодо застосування

Засіб проти лупи та свербежу.

Спосіб застосування

Після миття голови від ½ до 1 ковпачка лосьйону рівномірно нанести на шкіру голови та злегка втерти масажними рухами. Не змивати! Дія засобу зберігається до наступного миття голови. Засіб можна наносити як на мокре, так і на сухе волосся. Застосування лосьйону Біфон® можна поєднувати з використанням будь-яких шампунів, засобів для укладки та догляду за волоссям. Рекомендовано застосовувати Біфон® лосьйон 2-3 рази на тиждень протягом 4 тижнів. Після усунення лупи (себореї) продовжити застосування Біфон® 1 раз на тиждень ще 1 місяць для закріплення ефекту.

При мікозах (грибкових ураженнях) волосистої частини голови лосьйон Біфон® наносити 1 раз на добу впродовж 4-6 тижнів. Після усунення грибка застосування продовжити 1 раз на тиждень ще протягом 1 місяця для закріплення результату.

При висівкопоподібному (різноколірному) лишаї уражені ділянки обробляють лосьйоном Біфон® протягом 1 тижня – 1 раз на добу, а потім протягом 3-х тижнів - 3 рази на тиждень. Для профілактики рецидивів різноколірного лишаю наносять 2 рази на тиждень у спекотну погоду.

Особливості застосування

Тільки для зовнішнього застосування.

У дітей до трьох років можна застосовувати тільки під наглядом лікаря.

Застереження щодо застосування

При випадковому потраплянні в очі - ретельно промити їх водою. Засіб слід наносити тільки на неушкоджену шкіру. У випадку подразнення шкіри або будь-яких небажаних реакцій - припинити використання та звернутися до лікаря.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до складових компонентів засобу.

Форма випуску

По 100 мл лосьйону у флаконі. По 1 флакону у коробці.

Дата виробництва та строк придатності

Дату терміну використання вказано на упаковці.

Умови зберігання

Зберігати у місці, недоступному для дітей. Зберігати при температурі не вище 30 °С.

Виробник

мібе ГмбХ Арцнайміттель, Німеччина / mibe GmbH Arzneimittel, Germany.

Заявник

Дермафарм АГ, Німеччина / Dermapharm AG, Germany.

Аннотация (инструкция по применению) продукта Бифон, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Бифон, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Бифон с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.
Дозировка Бифон лосьон по 100 мл во флак.
Производитель Мибе ГмбХ Арцнаймиттель для "Дермафарм АГ", Германия
Регистрация № 05.03.02-03/22290 от 03.04.2013

Также ищут

Новинки

ГОРЛО БОЛИТЬ? Малюку і Тату горло лікувати Подробней
Здоровое материнство? Витамины беременности немецкого стандарта Подробней
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Как экономить при покупке в аптеках? Подробней
Скрыть рекламу
Top