Бронируйте товары в аптеках, экономьте до 30%. С нами 5703 аптеки по всей Украине. Узнать больше
Условия отпуска без рецепта
Категория Гипотензивные
Регистрация Закончилась
Показать все

Инструкция для Боярышника плоды по 50 г в пач.

Склад лікарського засобу

діюча речовина: глоду плоди.

Лікарська форма

Плоди.

Плоди глоду згладженого (Crataqus Laeviqaqa (Poir.) DS), колючого (С. oxyacantha sensu Pojark) та інших видів, висушені в період їх дозрівання. Плоди яблукоподібні, від кулеподібної до еліпсоїдальної форми, тверді, зморшкуваті. Колір плодів від жовто-оранжевого та бурувато-червоного до темно-бурого або чорного, іноді з білуватим нальотом, цукром, що викристалізувався, без запаху, смак солодкуватий.

Назва і місцезнаходження виробника

Комунальне підприємство Київської обласної ради «Фармацевтична фабрика».

Україна, 01032, м. Київ, вул. Комінтерну, 16.

Фармакотерапевтична група

Кардіологічні препарати. Код АТС С01Е В04.

Глоду плоди містять кислоти органічні, цукри, сорбіт, пектинові речовини, кислоту аскорбінову, b-каротин, вітамін К, фенольні сполуки (антоціани, лейкоантоціани), катехіни, флавоноли, фенолокислоти, кумарини, стерини, кислоти тритерпенові (урсолова, олеанолова). Цей комплекс біологічно активних речовин чинить кардіотонічну, спазмолітичну, гіпотензивну, седативну та десенсибілізуючу дію. Відвари і настої із плодів глоду посилюють кровопостачання в коронарних судинах серця і в судинах мозку, підвищують чутливість міокарда до серцевих глікозидів, трохи посилюють скорочення серцевого м’яза і зменшують збудливість останнього, чинять заспокійливу дію, нормалізують артеріальний тиск, сприяють зниженню рівня холестерину в крові, малотоксичні, в організмі не кумулюють.

Показання для застосування

Функціональні розлади серцевої діяльності, ангіоневрози, а також (як доповнення до базисної терапії) легкі форми миготливої аритмії та пароксизмальної тахікардії.

Протипоказання

Індивідуальна підвищена чутливість до біологічно активних речовин, що містяться в лікарському засобі. Виражені артеріальна гіпотензія та брадикардія. Період вагітності та годування груддю. Дитячий вік до 14 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні

При тривалому застосуванні потрібна консультація лікаря.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Не застосовувати у період вагітності та годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

У період лікування препаратами глоду пацієнтам слід утримуватись від керування транспортними засобами та виконання іншої роботи, яка потребує підвищеної уваги, швидких психічних і рухових реакцій.

Діти

Безпека та ефективність застосування препаратів глоду у дітей не встановлені, тому не рекомендується призначати їх дітям віком до 14 років.

Спосіб застосування та дози

16 г (1 столова ложка неподрібнених або 2 десертні ложки подрібнених) плодів вміщують в емальований посуд, заливають 200 мл (1 склянка) гарячої кип’яченої води, закривають кришкою і настоюють на киплячій водяній бані 30 хв. Охолоджують при кімнатній температурі 10 хв, проціджують, залишок віджимають до процідженого відвару. Об’єм відвару доводять кип’яченою водою до 200 мл. Дорослі приймають у теплому вигляді по 1/3 склянки 3 рази на день за 30 хв до їди. Діти старше 14 років – по ¼ склянки 3 рази на день за 30 хв до їди.

Тривалість курсу лікування визначається лікарем індивідуально з урахуванням характеру, ступеня тяжкості та особливостей перебігу захворювання, стабільності досягнутого терапевтичного ефекту і переносимості препарату.

Передозування

При передозуванні з’являється сонливість, зменшення частоти серцевих скорочень. При появі ознак передозування слід припинити застосування препарату та вжити негайних заходів симптоматичної та підтримувальної терапії (відповідно до клінічного стану хворого).

Побічні ефекти

При індивідуальній підвищеній чутливості до препарату можливий розвиток алергічних реакцій – гіперемія, висипи, свербіж і набрякання шкіри.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Може посилювати дію снодійних, седативних та антиаритмічних засобів, серцевих глікозидів.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати у сухому, захищеному від світла місці. Приготований відвар і настій зберігати в прохолодному (8 - 15 оС) місці не більше 2 діб.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 50 г у пачці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Важно! Данная инструкция по применению является официальной инструкцией производителя, утвержденная и предоставлена Государственным реестром лекарственных средств Украины.
Данная инструкция представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.

Характеристики

Условия отпуска без рецепта
Категория Гипотензивные
Регистрация Закончилась
АТХ-классификация C01EB04 - Гликозиды боярышника
МНН Боярышника гликозиды
Действующие вещества боярышника плоды

Все дозировки и формы выпуска

Новинки реклама

Болит ухо?
Болит ухо? Быстрая помощь с 5-й минуты Подробней
Малыш заболел?
Малыш заболел? Препарат от гриппа и ОРВИ, разрешён с рождения Подробней
Мягкое снижение
Мягкое снижение Артериального давления Подробней
Слабый иммунитет?
Слабый иммунитет? Частые простуды? Подробней
Защитить суставы?
Защитить суставы? Примите всего раз в сутки. Сделано в Канаде. Подробней
Запор?
Запор? Смена слабительных не дает результата? Подробней
Top