Брал инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Брал - инструкция по применению

Брал таблетки №100 (10х10)
Перевести на русский язык:
Перевести

Склад лікарського засобу

діючі речовини: 1 таблетка містить метамізолу натрію 500 мг, пітофенону гідрохлориду 5 мг, фенпіверину броміду 0,1 мг;

допоміжні речовини: лактоза, желатин, магнію стеарат, тальк, крохмаль кукурудзяний.

Лікарська форма. Таблетки.

Білого кольору з жовтувато-кремовим відтінком, плоскі, круглі з фаскою таблетки, з розподільною рискою на одному боці та тисненням МІСRО — на іншому.

Назва і місцезнаходження виробника

Мікро Лабс Лімітед

92, Сіпкот Хосур-635 126, Індія.

Фармакотерапевтична група

Синтетичні антихолінергічні засоби в комбінації з аналгетиками. Код АТС А03D А02.

Фармакологічні властивості Комбінований препарат. До його складу входять три діючі інгредієнти: аналгетик, спазмолітик та антихолінергічний засіб. Аналгетичний механізм обумовлений вмістом метамізолу натрію і посилюється завдяки комбінації із спазмолітиком та антихолінергічним засобом.

Аналгетична дія метамізолу натрію пов'язана з центральним і периферичним механізмами. Антиспазматична дія препарату обумовлена прямим міотропним впливом фенпіверину броміду та антихолінергічною дією пітофенону гідрохлориду на гладенькі

м’язи.

Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання для застосування

Ниркова коліка, спастичні явища сечовивідних шляхів, спазми шлунка і кишечнику, спастична дисменорея, жовчна коліка, дискінезія жовчних шляхів.

Протипоказання

Підвищена чутливість на похідні піразолону (бутадіон, трибузон), інші компоненти препарату. Виражені порушення функції нирок та печінки. Генетична відсутність глюкозо-6-фосфатдегідрогенази. Тахіаритмія, закритокутова форма

глаукоми, гіпертрофія передміхурової залози з тенденцією до затримки сечі. Шлунково-кишкова непрохідність та мегаколон. Захворювання системи крові. Колаптоїдний стан. Перший триместр та останні 6 тижнів вагітності. Період годування груддю. Таблетки не призначають дітям віком до 12 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні

Препарат призначають з обережністю у гострий період інфаркту міокарда - лише у разі відсутності інших аналгетиків. З обережністю призначають препарат пацієнтам із систолічним артеріальним тиском нижче 100 мм рт.ст..

Особливі застереження

З обережністю і під контролем лікаря застосовують препарат

хворі з порушенням функції печінки та нирок, при схильності до гіпотензії та бронхоспазму, а також при підвищеній чутливості до нестероїдних протизапальних засобів, з обтяженим алергологічним анамнезом.

Метаболіти метамізолу можуть спричинити забарвлення сечі в червоний колір.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Не застосовують у період вагітності та годування груддю.

Спосіб застосування та дози

Застосування препарату у формі таблеток показане як додаткове лікування після введення ін'єкцій, а також при легкому і середньому ступеню тяжкості спазмів гладкої мускулатури.

Дорослим призначають по 1 - 2 таблетки 3-4 рази на добу. Дітям віком 12 - 15 років - по ½ – 1 таблетки 3-4 рази на добу. Тривалість застосування - не більше 3 діб.

Передозування

При передозуванні препарату спостерігається блювання, відчуття сухості в роті, збільшення потовиділення, порушення акомодації, артеріальна гіпотензія, сонливість, сплутаність свідомості, порушення функції печінки та нирок, судоми.

Лікування симптоматичне.

Побічні ефекти

В терапевтичних дозах препарат звичайно переноситься добре. Іноді можуть виникати алергічні реакції: шкірний висип, свербіж, дуже рідко – анафілактичний шок. У поодиноких випадках - сухість у роті, головний біль.

Можливе запаморочення, зниження артеріального тиску, тахікардія, ціаноз. При тривалому застосуванні – порушення системи крові (тромбоцитопенія, лейкопенія, агранулоцитоз). При схильності до бронхоспазму можливе провокування нападу.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Одночасне застосування Бралу з іншими ненаркотичними аналгетиками може спричинити взаємне посилення токсичних ефектів. Трициклічні антидепресанти, протизаплідні засоби для внутрішнього застосування та алопуринол підвищують токсичність препарату. Барбітурати, фенілбутазон та інші індуктори мікросомальних ферментів печінки послаблюють дію метамізолу. Одночасне застосування з циклоспорином знижує рівень останнього в крові. Седативні засоби і транквілізатори посилюють знеболювальну дію Бралу.

При одночасному застосуванні з хінідинами може посилювати антихолінергічний ефект.

Одночасний прийом алкоголю та Бралу може спричинити взаємне посилення їхніх ефектів.

Термін придатності

5 років.

Умови зберігання

Зберігати у сухому та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.

Упаковка

По 10 таблеток у блістері; по 1, 2 або 10 блістерів у картонній упаковці.

Категорія відпуску

Без рецепта – таблетки №10, №20.

За рецептом – таблетки №100.

Аннотация (инструкция по применению) продукта Брал, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Брал, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Брал с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.
Дозировка Брал таблетки №100 (10х10)
Производитель Микро Лабс Лтд, Индия
МНН Comb drug
Регистрация № UA/6276/01/01 от 19.04.2007. Приказ № 195 от 19.04.2007
Код АТХ

Также ищут

Новинки

Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Насморк? Действуй активно! Подробней
ГОРЛО БОЛИТЬ? Малюку і Тату горло лікувати Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Кашель? Не дай маленькому кашлю стати монстром! Подробней
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Помочь печени просто? С натуральным гепатопротектором Подробней
Скрыть рекламу
Top