Бромгексин таблетки по 8 мг №20 в блис.

Цены в аптеках

Бромгексин таблетки по 8 мг №20 в блис.

Склад

діюча речовина: bromhexinе;

1 таблетка містить бромгексину гідрохлориду 8 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, цукор, руберозум, крохмаль картопляний, кальцію стеарат.

Лікарська форма

Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки рожевого кольору, з плоскою поверхнею та скошеними краями.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. Муколітичні засоби. Код АТХ R05C B02.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Бромгексин – це синтетична похідна діючої речовини рослинного походження вазицину. Він чинить секретолітичну та секретомоторну дію у ділянці бронхіального тракту, у результаті чого збільшується бронхіальна секреція, понижується в’язкість слизу (мокротиння) та стимулюється активність миготливого епітелію, що сприяє просуванню слизу (мокротиння) дихальними шляхами.

Фармакокінетика.

Після перорального застосування бромгексин практично повністю всмоктується, при цьому період напіввиведення становить приблизно 0,4 години. Ефект першого проходження становить приблизно 80 %, при цьому утворюються біологічно активні метаболіти. Зв’язування з білками плазми крові становить 99 %. Падіння рівня концентрації у плазмі крові є мультифазним. Період напіврозпаду, який обмежує тривалість дії, становить близько 1 години. Кінцевий період напіввиведення – близько 16 годин. Це спричинено перерозподілом невеликих кількостей бромгексину з тканин. Об’єм розподілу становить близько 7 л на 1 кг маси тіла. Бромгексин не накопичується. Бромгексин проникає крізь плаценту, у ліквор та у материнське молоко. Виводиться головним чином нирками у вигляді метаболітів. При гострих захворюваннях печінки можливе зменшення кліренсу активної речовини. При гострій нирковій недостатності не може бути виключена можливість збільшення періоду напіввиведення метаболітів бромгексину. У фізіологічних умовах у шлунку можливе нітрозування бромгексину.

Клінічні характеристики. Показання. Для секретолітичної терапії при гострих та хронічних бронхопульмональних захворюваннях, що супроводжуються порушенням утворення і просування мокротиння.

Протипоказання

Гіперчутливість до діючої речовини або до будь-якої допоміжної речовини лікарського засобу; виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки; захворювання дихальної системи, перебіг яких супроводжується утворенням великої кількості рідкого мокротиння.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Бромгексин можна призначати у комбінації з бронходилататорами, антибактеріальними препаратами, засобами, які застосовують у кардіології.

Лікарські засоби, які подразнюють травний тракт (наприклад нестероїдні протизапальні засоби), – при комбінованому застосуванні з бромгексином можливе взаємне підсилення ефектів подразнення слизової оболонки.

Антибіотики (амоксицилін, цефуроксим, еритроміцин, доксициклін), сульфаніламідні лікарські засоби – при комбінованому застосуванні з бромгексином підвищуються концентрації антибіотиків та сульфаніламідів у бронхолегеневому секреті та у мокротинні.

Протикашльові засоби – комбіноване застосування з бромгексином призводить до накопичення слизу у дихальних шляхах та утруднення виведення мокротиння з бронхів на тлі зменшення кашлю. Така комбінація не рекомендована.

Особливості застосування

При порушенні бронхіальної моторики, що супроводжується утворенням великої кількості бронхіального секрету (наприклад, при такому рідкісному захворюванні, як первинна циліарна дискінезія), бромгексину гідрохлорид слід застосовувати з особливою обережністю через можливе накопичення секрету.

З обережністю застосовувати пацієнтам, які страждають на бронхіальну астму. При лікуванні необхідно приймати достатню кількість рідини, що підвищує відхаркувальну дію бромгексину. При наявності шлункової кровотечі в анамнезі Бромгексин слід застосовувати під контролем лікаря.

При порушенні функції нирок і тяжких захворюваннях печінки лікарський засіб слід застосовувати з великою обережністю (подовжувати проміжки часу між прийомами ліків або зменшувати їх дозу).

При гострій нирковій недостатності слід враховувати можливість накопичення у печінці метаболітів бромгексину.

При тривалому застосуванні лікарського засобу рекомендується час від часу контролювати функцію печінки.

При появі вперше будь-яких порушень з боку шкіри або слизових оболонок під час застосування бромгексину гідрохлориду слід негайно припинити застосування лікарського засобу (можливо, це початок розвитку таких тяжких ускладнень, як синдром Стівенса –Джонсона або синдром Лайєлла).

Лікарський засіб містить цукор, що слід враховувати хворим на цукровий діабет.

Препарат містить лактозу, тому пацієнтам з такими рідкісними спадковими захворюваннями, як непереносимість галактози, дефіцит лактази Лаппа або порушення мальабсорбції глюкози-галактози, не слід приймати цей лікарський засіб. Якщо у Вас встановлено непереносимість деяких цукрів, проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж приймати цей лікарський засіб.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

У період вагітності лікарський засіб призначати з урахуванням співвідношення користь для матері/ ризик для плода, не рекомендовано застосовувати у І триместрі вагітності. Під час годування груддю застосування бромгексину протипоказано через те, що він проникає у грудне молоко.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Немає повідомлень про те, що препарат може впливати на здатність керувати автомобілем або працювати з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Лікарський засіб застосовувати внутрішньо після їди, запиваючи великою кількістю рідини (наприклад, склянкою води).

Дорослі та діти віком від 14 років: по 8–16 мг (1–2 таблетки) 3 рази на добу, що відповідає 24–48 мг/добу бромгексину гідрохлориду.

Діти віком від 6 до 14 років, а також хворі з масою тіла менше 50 кг: по 8 мг (1 таблетка) 3 рази на добу, що відповідає 24 мг/добу бромгексину гідрохлориду.

Інші особливі групи пацієнтів: бромгексин гідрохлорид потрібно застосовувати із особливою обережністю (тобто з більшими інтервалами або у менших дозах) при наявності порушень функції нирок або тяжких захворювань печінки (див. розділ «Особливості застосування».

Тривалість лікування визначати індивідуально, відповідно до показань та динаміки розвитку захворювання, але вона не повинна перевищувати 4–5 діб без відповідної рекомендації лікаря.

Діти.

Не застосовувати лікарський засіб у даній лікарській формі дітям віком до 6 років.

Передозування

Симптоми: диспептичні розлади, нудота, блювання, діарея. Запаморочення, головний біль, атаксія, диплопія, метаболічний ацидоз, часте дихання.

При застосуванні до 40 мг бромгексину у дітей раннього віку симптомів не спостерігалося навіть без проведення деконтамінації. Ніякої хронічної токсичної дії на людину не виявлено.

Лікування. Викликати блювання, провести промивання шлунка (у перші 1–2 години після прийому). При значному передозуванні слід проводити моніторинг серцево-судинної системи та, при необхідності, призначити симптоматичну терапію. Через високий ступінь зв’язування з білками плазми крові, великий об’єм розподілу та повільний зворотний розподіл бромгексину з тканин у кров не слід очікувати прискорення виведення лікарського засобу при гемодіалізі або форсованому діурезі.

Застереження. Якщо кількість прийнятого бромгексину перевищує вищевказані межі, потрібно врахувати також можливі побічні дії допоміжних речовин лікарського засобу (див. розділ «Особливості застосування».

Побічні реакції

Частота побічних реакцій визначається таким чином: дуже часто (≥ 1/10), часто ( ≥ 1/100 до < 1/10), нечасто (≥ 1/1000 до < 1/100), рідко ( ≥ 1/10000 до < 1/1000), дуже рідко (< 1/10000), невідомо (за наявними даними частоту встановити неможливо).

З боку шлунково-кишкового тракту.

Нечасто: біль у шлунку, диспептичні розлади, нудота, блювання, діарея, загострення виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки, транзиторне збільшення активності амінотрансфераз у сироватці крові.

З боку центральної нервової системи.

Нечасто: головний біль (за типом мігрені), запаморочення, пропасниця.

З боку шкіри та підшкірних тканин.

Нечасто: збільшене потовиділення.

Невідомо: тяжкі шкірні побічні реакції (включаючи мультиформну еритему, синдром Стівена – Джонсона, синдром Лайєлла та гострий генералізований екзантематозний пустульоз).

З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння.

Нечасто: розлади дихання, посилення кашлю, респіраторний дистрес.

Рідко: бронхоспазм.

З боку імунної системи.

Рідко: реакції гіперчутливості, включаючи шкірні висипи, еритематозні та уртикарні висипи, кропив’янку.

Невідомо: шкірний свербіж, ангіоневротичний набряк, анафілактичні реакції, у тому числі анафілактичний шок.

Загальні розлади.

Нечасто: озноб.

При появі реакції гіперчутливості, анафілактичних реакцій або будь-яких порушень з боку шкіри та слизових оболонок слід негайно припинити застосування бромгексину та звернутися до лікаря.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 оС.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 20 таблеток у блістері.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

ПАТ «Монфарм».

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Україна, 19100, Черкаська обл., м. Монастирище, вул. Заводська, 8.

Дата последнего обновления: 18.08.2019

Характеристики

Форма выпуска таблетки
Условия отпуска без рецепта
Регистрация UA/1688/01/01 от 16.04.2019 (приказ 858 (2))
АТХ-классификация R05CB02 - Бромгексин
Действующие вещества бромгексин

Найдено 195 аптек

А+,Аптека зі знаком плюс
Киев, ул.Якуба Коласа 2-А
Бромгексин 8 таб.n20
Монфарм (Украина, Монастырище)
от 5,80
Аптека Оникс
Киев, ул.Академика Курчатова 5
Бромгексин таб. 0.008 №20
Монфарм
от 4,95
Конекс
Ильинцы, ул.Европейская 18
Бромгексин таб. 8мг №20
Монфарм
от 4,64
Добрі ліки
Лиман, ул.Привокзальная 19в
Бромгексин таб 8мг №20 |
МОНФАРМ
есть
Аптека Шара
Никополь, ул.Трубников 40
Бромгексин табл. 8мг №20
Монфарм
от 4,30
СВК фарм
Киев, ул.Михаила Драгоманова 6/1
Бромгексин табл. 8 мг №20 монфарм (украина, монастырище)
Монфарм (Украина, Монастырище)
от 3,90
Киев, ул.Софиевская 6
Бромгексин таблетки по 8 мг №20 в блис.
Монфарм, ПАТ, м.Монастирище, Черкаська обл., Украї
от 5,32
ХМПА
Хмельницкий, ул.Институтская 4
Бромгексин таб.8мг №20
Монфарм, ПАТ, м.Монастирище, Черкаська обл., Украї
от 5,15
СВК фарм
Хмельницкий, ул.Подольская 73 А
Бромгексин табл. 8 мг №20 монфарм (украина, монастырище)
Монфарм (Украина, Монастырище)
от 4,67
ХМПА
Виньковцы, ул.Октябрьская 13/2
Бромгексин таб.8мг №20
Монфарм, ПАТ, м.Монастирище, Черкаська обл., Украї
от 5,15
Конекс
Песчанка, ул.Центральная 42
Бромгексин таб. 8мг №20
Монфарм
от 4,65
Конекс
Могилев-Подольский, ул.Ставицкая 10
Бромгексин таб. 8мг №20
Монфарм
от 4,54
Конекс
Бершадь, ул.Ярослава Мудрого 16А
Бромгексин таб. 8мг №20
Монфарм
от 4,65
Аптека ГЕРМЕС
Одесса, ул.Шклярука 12а
Бромгексин табл. 0,008 №20
МОНФАРМ,г.Монастырище
от 5,10
Конекс
Новоднестровск, мкр.Солнечный 3
Бромгексин таб. 8мг №20
Монфарм
от 4,59
Магнолия ФК
Харьков, пр.Александровский 103/41
Бромгексин таб. 0,008 №20
Монфарм
от 5,15
Аптека Копейка
Киев, ул.Вереснева 24
Бромгексин табл. 8мг №20
Монфарм
от 4,40
Аптека Копейка
Киев, ул.Московская 46/2
Бромгексин табл. 8мг №20
Монфарм
от 4,60
Аптека Копійка
Киев, ул.Ялтинская 7
Бромгексин табл. 8мг №20
Монфарм
от 4,50
Аптека низких цен
Киев, ул.Вышгородская 56/2
Бромгексин табл. 8мг №20
Монфарм
от 4,46
Конекс
Немиров, ул.Горького 96
Бромгексин таб. 8мг №20
Монфарм
от 4,58
Аптека низких цен
Киев, ул.Драгоманова 17
Бромгексин табл. 8мг №20
Монфарм
от 4,95
Аптека Благодия
Киев, ул.Кирилловская 166
Бромгексин табл. 8мг №20
Монфарм
от 4,85
Сатурн-Фарм
Харьков, ул.Культуры 10
Бромгексин таб. 0,008 №20
Монфарм
от 4,40
Конекс
Новоднестровск, кв-л.4 27
Бромгексин таб. 8мг №20
Монфарм
от 4,46
ХМПА
Хмельницкий, ул.Проскуровская 70
Бромгексин таб.8мг №20
Монфарм, ПАТ, м.Монастирище, Черкаська обл., Украї
от 5,10
ХМПА
Хмельницкий, пр.Мира 72/5
Бромгексин таб.8мг №20
Монфарм, ПАТ, м.Монастирище, Черкаська обл., Украї
от 5,10
Аптека №2 Prosperous Pharmacy
Киев, ул.Дмитрия Луценка 6
Бромгексин табл. 8 мг №20
Монфарм (Украина, Монастырище)
от 4,27
Конекс
Могилев-Подольский, ул.Ставицкая 47
Бромгексин таб. 8мг №20
Монфарм
от 4,68
Аптека Доброго Дня
Ирпень, ул.Антонова 4А
Бромгексин 0,008 №20 таб.
Монфарм АО (Украина, Монастырище) (м)
от 7,00
Конекс
Полонное, ул.Леси Украинки 168
Бромгексин таб. 8мг №20
Монфарм
от 4,53
ХМПА
Хмельницкий, ул.Казацкая 54
Бромгексин таб.8мг №20
Монфарм, ПАТ, м.Монастирище, Черкаська обл., Украї
от 5,15
Аптека Копейка
Киев, ул.Тростянецкая 47
Бромгексин табл. 8мг №20
Монфарм
от 4,80
Аптека низких цен
Киев, ул.Героев Днепра 22
Бромгексин табл. 8мг №20
Монфарм
от 4,85
1 Социальная Аптека
Киев, ул.Николая Закревского 12/14В
Бромгексин 0,008 №20 таб.
Монфарм АО (Украина, Монастырище) (м)
от 3,80
Конекс
Тывров, ул.Тиверская 79А
Бромгексин таб. 8мг №20
Монфарм
от 4,64
Конекс
Могилев-Подольский, ул.Ставицкая 65
Бромгексин таб. 8мг №20
Монфарм
от 4,65
Конекс
Бердичев, ул.Маложитомирская 2/8
Бромгексин таб. 8мг №20
Монфарм
от 4,64
Аптека "Джерела Здоровья"
Тернополь, ул.15-го Апреля 8
Бромгексин табл. 8 мг №20
Монфарм (Украина, Монастырище)
от 5,35
Конекс
Хмельник, ул.Летописная 2
Бромгексин таб. 8мг №20
Монфарм
от 4,15
Аптека Доброго Дня
Одесса, ул.Пантелеймоновская 25 (ТЦ Новый Привоз)
Бромгексин 0,008 №20 таб.
Монфарм АО (Украина, Монастырище) (м)
от 5,50
ФАРМАСФЕРА
Черкассы, ул.Смелянская 55
Бромгексин таблетки по 8 мг №20 в блис.
Монфарм, ПАТ, м.Монастирище, Черкаська обл., Украї
от 5,16
Аптека АКС Социальная
Подольск, ул.Соборная 101
Бромгексин 0,008 №20 таб
МОНФАРМ
от 4,61
Аптека Фармавин
Винница, ул.Келецька 71
Бромгексин таб. 8мг №20
Монфарм
от 4,70
Аптека 36,5
Одесса, ул.Тираспольская 4
Бромгексин табл.0,008 №20
Монфарм ВАТ м. Монастирище
от 5,75
Аптека Калина
Киев, ул.Ярослава Ивашкевича 6/8А
Бромгексин табл. 8 мг №20
Монфарм (Украина, Монастырище)
от 4,85
Добрі ліки
Северск, ул.Молодежная 1
Бромгексин таб 8мг №20 |
МОНФАРМ
есть
ХМПА
Хмельницкий, ул.Шевченко 56/1
Бромгексин таб.8мг №20
Монфарм, ПАТ, м.Монастирище, Черкаська обл., Украї
от 5,00
Добрі ліки
Лубны, пр.Владимирский 50
Бромгексин таб 8мг №20 |
МОНФАРМ
есть
Парк аптека
Киев, ул.Комбинатная 25
Бромгексин таб. 0.008 №20
ПАТ Монфарм м. Монастирище Черкаська
от 4,50
Инструкция по применению Бромгексин, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Бромгексин, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Бромгексин с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Рекомендуем посмотреть

Бромгексин-Дарница таблетки по 8 мг №20
Бромгексин-Дарница таблетки по 8 мг №50 (10х5)
Бромгексин-Дарница таблетки по 8 мг №10
Бромгексин-Дарница
таблетки
Дарница
Цены в аптеках
Бромгексин-Здоровье таблетки по 8 мг №20
Бромгексин-Здоровье таблетки по 8 мг №50 (10х5)
Бромгексин-Здоровье таблетки по 8 мг №20 (10х2)
Бромгексин-Здоровье
таблетки
Здоровье ФК
Цены в аптеках
Солвин эликсир 4 мг/5 мл по 60 мл во флак.
Солвин таблетки по 8 мг №100 (10х10)
Солвин
эликсир, таблетки
Ипка Лабораториз Лтд, Индия
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Бромгексин таблетки по 8 мг №20 в блис.
Бромгексин таблетки по 8 мг №50 (10х5)
Бромгексин таблетки по 4 мг №50 (10х5)
Бромгексин
таблетки, сироп
4 производителя
Цены в аптеках

Новинки

Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Живите на полную, потому что движение - это жизнь! Подробней
Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога за 5 хвилин. Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Top