Новинки

Простуда на губах? Решение есть! Подробней
Эссливер Форте Как защитить печень? Подробней
Беспокоит ГЕМОРРОЙ? Подробней
Срочное предупреждение беременности после полового акта Подробней
Простуда? Насморк? Кашель? Действуйте комплексно! Подробней
Скрыть рекламу

Бронхобрю инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Бронхобрю - инструкция по применению

Перевести на русский язык:
Перевести

Загальна характеристика

Основні фізико-хімічні властивості

світло-червоний сироп з малиновим ароматом;

Склад

1 мл сиропу містить: натрію дитербутилнафталіндисульфонату (натрію дибунату) 1 мг, ефедрину гідрохлориду 1 мг, натрію камфосульфонату 1 мг;

допоміжні речовини: натрію метилпарагідроксибензоат, натрію пропілпарагідроксибензоат, цукор, добавка з ароматом малини, коксин новий (Е124), вода очищена.

Форма випуску

Сироп.

Фармакотерапевтична група

Засоби для системного застосування при обструктивних захворюваннях дихальних шляхів. Код АТС R03D X50**

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Дія препарату зумовлена фармакологічними властивостями його складових частин. Комбінований посилений препарат з бронхолітичною, протикашльовою, муколітичною та кардіотонічною дією. Дибунат натрію чинить протикашльову дію, впливає на центральні та периферичні механізми регуляції кашльового рефлексу. Ефедрин діє на a- та b-рецептори симпатичної нервової системи, має виражений стимулюючий вплив на ЦНС і респіраторний центр, підвищує частоту дихання та об'єм вдихуваного повітря. Діючи на b2-рецептори, викликає бронхорозширюючий ефект. Розчинна камфора (камфосульфонат натрію) чинить аналептичну дію на ЦНС, стимулює бульбарний центр, покращує функцію міокарда, знижуючи серцеву збудливість і частоту серцевих скорочень, розширює коронарні судини та стимулює обмінні процеси в серцевому м'язі. Камфора, завдяки виділенню через дихальні шляхи, сприяє відділенню мокротиння, позитивно впливає на альвеолярну вентиляцію, покращує легеневий кровотік.Тривалість дії препарату - 4-6 год.

Фармакокінетика. Після прийому швидко і практично повністю абсорбується із шлунково-кишкового тракту і розподіляється в органах і тканинах організму. Значна частина камфосульфонату натрію виводиться через дихальні шляхи, а також, окислюючись, з’єднується з глюкуроновою кислотою і виділяється нирками. Ефедрин інактивується повільно і повільно виводиться нирками, завдяки чому діє протягом 4 – 6 год. Після прийому максимальна концентрація натрію дибунату досягається через годину. Ефективність може бути помічена через 30 хв, максимальний ефект настає через 60-70 хв після прийому. Тривалість дії – 4-6 год.

Показання для застосування.. Бронхолегеневі захворювання, які супроводжуються бронхоспастичним і бронхообструктивним синдромом (бронхіт, пневмонія, бронхіальна астма). Симптоматичне лікування кашлю при гострих респіраторних інфекціях.

Спосіб застосування та дози

Дітям від 3 до 7 років: по 1/2 чайної ложки (2,5 мл) 3 - 4 рази на добу, від 7 до 15 років: по 1 чайній ложці (5 мл) 3 - 4 рази на добу. Дорослим: по 1 столовій ложці (15 мл) 3 - 4 рази на добу. Препарат вживають через 30 хв після їди. Мінімальний курс лікування становить 5 днів. Тривалість курсу лікування визначає лікар індивідуально, залежно від клінічних проявів захворювання.

Побічна дія

У разі застосування Бронхобрю натщесерце препарат іноді може спричинювати незначні шлунково-кишкові розлади (нудоту, діарею). У разі підвищеної чутливості до ефедрину препарат в окремих випадках може спричинювати відчуття тривоги, порушення сну, тахікардію.

Протипоказання

Сироп Бронхобрю протипоказаний при підвищеній чутливості до будь-якого компонента препарату; не рекомендується застосовувати при гіпертиреозі, серцево-судинних захворюваннях, які супроводжуються тахіаритмією та коронарною недостатністю, хворим на цукровий діабет, дітям до 3 років, вагітним і жінкам у період годування груддю.

Передозування

У разі випадкового значного перевищення рекомендованого дозування слід припинити застосування препарату, викликати блювання та відразу звернутись до лікаря, повідомивши його про основні складові частини Бронхобрю: ефедрин, дибунат натрію, камфосульфонат натрію. Клінічні прояви: нудота, блювання, тахікардія. Терапія симптоматична.

Особливості застосування

Хворим з артеріальною гіпертензією препарат слід призначати з обережністю.

Під час керування автомобільним транспортом, при роботі з потенційно небезпечними механізмами потрібно бути особливо обережними.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Одночасне застосування ефедрин-вмісних засобів і антидепресантів може спричинювати головний боль і підвищення артеріального тиску.

Умови та термін зберігання

Зберігати у недоступному для дітей, захищеному від світла місці при кімнатній (15 - 25 0С) температурі.

Термін придатності: 5 років.

Умови відпуску

Без рецепта.

Упаковка

По 125 мл сиропу у флаконі; в картонній упаковці.

Виробник. “Брюфармекспорт с.п.р.л.” Адреса. 14 рю де ля Гротт , 1020 Брюссель, Бельгія.
Дозировка Бронхобрю сироп по 125 мл во флак.
Производитель Брюфармекспорт с.п.р.л., Бельгия
МНН Comb drug
Фарм. группа Ненаркотические противокашлевые препараты.
Регистрация № UA/3129/01/01 от 25.05.2005. Приказ № 230 от 25.05.2005
Код АТХ
Top