Бронховал инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Бронховал таблетки по 30 мг №20 (10х2)
Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

діюча речовина: амброксолу гідрохлорид;

5 мл сиропу містять амброксолу гідрохлориду 15 мг;

допоміжні речовини: кислота бензойна (Е 210), натрію метабісульфіт (Е 223), кислоти лимонної моногідрат, натрію гідроксид, повідон, сорбіту розчин (Е 420), гліцерин (85 %), натрію цикламат, малинова есенція, вода очищена.

Лікарська форма

Сироп.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора або майже прозора, безбарвна або злегка жовтуватого кольору сиропоподібна рідина без сторонніх часток.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються при кашлі і застудних захворюваннях. Муколітичні засоби.

Код АТХ R05C B06.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Амброксол є заміщеним бензиламіном та активним метаболітом бромгексину. Амброксол посилює виділення легеневого сурфактанта шляхом прямого впливу на тип ІІ пневмоцитів у альвеолах та клітинах Клара у бронхіолах, а також стимулює циліарну активність. Це призводить до збільшення секреції та виділення слизу і покращення мукоциліарного кліренсу. Активація секреції рідини і збільшення мукоциліарного кліренсу полегшують виведення слизу та зменшують кашель.

Після застосування амброксолу підвищуються концентрації антибіотиків (амоксициліну, цефуроксиму, еритроміцину) у бронхолегеневому секреті та у мокроті.

Фармакокінетика.

Загалом початок дії становить 30 хвилин після перорального застосування; ефект зберігається протягом 6-12 годин залежно від індивідуальної дози.

Амброксол майже повністю абсорбується після перорального застосування. Максимальні рівні у плазмі крові досягаються через 1-2,5 години після прийому. Розподіл амброксолу гідрохлориду з крові до тканин швидкий, найвища концентрація активної речовини спостерігається у легенях. Амброксол проникає у цереброспинальну рідину, через плацентарний бар’єр та у грудне молоко.

Зв’язування з білками плазми крові становить близько 90 %. Приблизно 30 % дози після перорального застосування виводиться через пресистемний метаболізм. Амброксолу гідрохлорид метаболізується головним чином у печінці шляхом глюкуронізації і розщеплення до дибромантранілової кислоти (приблизно 10 % дози). Період напіввиведення з плазми крові становить близько 10 годин.

Близько 90 % амброксолу виводиться нирками у формі метаболітів, менше 10 % амброксолу виводиться нирками у незміненому вигляді.

Не очікується, що діаліз або прискорений діурез буде стимулювати виведення амброксолу з огляду на високий ступінь зв’язування з білками крові, великий об’єм розподілу та повільний перерозподіл з тканин у кров.

Кліренс амброксолу знижується на 20-40 % у випадку тяжкого захворювання печінки. У пацієнтів із тяжкими ураженнями функцій печінки слід очікувати акумуляції метаболітів амброксолу.

Вік та стать не мають клінічно значущого впливу на фармакокінетику амброксолу гідрохлориду, тому будь-яка корекція дози не потрібна.

Прийом їжі не впливає на біодоступність амброксолу гідрохлориду.

Показання

Секретолітична терапія при гострих і хронічних бронхопульмональних захворюваннях, пов’язаних із порушеннями бронхіальної секреції та ослабленням просування слизу.

Протипоказання

Препарат не можна застосовувати пацієнтам з відомою гіперчутливістю до амброксолу гідрохлориду або до інших компонентів препарату. У випадку рідкісних спадкових станів, через які можлива несумісність із допоміжною речовиною препарату (див. розділ «Особливості застосування»), застосування препарату протипоказане.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Одночасне застосування амброксолу гідрохлориду та засобів, що пригнічують кашель, може призвести до надмірного накопичення слизу внаслідок пригнічення кашльового рефлексу. Тому така комбінація можлива тільки після ретельної оцінки лікарем співвідношення очікуваної користі та можливого ризику від застосування.

Особливості застосування

Надійшло кілька повідомлень про тяжкі ураження шкіри (синдром Стівенса-Джонсона та токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла), поліморфна еритема, гострий генералізований екзантематозний пустульоз пов’язаних із застосуванням таких відхаркувальних засобів як амброксолу гідрохлорид. Здебільшого їх можна пояснити тяжкістю перебігу основного захворювання у пацієнтів або одночасним застосуванням з іншим препаратом. Тому при появі нових уражень шкіри або слизових оболонок слід негайно звернутися за медичною допомогою та припинити лікування препаратом.

Оскільки амброксол може посилювати секрецію слизу, препарат слід застосовувати з обережністю при порушенні бронхіальної моторики та посиленій секреції слизу (наприклад, при такому рідкісному захворюванні як первинна циліарна дискінезія).

Препарат слід застосовувати з обережністю пацієнтам з порушеннями функцій нирок або тяжким захворюванням печінки (а саме ‒ інтервал між застосуванням слід збільшити або дозу слід зменшити).

У пацієнтів із тяжкою нирковою недостатністю очікується накопичення метаболітів, які утворюються у печінці.

Сироп Бронховал® містить розчин сорбіту, тому пацієнтам із рідкісною спадковою непереносимістю фруктози не слід приймати цей препарат.

1 мірна ложка (5 мл) містить 1,75 г сорбіту (що є джерелом 0,44 г фруктози), що еквівалентно приблизно 0,15 хлібним одиницям.

Сорбіт може мати легкий проносний ефект.

Сироп Бронховал® не містить алкоголю.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Даних щодо застосування амброксолу вагітним жінкам дотепер недостатньо, особливо для періоду до 28 тижня вагітності. Не виявлено ніяких тератогенних ефектів у ході досліджень на тваринах. Однак слід дотримуватися звичних застережних заходів щодо прийому ліків у період вагітності. Препарат не рекомендується застосовувати, особливо у І триместрі вагітності.

Амброксолу гідрохлорид проникає у грудне молоко. Хоча не очікується небажаного впливу на немовлят, препарат не рекомендується застосовувати у період годування груддю.

Фертильність

Дані доклінічних досліджень не свідчать про прямий або опосередкований негативний вплив препарату на фертильність.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Немає даних щодо впливу на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Якщо не прописано інакше, рекомендована доза для препарату Бронховал® сироп наступна:

діти віком до 2 років: 2,5 мл (½ мірної ложки) 2 рази на добу (еквівалентно 15 мг амброксолу гідрохлориду на добу);

діти віком 2-6 років: 2,5 мл (½ мірної ложки) 3 рази на добу (еквівалентно 22,5 мг амброксолу гідрохлориду на добу);

діти віком 6-12 років: 5 мл (1 мірна ложка) 2-3 рази на добу (еквівалентно 30-45 мг амброксолу гідрохлориду на добу);

дорослі та діти віком від 12 років: 10 мл (2 мірні ложки) 3 рази на добу (еквівалентно 90 мг амброксолу гідрохлориду на добу) протягом перших 2-3 днів і потім 10 мл (2 мірні ложки) 2 рази на добу (еквівалентно 60 мг амброксолу гідрохлориду на добу).

У разі необхідності терапевтичний ефект для дорослих та дітей віком від 12 років може бути посилений збільшенням дози до 20 мл 2 рази на добу (еквівалентно 120 мг амброксолу гідрохлориду/добу).

Препарат можна застосовувати незалежно від вживання їжі.

Загалом немає обмежень щодо тривалості застосування, але тривалу терапію слід проводити під медичним наглядом. Препарат не слід застосовувати довше 4-5 днів без консультації з лікарем.

Діти

Препарат можна застосовувати у педіатричній практиці. Дітям до 2-х років застосовувати за призначенням лікаря.

Передозування

Досі немає повідомлень щодо специфічних симптомів передозування. Симптоми, відомі з поодиноких повідомлень про передозування і/або випадки помилкового застосування ліків, відповідають відомим побічним діям після прийому препарату у рекомендованих дозах і потребують симптоматичного лікування.

Побічні реакції

З боку імунної системи та шкіри і підшкірної клітковини: шкірний висип, кропив’янка, ангіоневротичний набряк, свербіж, анафілактичні реакції (включаючи анафілактичний шок), інші реакції гіперчутливості, тяжкі ураження шкіри: синдром Стівенса-Джонсона та токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла).

З боку нервової системи: дисгевзія (розлад смаку).

З боку шлунково-кишкового тракту: нудота, зниження чутливості у ротовій порожнині, блювання, діарея, диспепсія, біль у животі, сухість у роті, запор, слинотеча, сухість у горлі.

З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння: ринорея, диспное (як симптом реакції гіперчутливості), фарингіальна гіпестезія.

З боку сечовидільної системи: дизурія.

Загальні розлади: реакції гіперчутливості (шкірний висип, реакції з боку слизових оболонок, ангіоневротичний набряк, диспное, свербіж та інші алергічні реакції), кропив’янка, лихоманка, анафілактичні реакції, включаючи анафілактичний шок, поліморфна еритема, гострий генералізований екзантематозний пустульоз.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С.

Після відкриття флакона сироп зберігати 12 місяців при температурі не вище 25 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 100 мл сиропу у флаконі; по 1 флакону разом з мірною ложкою у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина/Salutas Pharma GmbH, Germany

(відповідальний за випуск серії).

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Отто-вон-Гюріке-Алеє 1, 39179 Барлебен, Німеччина/

Otto-von-Guericke-Allee 1, 39179 Barleben, Germany.

Дата последнего обновления: 25.06.2017
Аннотация (инструкция по применению) продукта Бронховал, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Бронховал, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Бронховал с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска таблетки, сироп
Условия отпуска без рецепта
АТХ-классификация R05CB06 - Амброксол
Действующие вещества амброксол

Найдено 539 аптек

Аптека КОСМО
Киев, ул.Александра Мишуги 6
Бронховал табл. 30мг №20
Sandoz (Швейцария).
от 109,81
Аптека КОСМО
Киев, ул.Тростянецкая 6Д
Бронховал табл. 30мг №20
Sandoz (Швейцария).
от 109,81
Аптека оптовых цен
Днепр, пер.Крушельницкой 6А
Бронховал таб.30мг #20(10x2)
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Бронховал сироп 15мг/5мл 100мл
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ ГЕРМАНИЯ
есть
Фарм Склад
Одесса, ул.Днепропетровская дорога 123
Бронховал сироп 15мг/5мл фл. 100мл
SANDOZ PHARMA
от 78,57
Аптека оптовых цен
Кривой Рог, пр.Металлургов 32А
Бронховал таб.30мг #20(10x2)
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Бронховал сироп 15мг/5мл 100мл
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека Калина
Киев, ул.Ярослава Ивашкевича 6/8А
Бронховал сироп 15 мг/5 мл фл. 100 мл №1
Salutas Pharma (Германия)
от 84,88
Бронховал табл. 30 мг №20
Lek (Польша)
от 105,73
Аптека оптовых цен
Буча, ул.Героев Майдана 1
Бронховал таб.30мг #20(10x2)
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Бронховал сироп 15мг/5мл 100мл
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ ГЕРМАНИЯ
есть
Полимед
Одесса, пр.Шевченко 8А
Бронховал сироп 15мг/5мл фл. 100мл
SANDOZ PHARMA
от 78,76
Аптека 03
Киев, ул.Васильковская 47/1
Бронховал таб.30мг #20(10x2)
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Бронховал сироп 15мг/5мл 100мл
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека оптовых цен
Киев, ул.Мельникова 1А
Бронховал таб.30мг #20(10x2)
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Бронховал сироп 15мг/5мл 100мл
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека 03
Киев, ул.Багговутовская 3/15Б
Бронховал таб.30мг #20(10x2)
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Бронховал сироп 15мг/5мл 100мл
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека 03
Ивано-Франковск, ул.Вячеслава Черновола 60/1
Бронховал табл. 30мг №20
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 100,02
ФАРМАСФЕРА
Киев, ул.Трускавецкая 2А (ЖК «River Stone»)
Бронховал сироп 15мг/5мл 100мл флак.
Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина
от 86,36
Бронховал табл. 30мг №20 (10х2)
Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина
от 115,55
СВ Аптека
Хорол, ул.Кременчугская 1А
Бронховал® таблетки по 30 мг №20 (10х2)
Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина
есть
Бронховал® сироп, 15 мг/5мл по 100 мл во флак.
Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина
есть
Киев, ул.Софиевская 6
Бронховал сироп 15мг/5мл 100мл флак.
Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина
от 86,47
Бронховал табл. 30мг №20 (10х2)
Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина
от 102,45
Аптека Копейка
Запорожье, пр.Металлургов 16
Бронховал табл. 30мг №20
Sandoz
от 41,53
Бронховал сироп 15мг/5мл 100мл
Sandoz
от 82,00
Аптека низких цен
Запорожье, пр.Соборный 153
Бронховал сироп 15мг/5мл 100мл
Sandoz
от 87,03
Аптека Благодия
Запорожье, ул.Независимой Украины 68
Бронховал табл. 30мг №20
Sandoz
от 114,60
Аптека низкие цены №1
Харьков, ул.Ярослава Мудрого 38
Бронховал табл. 30мг №20
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 96,94
7Я+
Харьков, пр.Науки (Ленина) 54
Бронховал сироп 15мг/5мл 100мл флак.
Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина
от 86,47
Бронховал табл. 30мг №20 (10х2)
Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина
от 114,04
Аптека низкие цены №1
Харьков, ул.Сумская 41/2
Бронховал сироп 15мг/5мл фл. 100мл
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ
от 77,28
Айва
Харьков, ш.Григорьевское 10
Бронховал сироп 15мг/5мл 100 мл
Салютас Фарма
от 89,50
Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, пр.Победы 77/1
Бронховал сироп 15мг/5мл 100мл фл.
Салютас фарма
от 80,29
Мед-Сервис
Запорожье, ул.Бочарова 1
*бронховал сироп 15 мг/5мл 100мл
Салютас
от 85,25
Мед-Сервис
Боярка, ул.Молодёжная 59
*бронховал сироп 15 мг/5мл 100мл
Салютас
от 85,25
*бронховал табл 30мг №20
Салютас
от 124,65
Мед-Сервис
Харьков, ул.Академика Проскури 3в
*бронховал табл 30мг №20
Салютас
от 111,49
Мед-Сервис
Ужгород, пр.Свободы 3
*бронховал табл 30мг №20
Салютас
от 111,49
Мед-Сервис
Чернигов, пр.Победы 10
*бронховал сироп 15 мг/5мл 100мл
Салютас
от 85,25
Мед-Сервис
Черноморск, ул.Данченко 7/64н
*бронховал табл 30мг №20
Салютас
от 111,49
Мед-Сервис
Винница, пр.Коцюбинского 31 (пом.3,4)
*бронховал сироп 15 мг/5мл 100мл
Салютас
от 85,25
Мед-Сервис
Николаев, ул.Крылова 11/3
*бронховал табл 30мг №20
Салютас
от 111,49
Мед-Сервис
Могилев-Подольский, ул.Ставиская 41
*бронховал сироп 15 мг/5мл 100мл
Салютас
от 85,25
*бронховал табл 30мг №20
Салютас
от 111,49
Мед-Сервис
Белая Церковь, ул.Леваневского 59 (пом.193)
*бронховал сироп 15 мг/5мл 100мл
Салютас
от 85,25
*бронховал табл 30мг №20
Салютас
от 111,49
Мед-Сервис
Полтава, ул.Великотырновская 35/2
*бронховал табл 30мг №20
Салютас
от 103,85
Мед-Сервис
Владимир-Волынский, ул.Ковельская 12
*бронховал табл 30мг №20
Салютас
от 124,65
Мед-Сервис
Днепр, ул.20-летия Победы 29
*бронховал сироп 15 мг/5мл 100мл
Салютас
от 85,25
Мед-Сервис
Ивано-Франковск, ул.Хоткевича 65
*бронховал табл 30мг №20
Салютас
от 103,85
Людмила Фарм Ко
Житомир, ул.Небесной Сотни 3
Бронховал таб.30мг №20
Салютас фарма
от 123,85
Мед-Сервис
Винница, ул.Келецкая 106 (пом. 146)
*бронховал табл 30мг №20
Салютас
от 111,49
Мед-Сервис
Павлоград, ул.Полтавская 129/5
*бронховал табл 30мг №20
Салютас
от 111,49
Аптека №4 "Исток-Плюс"
Запорожье, ул.Крепостная 10/Школьная 42
Бронховал 15мг/5мл сироп 100мл
Салютас Фарма
от 90,49
Бронховал 30мг таб. n20
Салютас Фарма
от 118,28
Мед-Сервис
Ивано-Франковск, ул.Привокзальная 9
*бронховал табл 30мг №20
Салютас
от 124,65
Мед-Сервис
Белая Церковь, ул.Гончара Олеся 6
*бронховал табл 30мг №20
Салютас
от 111,49
Мед-Сервис
Николаев, ул.Озерная 13/2
*бронховал табл 30мг №20
Салютас
от 111,49
Мед-Сервис
Житомир, ул.Киевская 62
*бронховал сироп 15 мг/5мл 100мл
Салютас
от 85,25
*бронховал табл 30мг №20
Салютас
от 111,49
Аптека НЦ
Одесса, ул.Дворянская 28
Бронховал табл. 30 мг №20
Лек С.А. Польша
от 103,83
Бронховал сироп 15мг/5мл 100мл
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека НЦ
Харьков, ул.Кольцевая дорога 4А
Бронховал таб.30мг #20(10x2)
ЛЕК С.А. ПОЛЬША
есть
Бронховал сироп 15мг/5мл 100мл
САЛЮТАС ФАРМА ГМБХ ГЕРМАНИЯ
есть
Аптека НЦ
Киев, ул.Бориспольская 9
Бронховал сироп 15 мг/5 мл фл. 100 мл №1
Салютас Фарма Гмбх Германия
от 77,65
Бронховал табл. 30 мг №20
Лек С.А. Польша
от 104,21
Аптека НЦ
Киев, пр.Науки 42/1
Бронховал сироп 15 мг/5 мл фл. 100 мл №1
Салютас Фарма Гмбх Германия
от 77,78
Бронховал табл. 30 мг №20
Лек С.А. Польша
от 104,12
Аптека НЦ
Киев, ул.Иорданская 20
Бронховал сироп 15 мг/5 мл фл. 100 мл №1
Салютас Фарма Гмбх Германия
от 78,37
Бронховал табл. 30 мг №20
Лек С.А. Польша
от 103,63
  • Бронховал таблетки по 30 мг №20 (10х2)
  • Бронховал сироп 15 мг/5 мл по 100 мл во флак.

Рекомендуем посмотреть

Лазолван таблетки по 30 мг №50 (10х5)
Лазолван сироп 30 мг/5 мл по 100 мл во флак.
Лазолван пастилки по 15 мг №20 (10х2)
+5
Лазолван
раствор, таблетки, сироп, пастилки
5 производителей
Цены в аптеках
Лазолван со вкусом лесных ягод сироп 15 мг/5 мл по 200 мл во флак.
Лазолван со вкусом лесных ягод сироп 15 мг/5 мл по 100 мл во флак.
Лазолван со вкусом лесных ягод
сироп
Берінгер Інгельхайм
Цены в аптеках
Лазолван с клубнично-сливочным вкус сироп 30 мг/5 мл по 200 мл во флак.
Лазолван с клубнично-сливочным вкус сироп 30 мг/5 мл по 100 мл во флак.
Лазолван с клубнично-сливочным вкус
сироп
Берингер Ингельхайм/Дельфарм Реймс для "Санофи Авентис Украина, ООО", Испания/Франция/Германия
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Бронховал таблетки по 30 мг №20 (10х2)
Бронховал сироп 15 мг/5 мл по 100 мл во флак.
Бронховал
таблетки, сироп
Сандоз
Цены в аптеках

Новинки

Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Чтобы диарея не испортила отдых...
Чтобы диарея не испортила отдых... Возьмите с собой... Подробней
Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Top