Вазавитал инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Вазавитал капсулы №30 (10х3)
Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

діючі речовини: сухий екстракт гінкго білоби (ginkgo biloba L.), обніжжя бджолине (квітковий пилок), рутин (вітамін Р), аскорбінова кислота (вітамін С), нікотинова кислота (вітамін РР), тіаміну гідрохлорид (вітамін В1), рибофлавін (вітамін В2), піридоксину гідрохлорид (вітамін В6);

1 капсула містить сухого екстракту гінкго білоби (ginkgo biloba L.) (співвідношення вихідного матеріалу до одержаного екстракту 50:1; екстрагент етанол 60 %) 40 мг, обніжжя бджолиного (квіткового пилку) 60 мг, рутину (вітаміну Р) 20 мг, аскорбінової кислоти (вітаміну С) 30 мг, нікотинової кислоти (вітаміну РР) 17 мг, тіаміну гідрохлориду (вітаміну В1) 1 мг, рибофлавіну (вітаміну В2) 1 мг, піридоксину гідрохлориду (вітаміну В6) 1 мг;

допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; магнію стеарат;

склад оболонки капсули: желатин, титану діоксид (Е 171), індигокармін (Е 132), хіноліновий жовтий (Е 104).

Лікарська форма

Капсули.

Основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули циліндричної форми з напівсферичними кінцями, корпус капсули білого кольору, кришечка – зеленого кольору. Вміст капсули – порошок світло-коричневого кольору з приємним запахом. Допускаються включення темного та світлого кольорів.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються при деменції. Код АТХ N06D X.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Вазавітал® – комбінований препарат рослинного походження, до складу якого входять вітаміни.

Містить екстракт листя гінкго білоби. Активними діючими компонентами гінкго білоби є флавонові глікозиди і терпени – гінколіди і білобаліди, а також проантоціанідини та органічні кислоти, які зумовлюють підвищену біодоступність компонентів препарату та збільшують специфічну активність Вазавіталу®. В основі фармакологічної дії екстракту листків гінкго білоби лежить його здатність пригнічувати процеси вільнорадикального окиснення, що є важливим фактором ушкодження тканин при ішемії та гіпоксії.

Препарат впливає на утворення вазоактивних медіаторів та медіаторів запалення, що зумовлює його здатність покращувати кровообіг та чинити протинабрякову дію. Препарат знижує ризик тромбоутворення, нормалізує процеси клітинного обміну, збільшує вміст АТФ у корі головного мозку, позитивно впливає на обмін дофаміну та норадреналіну, а також на холінергічну передачу. Покращує кровозабезпечення тканин завдяки регулюючому впливу на кровотік в артеріях, капілярах та венах.

Обніжжя бджолине (квітковий пилок) містить біологічно активні речовини (незамінні амінокислоти, ненасичені жирні кислоти), необхідні для регенерації клітин. Квітковий пилок чинить протисклеротичну дію, знижує кількість холестерину в крові та виводить його з організму.

Домінуючі у складі пилку рутин та кверцетин покращують еластичність кров’яних капілярів та їх проникність. Флавоноїди також чинять помірну антигістамінну, антиоксидантну та детоксикуючу дії.

Аскорбінова кислота (вітамін С). Нормалізує проникність капілярів, сприяє підвищенню захисних функцій організму, запобігає утворенню тромбів, сприяє насиченню тканин киснем.

Нікотинова кислота (вітамін РР). Бере участь у реакціях енергетичного обміну організму.

Тіаміну гідрохлорид (вітамін В1). Відіграє першочергову роль в оптимальній утилізації вуглеводів, які є основним джерелом енергії, регулює функцію периферичної нервової системи.

Рибофлавін (вітамін В2). Бере участь у процесах росту, впливає на зір, стан шкіри, його активні фосфорильовані форми беруть участь у регулюванні окиснювально-відновлювальних процесів.

Піридоксину гідрохлорид (вітамін В6). Необхідний для засвоєння білків та жирів, сприяє утворенню еритроцитів, регулює стан нервової системи.

Рутин (вітамін Р). Ангіопротектор, зменшує підвищену проникність капілярів, укріплює судинну стінку, зменшує її набряк та запалення. Чинить антиагрегантну дію, чим покращує мікроциркуляцію, затримує розвиток діабетичної ретинопатії.

Показання

Призначають дорослим для профілактики та у комплексному лікуванні:

  • дисциркуляторної енцефалопатії з порушеннями уваги, пам’яті, сприйняття, зниженням інтелектуальної спроможності;
  • при початковій стадії хвороби Альцгеймера;
  • нейросенсорних порушень: кохлеовестибулярний синдром (шум у вухах, гіпоакузія, запаморочення);
  • діабетичної ретинопатії;
  • артеріопатії нижніх кінцівок (біль при ходьбі, трофічні порушення);
  • синдрому Рейно.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Нефролітіаз, тромбофлебіт, порушення обміну заліза або міді, виражені порушення функції нирок, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки у стадії загострення, подагра, гіперурикемія.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Результати клінічних досліджень взаємодії гінкго білоби продемонстрували потенціювання або інгібування ізоферментів цитохрому Р450. Рівень концентрації мідазоламу змінювався після супутнього прийому гінкго білоби, що дозволяє припускати наявність взаємодії через CYP3A4. Тому лікарські засоби, які в основному метаболізуються через CYP3A4 і мають вузький терапевтичний індекс, слід застосовувати з обережністю.

Препарат не слід приймати, якщо пацієнт тривалий час застосовує ацетилсаліцилову кислоту, варфарин або тіазидні діуретики.

При одночасному застосуванні препарату з лікарськими засобами, що інгібують коагуляцію крові (такими як фенпрокумон, ацетилсаліцилова кислота та інші нестероїдні протизапальні засоби), ефект останніх може посилитися.

Через підвищений ризик кровотеч слід уникати одночасного прийому препарату з антикоагулянтами, антиагрегантами. Геморагії можуть посилитися при одночасному прийомі препарату з хініном. Вітамін С посилює дію протимікробних лікарських засобів із групи сульфаніламідів.

Особливості застосування

При патологічно підвищеній тенденції до кровотеч (геморагічний діатез), а також у разі одночасного застосування антикоагулянтів препарат необхідно приймати тільки після консультації з лікарем.

Оскільки є дані, що препарати, які містять екстракт гінкго білоби, підвищують схильність до кровотеч, прийом цього препарату необхідно припинити перед хірургічними операціями.

З обережністю призначають при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки в анамнезі, сечокам’яній хворобі, при ураженні печінки, пацієнтам із захворюванням нирок в анамнезі, схильністю до тромбоутворення та кровотеч (гемофілія, тромбоцитопенія, тромбоцитопатії тощо), алергічні захворювання. Препарат не рекомендується призначати разом з іншими полівітамінами, оскільки можливе передозування останніх в організмі. Не слід перевищувати рекомендовану дозу препарату.

Препарат містить лактозу, тому пацієнтам із рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, дефіцитом лактази або синдромом мальабсорбції глюкози-галактози не слід його застосовувати.

Рекомендується уважно спостерігати за пацієнтами, які одночасно приймають препарати, що метаболізуються цитохромом Р450 ЗА4. Відомості про передозування гінкго білоби відсутні.

Препарат містить лактозу, тому пацієнти з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не повинні застосовувати препарат.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

У зв’язку з відсутністю клінічних даних препарат не рекомендується застосовувати у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Досліджень з оцінки впливу на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами не проводилося. Проте запаморочення може погіршити здатність керувати автомобілем або іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Дорослим призначають по 1 капсулі 3 рази на добу. Приймають під час вживання їжі, запиваючи ½ склянки води. Курс лікування визначається лікарем індивідуально і зазвичай становить 1-3 місяці 2 рази на рік. Початок терапевтичного ефекту настає через 7 днів лікування. Найбільш виражений ефект спостерігається через 3 тижні після прийому препарату.

Діти.

Не застосовувати дітям.

Передозування

Симптоми: можливе посилення проявів побічних реакцій, біль у животі, нудота, блювання, здуття живота, порушення функції нирок, алергічні висипання на шкірі, свербіж, головний біль, підвищена збудливість, порушення свідомості.

При тривалому застосуванні високих доз можливе виникнення анорексії, порушень активності печінкових ферментів, парестезій, підвищеної пітливості, артеріальної гіпотензії, гіперурикемії, відчуття жару.

Лікування: необхідно викликати блювання. Терапія симптоматична.

Побічні реакції

Зрідка спостерігаються наступні реакції:

з боку імунної системи: реакції гіперчутливості, алергічні реакції, включаючи анафілактичний шок, ангіоневротичний набряк, кропив’янку, задишку, бронхоспазм, гіпертермію;

з боку травної системи: розлади травлення, нудота, блювання, діарея, диспепсія, абдомінальний біль, збільшення секреції шлункового соку;

з боку нервової системи: головний біль, запаморочення, синкопе (у тому числі вазовагальне);

з боку шкіри: запалення шкіри, почервоніння, набряк, свербіж, висипання, кропив’янка, екзема;

Інші: зниження згортання крові, зміна кольору сечі.

У поодиноких випадках при застосуванні препаратів, що містять екстракт гінкго білоби, особливо при одночасному застосуванні з антикоагулянтами (такими як фенпрокумон, ацетилсаліцилова кислота та інші нестероїдні протизапальні засоби), виникають крововиливи (шлунково-кишкові, в очі, у мозок).

Термін придатності

2 роки.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 10 капсул у блістері. По 3 блістери у коробці з картону.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

ТОВ «Астрафарм».

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Україна, 08132, Київська обл., Києво-Святошинський район, м. Вишневе, вул. Київська, 6.

Виробник

ПАТ «ВІТАМІНИ».

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Україна, 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Ленінської Іскри, 31.

Заявник

ТОВ «Українська фармацевтична компанія».

Місцезнаходження заявника

Україна, 02660, м. Київ, вул. Старосільська, 1 У.

Дата последнего обновления: 26.07.2017
Аннотация (инструкция по применению) продукта Вазавитал, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Вазавитал, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Вазавитал с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска капсулы
Условия отпуска без рецепта
Регистрация UA/6628/01/01 от 14.07.2017 (приказ 798(2))
Взрослые Разрешено
Дети Запрещено
Беременные Запрещено
Кормящие мамы Запрещено
Аллергики с осторожностью
Диабетики Разрешено
Водители с осторожностью, возможно головокружение

Найдено 3614 аптек

Аптека 911
Валки, пр.Героев Чернобыля 3
Вазавитал капс. №30
ООО АСТРАФАРМ
от 100.50
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Академика Заболотного 31
Вазавитал №30 капс
АСТРАФАРМ
от 107.36
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Мясоедовская 33
Вазавитал №30 капс
АСТРАФАРМ
от 106.43
Досвід Довіра Допомога
Харьков, ул.Леся Сердюка 44
Вазавитал капс. №30 (10х3)
Астрафарм
от 106.41
Аптека оптовых цен
Чернигов, пр.Победы 82
Вазавитал капс. №30
ООО АСТРАФАРМ
от 100.50
Содексо
Киев, ул.Ялтинская 10
Вазавитал капс.№30
Астрафарм(Украина)
от 111.21
Аптека интернет цен
Мелитополь, пр.50-летия Победы 36/1
Вазавитал капс. №30
Астрафарм УКРАИНА
от 103.29
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Семена Палия 118
Вазавитал №30 капс
АСТРАФАРМ
от 104.67
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Одесса-Главная 35
Вазавитал №30 капс
АСТРАФАРМ
от 107.24
АКС
Одесса, пр.Добровольского 98
Вазавитал №30 капс
АСТРАФАРМ
от 102.35
Країна здоров'я
Васильков, ул.Грушевского 26
Вазавитал капс №30
Астрафарм
от 113.03
Аптека 911
Сахновщина, ул.Ленина 9
Вазавитал капс. №30
ООО АСТРАФАРМ
от 100.50
Алтея
Бровары, бул.Независимости 7
Вазавитал капс. №30 (10x3)
АСТРАФАРМ ООО УКРАИНА ВИШНЕВОЕ
от 103.25
Аптека оптовых цен
Киев, ул.Багговутовская 1
Вазавитал капс. №30
ООО АСТРАФАРМ
от 100.50
Аптеки Медицинской Академии
Днепр, ул.Титова 36
Вазавитал капс.№30
Астрафарм,Укр.
от 104.55
Аптеки Медицинской Академии
Кривой Рог, пр.Мира 28
Вазавитал капс.№30
Астрафарм,Укр.
от 103.59
Аптеки Медицинской Академии
Днепр, ул.Суворова 17
Вазавитал капс.№30
Астрафарм,Укр.
от 104.55
Аптеки Медицинской Академии
Кривой Рог, ул.Владимира Великого 19
Вазавитал капс.№30
Астрафарм,Укр.
от 103.59
Аптеки Медицинской Академии
Павлоград, ул.Соборная 93
Вазавитал капс.№30
Астрафарм,Укр.
от 99.80
Аптеки Медицинской Академии
Каменское, пр.Аношкина 31
Вазавитал капс.№30
Астрафарм,Укр.
от 102.44
Аптеки Медицинской Академии
Павлоград, ул.Днепровская 541
Вазавитал капс.№30
Астрафарм,Укр.
от 99.80
Аптеки Медицинской Академии
Днепр, пр.Богдана Хмельницкого 127
Вазавитал капс.№30
Астрафарм,Укр.
от 104.55
Аптеки Медицинской Академии
Днепр, пл.Вокзальная 1
Вазавитал капс.№30
Астрафарм,Укр.
от 104.55
Аптеки Медицинской Академии
Днепр, ул.Рабочая 146/2
Вазавитал капс.№30
Астрафарм,Укр.
от 104.55
Аптеки Медицинской Академии
Днепр, ул.Калиновая 26
Вазавитал капс.№30
Астрафарм,Укр.
от 104.55
Алтея АО
Вышгород, ул.Василия Симоненка 4В
Вазавитал капс. №30 (10x3)
АСТРАФАРМ ООО УКРАИНА ВИШНЕВОЕ
от 101.85
Аптеки Медицинской Академии
Днепр, пл.Соборная 4
Вазавитал капс.№30
Астрафарм,Укр.
от 104.55
Аптеки Медицинской Академии
Днепр, пр.Петра Калнышевского 6
Вазавитал капс.№30
Астрафарм,Укр.
от 104.55
Аптеки Медицинской Академии
Новомосковск, ул.Калнышевского 5
Вазавитал капс.№30
Астрафарм,Укр.
от 103.49
Аптеки Медицинской Академии
Днепр, пр.Гагарина 99
Вазавитал капс.№30
Астрафарм,Укр.
от 104.55
Аптека оптовых цен
Мироновка, ул.Благовещенская 96
Вазавитал капс. №30
ООО АСТРАФАРМ
от 100.50
Полимед
Одесса, ул.Варненская 1
Вазавитал капс. n30
Астрафарм
от 111.39
Фарм-союз
Киев, ул.Васильковская 1
Вазавітал капс.№30
Астрафарм
от 112.27
Виталюкс
Киев, ул.Ивана Миколайчука 7а
Вазавитал капс. №30 (10х3)
Астрафарм
от 98.33
Фарм-союз
Конотоп, ул.Клубная 95
Вазавітал капс.№30
Астрафарм
от 122.00
Фарм-союз
Киев, ул.Срибнокильская 20В
Вазавітал капс.№30
Астрафарм
от 110.49
Фарм-союз
Киев, бул.Чоколовский 12
Вазавітал капс.№30
Астрафарм
от 108.50
Фарм-союз
Киев, ул.Брюллова 1А
Вазавітал капс.№30
Астрафарм
от 111.93
Аптека оптовых цен
Киев, ул.Алматинская 99/2
Вазавитал капс. №30
ООО АСТРАФАРМ
от 100.50
Витамин
Киев, ул.Маршала Тимошенко 14А
Вазавітал капс. №30
Астрафарм
есть
Аптека оптовых цен
Винница, ул.Киевская 45 (помещ. 69)
Вазавитал капс. №30
ООО АСТРАФАРМ
от 100.50
Аптека 911
Верхнеднепровск, пр.Шевченка 14
Вазавитал капс. №30
ООО АСТРАФАРМ
от 100.50
Аптека оптовых цен
Киев, пр.Победы 136
Вазавитал капс. №30
ООО АСТРАФАРМ
от 100.50
Аптека
Ирпень, ул.Тараса Шевченко 7Н
Вазавитал капс. №30
ООО АСТРАФАРМ
от 100.50
Витамин
Киев, ул.Щербаковского 4
Вазавітал капс. №30
Астрафарм
есть
Аптека
Харьков, ул.Деревянко 7
Вазавитал капс. №30
ООО АСТРАФАРМ
от 100.50
Алтея
Бровары, ул.Киевская 100А
Вазавитал капс. №30 (10x3)
АСТРАФАРМ ООО УКРАИНА ВИШНЕВОЕ
от 110.30
Конекс
Оратов, ул.Героев Майдана 105А
Вазавітал капс. №30
Астрафарм
от 102.13
Аптека 911
Киев, пр.Владимира Маяковского 26
Вазавитал капс. №30
ООО АСТРАФАРМ
от 100.50
Витамин
Тарасовка, ул.Шевченко 2/4
Вазавітал капс. №30
Астрафарм
есть

Просмотренные товары

Вазавитал капсулы №30 (10х3)
Вазавитал
капсулы
Украинская фармацевтическая компания
Цены в аптеках

Новинки

Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Чтобы диарея не испортила отдых...
Чтобы диарея не испортила отдых... Возьмите с собой... Подробней
Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Top