Вазосерк инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

діюча речовина: бетагістину дигідрохлорид;

1 таблетка містить бетагістину дигідрохлориду 8 мг;

допоміжні речовини: маніт (Е 421), целюлоза мікрокристалічна, тальк, кремнію діоксид колоїдний безводний.

Лікарська форма

Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості: білі круглі таблетки, з відтиском «Vasoserc» з одного боку, та «Aİ» з другого боку.

Фармакотерапевтична група

Засоби для лікування вестибулярних порушень.

Код АТХ N07C A01.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Механізм дії бетагістину вивчений лише частково. Існує кілька гіпотез, що підтверджуються даними досліджень, проведеними з тваринами та з участю людей.

Вплив бетагістину на гістамінергічну систему

Встановлено, що бетагістин частково проявляє агоністичну активність щодо Н1-рецепторів, а також антагоністичну активність щодо НЗ-рецепторів гістаміну у нервовій тканині та має незначну активність щодо Н2-рецепторів гістаміну. Бетагістин збільшує обмін та вивільнення гістаміну шляхом блокування пресинаптичних НЗ-рецепторів та індукції процесу зниження кількості відповідних НЗ-рецепторів.

Бетагістин може збільшити кровотік до кохлеарної зони, а також до всього головного мозку Фармакологічні дослідження на тваринах продемонстрували покращення кровообігу в судинах stria vascularis внутрішнього вуха, можливо, за рахунок розслаблення прекапілярних сфінктерів у системі мікроциркуляції внутрішнього вуха. Бетагістин також виявив збільшення мозкового кровотоку в організмі людини.

Бетагістин сприяє вестибулярній компенсації

Бетагістин прискорює відновлення вестибулярної функції після однобічної нейректомії у тварин, прискорюючи і сприяючи процесу центральної вестибулярної компенсації. Цей ефект характеризується посиленням регуляції обміну і вивільнення гістаміну та реалізується в результаті антагонізму H3-рецепторів. У людей під час лікування бетагістином також зменшувався час відновлення вестибулярної функції після нейректомії.

Бетагістин змінює активність нейронів у вестибулярних ядрах

Було також встановлено, що бетагістин має дозозалежний інгібуючий вплив на генерацію пікових потенціалів у нейронах латеральних і медіальних вестибулярних ядер.

Фармакодинамічні властивості бетагістину, як це було показано у тварин, можуть забезпечити позитивний терапевтичний ефект препарату у вестибулярній системі.

Ефективність бетагістину була показана у дослідженнях у пацієнтів з вестибулярним запамороченням та хворобою Меньєра, що було продемонстровано шляхом зменшення тяжкості та зменшення частоти нападів запаморочення.

Фармакокінетика.

Всмоктування

При пероральному введенні бетагістин швидко і практично повністю всмоктується в шлунково-кишковому тракті. Після всмоктування препарат швидко і майже повністю метаболізується з утворенням метаболіту 2-піридилоцтової кислоти. Рівень концентрації бетагістину у плазмі крові дуже низький, тому всі фармакокінетичні аналізи проводяться шляхом вимірювання концентрації метаболіту 2-піридилоцтової кислоти у плазмі і сечі.

При прийомі препарату з їжею максимальна концентрація Cmax препарату виявляється нижче, ніж при прийомі натще. При цьому повне всмоктування бетагістину ідентичне в обох випадках, вказуючи на те, що прийом їжі лише уповільнює процес всмоктування препарату.

Розподіл

Відсоток бетагістину, що пов’язується з білками плазми крові, становить менше 5 %.

Біотрансформація

Після всмоктування бетагістин швидко і майже повністю метаболізується у 2-піридилоцтову кислоту (яка не має фармакологічної активності).

Після прийому бетагістину всередину концентрація 2-піридилоцтової кислоти у плазмі крові (та в сечі) досягає свого максимуму через 1 годину після прийому препарату та зменшується з періодом напіввиведення близько 3,5 години.

Виведення

2-піридилоцтова кислота швидко виводиться з сечею. При прийомі препарату у дозуванні 8-48 мг близько 85 % початкової дози виявляється в сечі. Виведення бетагістіну нирками або з калом є незначним.

Лінійність

Швидкість відновлення залишається постійною при пероральному прийомі 8-48 мг препарату, вказуючи на лінійність фармакокінетики бетагістину, і дозволяє припустити, що задіяний метаболічний шлях залишається неінтенсивним.

Показання

Хвороба і синдром Меньєра, які характеризуються трьома основними симптомами:

  • запамороченням, що іноді супроводжується нудотою і блюванням;
  • зниженням слуху (туговухістю);
  • шумом у вухах.

Симптоматичне лікування вестибулярного запаморочення різного походження.

Протипоказання

Гіперчутливість до будь-якого з компонентів препарату.

Феохромоцитома.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші форми взаємодій

Досліджень in vivo щодо вивчення взаємодії з іншими лікарськими засобами не проводили. З огляду на дані дослідження in vitro не очікується пригнічення активності ферментів цитохрому P450 in vivo.

Дані, отримані в умовах in vitro, свідчать про пригнічення метаболізму бетагістину препаратами, що інгібують активність моноаміноксидази (МАО), у тому числі підтипу В МАО (наприклад селегіліном). Рекомендується дотримуватися обережності при одночасному застосуванні бетагістину та інгібіторів МАО (включаючи вибірково підтип В МАО).

Оскільки бетагістин є аналогом гістаміну, взаємодія бетагістину з антигістамінними препаратами теоретично може вплинути на ефективність одного з цих препаратів.

Особливості застосування

Під час лікування препаратом необхідно ретельно контролювати стан пацієнтів з бронхіальною астмою та/або виразковою хворобою шлунка та дванадцятипалої кишки в анамнезі.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність. Немає достатніх даних щодо застосування бетагістину вагітним жінкам.

Результати досліджень на тваринах є недостатніми для оцінки впливу на перебіг вагітності, розвиток ембріона/плода, пологи та постнатальний розвиток. Потенційний ризик для людини невідомий. Бетагістин не слід застосовувати у період вагітності, за винятком випадків безперечної потреби.

Період годування груддю. Невідомо, чи проникає бетагістин у грудне молоко людини. Досліджень на тваринах щодо проникнення бетагістину в молоко не проводили. Користь від застосування препарату для матері слід співвідносити з перевагами годування груддю і потенційним ризиком для дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Бетагістин показаний для лікування синдрому Меньєра, що характеризується тріадою основних симптомів: запамороченням, зниженням слуху, шумом у вухах, – а також для симптоматичного лікування вестибулярного запаморочення. Обидва стани можуть негативно впливати на здатність керувати автомобілем та працювати з іншими механізмами. За даними клінічних досліджень, бетагістин не впливав або мав несуттєвий вплив на здатність керувати автомобілем і працювати з механізмами.

Діти.

У зв’язку з недостатністю даних щодо безпеки та ефективності застосування препарату Вазосерк® його не рекомендується призначати дітям (віком до 18 років).

Спосіб застосування та дози

Добова доза для дорослих становить 24-48 мг, рівномірно розподілена для прийому протягом доби. Рекомендована доза препарату Вазосерк® у таблетках становить 1-2 таблетки, які слід приймати тричі на добу.

Приймати таблетки бажано після їди. Дозу слід підбирати індивідуально, залежно від ефекту. Зменшення симптомів інколи спостерігається тільки після 2-3 тижнів лікування. Найкращі результати досягаються при прийомі препарату протягом кількох місяців. Існують дані про те, що призначення лікування на початку захворювання запобігає його прогресуванню та/або втраті слуху на пізніх стадіях.

Пацієнти літнього віку

Хоча на даний час дані клінічних досліджень у цій групі пацієнтів обмежені, широкий досвід застосування препарату у післяреєстраційному періоді припускає, що корекція дози для цієї популяції пацієнтів не потрібна.

Ниркова недостатність

У цій групі пацієнтів спеціальних клінічних випробувань не проводили, але відповідно до досвіду післяреєстраційного застосування корекція дози не потрібна.

Печінкова недостатність

У цій групі пацієнтів спеціальних клінічних випробувань не проводили, але відповідно до досвіду післяреєстраційного застосування корекція дози не потрібна.

Передозування

Відомо кілька випадків передозування препарату. У деяких пацієнтів спостерігалися легкі і помірні симптоми (нудота, сонливість, біль у животі) після прийому препарату в дозах до 640 мг. Серйозніші ускладнення (судоми, серцево-легеневі ускладнення) спостерігалися при навмисному прийомі підвищених доз бетагістину, особливо у поєднанні з передозуванням інших лікарських засобів.

Лікування передозування

Лікування передозування повинно включати стандартні підтримуючі заходи.

Побічні реакції

Нижчезазначені побічні реакції спостерігалися у пацієнтів, які застосовували бетагістин під час плацебо-контрольованих досліджень, з такою частотою: дуже часто (≥ 1/10), часто (від ≥1/100 до <1/10), нечасто (від ≥1/1000 до <1/100), поодинокі (від ≥1/10000 до <1/1000), рідкісні (<1/10000).

З боку шлунково-кишкового тракту

Часто: нудота та диспепсія.

З боку нервової системи

Часто: головний біль.

На додаток до випадків, про які повідомлялося під час клінічних досліджень, про нижчезазначені небажані явища повідомлялося спонтанно у ході постмаркетингового застосування та відомо з наукової літератури. За наявними даними частоту не можна встановити, тому вона класифікована як невідома.

З боку імунної системи

Реакції гіперчутливості, наприклад анафілаксія.

З боку шлунково-кишкового тракту

Скарги на незначні розлади шлунка (блювання, гастроінтестинальний біль, здуття живота та метеоризм). Ці побічні ефекти зазвичай зникають при прийомі препарату з їжею або після зменшення дози.

З боку шкіри і підшкірної клітковини

Спостерігалися реакції гіперчутливості шкіри та підшкірної жирової клітковини, зокрема ангіоневротичний набряк, висипання, свербіж і кропив’янка.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати у сухому та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °C.

Упаковка

По 10 таблеток у блістері; по 3 блістери у картонній коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

Абді Ібрахім Ілач Санаї ве Тіджарет А.Ш. Туреччина.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Санаї Махаллеші Тунч Джаддесі №3, Есенюрт/Стамбул, Туреччина.

Дата последнего обновления: 27.09.2015
Аннотация (инструкция по применению) продукта Вазосерк, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Вазосерк, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Вазосерк с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска таблетки
Условия отпуска по рецепту
Регистрация Закончилась
АТХ-классификация N07CA01 - Бетагистин
Действующие вещества бетагистин

Найдено 612 аптек

Будем Здоровы Вместе
Одесса, ул.Академика Заболотного 26Б
Вазосерк форт таблетки по 16 мг №30
Абді Ібрахім, Туреччина
от 83,60
Лекфарм, 36,6
Киев, ул.Светлицкого 29/18
Вазосерк дуо таб. 24мг №30
Профарма
от 120,40
Киев, ул.Софиевская 6
Вазосерк дуо таблетки по 24 мг №30 (15х2)
Абді Ібрахім Ілач Санаї ве Тіджарет А.Ш. для "Проф
от 132,67
Сатурн-Фарм
Харьков, пр.Курчатова 4б
Вазосерк форт табл.16мг n30
Абди Ибрахим
от 73,64
Линда-Фарм
Днепр, пр.Дмитрия Яворницкого 57
Вазосерк форт табл.16мг №30 (15х2)
Алби Ибрахим Стамбул
от 106,70
Аптека НЦ
Одесса, ул.Дворянская 28
Вазосерк дуо таб.24мг#30(15x2)
АБДИ ИБРАХИМ ИЛЯЧ САНАЙИ ТУРЦИЯ
есть
Аптека НЦ
Киев, пр.Науки 42/1
Вазосерк дуо таб.24мг#30(15x2)
АБДИ ИБРАХИМ ИЛЯЧ САНАЙИ ТУРЦИЯ
есть
Аптека НЦ
Киев, ул.Бориспольская 9
Вазосерк форт табл. 16 мг №30
Абди Ибрахим Иляч Санайи Турция
от 80,36
Вазосерк дуо табл. 24 мг №30
Абди Ибрахим Иляч Санайи Турция
от 120,10
Аптека НЦ
Киев, пр.Владимира Маяковского 68
Вазосерк дуо таб.24мг#30(15x2)
АБДИ ИБРАХИМ ИЛЯЧ САНАЙИ ТУРЦИЯ
есть
Аптека низких цен
Киев, ул.Бальзака 60
Вазосерк форт табл. 16мг №30
Abdi Ibrahim
от 70,53
Аптека НЦ
Киев, ул.Иорданская 20
Вазосерк дуо табл. 24 мг №30
Абди Ибрахим Иляч Санайи Турция
от 120,10
Аптека Копейка
Киев, пл.Оболонская 4
Вазосерк дуо табл. 24мг №30
Abdi Ibrahim
от 116,79
Аптека НЦ
Киев, ул.Елены Телиги 11
Вазосерк дуо таб.24мг#30(15x2)
АБДИ ИБРАХИМ ИЛЯЧ САНАЙИ ТУРЦИЯ
есть
Аптека НЦ
Киев, ул.Большая Васильковская 81
Вазосерк дуо таб.24мг#30(15x2)
АБДИ ИБРАХИМ ИЛЯЧ САНАЙИ ТУРЦИЯ
есть
Аптека НЦ
Киев, ул.Раисы Окипной 4
Вазосерк дуо таб.24мг#30(15x2)
АБДИ ИБРАХИМ ИЛЯЧ САНАЙИ ТУРЦИЯ
есть
Аптека низких цен
Киев, ул.Большая Васильковская 72
Вазосерк форт табл. 16мг №30
Abdi Ibrahim
от 74,45
Аптека низких цен
Киев, ул.Маршала Тимошенко 9
Вазосерк форт табл. 16мг №30
Abdi Ibrahim
от 75,01
Аптека низких цен
Киев, ул.Лаврухина 3
Вазосерк форт табл. 16мг №30
Abdi Ibrahim
от 75,51
Вазосерк дуо табл. 24мг №30
Abdi Ibrahim
от 118,65
Аптека Рецепти Здоров'я
Киев, ул.Попудренко 22/14
Вазосерк(r) форт таб.16мг №30 (15х2)
ABDI IBRAHIM
от 47,57
D.S.
Тернополь, ул.Митрополита Шептицкого 2/1
Вазосерк дуо табл 24 мг н 30
от 140,25
СВ Аптека
Новые Санжары, ул.Шевченко 20/15
Вазосерк дуо таблетки по 24 мг №30 (15х2)
Абді Ібрахім Ілач Санаї ве Тіджарет А.Ш., Туреччин
есть
Аптека Копейка
Киев, ул.Драгоманова 2
Вазосерк дуо табл. 24мг №30
Abdi Ibrahim
от 118,00
Аптека Копейка
Киев, ул.Вереснева 24
Вазосерк дуо табл. 24мг №30
Abdi Ibrahim
от 122,00
Ваша Аптека
Полтава, ул.Героев-Чернобыльцев 1
Вазосерк дуо табл. по 24 мг №30 (15х2) в бл. в кор.
АБДИ ИБРАХИМ Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш., Турция
от 132,59
Аптека низких цен
Киев, ул.Вышгородская 56/2
Вазосерк форт табл. 16мг №30
Abdi Ibrahim
от 73,99
Вазосерк дуо табл. 24мг №30
Abdi Ibrahim
от 120,70
Аптека низких цен
Киев, пр.Владимира Маяковского 60/10
Вазосерк форт табл. 16мг №30
Abdi Ibrahim
от 74,45
Вазосерк дуо табл. 24мг №30
Abdi Ibrahim
от 112,69
Аптека низких цен
Киев, ул.Гусовского 8/10
Вазосерк дуо табл. 24мг №30
Abdi Ibrahim
от 123,76
Аптека низких цен
Киев, ул.Дмитриевская 58А
Вазосерк форт табл. 16мг №30
Abdi Ibrahim
от 82,25
Вазосерк дуо табл. 24мг №30
Abdi Ibrahim
от 135,74
Аптека низких цен
Киев, ул.Мишуги 11Б
Вазосерк дуо табл. 24мг №30
Abdi Ibrahim
от 123,61
Аптека низких цен
Киев, ул.Драгоманова 17
Вазосерк форт табл. 16мг №30
Abdi Ibrahim
от 81,78
Аптека Благодия
Киев, ул.Кирилловская 166
Вазосерк дуо табл. 24мг №30
Abdi Ibrahim
от 116,80
СВ Аптека
Кременчуг, пр.Свободы 134/1
Вазосерк дуо таблетки по 24 мг №30 (15х2)
Абді Ібрахім Ілач Санаї ве Тіджарет А.Ш., Туреччин
есть
Аптека Копейка
Киев, бул.Чоколовский 6
Вазосерк дуо табл. 24мг №30
Abdi Ibrahim
от 133,80
Аптека низких цен
Киев, пр.Бажана 3В
Вазосерк форт табл. 16мг №30
Abdi Ibrahim
от 74,04
D.S.
Щирец, пл.Старый Рынок 13А
Вазосерк дуо табл 24 мг н 30
от 137,00
Аптека низких цен
Киев, ул.Гришко 6
Вазосерк форт табл. 16мг №30
Abdi Ibrahim
от 74,23
Аптека низких цен
Киев, ул.Выборгская 40/16
Вазосерк дуо табл. 24мг №30
Abdi Ibrahim
от 116,02
Аптека низких цен
Киев, ул.Борщаговская 195/43
Вазосерк дуо табл. 24мг №30
Abdi Ibrahim
от 120,09
Аптека Копейка
Киев, ул.Митрополита Андрея Шептицкого 24
Вазосерк дуо табл. 24мг №30
Abdi Ibrahim
от 117,80
Будем Здоровы Вместе
Белая Церковь, пер.Гоголя 16 (пом.1)
Вазосерк дуо таблетки по 24 мг №30
Абді Ібрахім, Туреччина
от 124,60
Аптека низких цен
Киев, пр.Оболонский 10
Вазосерк дуо табл. 24мг №30
Abdi Ibrahim
от 120,71
Аптека низких цен
Киев, пр.Правды 12В
Вазосерк дуо табл. 24мг №30
Abdi Ibrahim
от 137,70
Аптека низких цен
Киев, ул.Маршала Гречко 22
Вазосерк форт табл. 16мг №30
Abdi Ibrahim
от 80,09
Аптека низких цен
Киев, ул.Саксаганского 117
Вазосерк форт табл. 16мг №30
Abdi Ibrahim
от 66,81
Аптека низких цен
Киев, ул.Рокоссовского 3/4
Вазосерк дуо табл. 24мг №30
Abdi Ibrahim
от 141,64
Аптека низких цен
Киев, ул.Срибнокильская 2А
Вазосерк форт табл. 16мг №30
Abdi Ibrahim
от 77,64
Вазосерк дуо табл. 24мг №30
Abdi Ibrahim
от 112,82
Аптека низких цен
Киев, ул.Анны Ахматовой 14А
Вазосерк форт табл. 16мг №30
Abdi Ibrahim
от 89,95
Вазосерк дуо табл. 24мг №30
Abdi Ibrahim
от 119,53
Аптека низких цен
Киев, ул.Сечевых Стрельцов 13
Вазосерк дуо табл. 24мг №30
Abdi Ibrahim
от 112,82
Аптека низких цен
Киев, ул.Святошинская 1
Вазосерк форт табл. 16мг №30
Abdi Ibrahim
от 70,87
Аптека низких цен
Киев, ул.Евгения Сверстюка 2А
Вазосерк форт табл. 16мг №30
Abdi Ibrahim
от 83,15

Рекомендуем посмотреть

Вестибо таблетки по 8 мг №30 (10х3)
Вестибо таблетки по 16 мг №30 (10х3)
Вестибо таблетки по 24 мг №20 (10х2)
+2
Вестибо
таблетки
Актавис Украина
Цены в аптеках
Вестинорм таблетки по 8 мг №30 (10х3)
Вестинорм таблетки по 16 мг №30 (10х3)
Вестинорм таблетки по 24 мг №30 (10х3)
+2
Вестинорм
таблетки
Фармак
Цены в аптеках
Бетасерк таблетки по 8 мг №30 (15х2)
Бетасерк раствор ор. 8 мг/мл по 60 мл в бутыл.
Бетасерк таблетки по 24 мг №20
+11
Бетасерк
таблетки, раствор
2 производителя
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Вазосерк таблетки по 8 мг №30 (10х3)
Вазосерк
таблетки
Абди Ибрахим Илач Санаи ве Тиджарет А.Ш. для "Профарма Интернешнл Трейдинг Лтд", Турция/Мальта
Цены в аптеках

Новинки

Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Чтобы диарея не испортила отдых...
Чтобы диарея не испортила отдых... Возьмите с собой... Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Top