Новинки

Простуда на губах? Решение есть! Подробней
Эссливер Форте Как защитить печень? Подробней
Беспокоит ГЕМОРРОЙ? Подробней
Срочное предупреждение беременности после полового акта Подробней
Простуда? Насморк? Кашель? Действуйте комплексно! Подробней
Скрыть рекламу

Вакцина Для Профилактики Дифтерии Столбняка Коклюша инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Вакцина Для Профилактики Дифтерии Столбняка Коклюша - инструкция по применению

Перевести на русский язык:
Перевести

Загальна характеристика

міжнародна непатентована назва: Diphtheria, Tetanus and Acellular Pertussis Combined Vaccine, Adsorbed

основні властивості лікарської форми: препарат виготовляється шляхом адсорбції ацелюлярної вакцини проти кашлюку, дифтерійного та правцевого анатоксинів в формі «in bulk» на гідроксид алюмінію. Вакцина являє собою суспензію молочно-білого кольору, що містить тіомерсал (консервант). Після довготривалого зберігання може утворитися осад, котрий при збовтуванні швидко розчиняється.

Якісний та кількісний склад:

Одна доза становить 0,5 мл. Кожна доза (0,5мл) містить:

Діючі речовини: не менше 4,0 МО ацелюлярного кашлюкового компоненту, не менше 30 МО дифтерійного анатоксину і не менше 40 МО правцевого анатоксину.

Допоміжні речовини: алюмінію гідроксид, натрію хлорид, тіомерсал, вільний формальдегід, глутаральдегід, вода для ін'єкцій.

Форма випуску

Суспензія для ін'єкцій.

Код АТС: J07AJ52

Імунологічні і біологічні властивості

Вакцина викликає формування імунітету проти дифтерії, правця і кашлюку і застосовується для профілактики зазначених захворювань.

Показання для застосування

Активна первинна імунізація проти дифтерії, правця і кашлюку у дітей віком від 3-х місяців до 6-ти років.

Спосіб застосування та дози

1) Вакцина вводиться в сідницю або в зовнішню бічну ділянку дельтоподібного м'язу передпліччя.

2) Курс вакцинації складається із трьох щеплень (0,5 мл/щеплення) з інтервалом 4-6 тижнів; курс вакцинації рекомендується починати у віці 3-х місяців і завершувати у віці 12-ти місяців. Ревакцинацію дозою 0,5 мл рекомендується проводити у віці 18-24 місяці.

Побічна дія

Загалом побічних реакцій не виникає. Інколи може виникнути легке почервоніння або свербіж на ділянці введення ін'єкції, або легкого ступеню підвищення температури, котрі з часом самі зникають і не потребують лікування. У разі виникнення реакцій важкого ступеню тяжкості рекомендується симптоматичне лікування.

Наведені дані, отримані як у клінічних дослідженнях, так і за даними післяреєстраційного нагляду. За даними післяреєстраційного досліду зазвичай місцеві реакції становлять 2,13-2,41%, системні реакції 1,21-1,32 %.

1. Системні реакції

Температура не вище 37,0 °С - вважається за норму; 37,1-37,5 °С - реакція легкого ступеню тяжкості; 37,6-39,0 °С - реакція середнього ступеню тяжкості; вище 39,0 °С - реакція важкого ступеню тяжкості.

2. Місцеві реакції

Почервоніння (еритема) і набряк (затвердіння) діаметром не більше 15 мм - реакція легкого ступеню тяжкості; діаметром 15-30 мм - реакція середнього ступеню тяжкості; діаметром більше 30 мм - реакція важкого ступеню тяжкості. Запалення лімфатичних вузлів та судин - реакція важкого ступеню тяжкості.

Відсоток випадків виникнення системних реакцій під час проведення клінічних досліджень становив 3,4 % (підвищення температури, роздратування, висип і діарея; відсоток випадків підвищення температури - 3,0 %). Після першої ін'єкції відсоток реакцій легкого ступеню тяжкості становив 1,58 %, реакцій середнього ступеню тяжкості - 0,45 %. Після другої ін'єкції відсоток реакцій легкого ступеню тяжкості становив 0,45 %, важкого ступеню тяжкості - 0,23 %. Після третьої ін'єкції відсоток реакцій легкого ступеню тяжкості становив 0,46 % . Реакцій важкого ступеню тяжкості взагалі не спостерігалось.

Побічні реакції, системні і місцеві, що виникали після ревакцинації (тобто, четвертої ін'єкції), не відрізнялися від тих, що спостерігалися після вакцинації. Відсоток випадків побічних реакцій при ревакцинації був таким же як і при вакцинації. Системними реакціями були підвищення температури - 2,7 %. Із місцевих реакцій спостерігалось затвердіння (0,5 %).

Лікування: Реакції легкого ступеню тяжкості зникають самі по собі і лікування не потребують. У випадку місцевої реакції середнього ступеню тяжкості на ділянку введення ін'єкції можна накладати припарки 3 - 4 рази на день, кожна припарка - на 10 - 15 хв. Якщо у дитини температура вище 37,5°С, рекомендується подовгу відпочивати і пити воду у великих кількостях, за необхідності можна застосувати жаро понижуючий засіб. При правильному лікуванні температура повертається в норму через 12-48 годин, набряки щезають за 2-8 тижнів. У випадку реакції важкого ступеню тяжкості можна застосувати глюкокортикоїд та антігістамін.

Протипоказання

Дана вакцина протипоказана дітям з історією епілепсії, захворювань нервової системи і судом.

У разі інфекційного захворювання (навіть якщо дитина вже видужує) або підвищення температури щеплення рекомендується відкласти.

Дана вакцина протипоказана дітям з історією алергічних реакцій.

Особливості застосування

1. Перед використанням контейнер необхідно добре струснути. Не використовуйте вакцину у разі нерозбірливого маркування, присутності сторонніх частинок, заморожування продукту або якщо після струшування згустки не розчиняються.

2. Затвердіння на ділянці введення ін'єкції поступово зникне. Другу ін'єкцію рекомендується вводити в іншу сідницю.

3. Після проведення щеплення вакцинований певний час повинен залишатися під наглядом медперсоналу. Адреналін повинен бути в наявності на випадок виникнення важкої анафілактичної реакції.

4. У разі виникнення після першої ін'єкції таких реакцій, як різке підвищення температури чи судоми, другу ін'єкцію вводити не рекомендується.

5. Заморожувати вакцину суворо забороняється.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Оскільки вакцина не призначена для використання у дорослих, адекватні дані по використанню в період вагітності або лактації відсутні.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Інші вакцини, призначені для щеплення дітям, слід вводити обов'язково у різні ін'єкційні ділянки.

Умови зберігання

Зберігати в захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі від 2 до 8°С. Не заморожувати.

Термін придатності

2 роки.

Застосовувати препарат з вичерпаним терміном придатності категорично забороняється.

Пакування

Суспензія для ін'єкцій по 1 дозі (0,5 мл) у флаконі. По 1 флакону разом з інструкцією про застосування в пачці.

Умови відпуску

За рецептом.

Виробник

Вуханський Інститут Біологічних Продуктів Ко., Лтд.

Адреса виробничої ділянки: №1, Дорога Індустріального парку Хуанцзін, Чжендянь, р-н Цзянся, м. Вухань, Китай.

У випадку побічної дії після застосування МІБП необхідно направити термінове повідомлення до:

Управління розвитку фармацевтичного сектору галузі охорони здоров'я МОЗ України (01021, м. Київ, вул. Грушевського, 7, тел. (044) 253-61-94);

ДП „Державний експертний центр МОЗ України" (03151, м. Київ, вул. Ушинського, 40, тел. (044) 393-75-86) та на адресу підприємства-виробника.

Дозировка Вакцина Для Профилактики Дифтерии Столбняка Коклюша суспензия д/ин. по 0,5 мл (1 доза) во флак. №1
Производитель Вуханский Институт Биологических Продуктов Ко., Лтд для "Максимум Альфа ООО", Китай/Украина
МНН Pertussis, purified antigen, combinations with tox
Фарм. группа Вакцины.
Регистрация № 879/12-300200000 от 17.08.2012. Приказ № 640 от 17.08.2012
Код АТХ
Top