Новинки

Если мучают ЗАПОРЫ Прелаксан для всей семьи Подробней
Простуда на губах? Решение есть! Подробней
Эссливер Форте Как защитить печень? Подробней
Беспокоит ГЕМОРРОЙ? Подробней
Срочное предупреждение беременности после полового акта Подробней
Скрыть рекламу

Вакцина Для Профилактики Желтой Лихорадки инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Вакцина Для Профилактики Желтой Лихорадки - инструкция по применению

Перевести на русский язык:
Перевести

Загальна характеристика

Міжнародна непатентована назва: Yellow fever, live attenuated

Основні властивості лікарської форми: Вакцина являє собою тонкоподрібнену тканину курячих ембріонів, вільних від специфічної патогенної мікрофлори (specific pathogen free-SPF), заражених атенуйованим вірусом жовтої лихоманки штаму «17Д», очищену центрифугуванням і ліофілізовану.

Пориста маса світло-рожевого кольору, гігроскопічна.

Склад:

Одна доза (0,5 мл) вакцини містить:

Діюча речовина:

Вірусу жовтої лихоманки - не менше 1000 LD50 або 1600 БУО

допоміжні речовини:

лактози (моногідрат) - 20,0 мг (стабілізатор)

сорбітол - 10,0 мг (стабілізатор)

L - гістидин – 1,2 мг (стабілізатор)

L - аланін - 0,7 мг (стабілізатор)

Препарат не містить консервантів та антибіотиків.

Форма випуску

Ліофілізат по 2 дози в ампулах № 5 або № 10 в комплекті з розчинником по 1,25 мл в ампулах № 5 або № 10.

Код анатомічно-тераневтично-хімічної класифікації "Anatomical Therapeutic Chemical classification system /WHO"(ATC)

J07B L01

Імунологічні властивості

Вакцина стимулює утворення імунітету до вірусу жовтої лихоманки тривалістю 10-15 років.

Показання для застосування

Профілактика жовтої лихоманки у дітей з 9 місячного віку і дорослих, що виїжджають за кордон в ензоотичні по жовтій лихоманці регіони, а також в осіб, що працюють з живими культурами збудників жовтої лихоманки.

Спосіб застосування і дози

Вакцинацію проводять одноразово підшкірно, шприцом під зовнішній кут лопатки або в ділянку дельтовидного м'язу плеча в дозі 0,5 мл для усіх вікових груп не пізніше, ніж за 10 діб до виїзду в ензоотичний регіон. Ревакцинацію при необхідності проводять через 10 років після вакцинації тією ж дозою.

Розкриття ампул і процедуру вакцинації проводять при суворому дотриманні правил асептики і антисептики.

Весь вміст ампули з розчинником використовують для розчинення вакцини. Вакцина повинна повністю розчинитися протягом 5 хвилин. Розчинена вакцина являє собою опалесцюючу рідину жовтувато-рожевого кольору.

Розчинену вакцину витримують 10-15 хвилин, потім ампулу струшують і набирають у шприць одну щеплювальну дозу 0,5 мл. Допускається збереження розчиненої вакцини, закритої стерильною серветкою, протягом не більш ніж однієї години при температурі від 2 до 8°С.

Проведене щеплення реєструють в установлених облікових формах із зазначенням назви препарату, дати щеплення, дози, номера серії, реакції на щеплення.

Побічна дія

Після введення вакцини в окремих випадках можуть розвиватися місцеві і загальні реакції.

Місцеві реакції у вигляді гіперемії і набряку (діаметром не більш 2,5 см) можуть з'явитися через 12-24 години і зникають через 2-3 доби після ін'єкції. У виключно рідких випадках можуть розвиватися ущільнення підшкірної клітковини, що супроводжуються свербіжем, відчуттям болю, збільшенням регіонарних лімфатичних вузлів.

Реакція загального типу може розвинутись в інтервалі між 4 і 10 добою після щеплення у вигляді підвищення температури до 38,5°С, недомагання, головокружіння, головного болю, ознобу. Тривалість загальної реакції не перевищує 3-х діб.

У виняткових випадках можливі ускладнення алергічного характеру. У зв'язку з цим пункти щеплення повинні бути оснащені засобами протишокової терапії, а вакцинований зобов'язаний знаходитись під медичним спостереженням не менше 30 хвилин після щеплення.

Особам, схильним до алергічних реакцій призначають антигістамінні препарати протягом 2-4 днів до і після вакцинації.

Протипоказання

Протипоказаннями до застосування вакцини проти жовтої лихоманки є :

1. Гострі інфекційні та неінфекційні захворювання, хронічні захворювання в стадії загострення або декомпенсації - щеплення проводять не раніше ніж, через місяць після видужання (ремісії)

2. Алергічна реакція на білок курячого яйця в анамнезі.

3. Первинні (уроджені) імунодефіцити.

4. Вторинні (придбані) імунодефіцити: лікування імунодепресантами, антиметаболітами, рентгенотерапія - щеплення проводять не раніше, ніж через 12 місяців після видужання (закінчення лікування).

5. Вагітність.

З метою виявлення протипоказань лікар у день щеплення проводить опитування і огляд осіб, що вакцинуються з обов'язковою термометрією. Конкретне рішення про необхідність проведення щеплень деяким групам осіб (вагітним, хворим із хронічними захворюваннями, злоякісними хворобами крові, новоутвореннями і.т.п.), що виїжджають в райони, ендемічні, щодо жовтої лихоманки, залежить від ступеню ризику захворювання.

Особливості застосування

Не допускається заморожування розчинника для вакцини (води для ін'єкцій).

Не придатний до застосування препарат в ампулах з порушеною цілісністю і маркуванням, при зміні фізичних властивостей (деформація «таблетки» - пориста маса світло-рожевого кольору змінює форму та дуже зменшується в об'ємі, негомогенність розчиненого препарату і ін.), з терміном придатності, що закінчився, при порушенні температурного режиму зберігання і транспортування.

Взаємодія з іншими імунобіологічними препаратами

Для осіб старше 15 років є припустимим проведення вакцинації проти жовтої лихоманки одночасно (в один день) з іншими календарними щепленнями за умови введення препаратів в різні частини тіла.

Для дітей до 15 років інтервал між попереднім щепленням проти іншої інфекції і вакцинацією проти жовтої лихоманки повинен бути не менше 2-х місяців.

Протипоказано використання вакцини проти жовтої лихоманки одночасно з вакцинами, призначеними для профілактики холери і паратифів А і В. У цьому випадку між обома вакцинаціями потрібно дотримуватись інтервалу в 3 місяці.

Умови продажу

Для лікувально-профілактичних і санітарно-профілактичних закладів.

Умови зберігання і транспортування

Транспортування при температурі від 2 до 8°С в термоконтейнерах.

Вакцину зберігають при температурі від 2 до 8°С.

Розчинник зберігають при температурі від 2 до 8°С при сумісному пакуванні і від 2 до 25°С - при окремому пакуванні з вакциною. Замороження розчинника є неприпустимим.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності

2 роки. Вакцина з терміном придатності, що закінчився, використанню не підлягає.

Пакування

Вакцину випускають у комплекті з розчинником в двох варіантах.

Варіант №1. Вакцину і розчинник пакують в різні упаковки: вакцина в ампулах по 2 дози, 10 ампул в упаковці, інструкція по застосуванню і ніж ампульний при необхідності; розчинник (вода для ін'єкцій) в ампулах по 1,25 мл, 10 ампул в упаковці, ніж ампульний при необхідності.

Варіант №2. Вакцину і розчинник упаковують в одну пачку: вакцина в ампулах по 2 дози, розчинник (вода для ін'єкцій) в ампулах по 1,25 мл, по 5 ампул вакцини і розчинника в пачці, інструкція про застосування і ніж ампульний при необхідності.

Виробник

ФДУП "Підприємство по виробництву бактерійних і вірусних препаратів Інституту поліомієліту та вірусних енцефалітів ім. М.П.Чумакова" Росія 142782, Московська область, Ленінський район, пос. Інститут Поліомієліту, 27 км Київського шосе, тел.(8-495)439-90-02, факс (495)439-93-21.

Представник виробника.

TOB "ІмБіоІмпекс", Україна, м. Київ, пр. Возз'єднання 7а, оф.223 , тел. (044)501-13- 61

У випадку ускладнень після щеплення чи під час його проведення необхідно направити термінове повідомлення до:

Департамент регуляторної політики у сфері обігу лікарських засобів та продукції в системі охорони здоров'я України МОЗ України 03151, м.Київ, вул. Ушинського 40, тел.(044) 498-43-48; ДП Державний експертний центр МОЗ України 03151, м.Київ, вул. Ушинського 40, тел. (044) 393-75-86;

Представнику виробника TOB "ІмБіоІмпекс", Україна, м. Київ, пр. Возз'єднання 7а, оф.223 , тел. (044) 501-13- 61

Дозировка Вакцина Для Профилактики Желтой Лихорадки лиофилизат по 2 дозы в амп. №10 с р-лем
Производитель Предприятие им.Чумакова, РАМН" для "Имбиоимпекс, ООО", Россия/Украина
МНН Yellow fever, live attenuated
Фарм. группа Вакцины.
Регистрация № 237/11-300200000 от 06.04.2011. Приказ № 193 от 06.04.2011
Код АТХ

Найдено 1 аптека

Львов, ул.Днестровская 17
  (032) 240-57-XX
Вакцина для профілактики жовтої лихоманки ліофілізат по 2 дози в амп. №10 з р-ком
Підприємство ім.Чумакова, РАМН для "Імбіоімпекс, Т
11556
Найдено 1 аптека Все аптеки
Top