UA RU

Ван-би - инструкция, показания, состав, способ применения

Цены в аптеках
Добавить в избранные товары

Склад лікарського засобу

діючі речовини: 1 капсула містить сухі екстракти лікарських рослин:

спаржа китецеподібна(Asparagus racemosus) 170 мг,

вітанія снодійна (Withania somnifera) 100 мг,

пуерарія бугрита (Pueraria tuberosa)   100 мг,

мукуна пекуча (Mucuna pruriens)   50 мг,

ямс клубневоносний (Dioscorea buldifera)  50 мг,

аргірея красива (Argyreia speciosa)  50 мг,

перець довгий (Piper longum)  25 мг,

мумійо (Shuddha Shilajit)   85 мг;

допоміжні речовини: парафін рідкий, лактози моногідрат, кальцію фосфат однозаміщений дигідрат, тальк, кремнію діоксид колоїдний, магнію стеарат.

Лікарська форма

Капсули.

Тверді желатинові капсули довгастої форми, з написами “One-Be” на темно-синьому корпусі та світло-блакитній кришечці, що містять сірувато-коричневий порошок з чорними включеннями.

Назва і місцезнаходження виробника

ЛЮПІН ЛТД, Індія.

А-28/1 М.І.Д.Сі, Чікалтана, Аурангабад 431 210 – Індія.

Фармакотерапевтична група

Тонізуючі засоби.

Код АТС А1ЗА.

Біологічно-активні речовини, що містяться в екстрактах лікарських рослин, які входять до складу препарату Ван-Бі, сприяють відновленню фізичної та розумової працездатності (зокрема, стимулюють діяльність центральної нервової системи та покращують пам’ять), підвищують статеву потенцію, проявляють стреспротекторну та анксіолітичну дію, а також активують процеси імунітету, виявляючи адаптогенну активність (підвищують стійкість організму людини до несприятливих умов навколишнього середовища).

Вітанія снодійна (Withania somnifera) – має виражену адаптогенну дію, стимулює захисну функцію імунної системи організму, підвищує сексуальну активність, виявляє седативний ефект при психоемоційних стресах, а також протизапальну, антибактеріальну дію.

Спаржа китецеподібна(Asparagus racemosus) застосовується як адаптогенний засіб, імуномодулятор та афродизіак, тонізує центральну нервову та серцево-судинну системи, нормалізує обмін речовин та процеси травлення, у жінок посилює лактацію, нормалізує менструальний цикл та лібідо.

Мумійо (Shuddha Shilajit) уповільнює процеси старіння, поліпшує фізічний та психоемоційний стан, підвищує лібідо та загальний тонус організму, має властивості імуномодулятора та стреспротекторного засобу. Широкий спектр дії обумовлений збалансованим вмістом багатьох життєво-необхидних мінеральних та органічних сполук, зокрема, мікроелементів (Fe, Mn, Zn, Ca та ін.) та амінокислот (гліцин, аланін, пролін, тирозин, валін, ізолейцин, тіонін).

Мукуна пекуча (Mucuna pruriens) – потужний афродизіак, який при регулярному застосуванні посилює статевий потяг (лібідо) та стимулює сексуальну активність. Прискорює процеси обміну білків, сприяючи збільшенню маси тіла. Підвищує тонус центральної нервової системи, виявляє антипаркінсонічний ефект. Зменшує частоту серцевих скорочень та розширює периферичні кровоносні судини, що призводить до зниження артеріального тиску. 

Аргірея красива (Argyreia speciosa) підсилює статевий потяг та поліпшує сперматогенез, нормалізує процеси метаболізму і травлення, гальмує фізичну та інтелектуальну інволюцію організму.

Ямс клубневоносний (Dioscorea buldifera) поліпшує лактацію у жінок, стимулює статеву активність чоловіків. Підвищує енергетичні та захисні можливості організму, має адаптогенні властивості та нормалізує обмін речовин.

Перець довгий (Piper longum) стимулює серцево-судинну систему та дихання, прискорює обмін речовин, виявляє протимікробну, антисептичну та проносну активність. Сприяє підтриманню статевої, інтелектуальної функцій та діяльності шлунково-кишкового тракту.

Пуерарія бугрита (Pueraria tuberosa) виводить із організму токсини, нормалізує роботу шлунково-кишечного тракту.

Показання для застосування

Період реконвалесценції після перенесених інфекційних та інших тяжких захворюваннях, надмірні фізичні навантаження; зниження сексуальної активності (за винятком випадків гормональних статевих захворювань), профілактика та лікування психоемоційних стресів, стимуляції фізичної та розумової діяльності, для прискорення адаптації до несприятливих чинників навколишнього середовища.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Вагітність і період годування груддю. Дитячий вік до 14 років.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Безпека та ефективність застосування препарату у вагітних та жінок, які годують груддю, не встановлені, тому його не рекомендується призначати у ці періоди.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

У деяких пацієнтів може виникнути запаморочення, тому слід дотримуватися обережності при керування автотранспортом і працювати зі складними механізмами.

Діти

Безпека та ефективність застосування препарату у дітей не встановлені, тому його не рекомендується призначати дітям віком до 14 років.

Спосіб застосування та дози

Дорослим та дітям старше 14 років застосовувати внутрішньо по 1 капсулі 1 - 2 рази на день. Термін лікування 1-2 місяці.

Передозування

Повідомлень щодо передозування препарату не надходило.

Побічні ефекти

Запаморочення, сонливість, запор, алергічні реакції.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Не досліджена.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в недоступному для дітей, темному, сухому місці при температурі не вище 25°С.

Упаковка

По 10 капсул у блістерах; по 3 блістери у картонній упаковці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Характеристики

Программа "Доступные лекарства" не участвует
Форма выпуска капсулы
Условия отпуска без рецепта
Регистрация закончилась
АТХ-классификация A13A - Тонизирующие средства
Действующие вещества пуэрарии лопастной корневища, витания снотворная, мумие, мукуна пекучая, перец длинный (Pіper Longum), ямс клубненосный, спаржа китицеподобная, аргирея красивая
Производитель Люпин Лимитед, Индия
Инструкция по применению Ван-би, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Ван-би, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Ван-би с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Просмотренные товары

Ван-би капсулы №30
капсулы
Люпин Лимитед, Индия
Цены в аптеках

Новинки реклама

Зажги страсть!
Зажги страсть! Растительный комплекс для мужчин Подробней
Насморк?
Насморк? Действуй активно! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Кашель?
Кашель? Есть быстрое решение! Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Top