Веносан Босналек инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Веносан Босналек - инструкция по применению

Перевести на русский язык:
Перевести

Склад лікарського засобу

діючі речовини: 1 г гелю містить есцину 10 мг, фосфоліпідів 10 мг, гепарину натрію 100 МО;

допоміжні речовини: спирт ізопропіловий, гліцерин 85 %, триетаноламін, бактерицид МВ, карбомер, ароматизатор Кельнська вода, олія розмаринова, олія лавандова, вода очищена.

Лікарська форма

Гель.

Желеподібна маса світло-жовтого кольору з характерним запахом.

Назва і місцезнаходження виробника

Босналек д.д.

71000 Сараєво, Юкічева 53, Боснія і Герцеговина.

Фармакотерапевтична група

Ангіопротектори. Засоби, що застосовуються при варикозному розширенні вен. Код АТС С05В А53.

Веносан Босналек гель – комбінований засіб для зовнішнього застосування, фармакологічні властивості якого зумовлені ефектами трьох активних компонентів: есцину, фосфоліпідів та гепарину.

Есцин входить до складу препарату у вигляді екстракту кінського каштана, який тонізує стінки кровоносних судин, нормалізує їх проникність, прискорює капілярний кровоток, циркуляцію лімфи і венозний кровоток. Завдяки цим ефектам забезпечуються антиексудативні та протизапальні властивості препарату.

Фосфоліпіди знижують в’язкість крові завдяки впливу на метаболізм жирів, знижують процеси агрегації тромбоцитів та запобігають можливим тромботичним явищам. Гепарин, як добре відомий антикоагулянт прямої дії, забезпечує поліпшення циркуляції на ураженій ділянці, блокує виникнення мікротромбів. 

При місцевому застосуванні у вигляді гелю есцин і гепарин поглинаються клітинами ретикулоендотеліальної системи і таким чином їхня дифузія у системний кровообіг не відбувається.

Показання для застосування

Варикозне розширення вен на ногах та варикозний синдром, пошкодження шкіри навколо варикозних виразок, посттромбофлебічний синдром, поверхневий тромбофлебіт, посттравматичні набряки, порушення венозного кровообігу при тривалому стоянні, укуси комах, набряки при відмороженнях.

Протипоказання

Гіперчутливість до будь-якого компонента препарату. Виразково-некротичні процеси, травматичні порушення цілісності шкіри, геморагічний діатез, пурпура, тромбоцитопенія, гемофілія, схильність до кровотеч. Не застосовують препарат на відкриті рани, подразнення, на уражені екземою ділянки шкіри.

Належні заходи безпеки при застосуванні

При лікуванні варикозних виразок гель наносять у формі кільця на поверхню шкіри навколо виразки. При тривалому застосуванні може викликати сенсибілізацію.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Відсутні відомості про шкідливий вплив на матір або дитину у період вагітності або годування груддю. Але застосовувати препарат у період вагітності або годування груддю слід тільки у разі необхідності (при оцінюванні співвідношення користі для матері та ризику для плода), особливо у ІІІ триместрі вагітності.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Не впливає.

Діти

Не застосовують дітям.

Спосіб застосування та дози

Препарат призначений для місцевого застосування.

Дорослим гель наносять на уражені та набряклі ділянки обережно тонким шаром 2-4 рази на добу. Режим дозування не залежить від розміру ураженої поверхні.

Тривалість лікування не має перевищувати 15 діб без нагляду лікаря.

Передозування

Випадків передозування при застосуванні Веносан Босналек гелю не описано.

Побічні ефекти

Можливі реакції гіперчутливості: місцеве почервоніння, свербіж, кропив’янка, висипання на шкірі, ангіоневротичний набряк; геморагії, іноді можливе виникнення невеликих пустул, пухирців або пухирів. При нанесенні на великі ділянки шкіри можливі системні алергічні реакції.

Слід негайно припинити застосування препарату при появі будь-яких небажаних реакцій та обов’язково звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Застосування гепарину може сприяти подовженню протромбінового часу у хворих, які застосовують пероральні антикоагулянти. Не слід застосовувати препарат разом із лікарськими засобами для місцевого застосування, наприклад, з препаратами, що містять тетрациклін, гідрокортизон, саліцилову кислоту, антикоагулянти.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище + 25 °С.

Упаковка

По 40 г у тубі, по 1 тубі в картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Аннотация (инструкция по применению) продукта Веносан Босналек, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Веносан Босналек, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Веносан Босналек с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.
Дозировка Веносан Босналек гель по 40 г в тубах
Производитель Босналек д.д., Босния и Герцеговина
МНН Comb drug
Регистрация № UA/5951/01/01 от 20.04.2012. Приказ № 230 от 21.04.2015
Код АТХ

Просмотренные товары

Веносан Босналек гель по 40 г в тубах
Веносан Босналек
гель
Босналек
Цены в аптеках

Новинки

Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Собираетесь в отпуск или на отдых?
Собираетесь в отпуск или на отдых? Возьмите с собой в аптечку.... Подробней
Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Top