Вигамокс инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Вигамокс капли глаз. 0.5 % по 5 мл во флак.-кап. "дроп-тейнер®"
Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

діюча речовина: моксифлоксацин; 1 мл розчину містить моксифлоксацину гідрохлориду 5,45 мг, що еквівалентно 5 мг моксифлоксацину;

допоміжні речовини: натрію хлорид, кислота борна, натрію гідроксид та/або кислота хлористоводнева концентрована (для регулювання рН), вода очищена.

Лікарська форма

Краплі очні.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий, зеленувато-жовтий розчин.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються в офтальмології. Антибактеріальні засоби. Код АТХ S01А E07.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Механізм дії

Моксифлоксацин, фторхінолон четвертого покоління, пригнічує ДНК-гіразу та топоізомеразу IV, які необхідні для реплікації, відновлення та рекомбінації ДНК бактерій.

Механізм резистентності

Резистентність до фторхінолонів, включаючи моксифлоксацин, зазвичай виникає при хромосомних мутаціях у генах, що кодують ДНК-гіразу та топоізомеразу IV. У грам-негативних бактерій резистентність до моксифлоксацину може виникнути через мутації у mar (мультирезистентність) та qnr (резистентність до хінолонів) системах генів. Перехресна резистентність з бета-лактамами, макролідами та аміноглікозидами малоймовірна через різницю у способі дії.

Граничні значення

Європейським комітетом з визначення чутливості до антибіотиків (EUCAST) встановлено такі граничні значення мінімальної пригнічувальної концентрації (МПК) (мг/л):

 • види Staphylococcus
 • S ≤ 0.5, R> 1
 • ;Streptococcus A,B,C,G
 • S ≤ 0.5, R> 1
 • ;Streptococcus pneumoniae
 • S ≤ 0.5, R> 0.5
 • ;Haemophilus influenzae
 • S ≤ 0.5, R> 0.5
 • ;Moraxella catarrhalis
 • S ≤ 0.5, R> 0.5
 • ;Enterobacteriaceae
 • S ≤ 0.5, R> 1
 • невидоспецифічні
 • S ≤ 0.5, R> 1

Граничні значення in vitro використовують для прогнозування клінічної ефективності моксифлоксацину при системному застосуванні. Ці граничні значення можуть бути неприйнятними при застосуванні лікарського засобу місцево в око, оскільки при місцевому застосуванні використовуються більші концентрації та місцеві фізичні/хімічні умови можуть впливати на активність препарату у місці введення.

Чутливість

Розповсюдженість набутої резистентності може змінюватися географічно та у часі для відповідних видів мікроорганізмів, тому бажано мати місцеву інформацію щодо резистентності мікроорганізмів, особливо при лікуванні тяжких інфекцій.

При необхідності слід звернутися за порадою до спеціаліста, якщо місцева розповсюдженість резистентності є такою, що активність моксифлоксацину, принаймні проти деяких видів інфекцій, є сумнівною.

ЧУТЛИВІ ВИДИ
Аеробні грампозитивні мікроорганізми:
види Corynebacterium, включаючи
Corynebacterium diphtheriae
Staphylococcus aureus (чутливі до метициліну)
Streptococcus pneumoniae
Streptococcus pyogenes
Streptococcus групи viridans
Аеробні грамнегативні мікроорганізми:
Enterobacter cloacae
Haemophilus influenzae
Klebsiella oxytoca
Moraxella catarrhalis
Serratia marcescens
Анаеробні мікроорганізми:
Proprionibacterium acnes
Інші мікроорганізми:
Chlamydia trachomatis
УМОВНО РЕЗИСТЕНТНІ ВИДИ
Аеробні грампозитивні мікроорганізми:
Staphylococcus aureus (стійкі до метициліну)
Staphylococcus, коагулазо-негативні види (стійкі до метициліну)
Аеробні грамнегативні мікроорганізми:
Neisseria gonorrhoeae
Інші мікроорганізми
Відсутні
РЕЗИСТЕНТНІ МІКРООРГАНІЗМИ
Аеробні грамнегативні мікроорганізми:
Pseudomonas aeruginosa
Інші мікроорганізми
Відсутні

Доклінічні дані щодо безпеки

У ході доклінічних досліджень ефекти після місцевого застосування в око спостерігалися тільки під час застосування дози, яка значно перевищувала максимальну дозу для людини, що вказує на незначну релевантність при клінічному застосуванні.

Як і при застосуванні інших хінолонів, моксифлоксацин також виявився генотоксичним in vitro у клітинах бактерій та ссавців. Можна робити припущення щодо порогового рівня генотоксичності, оскільки в значно більших концентраціях ці ефекти можуть призвести до взаємодії з бактеріальною гіразою та топоізомеразою ІІ у клітинах ссавців. Під час досліджень in vivo, незважаючи на високі дози моксифлоксацину, жодних доказів генотоксичності виявлено не було. Таким чином, терапевтичні дози для людини забезпечують адекватний рівень безпеки. Жодних ознак канцерогенної дії при доклінічних дослідженнях у щурів не спостерігалося.

На відміну від інших хінолонів, моксифлоксацин не продемонстрував жодних фототоксичних та фотогенотоксичних властивостей у ході розширених досліджень in vitro та in vivo.

Фармакокінетика.

Після місцевого застосування препарату Вігамокс®, крапель очних, моксифлоксацин абсорбувався у системний кровообіг. Концентрацію моксифлоксацину у плазмі відзначали у 21 досліджуваного: чоловіків і жінок, яким закапували лікарський засіб місцево в обидва ока 3 рази на день протягом 4 днів. Середнє статистичне значення концентрації Сmax та значення залежності час/концентрація (AUC) у плазмі становили 2,7 нг/мл та 41,9 нг·год/мл відповідно. Ці значення приблизно у 1600 та 1200 разів нижчі, ніж середні значення Cmax та AUC, про які повідомлялося після перорального застосування терапевтичних доз моксифлоксацину, що становили 400 мг. Період напіввиведення моксифлоксацину з плазми – 13 годин.

Показання

Місцеве лікування бактеріального кон’юнктивіту, викликаного чутливими до моксифлоксацину штамами бактерій. Для отримання інформації щодо відповідного застосування антибактеріальних засобів дивіться офіційні настанови.

Протипоказання

Підвищена чутливість до активної речовини, інших хінолонів або до будь-якого з компонентів препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Досліджень взаємодії з іншими лікарськими засобами не проводилось. Взаємодія з іншими лікарськими засобами малоймовірна, оскільки моксифлоксацин має низьку системну концентрацію при місцевому офтальмологічному застосуванні. Якщо одночасно призначають декілька офтальмологічних лікарських засобів для місцевого застосування, інтервал між їх застосуваннями повинен становити щонайменше 5 хвилин. Очні мазі слід застосовувати останніми.

Особливості застосування

 • Тільки для офтальмологічного застосування. Не для ін’єкцій. Забороняється введення препарату Вігамокс® шляхом субкон’юнктивальної ін’єкції або безпосередньо в передню камеру ока. 
 • У пацієнтів, які проходили системну терапію хінолонами, спостерігалися серйозні, часом летальні реакції підвищеної чутливості (анафілактичні), іноді після застосування першої дози. Деякі реакції супроводжувались серцево-судинною недостатністю, втратою свідомості, ангіоневротичним набряком (включаючи набряк гортані, глотки та обличчя), обструкцією дихальних шляхів, диспное, кропив’янкою та свербежем.
 • При виникненні алергічної реакції на препарат Вігамокс®, краплі очні, застосування препарату необхідно припинити. Серйозні гострі реакції підвищеної чутливості на моксифлоксацин або будь-який компонент цього лікарського засобу можуть потребувати невідкладного лікування. При наявності клінічних показань слід відновити прохідність дихальних шляхів та здійснити кисневу терапію.
 • Як і при застосуванні інших антибіотиків, тривале застосування препарату Вігамокс®, крапель очних, може призвести до надмірного росту нечутливих мікроорганізмів, включаючи гриби. При виникненні суперінфекції слід припинити лікування та призначити відповідну терапію.
 • При системній терапії фторхінолонами, у тому числі моксифлоксацином, може виникати запалення та розрив сухожилля, особливо у пацієнтів літнього віку, а також при одночасному застосуванні з кортикостероїдами. При перших ознаках запалення сухожилля лікування із застосуванням препарату Вігамокс®, крапель очних, слід припинити.
 • Не рекомендується носити контактні лінзи під час лікування запалень/інфекцій ока.
 • Препарат не призначають дітям віком до 2 років для лікування захворювань ока, викликаних Chlamydia trachomіtis, оскільки його дія не досліджувалась у цій категорії пацієнтів. Діти віком від 2 років із захворюваннями очей, спричиненими Chlamydia trachomitis, повинні отримувати відповідне системне лікування. Новонароджені повинні отримувати відповідне системне лікування у разі ураження очей, викликаних Chlamydia trachomitis або Neisseria gonorrhoeae.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Репродуктивна функція

Досліджень впливу препарату Вігамокс®  на репродуктивну функцію людини при місцевому застосуванні не проводилось.

Про жодні побічні реакції з боку репродуктивної функції чоловіків або жінок під час застосування препарату Вігамокс®, крапель очних, не повідомлялося.

Вагітність

Оскільки адекватних та добре контрольованих досліджень застосування препарату вагітним жінкам не проводилося, Вігамокс® не слід застосовувати під час вагітності, за винятком тих випадків, коли потенційна користь від застосування препарату перевищує потенційний ризик для плода.

Період лактації

Невідомо, чи виділяється моксифлоксацин або його метаболіти у грудне молоко. В дослідженнях на тваринах було виявлено низький рівень екскреції моксифлоксацину при пероральному застосуванні. Слід з обережністю призначати Вігамокс® жінкам, що годують груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Вігамокс®, краплі очні, не має або має незначний вплив на здатність керувати автотранспортом або іншими механізмами. Тимчасове затуманення зору або інші порушення зору можуть впливати на здатність керувати автотранспортом або іншими механізмами. Якщо затуманення зору виникає під час закапування, пацієнту необхідно зачекати, доки зір проясниться, перш ніж керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Для офтальмологічного застосування.

Дорослі, у тому числі пацієнти літнього віку

Закапувати по 1 краплі в уражене око (очі) 3 рази на день.

Зазвичай стан покращується протягом 5 днів, після чого лікування слід продовжувати ще наступні 2 – 3 дні. Якщо протягом 5 днів проведеного лікування покращення не спостерігається, слід проконсультуватися з лікарем для уточнення діагнозу та/або лікування. Тривалість лікування залежить від ступеня тяжкості захворювання та від клінічної і бактеріологічної картини перебігу захворювання.

Діти

Немає потреби у коригуванні дози для цієї категорії пацієнтів

Пацієнти з порушеннями функції печінки та нирок

Немає потреби у коригуванні дози для цієї категорії пацієнтів.

Щоб попередити забруднення кінчика крапельниці та вмісту флакона, необхідно дотримуватись обережності і не торкатися повік, прилеглих ділянок або інших поверхонь кінчиком флакона-крапельниці.

Для запобігання абсорбції крапель через слизову оболонку носа, особливо у новонароджених та дітей, рекомендується оклюзія носослізного каналу протягом 2–3 хвилин після застосування крапель.

Не для ін’єкцій. Забороняється введення препарату Вігамокс® шляхом субкон’юнктивальної ін’єкції або безпосередньо в передню камеру ока. 

Діти.

Під час клінічних досліджень препарат Вігамокс®, краплі очні, виявився безпечним при застосуванні дітям, включаючи новонароджених. У пацієнтів віком до 18 років зареєстровано дві побічні реакції: подразнення ока та біль в оці (частота виникнення – 0,9 %). Див. також розділ «Особливості застосування».

Передозування

Зважаючи на характеристики препарату, не очікується токсичного ефекту в разі передозування при застосуванні препарату в око або при випадковому ковтанні вмісту одного флакона.

Побічні реакції

Під час клінічних досліджень найпоширенішими побічними реакціями були біль в оці та подразнення ока, які виникали приблизно у 1 – 2 % пацієнтів.

Нижченаведені побічні реакції, які спостерігались під час клінічних досліджень препарату Вігамокс®, класифіковано за частотою таким чином: дуже часті (≥1/10), часті (≥1/100 до <1/10), нечасті (≥1/1000 до <1/100), поодинокі (≥1/10000 до <1/1000) та рідкісні (<1/10000). У кожній групі побічні ефекти представлені у порядку зменшення їх ступеня тяжкості.

Система органів
Побічні реакції згідно з MedDRA (версія 15.1)
Порушення з боку кровоносної та лімфатичної системи
Поодинокі: зменшення рівня гемоглобіну
 
Порушення з боку нервової системи
Нечасті: головний біль
Поодинокі: парестезія
 
Офтальмологічні порушення
Часті: біль в оці, подразнення ока
Нечасті: точковий кератит, синдром сухого ока, кон’юнктивальний крововилив, гіперемія кон’юнктиви, гіперемія ока, свербіж ока, аномальна чутливість очей, набряк повік, відчуття дискомфорту в оці
Поодинокі: дефект епітелію рогівки, порушення з боку рогівки, забарвлення рогівки, кон’юнктивіт, блефарит, припухлість ока, біль у повіках, набряк кон’юнктиви, затуманення зору, зниження гостроти зору, астенопія, порушення з боку повік, еритема повік.
Порушення з боку респіраторної системи, торакальні та медіастинальні порушення
Поодинокі: відчуття дискомфорту в носі, фаринголарингеальний біль, відчуття стороннього тіла (у горлі)
 
Порушення з боку шлунково-кишкового тракту
Нечасті: дисгевзія
Поодинокі: блювання
 
Порушення з боку печінки та жовчовивідних шляхів
Поодинокі: підвищення рівня аланін-амінотрансферази, підвищення рівня гамма-глютамілтрансферази

В період післяреєстраційного спостереження були виявлені додаткові побічні реакції. Оцінити частоту їх виникнення неможливо. В межах кожної системи органів побічні реакції представлені в порядку зменшення їх тяжкості.

Система органів
Побічні реакції згідно з MedDRA (версія 15.1)
Порушення з боку імунної системи
Підвищена чутливість
Порушення з боку нервової системи
Запаморочення
Офтальмологічні порушення
Виразковий кератит, кератит, підвищена сльозотеча, фотофобія, виділення з очей
Порушення з боку серцевої системи
Прискорене серцебиття
Порушення з боку респіраторної системи, торакальні та медіастинальні порушення
Диспное
Порушення з боку шлунково-кишкового тракту
Нудота
Порушення з боку шкіри та підшкірної тканини
Еритема, свербіж, висип, кропив’янка

У пацієнтів, які проходили системну терапію хінолонами, спостерігалися серйозні, часом летальні, реакції підвищеної чутливості (анафілактичні), інколи – після застосування першої дози. Деякі реакції супроводжувались серцево-судинною недостатністю, втратою свідомості, шумом у вухах, набряком глотки або обличчя, диспное, кропив’янкою та свербежем (див. розділ «Особливості застосування»).

Запалення та розриви сухожиль можуть виникати при системному застосуванні фторхінолонів. Дослідження та постмаркетинговий досвід застосування системних хінолонів вказують на те, що ризик виникнення таких розривів може збільшуватися у пацієнтів, які отримують кортикостероїди, особливо у пацієнтів літнього віку, та при великому навантаженні на сухожилля, включаючи ахіллове сухожилля (див. розділ «Особливості застосування»).

Термін придатності

3 роки.

Термін зберігання після першого відкриття флакона – 4 тижні.

Умови зберігання

Спеціальні умови зберігання препарату не передбачені Зберігати у місцях, недоступних для дітей.

Упаковка

По 5 мл у флаконі-крапельниці «Дроп-Тейнер®»; по 1 флакону-крапельниці в коробці з картону.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

Алкон-Куврьор.

Alcon-Couvreur.

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності

Рійксвег 14, B-2870 Пуурс, Бельгія/

Rijksweg 14, B-2870 Puurs, Belgium.

Дата последнего обновления: 13.11.2018
Аннотация (инструкция по применению) продукта Вигамокс, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Вигамокс, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Вигамокс с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Форма выпуска капли
Условия отпуска по рецепту
Регистрация UA/9153/01/01 от 07.11.2018 (приказ 2032(2))
АТХ-классификация S01AE07 - Моксифлоксацин
Действующие вещества моксифлоксацин
Взрослые Разрешено
Дети Разрешено
Беременные с учетом соотношения польза / риск
Кормящие мамы с осторожностью
Аллергики с осторожностью
Диабетики Разрешено
Водители с осторожностью

Найдено 3160 аптек

Аптека 911
Харьков, пр.Науки 9
Вигамокс кап. глаз. 0,5% фл. 5мл
АЛКОН-КУВРЬОР
от 136.11
Аптека Доброго Дня
Киев, ул.Прорезная 10
Вігамокс крап. очні 0,5% 5мл
Alcon-Couvreur (Бельгия) (м)
от 163.50
Аптека 911
Харьков, ул.Леся Сердюка 44
Вигамокс кап. глаз. 0,5% фл. 5мл
АЛКОН-КУВРЬОР
от 136.11
1 Социальная аптека
Павлоград, ул.Шевченка 128 (ТЦ Гулливер)
Вігамокс крап. очні 0,5% 5мл
Alcon-Couvreur (Бельгия) (м)
от 140.13
1 Социальная аптека
Жмеринка, ул.Пушкина 1
Вігамокс крап. очні 0,5% 5мл
Alcon-Couvreur (Бельгия) (м)
от 140.13
Аптека 911
Харьков, ул.Валентиновская 38Б
Вигамокс кап. глаз. 0,5% фл. 5мл
АЛКОН-КУВРЬОР
от 136.11
Аптека 911
Харьков, пр.Московський 144
Вигамокс кап. глаз. 0,5% фл. 5мл
АЛКОН-КУВРЬОР
от 136.11
Аптека Доброго Дня
Вышгород, пр.Мазепы 13/9
Вігамокс крап. очні 0,5% 5мл
Alcon-Couvreur (Бельгия) (м)
от 163.50
1 Социальная Аптека
Киев, бул.Верховного Совета 27
Вігамокс крап. очні 0,5% 5мл
Alcon-Couvreur (Бельгия) (м)
от 140.13
Аптека Доброго Дня
Киев, ул.Кольцевая дорога (Трублаини) 12 (ТЦ Novus)
Вігамокс крап. очні 0,5% 5мл
Alcon-Couvreur (Бельгия) (м)
от 163.50
Аптекарь
Ирпень, ул.Шевченко 3
Вигамокс кап.гл.0,5% 5мл
Алкон
от 153.66
Аптека 911
Харьков, пр.Тракторостроителей 105
Вигамокс кап. глаз. 0,5% фл. 5мл
АЛКОН-КУВРЬОР
от 136.11
Аптека 911
Харьков, ул.Валентиновская 21
Вигамокс кап. глаз. 0,5% фл. 5мл
АЛКОН-КУВРЬОР
от 136.11
Аптека 911
Харьков, пр.Победы 70д
Вигамокс кап. глаз. 0,5% фл. 5мл
АЛКОН-КУВРЬОР
от 136.11
Аптека низкие цены №1
Харьков, ул.Амосова 27
Вигамокс кап. глаз. 0,5% фл. 5мл
АЛКОН-КУВРЬОР
от 136.11
Аптека 911
Харьков, пл.Конституции 1
Вигамокс кап. глаз. 0,5% фл. 5мл
АЛКОН-КУВРЬОР
от 136.11
Аптека №119 КП Фармация
Киев, пр.Владимира Маяковского 15
Вігамокс 0,5% 5 мл краплі очні фл.-крап.
Алкон Лабораторіз
есть
Аптека 911
Харьков, пр.Московский 276Б
Вигамокс кап. глаз. 0,5% фл. 5мл
АЛКОН-КУВРЬОР
от 136.11
Сеть Аптек "Рецептика"
Киев, ул.Героев Днепра 29а
Вигамокс капли глазные 0.5% флакон 5мл
Alcon-Couvreur (Бельгия)
от 153.80
Сеть Аптек "Рецептика"
Чернигов, ул.Рокоссовского 10
Вигамокс капли глазные 0.5% флакон 5мл
Alcon-Couvreur (Бельгия)
от 166.60
Сеть Аптек "Рецептика"
Обухов, ул.Каштановая 2
Вигамокс капли глазные 0.5% флакон 5мл
Alcon-Couvreur (Бельгия)
от 161.80
Сеть Аптек "Рецептика"
Винница, ул.Пирогова 46
Вигамокс капли глазные 0.5% флакон 5мл
Alcon-Couvreur (Бельгия)
от 173.80
Сеть Аптек "Рецептика"
Бровары, ул.Короленка 72
Вигамокс капли глазные 0.5% флакон 5мл
Alcon-Couvreur (Бельгия)
от 152.80
Аптека Ласкава
Киев, пр.Оболонский 22В
Вігамокс краплі очні 0,5 % по 5 мл
Алкон-Куврер
от 157.04
Виталюкс
Киев, пр.Героев Сталинграда 24А (секция 6)
Вигамокс кап.гл.0,5% 5мл
Алкон
от 147.26
Аптека Доброго Дня
Киев, ул.Богдана Хмельницкого 31/27
Вігамокс крап. очні 0,5% 5мл
Alcon-Couvreur (Бельгия) (м)
от 163.50
1 Социальная Аптека
Николаев, пр.Богоявленский 338/1
Вігамокс крап. очні 0,5% 5мл
Alcon-Couvreur (Бельгия) (м)
от 140.13
Аптека 911
Харьков, бул.Жасминовый 9
Вигамокс кап. глаз. 0,5% фл. 5мл
АЛКОН-КУВРЬОР
от 136.11
1 Соціальна аптека
Днепр, ш.Донецкое 2Б
Вігамокс крап. очні 0,5% 5мл
Alcon-Couvreur (Бельгия) (м)
от 140.13
Аптека Доброго Дня
Киев, пр.Героев Сталинграда 27
Вігамокс крап. очні 0,5% 5мл
Alcon-Couvreur (Бельгия) (м)
от 163.50
Аптека Доброго Дня
Киев, ул.Гната Юры 9А
Вігамокс крап. очні 0,5% 5мл
Alcon-Couvreur (Бельгия) (м)
от 163.50
Досвід Довіра Допомога
Харьков, пр.Героев Сталинграда 161
Вигамокс капли глаз. 0.5 % по 5 мл во флак.-кап
Алкон-Куврьон
от 156.24
Аптека 911
Харьков, ул.Матюшенко 6
Вигамокс кап. глаз. 0,5% фл. 5мл
АЛКОН-КУВРЬОР
от 136.11
Аптека 911
Харьков, ул.Гвардейцев-Широнинцев 50/29
Вигамокс кап. глаз. 0,5% фл. 5мл
АЛКОН-КУВРЬОР
от 136.11
Аптека Доброго Дня
Киев, ул.Академика Туполева 24
Вігамокс крап. очні 0,5% 5мл
Alcon-Couvreur (Бельгия) (м)
от 163.50
Аптека 911
Харьков, пр.Юбилейный 74
Вигамокс кап. глаз. 0,5% фл. 5мл
АЛКОН-КУВРЬОР
от 136.11
Аптека 911
Харьков, пр.Тракторостроителей 71
Вигамокс кап. глаз. 0,5% фл. 5мл
АЛКОН-КУВРЬОР
от 136.11
Аптека Доброго Дня
Киев, ул.Раисы Окипной 2А (отель Турист)
Вігамокс крап. очні 0,5% 5мл
Alcon-Couvreur (Бельгия) (м)
от 163.50
Аптека 911
Харьков, пр.Гагарина 244
Вигамокс кап. глаз. 0,5% фл. 5мл
АЛКОН-КУВРЬОР
от 136.11
Аптека 911
Харьков, ул.Гвардейцев-Широнинцев 15/46
Вигамокс кап. глаз. 0,5% фл. 5мл
АЛКОН-КУВРЬОР
от 136.11
Аптека низкие цены №1
Харьков, ул.Героев Труда 20/321
Вигамокс кап. глаз. 0,5% фл. 5мл
АЛКОН-КУВРЬОР
от 136.11
Аптека 911
Харьков, пр.Юбилейный 89
Вигамокс кап. глаз. 0,5% фл. 5мл
АЛКОН-КУВРЬОР
от 136.11
Аптека низкие цены №1
Харьков, ул.Полтавский Шлях 148/2
Вигамокс кап. глаз. 0,5% фл. 5мл
АЛКОН-КУВРЬОР
от 136.11
Аптека Олимп
Киев, ш.Харьковское 121 (КГКБ №1, Приемное отделение)
Вигамокс 0,5% гл.капли 5мл
Alcon Research
от 155.16
Олфа
Киев, ул.Волынская 10
Вигамокс гл. капли 0,5% 5мл
Алкон, Бельгия
от 145.05
Аптека для экономных
Вышгород, пр.Мазепы 1А
Вигамокс глаз. капли 0,5% 5мл
Alcon Laboratories
от 156.72
Аптека Малина
Киев, ул.Марины Цветаевой 13
Вигамокс гл. капли 0.5% 5мл
Алкон Бельгия
от 163.10
Витамин
Киев, пр.Воссоединения 5
Вігамокс краплі оч. 0,5% фл. 5мл
Alcon
есть
Людмила Фарм Ко
Житомир, пр.Мира 37
Вигамокс глаз. капли 0,5% 5мл
Alcon Laboratories
от 166.82
Аптека Ласкава
Киев, ул.Киквидзе 1/2
Вігамокс краплі очні 0,5 % по 5 мл
Алкон-Куврер
от 157.75

Рекомендуем посмотреть

Цитомоксан капли глаз. 0.5 % по 5 мл во флак.
Цитомоксан
капли
Фармак, ПАО, г.Киев, Украина
Цены в аптеках
Моксифлоксацин-Фармекс таблетки, п/о по 400 мг №50 (5х10)
Моксифлоксацин-Фармекс раствор д/инф. 4 мг/мл по 100 мл во флак.
Моксифлоксацин-Фармекс капли глаз. 5 мг/мл по 5 мл во флак. с крыш.-кап.
+2
Моксифлоксацин-Фармекс
раствор, таблетки, капли
2 производителя
Цены в аптеках
Авелокс раствор д/инф. 400 мг/250 мл по 250 мл во флак.
Авелокс таблетки, п/о по 400 мг №5
Авелокс
раствор, таблетки
Байер Фарма АГ, Германия
Цены в аптеках

Просмотренные товары

Вигамокс капли глаз. 0.5 % по 5 мл во флак.-кап. "дроп-тейнер®"
Вигамокс
капли
Алкон - Куврьор для "Алкон Лабораториз, Инк", Бельгия/США
Цены в аптеках

Новинки

Чтобы диарея не испортила отдых...
Чтобы диарея не испортила отдых... Возьмите с собой... Подробней
Приливы? Потливость?
Приливы? Потливость? Лечение климакса без гормонов Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Хотите бросить курить?
Хотите бросить курить? Снижение тяги к курению уже через 60 секунд Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Top