Викс актив бальзам с ментолом и эвкалиптом инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Викс актив бальзам с ментолом и эвкалиптом мазь по 50 г в бан.

Склад

діючі речовини: левоментол, камфора, олія евкаліптова, олія терпентинова;

1 г мазі містить левоментолу 27,5 мг; камфори 50 мг; олії евкаліптової 15 мг; олії терпентинової 50 мг;

допоміжні речовини: тимол, олія кедрова, парафін білий м’який.

Лікарська форма

Мазь.

Основні фізико-хімічні властивості: м’яка оліїста мазь білого або жовтуватого кольору з характерним запахом.

Фармакотерапевтична група

Комбіновані препарати, які застосовують при кашлі та застудних захворюваннях. Код АТХ R05X.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Препарат містить суміш ефірних олій, пари яких поступово вивільняються з ліпофільної основи мазі (парафіну). Завдяки цьому повітря в носовій порожнині наповнюється парами ефірних олій, які разом з повітрям, що вдихається, потрапляють до місця впливу – рецепторів на поверхні слизової оболонки носа, глотки та бронхів. Пари лікарських речовин, до складу яких входять ментол, камфора, евкаліптова олія (основним компонентом якої є евкаліптол) та очищена терпентинова олія, при потраплянні в дихальні шляхи здатні спричинити гіперемію та проявляють секретолітичний ефект. Евкаліптова олія має відхаркувальний та слабко виражений спазмолітичний ефект, терпентинова олія чинить антисептичну дію. Дослідження впливу постійної комбінації діючих речовин проявили додаткову протикашльову дію.

Вивільнення парів відбувається поступово при нанесенні на шкіру у вигляді втирань або швидко та інтенсивно після додавання гарячої води та використання в якості інгаляцій.

При застосуванні препарату спостерігається зменшення закладеності носа та полегшення носового дихання до 8 годин.

Фармакокінетика.

Завдяки своїй ліпофільній основі абсорбція препарату відбувається повільно та в незначній кількості. Виділення препарату відбувається частково через дихальні шляхи та частково - через нирки.

Показання

Застосування у складі комплексної терапії гострих респіраторних захворювань, які супроводжуються нежитем, закладеністю носа, фарингітом та кашлем.

Протипоказання

  • Підвищена чутливість до будь якого компонента препарату.
  • Подразнення або запалення шкіри, відкриті рани, опіки або дерматози; дитячі хвороби з висипаннями.
  • Бронхіальна астма, кашлюк, несправжній круп та інші захворювання дихальних шляхів, які супроводжуються підвищеною чутливістю дихальних шляхів (при інгаляції діючі речовини можуть призводити до виникнення судом бронхіальних м’язів).
  • Судоми, епілептичні напади у минулому.
  • Не використовувати для інгаляцій при гострих запаленнях легенів.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Евкаліптова олія посилює активність ензимів печінки, може посилювати дію інших препаратів або пролонгувати тривалість їх дії. Це не виключено у випадку довготривалого застосування препарату.

Особливості застосування

Не ковтати. Не наносити на ушкоджену шкіру, відкриті рани, слизові оболонки носа та ротової порожнини. Не застосовувати на обличчі. Слід уникати потрапляння препарату в очі. Не нагрівати препарат. Не накладати щільні пов’язки, не використовувати водночас з індивідуальними зігрівачами, не застосовувати зігріваючі пов’язки поверх бальзаму.

Пацієнтам з персистуючим або хронічним кашлем, зумовленим тютюнопалінням, астмою, емфіземою легень, хронічним бронхітом або якщо кашель супроводжується надмірним виділенням мокротиння, слід проконсультуватися з лікарем.

У випадку випадкового проковтування препарату або передозування слід негайно звернутися до лікаря.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

У період вагітності не застосовувати препарат без попередньої консультації з лікарем. Не слід застосовувати препарат у ділянці молочних залоз матері, яка годує дитину груддю, оскільки існує потенційна загроза рефлекторного апное у дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не впливає.

Спосіб застосування та дози

Препарат призначений тільки для зовнішнього застосування або для інгаляцій.

Втирання

2-4 рази на добу наносити на шкіру над грудниною, шию і спину та обережно втирати легкими масажними рухами.

Дорослі: 2 або 3 чайні ложки (10-15 мл) бальзаму втирати вільними легкими рухами, без зусиль, по всій поверхні шкіри над грудниною, шиї та спини.

Діти віком від 2 років: ½-1 чайну ложку бальзаму (2,5-5 мл) втирати легкими рухами в шкіру над грудниною та спини.

Бажано вдягати легкий одяг для полегшення інгаляції пари. Особливо рекомендується застосовувати мазь перед сном, оскільки ефірні олії, що входять до складу мазі, випаровуються протягом 8 годин.

Інгаляції

Дорослим та дітям віком від 6 років: додати 1-2 чайні ложки бальзаму (5-10 мл) у посуд з широкою поверхнею. Підігріти 1 л води (але тільки не у мікрохвильовій печі), не доводячи до кипіння, та залити гарячу воду у підготовлений посуд. Пару, що утворюється, слід використовувати для інгаляції протягом 10-15 хвилин.

Протягом інгаляції воду не слід нагрівати додатково; також не слід повторно підігрівати та використовувати розчин.

Дітей під час інгаляції не можна залишати без нагляду, оскільки існує небезпека обварювання.

Інгаляції слід проводити з закритими очима або прикривати очі для уникнення можливого подразнення кон'юнктиви ока.

Припинити застосування препарату та звернутися до лікаря, якщо кашель або інші симптоми не минають протягом 3-6 днів, повертаються або супроводжуються підвищеною температурою, шкірними висипаннями, постійним головним болем.

Діти

У вигляді втирань препарат застосовувати дітям віком від 2 років; у вигляді інгаляцій − дітям віком від 6 років.

Передозування

Препарат зазвичай не проявляє системної токсичної дії при перевищенні рекомендованої дози препарату, однак надмірне зовнішнє застосування на великих площах може потенційно спричинити токсичні симптоми, такі як нефротоксичність, порушення з боку центральної нервової системи (безпосередньо після застосування камфори).

При випадковому потраплянні препарату в ніс або на обличчя немовлят та дітей може виникнути апное через спазм голосової щілини (ларингоспазм), це стан, що вимагає невідкладної медичної допомоги.

Випадкове проковтування препарату може спричинити розлади шлунково-кишкового тракту, такі як блювання та діарея. Лікування симптоматичне.

У разі виникнення симптомів камфорної інтоксикації (при випадковому проковтуванні великої кількості препарату), таких як нудота, блювання, абдомінальний біль, головний біль, запаморочення, відчуття жару або почервоніння обличчя, збудження, галюцинації, судоми, пригнічення дихання та кома, показаний догляд за пацієнтом у стаціонарі. У разі проявів пригнічення дихання строго рекомендується інтубація, при необхідності − допоміжне штучне дихання та забезпечення заходів інтенсивної терапії.

Пацієнти з тяжкими шлунково-кишковими або неврологічними симптомами отруєння потребують медичного нагляду та симптоматичного лікування. Не слід викликати блювання.

Побічні реакції

Місцеві реакції: почервоніння, подразнення очей, шкіри та слизових оболонок, біль в очах, збільшення сльозовиділення (під час інгаляції), алергічний дерматит, реакції гіперчутливості; можуть спостерігатися місцеві реакції у вигляді почервоніння шкіри, що супроводжується свербежем (контактний дерматит), кропив’янки, висипань.

Подразнення шкіри або алергічні реакції зазвичай не виражені та виникають дуже рідко. Інгаляція пари, а також вдихання пари під час втирання може спричинити такі рефлекторно зумовлені симптоми як свистяче дихання, кашель, задишка та ускладнення дихання внаслідок звуження дихальних шляхів. Це може призвести до астматичного стану та зупинки дихання.

При зовнішньому застосуванні імовірність розвитку системних ефектів є маловірогідною.

У випадку виникнення побічної реакції пацієнт повинен негайно припинити застосування препарату, видалити залишки препарату паперовою серветкою та розпочати відповідне лікування шкірних розладів.

Термін придатності

4 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 25 г або 50 г, або 100 г у банці з кришкою, що загвинчується; по 1 банці у коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

Проктер енд Гембл Мануфекчурінг ГмбХ.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Проктер енд Гембл Штр. 1, 64521, Грос-Герау, Гессен, Німеччина.

Дата последнего обновления: 27.03.2016
Инструкция по применению Викс актив бальзам с ментолом и эвкалиптом, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Викс актив бальзам с ментолом и эвкалиптом, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Викс актив бальзам с ментолом и эвкалиптом с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Характеристики

Найдено 1689 аптек

Аптека "Эконом-и-Я"
Яготин, ул.Независимости 120/1
Викс актив бальзам ментол/эвкалипт мазь 25г
Врафтон Лабораториз
от 50,28
Викс актив бальзам ментол/эвкалипт мазь 50г
Врафтон Лабораториз
от 90,33
Витамин
Киев, ул.Симиренко 17А
Вікс актив бальзам з ментолом та евкаліптом мазь 25г
Рафтон Лабораториз Лимитед
есть
Витамин
Киев, ул.Большая Васильковская 145/1
Вікс актив бальзам з ментолом та евкаліптом мазь 25г
Рафтон Лабораториз Лимитед
есть
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Космонавтов 33
Викс актив бальзам ментол и эвкалипт 25г мазь
Проктер Энд Гембл
от 47,53
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Маршала Малиновского 1/1
Викс актив бальзам ментол и эвкалипт 25г мазь
Проктер Энд Гембл
от 49,54
D.S.
Новоселица, ул.Хотинская 39
Вікс актив з ментолом та евкаліптом мазь банка 25 г
от 52,28
Вікс актив з ментолом і евкаліптом мазь 50 г
Проктер Енд Гембл
от 95,55
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Семена Палия 133
Викс актив бальзам ментол и эвкалипт 25г мазь
Проктер Энд Гембл
от 47,39
АКС
Одесса, ул.Семена Палия 119
Викс актив бальзам ментол и эвкалипт 25г мазь
Проктер Энд Гембл
от 47,80
Нова Аптека мережа аптек
Киев, ул.Подлесная 1
Вікс актив бальзам з ментолом та евкаліптом мазь 25г
Рафтон Лабораториз Лимитед
есть
Вікс актив бальзам з ментолом та евкаліптом мазь 50г
Рафтон Лабораториз Лимитед
есть
АКС
Одесса, ул.Давида Ойстраха 1
Викс актив бальзам ментол и эвкалипт 25г мазь
Проктер Энд Гембл
от 49,99
Аптека АКС Социальная
Одесса, пр.Добровольского 73
Викс актив бальзам ментол и эвкалипт 25г мазь
Проктер Энд Гембл
от 48,86
Викс актив бальзам ментол и эвкалипт 50г мазь
Проктер Энд Гембл
от 92,18
АКС
Одесса, ул.Марсельская 32/3
Викс актив бальзам ментол и эвкалипт 25г мазь
Проктер Энд Гембл
от 48,29
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Генерала Петрова 33
Викс актив бальзам ментол и эвкалипт 25г мазь
Проктер Энд Гембл
от 48,33
АКС
Одесса, пр.Добровольского 128
Викс актив бальзам ментол и эвкалипт 25г мазь
Проктер Энд Гембл
от 48,21
АКС
Одесса, ул.Генерала Бочарова 1
Викс актив бальзам ментол и эвкалипт 25г мазь
Проктер Энд Гембл
от 48,22
Аптека №1 Pharmacy VERUM
Киев, ул.Елизаветы Чавдар 13
Викс актив бальзам мазь 25г ментол и эвкал.
Проктер энд Гембл Мануф.ГмбХ, Німеччина
от 61,89
АКС
Одесса, ул.Добровольского 159
Викс актив бальзам ментол и эвкалипт 25г мазь
Проктер Энд Гембл
от 48,33
Аптека Sima
Гостомель, ул.Остромирская 25
Викс актив бальзам с ментолом и эвакалиптом мазь 25 г
РАФТОН ЛАБОРАТОРИЗ ЛИМИТЕД
есть
ЛеКаФарм
Киев, пр.Леся Курбаса 2/13
Викс актив бальзам 25гр
ТЕВА ФАРМАСЬЮТИКЕЛ ИНДАСТРИЗ ИЗРАИЛЬ
от 52,52
Аптека АКС Социальная
Одесса, ул.Семена Палия 118
Викс актив бальзам ментол и эвкалипт 25г мазь
Проктер Энд Гембл
от 49,04
АКС
Одесса, пр.Добровольского 98
Викс актив бальзам ментол и эвкалипт 25г мазь
Проктер Энд Гембл
от 46,28
Аптека КОСМО
Киев, ул.Александра Мишуги 6
Вікс актив бальзам з ментолом та евкаліптом мазь по 50 г у бан.
TEVA (Израиль)
от 101,22
D.S.
Нетешин, пр.Независимости 22б
Вікс актив з ментолом та евкаліптом мазь банка 25 г
от 53,84
Аптека "Будьте Здоровы"
Коцюбинское, ул.Доковская 14
Викс актив бальзам ментол/эвкалипт мазь 25г
Врафтон Лабораториз
от 48,79
АЛІСА. ЛІНІЯ ЖИТТЯ
Первомайск, ул.Тараса Шевченко 8/3
Викс актив бальзам ментол/евкалипт мазь 25г №1
PROCTER & GAMBLE MANUFACTURING
от 47,55
Аптека Эл'Фарм
Киев, ул.Урловская 14
Викс актив бальз.мент.эвк.м25г
Procter & Gamble
от 59,76
Аптека Калина
Бровары, ул.Ярослава Мудрого 4
Викс актив с ментолом и эвкалиптом мазь банка 50 г №1
Procter & Gamble Manufacturing (Германия)
от 88,26
Аптека от склада
Одесса, ул.Тираспольская 32
Викс актив бальзам ментол/эвкалипт мазь 50 гр.
Проктер енд гембел
от 103,18
Сатурн-Фарм
Харьков, пр.Курчатова 4б
Викс актив бальзам-мазь25г
Проктер енд Гембл Мануф., Германия
от 55,10
Викс актив бальзам-мазь50г
Проктер енд Гембл Мануф., Германия
от 102,20
Здорове майбутнє
Киев, бул.Верховного Совета 33/1
Викс актив бальзам с ментолом и эвкалиптом мазь банка 25 г
Procter & Gamble Manufacturing (Германия)
от 57,67
Викс актив с ментолом и эвкалиптом мазь банка 50 г №1
Procter & Gamble Manufacturing (Германия)
от 98,69
СВ Аптека
Миргород, ул.Гоголя 84
Викс актив бальзам с ментолом и эвкалиптом мазь по 25 г в бан.
Проктер енд Гембл Інтернешнл Оперейшенз СА, Швейца
есть
Викс актив бальзам с ментолом и эвкалиптом мазь по 50 г в бан.
Проктер енд Гембл Інтернешнл Оперейшенз СА, Швейца
есть
Витамин
Киев, ул.Лятошинского 14
Вікс актив бальзам з ментолом та евкаліптом мазь 25г
Рафтон Лабораториз Лимитед
есть
Аптека "Будьте Здоровы"
Бородянка, ул.Центральная 355
Викс актив бальзам ментол/эвкалипт мазь 50г
Врафтон Лабораториз
от 92,81
D.S.
Тернополь, ул.Анатолия Живова 7
Вікс актив з ментолом і евкаліптом мазь 50 г
Проктер Енд Гембл
от 101,12
Аптека НЦ
Киев, ул.Бориспольская 9
Викс актив бальзам с ментолом и эвкалиптом мазь банка 25 г №1
Проктер Энд Гэмбл
от 49,59
Викс актив бальзам с ментолом и эвкалиптом мазь банка 50 г №1
Проктер Энд Гэмбл
от 88,12
Аптека НЦ
Киев, пр.Владимира Маяковского 68
Викс актив бальзам с ментолом и эвкалиптом мазь банка 25 г №1
Проктер Энд Гэмбл
от 50,07
Аптека НЦ
Киев, ул.Иорданская 20
Викс актив бальзам с ментолом и эвкалиптом мазь банка 25 г №1
Проктер Энд Гэмбл
от 49,76
Аптека НЦ
Киев, ул.Раисы Окипной 4
Викс актив бальзам с ментолом и эвкалиптом мазь банка 25 г №1
Проктер Энд Гэмбл
от 50,00
Аптека НЦ
Киев, ул.Большая Васильковская 81
Викс актив бальзам с ментолом и эвкалиптом мазь банка 25 г №1
Проктер Энд Гэмбл
от 49,76
Викс актив бальзам с ментолом и эвкалиптом мазь банка 50 г №1
Проктер Энд Гэмбл
от 88,12
D.S.
Черновцы, ул.Русская 252
Вікс актив з ментолом та евкаліптом мазь банка 25 г
от 53,50
Вікс актив з ментолом і евкаліптом мазь 50 г
Проктер Енд Гембл
от 97,97
Аптека №4 "Добро Дий АВД"
Харьков, ш.Салтовское 106А
Викс актив бальзам мазь 25г мент., эвкалипт
Lek
от 49,50
Викс актив бальзам мазь 50г ментол и эвкал.
Проктер энд Гембл Мануф.ГмбХ, Німеччина
от 105,97
Аптека @
Красноград, ул.Соборная 57
Викс актив бальзам с ментолом и эвкалиптом мазь по 25 г в бан.
Проктер енд Гембл Інтернешнл Оперейшенз СА, Швейца
от 48,72
Аптека Новем
Киев, ул.Сергея Данченка 1
Вікс актив бальзам з ментолом та евкаліптом мазь 25г банка
Procter & Gamble Manufacturing
от 60,35
Медобори
Каменец-Подольский, пр.Грушевского 21/9
Вікс актив з ментолом та евкаліптом мазь банка 25 г
от 54,90
Домашняя аптека
Днепр, пр.Гагарина 171
Викс актив бальзам с ментолом и эвкалиптом мазь 50г |
PROCTER&GAMBLE BLOIS
есть
Аптека 911
Мариуполь, пр.Металлургов 176 (пом.22)
Викс актив бальзам с ментол.и эвкалип. мазь 25г
ПРОКТЕР ЕНД ГЕМБЛ МАНУФЕКЧУРИНГ ГМБХ
от 45,54
Медобори
Каменец-Подольский, пр.Грушевского 42 А
Вікс актив з ментолом та евкаліптом мазь банка 25 г
от 54,22
Аптека 911
Мариуполь, пер.Нахимова 5А
Викс актив бальзам с ментол.и эвкалип. мазь 25г
ПРОКТЕР ЕНД ГЕМБЛ МАНУФЕКЧУРИНГ ГМБХ
от 45,54
Медобори
Каменец-Подольский, ул.Драгоманова 1
Вікс актив з ментолом та евкаліптом мазь банка 25 г
от 52,96
Аптека 911
Полтава, ул.Зеньковская 6Р
Викс актив бальзам с ментол.и эвкалип. мазь 25г
ПРОКТЕР ЕНД ГЕМБЛ МАНУФЕКЧУРИНГ ГМБХ
от 45,54
  • Викс актив бальзам с ментолом и эвкалиптом мазь по 100 г в бан.
  • Викс актив бальзам с ментолом и эвкалиптом мазь по 50 г в бан.
  • Викс актив бальзам с ментолом и эвкалиптом мазь по 25 г в бан.

Просмотренные товары

Викс актив бальзам с ментолом и эвкалиптом мазь по 50 г в бан.
Викс актив бальзам с ментолом и эвкалиптом мазь по 25 г в бан.
Викс актив бальзам с ментолом и эвкалиптом мазь по 100 г в бан.
Викс актив бальзам с ментолом и эвкалиптом
мазь
Проктер энд Гембл Интернешнл Оперейшенз СА, Швейцария
Цены в аптеках

Новинки

Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Ви разом. Ви кохаєте?
Ви разом. Ви кохаєте? Відчуйте одне одного по справжньому! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Живите на полную, потому что движение - это жизнь! Подробней
Беспокоит запор?
Беспокоит запор? Эффективно и безопасно даже для детей Подробней
Болить вухо?
Болить вухо? Швидка допомога за 5 хвилин. Подробней

Инструкция по применению

Состав Показания Противопоказания Способ применения и дозы Передозировка Побочные эффекты Условия и срок хранения Применение при беременности и кормлении грудью

Где купить Викс актив бальзам с ментолом и эвкалиптом?

Показать все аптеки, где есть Викс актив бальзам с ментолом и эвкалиптом
Top