Вим-И инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Загальна характеристика

Основні фізико-хімічні властивості

прозора рідина зеленого кольору з характерним запахом;

Склад

100 г бальзаму містять ментолу кристалічного 35 г, цинеолу 35 г, метилсаліцилату 7 г, камфори 3 г;

допоміжні речовини: парафін, барвник хлорофіл, ароматична медична олія, спирт етиловий 96%.

Форма випуску

Бальзам.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються місцево при суглобовому та м’язовому болях. Код АТС М02А Х10.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Препарат належить до групи засобів, що стимулюють рецептори слизових оболонок і шкіри. Бальзам має протизапальні, місцевозігріваючі, антисептичні, анестезуючі властивості, також розширює капіляри, покращуючи кровопостачання та незначною мірою знижує кров'яний тиск, діє на рефлекторні центри центральної нервової системи, проявляючи стимулюючий ефект. Дія бальзаму проявляється послабленням запального процесу та рефлекторним усуненням відчуття болю (головного, суглобового, м’язового), спричиненого грипом, застудними захворюваннями, хворобами органів опорно-рухової системи.

Аналгетична дія з відволікаючим ефектом обумовлена стимулюванням чутливих рецепторів шкіри і рефлекторним впливом на суглоби, м’язи і деякі внутрішні органи.

Активними компонентами препарату є ментол, цинеол, метилсаліцилат і камфора.

Ментол виявляє місцевоподразнюючу, аналгезуючу, відволікаючу, протисвербіжну, антисептичну, заспокійливу дії. Ефект в основному обумовлений рефлекторними реакціями, пов’язаними із подразненням чутливих нервових закінчень: подразнення рецепторів шкіри стимулює утворення і вивільнення ендогенних біологічно активних речовин (енкефалінів, ендорфінів, пептидів, кінінів), які беруть участь у регуляції больових відчуттів, проникності судин та інших процесах, що забезпечують знеболювальну, відволікаючу і протисвербіжну дії. Антисептична активність проявляється невибірковим ураженням мікробних клітин. Подразнюючий (відволікаючий) ефект сприяє зниженню больових відчуттів. Місцева дія супроводжується звуженням судин, відчуттям холоду, яке переходить у відчуття легкого печіння і поколювання. Шкірно-вісцеральні рефлекси (рефлекторна дуга не зачіпає головний мозок) поліпшують трофіку тканин (відповідно до зон іннервації). Рефлекторно змінює тонус судин як поверхневих, так і глибоко розташованих у тканинах і внутрішніх органах.

Цинеол має слабкі місцеві протизапальні й антисептичні властивості.

Метилсаліцилат – похідне саліцилової кислоти, належить до групи нестероїдних протизапальних засобів, має протизапальну, аналгезуючу дії. Він неселективно інгібує циклооксигеназу, знижує синтез простагландинів. Нормалізує підвищену проникність капілярів, поліпшує процеси мікроциркуляції, зменшує набряк і інфільтрацію запалених тканин. Добре проникає через шкіру, має протизапальну і знеболювальну дію. Застосовується для тимчасового полегшення сильного болю.

Камфора виявляє антисептичну, місцевоподразнюючу, аналептичну, антиагрегаційну дії. Рефлекторно збуджує судиноруховий і дихальний центри, виявляючи аналептичну активність. Виявляє периферичну вазопресорну активність. Інгібує агрегацію тромбоцитів. Виділяючись з організму через дихальні шляхи, сприяє відхаркуванню. При місцевій аплікації має відволікаючі здатності.

Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання для застосування. Лікування симптомів грипу, застудних захворювань (нежить), захитування, больовий синдром та запалення при захворюваннях опорно-рухового апарату (артрити, артрозо-артрити, спондиліт), при травмах, вивихах, при м’язовому, головному та зубному болях, укусах комах (для усунення місцевого запалення шкіри, болю та свербежу).

Спосіб застосування та дози

Препарат застосовують лише місцево і для назальної інгаляції.

При головному болю, застуді, грипі, захитуванні необхідно втирати бальзам у скроні, потилицю та ніздрі; при гематомах, вивихах, артриті, укусах комарів та інших комах бальзам необхідно нанести на хворе місце, трохи втерти. Дорослим і дітям (віком від 5 років) застосовувати препарат до 2 - 3 разів на добу.

При проведенні назальної інгаляції при застуді, нежиті, грипі необхідно 2 - 3 краплі бальзаму розчинити у 50 - 100 мл гарячої води. Вдихати протягом 5 - 10 хв. Застосовувати 2 - 3 рази на добу. Дітям інгаляційно застосовувати з обережністю, оскільки можлива рефлекторна зупинка дихання.

При грипі, ангіні, головному і зубному болях, радикуліті, болю у суглобах препарат можна застосовувати, втираючи в точки акупунктури.

При болях у м’язах і суглобах нанести на ділянку м’язів або суглобів тонким шаром і обережно втирати до повного висихання.

Тривалість лікування залежить від індивідуальних особливостей перебігу захворювання у пацієнта і визначається досягнутим терапевтичним ефектом та чутливістю до препарату, але не більше 7 днів.

Побічна дія

Можливі алергічні реакції (почервоніння шкіри, шкірні висипання, свербіж).

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Епілепсія, судомна готовність. Діти до 5 років.

Передозування

Повідомлення про випадки перевищення доз не зареєстровані.

Можливо у дітей і при нанесенні на великі ділянки.

Симптоми: головний біль, дзвін у вухах, розлади зору, нудота, блювання, пронос, біль в епігастральній ділянці, гіпертермія, гіпокаліємія, гіперглікемія.

Лікування: корекція електролітного і водного балансу, призначення адсорбуючих засобів і сольові проносні засоби, форсований діурез, зовнішнє охолодження тіла; у тяжких випадках – переливання крові, гемодіаліз.

Особливості застосування

Не допускається наносити препарат на відкриті рани, а також слід запобігати потраплянню бальзаму в очі, також не можна приймати його внутрішньо.

Не наносити на великі ділянки тіла, оскільки можлива системна дія метилсаліцилату.

Вагітність і лактація.

З обережністю застосовувати препарат у період вагітності та лактації, при схильності до алергічних реакцій на лікарські засоби. Жінкам, які годують груддю не слід наносити препарат на груди.

При інгаляційній формі застосування у дітей можлива рефлекторна зупинка дихання.

Вплив на здатність керувати автомобілем та механізмами.  

Препарат не має негативної дії на здатність керувати автомобілем та механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Не можна застосовувати одночасно з іншими препаратами для місцевого лікування артриту та артеріальної гіпертензії. Посилює дію антикоагулянтів, метотрексату.

Умови та термін зберігання

Зберігати в недоступному для дітей, захищеному від світла місці при температурі від 15°С до 25°С. Термін придатності – 3 роки.

Умови відпуску

Без рецепта.

Упаковка

По 6 мл бальзаму у флаконі, у картонній упаковці.

Виробник

“В’єтнамська національна компанія з імпорту-експорту медичної продукції ВІМЕДІМЕКС ІІ-НСМС”, В’єтнам.

Адреса

246 вул. Конг Квінь, 1 район, м. Хошімін, В’єтнам.

Дата последнего обновления: 04.03.2014

Характеристики

Форма выпуска бальзам
Условия отпуска без рецепта
Регистрация Закончилась
АТХ-классификация M02AX10 - Различные препараты
Производитель Вимедимек, Вьетнам
Инструкция по применению Вим-И, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Вим-И, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Вим-И с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.

Просмотренные товары

Вим-И бальзам по 6 мл во флак.
Вим-И
бальзам
Вимедимек, Вьетнам
Цены в аптеках

Новинки

Беспокоят суставы?
Беспокоят суставы? Комплексная поддержка суставов! Подробней
Нервные клетки восстанавливаются!
Нервные клетки восстанавливаются! Помни о главном! Подробней
Вы беременны?
Вы беременны? Цель будущей мамы - родить здорового ребенка! Подробней
Как предотвратить инфаркт миокарда?
Как предотвратить инфаркт миокарда? ЗДОРОВЬЕ СЕРДЦА В ВАШИХ РУКАХ! Подробней
Плохо спишь и нервничаешь?
Плохо спишь и нервничаешь? Живи без стресса! Подробней
Простуда?
Простуда? Как выздороветь быстрее? Подробней
Top