Вискомет инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Вискомет - инструкция по применению

Вискомет раствор офтальм. д/орош. 2 % по 2 мл в шпр. с канюл.
Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

діюча речовина: гіпромелоза;

1 мл розчину містить 20 мг гіпромелози;

допоміжні речовини: натрію хлорид, калію хлорид, магнію хлорид, натрію ацетат, натрію цитрат, кальцію хлорид дигідрат, вода для ін’єкцій, кислота хлористоводнева.

Лікарська форма

Розчин офтальмологічний для зрошування.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються в офтальмології.

Код АТС S01Х.

Показання

Віскомет застосовують як офтальмологічний засіб при хірургічних втручаннях у передній сегмент очного яблука:

  • вилучення позакапсулярної катаракти;
  • первинна та вторинна імплантація внутрішньоочних кришталиків;
  • факоемульсифікація;
  • хірургічна допомога при травмах.

Протипоказання

Протипоказання для застосування Віскомету за умов правильного його використання не відомі.

Спосіб застосування та дози

При хірургічних втручаннях у передній сегмент очного яблука обережно вводиться від 1 до 3 мл препарату (залежно від потреби) в передню порожнину з використанням шприца Люера на 2 мл з розміром канюлі від 23 до 25.

Ін’єкція Віскомету в сегмент може бути зроблена до або після вставлення кришталика. Ін’єкція препарату до вставлення кришталика забезпечує додатковий захист ендотелію рогівки та інших тканин ока.

Побічні реакції

В окремих випадках тимчасово підвищується внутрішньоочний тиск. Як і при застосуванні інших високоеластичних препаратів, у поодиноких випадках виникає післяопераційне запалення (запалення райдужної оболонки, гіпопіон) або набряк і декомпенсація рогівки. Але прямого зв’язку цих ускладнень з Віскометом не було встановлено.

Віскомет може перешкоджати швидкому закриттю рани шляхом блокування трабекулярних проходів.

Передозування

Немає даних щодо передозування гіпромелози у людей. Дослідження на тваринах свідчать, що препарат практично не токсичний.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Немає даних щодо застосування препарату в період вагітності та годування груддю.

Діти

Немає даних щодо застосування препарату дітям.

Особливі заходи безпеки

Сегменти очного яблука не повинні переповнюватися Віскометом. Вилучення Віскомету з порожнин ока в кінці хірургічного втручання за допомогою промивання і відсмоктування потрібне для запобігання вторинному підвищенню тиску в оці та соскоподібному блокуванню.

Особливості застосування

Можливе тимчасове підвищення внутрішнього тиску після хірургічного втручання внаслідок самого втручання або наявності в анамнезі глаукоми.

Для запобігання ускладненнь необхідно виконувати такі вимоги: не переповнювати камери ока Віскометом; запобігати повторному використанню канюль (частини сухої гідроксипропілметилцелюлози можуть міститися у використаній канюлі і стати причиною помутніння або випадання осаду); вилучати розчин Віскомету з очних порожнин після хірургічного втручання; ретельно перевіряти внутрішньоочний тиск протягом найближчого післяопераційного періоду, при значно підвищеному внутрішньо очному тиску, застосувати відповідну терапію. Гіпромелоза може утворювати складні кристалічні сполуки, внаслідок чого розчин може втратити прозорість. Слід ретельно перевіряти розчин перед ін’єкцією. Розчин Віскомету не містить консервантів і тому його не можна застосовувати повторно. Якщо розчин став темно-коричневим або помітно непрозорі часини, його не можна використовувати. Використовувати невеликі шприци, для збереження контролю під час ін’єкції. Необхідно створювати простір для Віскомету, збільшуючи розріз для того, щоб полегшити відтік рідин ока, готувати прохід для виходу Віскомету. Ін’єкцію Віскомету починають з точки, найбільш віддаленої від розрізу. Ін’єкцію проводять повільно; кров видаляють на кожному етапі операції, оскільки вона може спричинити запалення.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Слід утримуватись від діяльності, яка потребує підвищеної концентрації уваги.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

На сьогодні немає даних про взаємодію Віскомету з іншими лікарськими засобами.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Віскомет – офтальмологічний допоміжний засіб для застосування при оперативних втручаннях на камері очного яблука. Завдяки високій в’язкості та в’язкоеластичності препарат можна застосовувати під час хірургічного втручання, захищає тканини і клітини від механічних травм, використовується також для розподілу тканин і створення порожнин, для усунення тертя, для відтворення простору при хірургічних маніпуляціях, для стримування кровотечі за допомогою пригнічення капілярного кровообігу, як мастильний матеріал або як засіб для маніпуляції з тканинами. Віскомет може бути використаний після операції для збереження простору протягом певного проміжку часу, для зменшення локалізованої кровотечі, для змащування та розподілу тканин, для запобігання тертю і як замінник склоподібного тіла.

Фармакокінетика. Гіпромелоза не повністю метаболізується в передніх сегментах ока і після заповнення трабекулярної сітки її доля невідома.

Основні фізико-хімічні властивості

Безбарвна, в’язка, прозора рідина.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати в недоступному для дітей, захищеному від світла місці, при температурі від 8 до 15°С. Не заморожувати. Не нагрівати вище 45°С.

Упаковка

По 2 мл розчину у попередньо заповненому шприці з канюлею поміщають у захисний пакет та у картонну упаковку; по 3 мл розчину у флаконі поміщають у захисний пакет та у картонну упаковку №1.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

САН ФАРМАСЬЮТИКАЛ ІНДАСТРІЗ ЛТД.

на заводі

Юнімед Технолоджіс Лтд.

Місцезнаходження

Завод: Baska, Ujeti Road, Ujeti Halol, 389350, Gujarat, India.

Баска, Уджети Роуд, Уджети Халол, 389350, Гуджарат, Індія.

Аннотация (инструкция по применению) медицинского препарата Вискомет, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Вискомет, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Вискомет с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.
Дозировка Вискомет раствор офтальм. д/орош. 2 % по 2 мл в шпр. с канюл.
Производитель Сан Фармасьютикал Индастриз Лтд, Индия
МНН Hypromellose
Регистрация № UA/8766/01/01 от 07.08.2008. Приказ № 433 от 07.08.2008
Код АТХ

Также ищут

Новинки

ГОРЛО ЛІКУВАТИ Малюку і Тату Подробней
Слабый иммунитет? Часто болеешь? Поможет натуральный иммуномодулятор Подробней
Как экономить при покупке в аптеках? Подробней
Скрыть рекламу
Top