Новинки

СПКЯ? Отсутствует овуляция? Не можете забеременеть? Инновационный негормональный комплекс Подробней
Простуда? Насморк? Кашель? Действуйте комплексно! Подробней
Болит горло? Устрани причину болезни - возбудителей Подробней
Запор? Устрани не симптомы, а причину Подробней
Режутся зубки? Как помочь ребенку Подробней
Беспокоит кашель? Бронхит? Новый лекарственный препарат из Германии! Подробней
Как экономить при покупке в аптеках? Подробней
Скрыть рекламу

Витатон Кидс Омега-3 Жевательные Капсулы Для Детей инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Витатон Кидс Омега-3 Жевательные Капсулы Для Детей - инструкция по применению

Витатон Кидс Омега-3 Жевательные Капсулы Для Детей капсулы жев. №30
Перевести на русский язык:
Перевести

Склад

Vitatone Kids â OMEGA-3

Жувальні капсули для дітей

 

Дієтична добавка:

СКЛАД

1 капсула

2 капсули

Риб’ячий жир

320 мг

640 мг

ДГК-Докозагексаєнова кислота

24 мг

48 мг

ЕПК-Екозапентоєнова кислота

20,8 мг

41,6 мг

Вітамін С

40 мг (50%)

80 мг (100%)

Вітамін А

200 мкг (25%)

400 мкг (50%)

Вітамін D3

4,6 мкг (90%)

9,2 мкг (180%)

Лецитин

11 мг

22 мг

% РДД – рекомендована денна доза інгредієнтів.

 

Допоміжні речовини: манітол, сукралоза, безводна лимонна кислота, діоксид кремнію, ароматизатор тутті-фрутті, ароматизатор лимону, желатин, гліцерол, модифікований крохмаль, ксилітол, діоксид титану (Е 171), бджолиний віск, барвник: кошінель.

 

Рекомендації щодо застосування

Може бути рекомендовано лікарем в якості дієтичної добавки до раціону харчування:

  • для підвищення активності роботи мозку, поліпшення пам’яті та концентрації уваги, зменшення синдрому гіперактивності у дітей, підвищення стійкості дитини до стресу
  • для покращення формування і розвитку органу зору, збереження нормальної гостроти зору під час надмірних навчань
  • для нормалізації роботи імунної системи, підвищення опору організму простудним захворюванням, зменшення схильності до алергічних реакцій

Рекомендована добова норма:

Дітям від 3 до 7 років по 1 капсулі на добу.

Дітям від 7 до 14 років приймати 2 капсули на добу.

Спосіб застосування: Приймати під час їжі. Капсули слід розжовувати або ковтати (якщо ковтання не викликає дискомфорту у дитини). Рекомендований термін споживання – 30 днів, якщо лікар не призначив інше. Курс прийому можна повторювати 2-3 рази на рік.

Застереження щодо застосування: Не слід перевищувати рекомендовану добову дозу для споживання протягом дня. Не слід використовувати як заміну повноцінному раціону харчування – збалансована дієта і здоровий спосіб життя мають важливе значення. Не рекомендується дітям, які страждають на алергію до будь-якого з компонентів препарату. Перед прийомом проконсультуйтесь з лікарем.

Не є лікарським засобом.

Передозування

Надмірне споживання може викликати послаблювальну дію.

Механізм дії:

Докозагексаєнова кислота (ДГК), що міститься в продукті, відноситься до поліненасичених жирних кислот (ПНЖК) класу Омега-3. Вона є складовою ліпідів більшості тканин організму і належить до найцінніших для здоров’я людини поліненасичених жирних кислот. Докозагексаєнова кислота є будівельним матеріалом для мозку, тому її прийом покращує роботу мозку, сприяє підвищенню розумової працездатності, вона слугує джерелом енергії, завдяки чому дитина активніше розвивається і вчиться. Також, Омега-3, допомагає дитині зберігати спокій, знизити збудливість. При регулярному прийому ДГК, діти простіше справляються з навчальними навантаженнями в школі. А в більш ранньому віці з Омега-3 вони швидше засвоюють базові знання та навички. Сітківка ока дітей і дорослих складається на 60% з Омега-3, тому вони просто необхідні для правильного формування органу зору у дітей.

Ейкозопентаєнова кислота (ЕПК), також належить до класу Омега-3, регулює виділення шлункового соку та жовчі, що сприяє нормалізації травлення, має протизапальну дію на весь організм. Підвищує імунні властивості організму, знижує ризик виникнення аутоімунних захворювань та пухлинних процесів.

Вітамін С бере участь в регенерації скелета і кістково-м’язової тканини, сприяє швидкому загоєнню ран. Гальмує прояви алергічних реакцій. Знешкоджує антибіотики та інші чужорідні речовини, що надходять всередину організму. Надає антитоксичну дію (знешкоджує такі шкідливі речовини і токсини як окис вуглецю, смоли тютюнового диму, зміїну отруту). Будучи антиоксидантом, зміцнює імунітет.

Вітамін А, цей дитячій вітамін необхідний для повноцінного росту і розвитку кісткової системи, а також підтримки хорошого зору, правильному сприйняттю кольорів. Завдяки йому підвищуються захисні сили організму. Бере активну участь у функціонуванні імунної системи, підвищує бар’єрні функції слизових, збільшує активність лейкоцитів і в цілому захищає від простудних захворювань і вірусу грипу.

Вітамін D безпосередньо впливає на ступень захищеності організму від інфекційних агентів, активно бере участь у водно-сольовому обміні, впливає на засвоєння організмом кальцію.

Лецитин, фосфоліпід, який бере участь у формуванні мембран клітин, особливо в нервових волокнах, головному мозку та печінці, тому він здійснює нейропротекторну та гепатопротекторну дію.

Лецитин особливо потрібний дитячому організму під час стресів, пов’язаних з адаптацією до школи та дитячого садка, оскільки він стимулює мозкову активність, знижує стомлюваність, покращує пам’ять, увагу, підвищує опір до стресів.

 

За допомогою харчового раціону дуже складно ввести необхідну кількість Омега-3 та компенсувати її дефіцит. Всі складові Vitatone Kids â OMEGA-3 здійснюють збалансований позитивний вплив на організм дитини, забезпечують добову потребу у необхідних для неї біологічно активних речовинах. У виробництві Vitatone Kids â OMEGA-3 для дітей використовується екологічно чиста сировина, він є безпечним для здоров’я дитини.

Умови зберігання

Зберігати при кімнатній температурі 15-20 ° С, в недоступному для дітей місці, захищеному від світла і вологи.

Форма випуску

30 або 60 капсул для розжовування

Термін придатності

24 місяці.

Виробник

Вироблено в Польщі, за замовлення та під контролем “NEWTONE PHARMA LIMITED”, Велика Британія: Nw 1 6EA, 35, IVOR PLACE, LOWER GROUND, LONDON, UK

Представництво “NEWTONE PHARMA LIMITED” в Україні

+38 (044) 490 32 77

office@newtonepharma.com

www.vitatone.ua

Дозировка Витатон Кидс Омега-3 Жевательные Капсулы Для Детей капсулы жев. №30
Производитель Ньютон Фарма Лтд., Польша/Великобритания

Найдено 12 аптек

Днепр, пл.Соборная 14Г
  (098) 994-00-XX
Vitatone kids витатон кидс омега-3 жевательные капсулы для детей №30
Curtis Health Caps Sp. z o.o (Польша)
16360
Днепр, ул.Космическая 13
  (056) 374-53-XX
Vitatone kids витатон кидс омега-3 жевательные капсулы для детей №30
Curtis Health Caps Sp. z o.o (Польша)
18540
Найдено 12 аптек Все аптеки

и 3 аптеки с доставкой

apteka911.com.ua
  (0800) 50-59-XX
Доставка по Украине "Новой почтой" по тарифам перевозчика (заказы менее 100 грн по предоплате)
aptekaplus.com.ua
  (067) 421-00-XX
Доставка по Украине "Новой почтой"
lf.ua
  (098) 994-00-XX
Доставка по Украине "Новой почтой"
Top