Витафарм 70% инструкция и цена в аптеках

Цены в аптеках

Витафарм 70% - инструкция по применению

Витафарм 70% раствор д/наруж. прим. 70 % по 100 мл во флак.
Перевести на русский язык:
Перевести
Склад: діюча речовина: етанол; 70 % (не менше 69,3 % і не більше 70,7 % за об'ємом).  Лікарська форма. Розчин для зовнішнього застосування.  Фармакотерапевтична група. Антисептичні та дезінфекційні засоби. Код АТС D08A X08.  Клінічні характеристики. Показання. Фурункули, панариції, інфільтрати, мастити на початкових стадіях. Для обтирання та компресів. Хірургічна обробка рук хірургів.  Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість. Не можна застосовувати при гострих запальних процесах шкіри.  Спосіб застосування та дози. Зовнішньо – для обтирання, компресів, дезінфекції шкіри, у тому числі рук. Для компресів, обтирань (з метою запобігання опіку) етанол слід розвести водою у співвідношенні 1 : 1.  Побічні реакції. При місцевому застосуванні можливі подразнення шкіри або слизових оболонок. У разі появи будь-яких небажаних явищ необхідно звернутися до лікаря!  Передозування. При зовнішньому застосуванні випадки передозування невідомі. Застосування у період вагітності або годування груддю. У період вагітності і годування груддю застосування препарату можливе лише тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини. Діти. Застосовують за призначенням лікаря. Особливі заходи безпеки. У разі почервоніння і подразнення шкіри необхідно припинити застосування препарату і змити рідину водою. Не допускати потрапляння препарату в очі!  Особливості застосування. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не впливає. Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. При зовнішньому застосуванні етанолу результати взаємодії з іншими лікарськими засобами невідомі.   Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. При зовнішньому застосуванні чинить антисептичну, дезінфікуючу, місцево-подразнювальну дію. Етанол коагулює білки, активний відносно грампозитивних і грамнегативних бактерій та вірусів. Фармакокінетика. При місцевому застосуванні не всмоктується через шкіру. Фармацевтичні характеристики: основні фізико-хімічні властивості: прозора, безбарвна, летка, легкозаймиста рідина. Гігроскопічна. Термін придатності. 5 років.  Умови зберігання. Зберігати у добре закупореній тарі, при температурі не вище 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці. Не допускати контактів з відкритим вогнем. Упаковка.

По 50 мл, 100 мл у флаконах.

  Категорія відпуску. За рецептом.  Виробник.

Фірма «Світанок» у вигляді ТОВ.

  Місцезнаходження. Україна, 65052, м. Одеса, вул. Моторна, б. 8/55.
Аннотация (инструкция по применению) медицинского препарата Витафарм 70%, утвержденная производителем, представлена исключительно с ознакомительной целью и не является поводом для самолечения.
Только ваш лечащий врач может принять решение о необходимости применения Витафарм 70%, назначении схем лечения и дозировок, а также обсудить совместимость Витафарм 70% с применяемыми вами лекарствами, разъяснить побочные действия и противопоказания.
Помните – самолечение опасно для вашего здоровья.
Дозировка Витафарм 70% раствор д/наруж. прим. 70 % по 100 мл во флак.
Производитель Свитанок, Фирма, Украина
МНН Ethanol
Регистрация № UA/10459/01/01 от 22.02.2010. Приказ № 155 от 22.02.2010
Код АТХ

Также ищут

Новинки

ГОРЛО ЛІКУВАТИ Малюку і Тату Подробней
Слабый иммунитет? Часто болеешь? Поможет натуральный иммуномодулятор Подробней
Как экономить при покупке в аптеках? Подробней
Скрыть рекламу
Top